Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα. μπορεις να μου πεις ποιο ειναι το θεμα που εχεις στο Ν95 8 γιγα? πολυ

καλο στον player που βλεπω :)

Καλημέρα!

Λέγεται "Lighthouse" και ο δημιουργός λέγεται Taief. Θα το βρεις στο xxxxxxxxxx. :)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Λέγεται "Lighthouse" και ο δημιουργός λέγεται Taief. Θα το βρεις στο xxxxxxxxx. :)

 

ευχαριστω πολυ :) θα το δοκιμασω να δω και πως ειναι στο υπολοιπο μενου...

Link to comment
Share on other sites

άκουσα ότι μπορούμε να έχουμε έναν υπολογιστή σε wlan και να "παίζω" mp3 που βρίσκονται σε αυτόν από το n95 που είναι στο ίδιο wlan...

το software είναι στο cd του n95 όμως που? και πως το κάνω?

 

ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, να ρωτήσω και εγώ κατι, θέλω να αλλάξω την πάνω πρόσοψη του κινητού γιατί έχει γρατσουνιστεί, που μπορώ να βρώ; πήγα στο νόκια σοπ στην κάννιγκος και δεν έχουν, μένω κέντρο αθήνας. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πειραιά πήγα σήμερα και αγόρασα screen protector για το "κινητο".και στο ταμείο του eshop βλέπω ότι μέσα σε 5 λεπτά είχε γεμίσει με γρατζουνιές..!."κσενερωσα"..πετάχτηκα μέχρι ο nokia shop του πειραιά και μου την αλλάξανε σε 2 λεπτάκια..!..20 euro εκανε η αλλαγή..aaaaaaa και έχει πάνω screen protector από την αρχή το ανταλλακτικό όπως ήταν του κουτιού. μονο κόβεις το μπλε περίσσευμα..!.

 

http://img88.imageshack.us/img88/2285/img0007amu9.jpg

 

http://img88.imageshack.us/img88/8961/img0004aek4.jpg

 

@gianpithio ok corrected!

Link to comment
Share on other sites

@stelios777 η εικονες που ανεβασες ειναι παρα πολυ μεγαλες για forum δωσε απεθειας το link και οποιος θα θελει μπορει να της βλεπει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

To diko mou n95 8gb 8a einai edw pempti to poli paraskeui:)

Eimai polu xaroumenos:lol::p:);)

Elpizw na min to metanoiwsw:)Eixa kai aplo 95 kai n82 kai prepei na pw oti me to n82 eixa meinei arketa euxaristimenos;)

 

Τελικα το πηρες το ν95 8γιγα ?? Αν ναι, πιο θεωρεις καλυτερο, το ν95 8γ ή το ν82?? Επισης το gps ειναι τελικα τοσο γριγορο οσο και του ν82??

Link to comment
Share on other sites

παντως ακομη ακριβο το εχουν το κινητακι.....

τι λεει καμια μείωση στην τιμη προβλέπεται....???

 

παιδια η καμερα καθολου με τα τελευταια updates βελτιώθηκε.....????

 

γιατι με το πρωτο firm(οταν το ειχα δηλαδη) οι photos δεν ηταν και πολυ καλες......

επισης ρε παιδια το σαρ του 8g ποιο ειναι...?

το ιδιο με το απλο 95...?

Link to comment
Share on other sites

επισης ρε παιδια το σαρ του 8g ποιο ειναι...?

το ιδιο με το απλο 95...?

SAR: 0,47 W/kg

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

SAR: 0,47 W/kg

 

ποοοοοο θα τρελαθω με αυτα που διαβαζω....

(αχχχχχχ).....

thanks......:)

Link to comment
Share on other sites

Oταν μου κανουν γρηγορη αναπαντητη (δεν το αφηνει να χτυπησει πολυ ωρα) δεν χτυπαει η μελωδια ετσι δεν ακουω την αναπαντητη (η μελωδια ειναι mp3 και δεν εχει καποια εισαγωγη χωρις ηχο , ο τυπος ηχου ειναι στην επιλογη ηχος) , ξερετε γιατι συμβαινει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει, δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

άκουσα ότι μπορούμε να έχουμε έναν υπολογιστή σε wlan και να "παίζω" mp3 που βρίσκονται σε αυτόν από το n95 που είναι στο ίδιο wlan...

το software είναι στο cd του n95 όμως που? και πως το κάνω?

 

ευχαριστώ πολύ!

Αγαπητέ Spyweirdos... εδώ θα βρεις αυτό που ψάχνεις... http://www.simplecenter.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,είμαι κάτοχος ενός n95 8gb αλλά δίστιχος έχω μεγάλο πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών , θέλω να σας παραθέσω κάποια από τα προβλήματα και θα ήμουν ευγνώμων σε οποίον μπορεί να βοηθήσει.

 

1ον.Δεν μπορώ να περάσω themes από διαφορά sites, μου βγάζει το κινητό συνεχώς ότι υπάρχει σφάλμα πιστοποιητικού

2ον .Έχω πρόβλημα με τις singed, unsigned εφαρμογές , έχω διαβάσει το σχετικό θέμα αλλά δεν βγάζω άκρη για πολλούς και διαφόρους λογούς ,εάν μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με κάποιες αναλυτικές οδηγίες για το πώς να περάσω αυτές τις εφαρμογές .

:!:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,είμαι κάτοχος ενός n95 8gb αλλά δίστιχος έχω μεγάλο πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών , θέλω να σας παραθέσω κάποια από τα προβλήματα και θα ήμουν ευγνώμων σε οποίον μπορεί να βοηθήσει.

