Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα από Wind. Έχει και μια κάρτα μέσα από το σελοφάν της συσκευασίας "Υπηρεσίες αξίας 100 ευρώ δώρο - 3G".

 

Κρίσιμη ερώτηση: πως καταλαβαίνω αν είναι Alpha Copy χωρίς να ανοίξω τη συσκευασία;

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πήρα από Wind. Έχει και μια κάρτα μέσα από το σελοφάν της συσκευασίας "Υπηρεσίες αξίας 100 ευρώ δώρο - 3G".

 

Κρίσιμη ερώτηση: πως καταλαβαίνω αν είναι Alpha Copy χωρίς να ανοίξω τη συσκευασία;

Βασικά δες αν γράφει Made in Finland στην ετικέτα. Δεν νομίζω να μπορείς να διακρίνεις χωρίς να το ανοίξεις αν είναι ελληνικό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δες αν γράφει Made in Finland στην ετικέτα. Δεν νομίζω να μπορείς να διακρίνεις χωρίς να το ανοίξεις αν είναι ελληνικό.

 

Itchrist86 ευχαριστώ για την απάντηση :)

 

Made in Finland alright.

 

Θα πάρω τηλ αύριο την Alpha Copy να τους πω το IMEI.

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από Wind. Έχει και μια κάρτα μέσα από το σελοφάν της συσκευασίας "Υπηρεσίες αξίας 100 ευρώ δώρο - 3G".

 

Κρίσιμη ερώτηση: πως καταλαβαίνω αν είναι Alpha Copy χωρίς να ανοίξω τη συσκευασία;

 

απο πιο καταστημα το πηρες φιλε. Εμενα στο τηλ. την τριτη μου ειπαν οτι δεν το εχουν.

Link to comment
Share on other sites

απο πιο καταστημα το πηρες φιλε. Εμενα στο τηλ. την τριτη μου ειπαν οτι δεν το εχουν.

 

Δεν την αξίζουν την διαφήμιση. Πάντως αν κάποιος βιάζεται να το πάρει ας μου στείλει μήνυμα να του πω.

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

 

Θα πάρω τηλ αύριο την Alpha Copy να τους πω το IMEI.

 

ελενξε το απο΄δω

http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η διπλασια ram δεν ειναι πλεον τοσω απαραιτητη εκτος αν θες να εχεις μονιμα ανοικτα πανω απο 6-7 βαριες εφαρμογες!

Και το πορτακι το δικο μου δεν τριζει καθολου!

Παιδια απλα τωρα με την καινουργια αναβαθμιση το απλο 95 καρασυμφερει γιατι ειναι 200 ευρω φθηνοτερο απο το 8gb και αν παρεις και μια 8αρα καρτα απο ebay με 50ευρω κερδιζεις γυρο στα 150

Οσο για το ποιο τηλ. ειναι πιο γρηγορο θα εκπλαγειτε κανωντας μια βολτα στο youtube

Η μονη διαφορα πλεον ειναι η 0.2 στην οθονη!αν αυτο αξιζει 150ευρω παραπανω εσεις αποφασιζετε!

(το χρωμα ειναι θεμα γουστου,πρωσοπικα πηρα το n73 το ασημη+καρτα 2αρα+καλυτερα ακουστικα και μου βγηκε ιδια τιμη γιατι δεν μου αρεσε το μαυρο του m.e)

 

για την μπαταρια φιλε μου ουτε κουβεντα ομως....κατι που ειναι πολυ βασικο κατα την γνωμη μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

το δικό μου μέχρι τώρα άψογο, λίγο τζόγο στο slide αλλά πολύ μικρό, θα το πάω στο μαγαζί που το πήρα να μου πουν αν είναι φυσιολογικό. Κατά τα άλλα, πολύ απλά, τα έχει όλα...

