Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισκέπτης
Φυσικα και μπορεις να χρησιμοποιησεις το iphone με καρτα της Wind και το προφιλ wind internet (gint.b-online.gr) σε οποιο πακετο επιθυμεις, και ασε τον γερμανο και οποιον αλλον να λεει οτι θελει..... Εαν δεν ξερεις πως, πανε σε ενα καταστημα υπαρχει ενημερωση που εχει ερθει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

. Τα ίδια πακέτα είναι και επιπλέον υπάρχει αυτό των 120 mb ανά μήνα με 8 ευρώ. Το έχω βάλει σε ένα Flexy zero.

 

Πηγα σε καταστημα wind για να το ενεργοποιησω και δεν ηξεραν οτι υπαρχει αυτη η υπηρεσια.

Φανταζομαι οτι μπορω να χρησιμοποιω το diamond για σερφαρισμα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει αυτό των 120 mb ανά μήνα με 8 ευρώ. Το έχω βάλει σε ένα Flexy zero.

 

Πετρο το 120 ειναι με 8 ευρω τελικη με ΦΠΑ?

και εχεις μεχρι 120 ΜΒ πλοηγηση ΠΑΝΤΟΥ στο internet κανονικα (οχι wap κλπ) ετσι?

 

αν ξεφυγω θα υπαρχει ειδοποιηση και ποσο ειναι η παραπανω χρεωση?

εγω που εχω WIND 1 μπορω να το χρησιμοποιησω?

 

πως ενεργοποιω? με πιστωτικη μπορω να χρεωνομαι?

ειναι η καλυτερη λυση μαλλον μετα το "κλεισιμο" του ΝΟΝ STOP

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Το adsm μπορει πλεον να μπαινοβγαινει σαν συμπληρωματικη υπηρεσια σε συμβολαια (Wind 100 - 1000, Flexy 20 - 125, Flexy Zero, Wind 1) Μπορει λοιπον να παει ο κατοχος την γραμμης στο καταστημα και να ενεργοποιησει ΑΜΕΣΑ την υπηρεσια. Μπορειτε να διαλεξετε οποιο πακετο σας βολευει (120 mb με 8 ευρω, 300 mb με 17 ευρω, 5 GB με 29 ευρω και τελος 30 GB με 49 ευρω - τιμες με φπα χωρις τα τελη κινητης τηλεφωνιας) Φυσικα μιλαμε πλεον για κανονικο ιντερνετ με apn gint.b-online.gr και ανοιχτη προσβαση παντου. Οι τιμες λιανικης εχουν πεσει πλεον αρκετα και για μεγαλυτερη ευκολια μπορει καποιος εαν επιθυμει να αγορασει και ενα usb modem (κοστος 100 ευρω μαζι με το φπα - αυτο αφορα αν καποιος θελει να χρησιμοποιει το pc του) ετσι θα μπορει να χρησιμοποιησει και τον wind connection manager για να βλεπει και τι καταναλωνει καθως και να εχει την επιλογη ειδοποιησης για το πακετο που επελεξε για να μην το ξεπερασει. Μεγαλο πλεονεκτημα οτι θα γλυτωσει και την μπαταρια του κινητου του που αν χρησιμοποιει σαν modem γονατιζει σε 2 - 3 ωρες, καθως και οτι δεν χρειαζονται extra ρυθμισεις (ισως χρειαστει μονο το apn να μπει)
Link to comment
Share on other sites

Για μένα που έχω παλιό TIM70 πρόγραμμα ισχύει η δυνατότητα ενεργοποίησης του πακέτου των 120ΜΒ με 8 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

Για μένα που έχω παλιό TIM70 πρόγραμμα ισχύει η δυνατότητα ενεργοποίησης του πακέτου των 120ΜΒ με 8 ευρώ;

Λογικά δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Άλλωστε πρόκειται για εξτρά υπηρεσία!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για την ενημερωση κατι ακομα

υπαρχει ειδοποιηση οταν περασεις τα 120 ΜΒ και ποια ειναι η χρεωση για καθε παραπανω ΜΒ ?

κανεις ανανεωση καθε μηνα ή ενεργοποιεις μια φορα και παραμενεις μεχρι να διακοψεις?