 

1ον.Δεν μπορώ να περάσω themes από διαφορά sites, μου βγάζει το κινητό συνεχώς ότι υπάρχει σφάλμα πιστοποιητικού

Μήνυμα #3 από S60 Platform FAQ.:)

 

2ον .Έχω πρόβλημα με τις singed, unsigned εφαρμογές , έχω διαβάσει το σχετικό θέμα αλλά δεν βγάζω άκρη για πολλούς και διαφόρους λογούς ,εάν μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με κάποιες αναλυτικές οδηγίες για το πώς να περάσω αυτές τις εφαρμογές .

:!:

Διάβασε εδώ τα δύο πρώτα posts.

Θα δεις διάφορους τρόπους υπογραφής εφαρμογών. Εσύ απλά διάλεξε έναν από αυτούς!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

πιτε μου ρε παιδαι ποσο πανε μεταχειρα

συμφερει να το παρω καινουργιο 590 ευρο απο eshop;

thanks και περιμενω απαντηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ σκεψη και προβληματισμο, αποφασισα τελικα και πηρα το ν95 8γ. Το Sar ηταν ο κυριος λογος που με εκανε να εγκαταλιψω την λυση του ν82 που ηταν και ο διακαης μου ποθος εδω και 6 μηνες... Παρολα αυτα μπορω να πω πως ειμαι πολυ χαρουμενος για την επιλογη μου, μιας και η συσκευη με εχει τρελανει κανονικα με αυτα που κανει και με αυτα που προσφερει :) Το προηγουμενο κινητο μου ηταν το ιστορικο πλεον 3230 (4 χρονια..).. Οπως καταλαβαινετε λοιπον η πλακα που εχω παθει ειναι τεραστια! Αλλο πραγμα απλα... μερα με την νυχτα και λιγα λεω...

 

Να κανω και την πρωτη μου ερωτηση για το καινουργιο μουυ παιχνιδι... :D 2 ωρες επαιξα μαζι του για να το ξεφωρτισω και να το φορτισω. Μετα απο 1,5 ωρα φορτισματος δειχνει οτι ειναι FULL η μπαταρια και εχει σταματισει.. Τι να κανω? Να περιμενω καποιες ωρες ακομα ή να το βγαλω?? Δεν μπορω να περιμενω :food::grin:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.:)

Ναι, να το βγάλεις!

Απλά τις πρώτες 3-4 φορτίσεις να τις κάνεις αφού το έχεις εξαντλήσει πριν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εκεί που μπορώ να σε βοηθήσω είναι ο,τι αφορά τα θέματα..να προτιμάς τα θέματα που μπορούν να εγκατασταθούν άνετα και χωρίς προβλήματα στο κινητό σοθ όπως του Ιταλού Pizero. http://www.pizero.net.

 

Καλησπέρα ,είμαι κάτοχος ενός n95 8gb αλλά δίστιχος έχω μεγάλο πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών , θέλω να σας παραθέσω κάποια από τα προβλήματα και θα ήμουν ευγνώμων σε οποίον μπορεί να βοηθήσει.

 

1ον.Δεν μπορώ να περάσω themes από διαφορά sites, μου βγάζει το κινητό συνεχώς ότι υπάρχει σφάλμα πιστοποιητικού

2ον .Έχω πρόβλημα με τις singed, unsigned εφαρμογές , έχω διαβάσει το σχετικό θέμα αλλά δεν βγάζω άκρη για πολλούς και διαφόρους λογούς ,εάν μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με κάποιες αναλυτικές οδηγίες για το πώς να περάσω αυτές τις εφαρμογές .

:!:

http://www.pizero.net

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα βρε παιδια τι λετε να κανω;

thanks

 

Αμα δε κρατιέσαι πάρτο,αλλιώς περίμενε σε 1-2 μήνες βγαίνει το Ν96.

Link to comment
Share on other sites

τελικα βρε παιδια τι λετε να κανω;

thanks

προσωπικη μου γνωμη ειναι αν βρεις καποιο σε αριστη κατασταση παρτο μεταχ.δεν αξιζει η διαφορα χρηματων αν ειναι σαν καινουργιο.υπαρχουν πολλα.πχ σε μαγαζι που πηγα να ρωτησω για μια ανταλλαγη ειναι 8gb 2ημερων με την αποδειξη 450e.το 96 οπως βλεπω τα πραγματα δεν αξιζει με τιποτα τα χρηματα που θα κοστιζει vs 8gb.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

μαλλον σιγουρα θα παρω εα σφραγισμενο ν95 8gb ειναι βονταφον αλλα εξωτερικα δεν εχει καμια διαφορα και θα μου αλλαξει αυτος που το εχει απο την νοκια το finwarwe;

να το παρω;

δεν νομιζω να αντιμετωπισω κανα προβλημα που ειναι βονταφον ε;

thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαλλον σιγουρα θα παρω εα σφραγισμενο ν95 8gb ειναι βονταφον αλλα εξωτερικα δεν εχει καμια διαφορα και θα μου αλλαξει αυτος που το εχει απο την νοκια το finwarwe;

να το παρω;

δεν νομιζω να αντιμετωπισω κανα προβλημα που ειναι βονταφον ε;

thanks

 

Ακομα να αποφασισεις? :p

Οχι. Το πολυ-πολυ ,αλλαζεις και το product code .:rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...