 

το έκανα sync με το outlook και τα πήρε όλα, κάποιες εκατοντάδες contacts και μερικές ακόμα εκατοντάδες καταχωρήσεις από το calendar, χωρίς το παραμικρό σφάλμα. περιττό να πω ότι το htc είναι για πούλημα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι αυτο που συμφερει ειναι να παρεις το καινουργιο με 520 ευρω απο Ιταλια και να εχεις κανονικα εγγυηση aplha copy.Δωστε εσεις 500 για να παρετε το παλιο.

 

Τα υπολοιπα ειναι ανευ ουσιας.

 

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Τον εσωτερικό δέκτη GPS τον αναγνωρίζουν άλλα προγράμματα πλοήγησης(πχ. tomtom);

 

ειναι στα χερια μου...εχει στην μνημη το spiderman 3!

To πηρα απο vodafone εταιρικος πελατης

 

Δηλαδή η vodafone το έφερε και διατίθεται κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

για την μπαταρια φιλε μου ουτε κουβεντα ομως....κατι που ειναι πολυ βασικο κατα την γνωμη μου.

 

Αμα διαβαζες 2-3 ποστ πιο πισω θα εβλεπες για την μπαταρια!

Με την καινουργια αναβαθμιση βγαζει οσο και το 8gb!!!

Link to comment
Share on other sites

Το εφερε η Βοντα!!!Αυτο δε μας λεει το παιδι επανω?ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟ?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Αμα διαβαζες 2-3 ποστ πιο πισω θα εβλεπες για την μπαταρια!

Με την καινουργια αναβαθμιση βγαζει οσο και το 8gb!!!

 

δεν το νομιζω φιλε μου.δεν μπορει μια μπαταρια 950αρα να αποδιδει το ιδιο οπως μια 1200αρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι αυτο που συμφερει ειναι να παρεις το καινουργιο με 520 ευρω απο Ιταλια και να εχεις κανονικα εγγυηση aplha copy.Δωστε εσεις 500 για να παρετε το παλιο.

 

Τα υπολοιπα ειναι ανευ ουσιας.

 

 

Φιλικα

Ναι εμεις μαλλον δεν εχουμε τοσο μυαλο για να το καταλαβουμε αλλα αν δεν κανω λαθος... Ιταλια? δεν ειναι λιγο μακρυα για να πεταχτω ενα απογευμα να το παρω?

Το ξερουμε φιλε μου οτι αυτο συμφερει, ΑΛΛΑ εμεις ζουμε Ελλαδα και εφ'οσον δεν μπορουμε να το βρουμε εδω σε αυτην την τιμη ( και με το σκεπτικο οτι το απλο το πηρα πριν ενα μηνα) μου αρκει προς το παρον και θα βολευτω ... εστω και με μικροτερη οθονη.

 

δεν το νομιζω φιλε μου.δεν μπορει μια μπαταρια 950αρα να αποδιδει το ιδιο οπως μια 1200αρα.

Ουτε και μια οθονη 2,8 να καταναλωνει το ιδιο οπως μια 2,6.

 

ειναι στα χερια μου...εχει στην μνημη το spiderman 3!

To πηρα απο vodafone εταιρικος πελατης

http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=FutureMobilePhone ???!!!

Μηπως εγω διαβαζω λαθος? γιατι στα υπαρχοντα-διαθεσιμα ΔΕΝ το εχει!!!

 

Υ.Γ Συγνωμη για τα απανοτα ποστ αλλα τα εβλεπα με διαφορα φασης... ειναι και η ωρα δυσκολη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εμεις μαλλον δεν εχουμε τοσο μυαλο για να το καταλαβουμε αλλα αν δεν κανω λαθος... Ιταλια? δεν ειναι λιγο μακρυα για να πεταχτω ενα απογευμα να το παρω?

Το ξερουμε φιλε μου οτι αυτο συμφερει, ΑΛΛΑ εμεις ζουμε Ελλαδα και εφ'οσον δεν μπορουμε να το βρουμε εδω σε αυτην την τιμη ( και με το σκεπτικο οτι το απλο το πηρα πριν ενα μηνα) μου αρκει προς το παρον και θα βολευτω ... εστω και με μικροτερη οθονη.