στο λογ/σμο φαινεται το διαστημα χρησης της υπηρεσιας , ο ογκος δεδομενων κλπ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για την ενημερωση κατι ακομα

υπαρχει ειδοποιηση οταν περασεις τα 120 ΜΒ και ποια ειναι η χρεωση για καθε παραπανω ΜΒ ?

κανεις ανανεωση καθε μηνα ή ενεργοποιεις μια φορα και παραμενεις μεχρι να διακοψεις?

στο λογ/σμο φαινεται το διαστημα χρησης της υπηρεσιας , ο ογκος δεδομενων κλπ?

Το ενεργοποιείς και παραμένει ενργό μέχρι να το απενεργοποιήσεις. Στο λογαριασμό φαίνεται κανονικά το πάγιο της υπηρεσίας και οι χρήση με τον όγκο δεδομένων. Ενημέρωση δεν υπάρχει αν το ξεπεράσεις και δυστυχώς δεν βρήκα κάπου την χρέωση ανά kb μετά τον προπληρωμένο όγκο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για την ενημερωση

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

WIND ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ / Για τον ιδιώτη / Συμβόλαια / Επιλογές WIND / ADSM

 

Κάθε συνδρομητής της WIND με σύνδεση συμβολαίου, έχει τη δυνατότητα να ενεργοποιήσει στη γραμμή του μία από τις νέες Επιλογές WIND ADSM για να μπορεί να έχει πρόσβαση στο mobile internet μέσω του κινητού του.

 

Ειδικότερα, η νέα Επιλογή WIND ADSM 120, είναι η ιδανική επιλογή για τους χρήστες που επιθυμούν εύκολη και γρήγορη πρόσβαση στο Internet από το κινητό τους και μάλιστα σε ανταγωνιστική τιμή!

 

Στον παρακάτω πίνακα φαίνονται αναλυτικά οι χρεώσεις των Επιλογών WIND ADSM.*

 

Επιλογές WIND ADSM

Πρόγραμμα Μηνιαίο Πάγιο Δωρεάν ΜΒ Χρέωση ανά επιπλέον ΜΒ

ADSM 120 8,00€ 120 MB 0,7€

ADSM 300 17,00€ 300 MB 0,7€

ADSM 5GB 29,50€ 5120 MB 0,5€

ADSM Non-Stop 49,00€ Απεριόριστα (1) -

 

(1) Πολιτική ορθής χρήσης: Μέγιστη μηνιαία χρήση 30GB για αποφυγή κακόβουλης χρήσης της υπηρεσίας.

 

Οι Επιλογές WIND ADSM μπορούν να ενεργοποιηθούν σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα οικονομικά πακέτα συμβολαίου (WIND 100-750 / WIND Flexy / Οικογενειακά) καθώς και σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα οικονομικά πακέτα εταιρικών πελατών (BBest Benefit)

 

 

 

Απο το site της wind

 

Και οντως τα 8 ευρω ειναι η καλυτερη λυση για μας που ειχαμε non stop.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Τεσταροντας τον νεο browser της Google (Chrome) παρατηρησα οτι ακομα και με Gprs το σερφαρισμα ειναι αισθητα γρηγοροτερο εναντι firefox και ie7, ειναι πολυ ελαφρυτερος και φορτωνει σχεδον ακαριαια.
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευαίο καιρό (είμαι στο στάδιο του ψαξίματος για πάροχο σταθερού DSL)χρησιμοποιώ την υπηρεσία προπληρωμένη ΑDSM της Wind για απεριόριστη χρήση Internet . Πακέτα Non stop 2 kai 7 , στα οποία μέσω καρτοκινητού Wind πλήρωνες 5 ευρώ και είχες απ. πρόσβαση στο Wind ADSM για 2 ημέρες και 15 ευρώ και είχες πρόσβαση για μια εβδομάδα. Τελευταία ενεργοποίηση ήταν την Δευτέρα 29 Σεπ 2008 με 15 ευρώ κόστος για μια εβδομάδα (απ' αυτή συνδέομαι τώρα).