 

 

Αυτη ειναι η λογικη του Ελληνα φιλε μου.

 

Ειναι δυνατον να αγοραζουμε συσκευες με wifi , gps , 3g , κλπ τα οποια για να χρησιμοποιηθουν σωστα χρειαζονται χρονο και διαβασμα και να μην μπορουμε να κανουμε μια παραγγελια σε ενα ευρωπαικο site;;

 

Προσωπικα εχω αγορασει απο Γερμανια πανω απο 15 φορες χωρις να ξερω λεξη απο Γερμανικα. Ενα-δυο mails στα Αγγλικα και λιγη υπομονη ειναι αρκετα για να γλιτωσουμε πολλα χρηματα αλλα και για να δειξουμε στους εμπορους που μας κλεβουν εδω στην Ελλαδα οτι δεν ειμαστε προβατα.

 

Η ιδια η ΝΟΚΙΑ εμμεσα μας προτρεπει σε διαδικτυακες αγορες μεσα στην ΕΕ με την ισχυ της πανευρωπαϊκης εγγυησης που μας προστατευει.

 

515 με 740 δε νομιζεις οτι ειναι ΧΑΩΔΗΣ διαφορα;;

 

Αν διαβασεις το θεμα πριν την επισημη κυκλοφορια θα δεις οτι ελληνες εμποροι αγοραζαν τα κινητα απο Ιταλια που κυκλοφορησε νωριτερα και τα πουλουσαν εδω στα 700 ευρω.Θεωρεις οτι ειναι πιο εξυπνοι απο εμας ωστε να μπορουν να μας κοροϊδευουν;;

 

Νομιζω οτι εχουμε χασει την αισθηση των χρηματων στη χωρα μας.Με 215 ευρω εχω κλεισει ταξιδακι για Μιλανο 9-14 Ιανουαριου. 215 ευρω για αεροπορικα(easyjet) και 5 διανυκτερευσεις σε ξενοδοχειο 3 αστερων με πρωϊνο(μεσω asiarooms). Εσεις θα δωσετε τοσα και παραπανω σαν υπερκερδος στους Ελληνες εμπορους με την αγορα μιας και μονο συσκευης.

 

Περαστικα μας...

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Στο οτεσοπ το εχει στο σαιτ τους! Θα παω αυριο να ρωτησω για συνδεση ποσο θα βγει και αν υπαρχει αμεσα! καληνυχτα!:)
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η λογικη του Ελληνα φιλε μου.

 

Ειναι δυνατον να αγοραζουμε συσκευες με wifi , gps , 3g , κλπ τα οποια για να χρησιμοποιηθουν σωστα χρειαζονται χρονο και διαβασμα και να μην μπορουμε να κανουμε μια παραγγελια σε ενα ευρωπαικο site;;

 

Προσωπικα εχω αγορασει απο Γερμανια πανω απο 15 φορες χωρις να ξερω λεξη απο Γερμανικα. Ενα-δυο mails στα Αγγλικα και λιγη υπομονη ειναι αρκετα για να γλιτωσουμε πολλα χρηματα αλλα και για να δειξουμε στους εμπορους που μας κλεβουν εδω στην Ελλαδα οτι δεν ειμαστε προβατα.

 

Η ιδια η ΝΟΚΙΑ εμμεσα μας προτρεπει σε διαδικτυακες αγορες μεσα στην ΕΕ με την ισχυ της πανευρωπαϊκης εγγυησης που μας προστατευει.

 

515 με 740 δε νομιζεις οτι ειναι ΧΑΩΔΗΣ διαφορα;;

 

Αν διαβασεις το θεμα πριν την επισημη κυκλοφορια θα δεις οτι ελληνες εμποροι αγοραζαν τα κινητα απο Ιταλια και τα πουλουσαν εδω στα 700 ευρω.Θεωρεις οτι ειναι πιο εξυπνοι απο εμας ωστε να μπορουν να μας κοροϊδευουν;;

 

Νομιζω οτι εχουμε χασει την αισθηση των χρηματων στη χωρα μας.Με 215 ευρω εχω κλεισει ταξιδακι για Μιλανο 9-14 Ιανουαριου. 215 ευρω για αεροπορικα(easyjet) και 5 διανυκτερευσεις σε ξενοδοχειο 3 αστερων με πρωϊνο. Εσεις θα δωσετε τοσα και παραπανω σαν υπερκερδος στους Ελληνες εμπορους με την αγορα μιας και μονο συσκευης.

 

Περαστικα μας...

 

Φιλικα

Μα ΔΕΝ ειπα οτι θα το παρω απο εδω... απλα επειδη δεν ειμαι σιγουρος για το αν ειναι κλειδωμενο η οχι για την προελευση του και επειδη δεν θα το δω την ωρα που το πληρωνω ( και επειδη λογω δουλειας...εισαγωγη αυτοκινητων... εχω ΚΑΚΗ πειρα απο Ιταλους) αποφασισα να βολευτω με το ουτως η αλλος καινουργιο Ν95.

Οσο για αγορες απο εξω πιστεψε με εχω παθει ανοσια... αγοραζω τοσα αυτοκινητα χωρις να τα δω παρα μονο στο νετ που η οποιαδηποτε αλλη αγορα μου φαινετε αστεια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η λογικη του Ελληνα φιλε μου.

 

Ειναι δυνατον να αγοραζουμε συσκευες με wifi , gps , 3g , κλπ τα οποια για να χρησιμοποιηθουν σωστα χρειαζονται χρονο και διαβασμα και να μην μπορουμε να κανουμε μια παραγγελια σε ενα ευρωπαικο site;;

 

Προσωπικα εχω αγορασει απο Γερμανια πανω απο 15 φορες χωρις να ξερω λεξη απο Γερμανικα. Ενα-δυο mails στα Αγγλικα και λιγη υπομονη ειναι αρκετα για να γλιτωσουμε πολλα χρηματα αλλα και για να δειξουμε στους εμπορους που μας κλεβουν εδω στην Ελλαδα οτι δεν ειμαστε προβατα.

 

Η ιδια η ΝΟΚΙΑ εμμεσα μας προτρεπει σε διαδικτυακες αγορες μεσα στην ΕΕ με την ισχυ της πανευρωπαϊκης εγγυησης που μας προστατευει.

 

515 με 740 δε νομιζεις οτι ειναι ΧΑΩΔΗΣ διαφορα;;

 

Αν διαβασεις το θεμα πριν την επισημη κυκλοφορια θα δεις οτι ελληνες εμποροι αγοραζαν τα κινητα απο Ιταλια που κυκλοφορησε νωριτερα και τα πουλουσαν εδω στα 700 ευρω.Θεωρεις οτι ειναι πιο εξυπνοι απο εμας ωστε να μπορουν να μας κοροϊδευουν;;

 

Νομιζω οτι εχουμε χασει την αισθηση των χρηματων στη χωρα μας.Με 215 ευρω εχω κλεισει ταξιδακι για Μιλανο 9-14 Ιανουαριου. 215 ευρω για αεροπορικα(easyjet) και 5 διανυκτερευσεις σε ξενοδοχειο 3 αστερων με πρωϊνο(μεσω asiarooms). Εσεις θα δωσετε τοσα και παραπανω σαν υπερκερδος στους Ελληνες εμπορους με την αγορα μιας και μονο συσκευης.

 

Περαστικα μας...

 

Φιλικα

 

Πεστα Χρυσοστομε!!! Τα λεω και εγω και αλλα παιδια εδω και πολυ καιρο. Οσο τα πληρωνουμε στις τιμες που αυτοι μας επιβαλλουν τοσο θα μας τον πιανουν τον πισινο....Ο μονος τροπος να αλλαξει κατι σε αυτο το θεμα ειναι να μην το αγορασει κανεις!!!Ναι κανεις!!! Και ακομα αν δεν μπορει καποιος να το παρει απο Ιταλια να μην το αγοραει καθολου απο εδω! Αν δουνε οτι ο κοσμος ξυπναει σιγα-σιγα και οι συσκευες τους μενουν στα ραφια τοτε θα σου πω εγω πως θα ριξουν τις τιμες. Αλλα ξερεις τι λενε εδω οι εμποροι? Ελα μωρε τωρα οση τιμη και να το βαλουμε θα το παρει ο Ελληνας το κοροιδο. Εγω επειδη δεν θελω να με πιανουν κοροιδο θα το παρω απο Ιταλια. Τα τηλεφωνα ειναι ξεκλειδωτα απλα εχουν το λογοτυπο της ΤΙΜ στην πλατη. Τιποτα αλλο. Οριστε και μερικα link απο e-shop Ιταλιας:

 

http://www.edenstore.it/index3.php?articolo=NKN95N8G-TIM&codice=NKN95N8G-TIM&codCat=1.10&desc_cat_web=1.10

 

http://www.newprice.it/webapp/wcs/stores/servlet/search?storeId=10001&catalogId=10001&langId=-4&userType=G&entqr=0&sort=date%3AD%3AL%3Ad1&output=xml_no_dtd&client=newprice_frontend&ud=1&oe=UTF-8&ie=UTF-8&proxystylesheet=newprice_frontend&site=default_collection&filter=0&q=n95+8gb

 

http://www.mediashopstore.it/prodotti/DettProdotto.aspx?CodProd=2600

 

Δεν θελω να θιξω κανεναν προσωπικα και πολυ περισσοτερο τα παιδια που το αγορασανε ηδη(καλοριζικο σε ολους). Απλα πρεπει καποια στιγμη να σταματησει αυτη η κοροιδια προς ολους εμας που τους δινουμε τα λεφτακια μας και αυτοι μας κατακλεβουνε.

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή συμφωνώ και εγώ με αυτα που γράφονται σε ιταλικο site dvd.it

βρηκα το εξής

Nokia N95 8 GB UMTS + fotocamera 5 Mpx + Bluetooth + Lettore Video/Audio + Email + antenna GPS integrata + Wifi (Black TIM)

για ελληνικό μενού, και ελληνικές οδηγίες χρήσεως η έστω αγλικές θα έχω πρόβλημα?? μας τα αναβαθμίζει η alpha copy ??

τι γίνεται, και όσο για το ξεκλείδωτο είναι σίγουρα ότι θα παίζει διότι στο τέλος γράφει Wifi (Black TIM)

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καποια παιδια που το εχουν παρει απο Ιταλια (cicilianos, blusprint) ειπαν οτι ειναι ξεκλειδωτα. Τωρα για τα Ελληνικα, ή το κανεις μονος μου με το Nemesis&NSU ή το πας σε ΝΟΚΙΑ Shop και σε χρεωνου 20-30 ευρω για να στο κανουν αυτοι. Η εγγυηση ειναι πανευρωπαικη.
Link to comment
Share on other sites

Πεστα Χρυσοστομε!!! Τα λεω και εγω και αλλα παιδια εδω και πολυ καιρο. Οσο τα πληρωνουμε στις τιμες που αυτοι μας επιβαλλουν τοσο θα μας τον πιανουν τον πισινο....Ο μονος τροπος να αλλαξει κατι σε αυτο το θεμα ειναι να μην το αγορασει κανεις!!!Ναι κανεις!!! Και ακομα αν δεν μπορει καποιος να το παρει απο Ιταλια να μην το αγοραει καθολου απο εδω! Αν δουνε οτι ο κοσμος ξυπναει σιγα-σιγα και οι συσκευες τους μενουν στα ραφια τοτε θα σου πω εγω πως θα ριξουν τις τιμες. Αλλα ξερεις τι λενε εδω οι εμποροι? Ελα μωρε τωρα οση τιμη και να το βαλουμε θα το παρει ο Ελληνας το κοροιδο. Εγω επειδη δεν θελω να με πιανουν κοροιδο θα το παρω απο Ιταλια. Τα τηλεφωνα ειναι ξεκλειδωτα απλα εχουν το λογοτυπο της ΤΙΜ στην πλατη. Τιποτα αλλο. Οριστε και μερικα link απο e-shop Ιταλιας:

 

http://www.edenstore.it/index3.php?articolo=NKN95N8G-TIM&codice=NKN95N8G-TIM&codCat=1.10&desc_cat_web=1.10

 

http://www.newprice.it/webapp/wcs/stores/servlet/search?storeId=10001&catalogId=10001&langId=-4&userType=G&entqr=0&sort=date%3AD%3AL%3Ad1&output=xml_no_dtd&client=newprice_frontend&ud=1&oe=UTF-8&ie=UTF-8&proxystylesheet=newprice_frontend&site=default_collection&filter=0&q=n95+8gb

 

http://www.mediashopstore.it/prodotti/DettProdotto.aspx?CodProd=2600

 

Δεν θελω να θιξω κανεναν προσωπικα και πολυ περισσοτερο τα παιδια που το αγορασανε ηδη(καλοριζικο σε ολους). Απλα πρεπει καποια στιγμη να σταματησει αυτη η κοροιδια προς ολους εμας που τους δινουμε τα λεφτακια μας και αυτοι μας κατακλεβουνε.

 

Απο τα παραπανω site το παιρνεις ξεκλειδωτο, ελληνικα ομως δεν θα εχουν ετσι?Μπορουμε να βαλουμε χωρις να επηρεαστει η εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή συμφωνώ και εγώ με αυτα που γράφονται σε ιταλικο site dvd.it

βρηκα το εξής

Nokia N95 8 GB UMTS + fotocamera 5 Mpx + Bluetooth + Lettore Video/Audio + Email + antenna GPS integrata + Wifi (Black TIM)

για ελληνικό μενού, και ελληνικές οδηγίες χρήσεως η έστω αγλικές θα έχω πρόβλημα?? μας τα αναβαθμίζει η alpha copy ??

τι γίνεται, και όσο για το ξεκλείδωτο είναι σίγουρα ότι θα παίζει διότι στο τέλος γράφει Wifi (Black TIM)

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Και κλειδωμένο να είναι, υπάρχουν μαγαζιά εδώ που τα ξεκλειδώνουν.

Αλλά σίγουρα είναι καλύτερα να το ψάξεις πριν για να γλυτώσεις το τρέξιμο και τη χρέωση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ποτε η Τιμ δεν κλειδωσε τα τηλεφωνα της στην Ιταλια!Εχω παρει ενα σωρό απο αυτους!

Δυστυχώς ποτε δεν βρηκα Ιταλικο σαιτ να πουλα στο Εξωτερικο!

 

Παντως ο συλλογισμος του παιδιου ποιο πανω ειναι σωστοτατος!(αυτος με την πτηση και τη διαφορα της τιμης)

 

Σας προτείνω και εναν αλλο.....η Ολυμπιακη και η Ετζιαν πετανε συνήθως με 110 ευρω(το χω κανει πολλες φορες)ειτε για μιλανο ειτε για Ρωμη!Πηγαινει λοιπον κανεις και για μια μερα κανει σοπινγκ και χτυπα και το τηλεφωνο!

 

Βεβαια αυτα τα σχολια θα ακουστουν τρελα σε καποιους,αλλα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει κοσμος που θα το εκανε ευχαριστως!Εγω ειμαι ενας απο αυτους!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...