Το πακέτο έβγαινε 60 για ένα μήνα αν έμπαινες συνέχεια (4 εβδομάδες τον μήνα) ή και λιγότερο αν έμπαινες 2 ημέρες ανα εβδομάδα και ήταν ιδανικό για κάλυψη αναγκών, όπως ταξίδι στα πεθερικά , διακοπές, αναμονή μέχρι ενεργοποίησης σύνδεσης , χωρίς δεσμέυσεις συμβολαίων κλπ.

 

Σήμερα το πρωϊ συνέστησα σε ένα συνφορουμίτη άλλου φορουμ την συγκεκριμένη υπηρεσία ως λύση για προσωρινή κάλυψη των αναγκών του, από όπου και έλαβα την πληροφορία ότι τα κόστη έχουν τριπλασιαστεί για το πρόγραμμα των 2 ημερών και διπλασιαστεί για εκείνο της εβδομάδας, ορίστε και το link :

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1443

 

H συγκεκριμένη αύξηση έγινε εν κρυπτώ και χωρίς καμία ανακοίνωση!!(αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος) και αυξάνει το κόστος αν χρησιμοποιείς την υπηρεσία συστηματικά (π.χ. όσο κρατάει η αναμονή σου για ενεργοποίηση DSL) από 60 στα 120 ευρώ ανά μήνα !!!!

 

Άλλη μια απόδειξη του τραμπουκισμού της Wind μετά τη διακοπή του Plus non stοp πλεον αυξάνει και τις χρεώσεις στις προπληρωμένες ΑDSM προσβάσεις με σκοπό να προωθήσει τα νέα πακέτα δεδομένων (i-300 κλπ) ή τις κανονικές συνδέσεις ADSM, με σκοπό να μας μαδήσει κανονικότατα.

 

Από πρωτοπόρος στις κινητές υπηρεσίες δεδομένων θα πάει στον πάτο αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

Όπως και να έχει πλέον, πήρα την απόφασή μου και μόλις λήξει το συμβόλαιο μου, θα καταργήσω και την εταιρική σύνδεση Wind που έχω και θα φύγω και θα πάω στην Cosmote και επιπλέον έτσι για θέμα αρχών δεν πρόκειται να διαλέξω και σαν πάροχο DSL στο σπίτι μου το παιδί του ομίλου (ΤΕLLAS).

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάτι δεν κατάλαβες καλά...

 

Τον Οκτώβριο 2007 πάντως ήταν 10 Ευρώ το NS 2 και 30 Ευρώ το NS 7...

 

Δηλαδή υπήρξε αύξηση του NS 2 κατά 5 Ευρώ ενώ το εβδομαδιαίο παρέμεινε σταθερό...

 

Για του λόγου το αληθές, παραθέτω ποστ που έκανα στις 26/10/2007 στο prepaidgsm.net/forum:

ADSM Non-stop 2 which offers 2 days unlimited access for 10 Euro

and ADSM Non-stop 7 which offers 7 days unlimited access for 30 Euro

(There is a cap of 1GB per day for ADSM Non-stop 2 and 7)

Link to comment
Share on other sites

Δώσε mail να σου στείλω με attachment την σελίδα που που έσωσα από το site της Wind προτού φύγω από την Ρόδο στις 15 Σεπτέμβρη όπου αναγράφεται ο τιμοκατάλογος όπως τον προανέφερα. Δεν ξέρω πως να το κάνω post ώστε να το δούν και οι άλλοι.

 

Εξάλλου αγόρασα καινούριο καρτονούμερο, πήγα σε κατάστημα Wind φόρτισα το νούμερο με 5 ευρώ και έκανα εκεί την πρώτη ενεργοποίηση του ADSM non stop (5 ευρώ για 2 ημέρες) και μετά την άλλη (15 Ευρώ για 7 ημέρες την έκανα μόνος μου - πάλι μετά από φόρτιση του καρτονούμερου σε κατάστημα με το ποσό που χρειαζόμουνα ακριβώς).

ν

Αν είναι έτσι όπως το λες, τότε μου φαίνεται ακόμα χειρότερο, το είχαν ακριβό, το κάναν πιο φθηνό και το ξαναακριβηναν όταν μάζεψαν κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγω δεν καταλαβαινω ειναι ο χαρακτηρισμος "τραμπουκισμος".Καθε εταιρεια εχει δικαιωμα να κοστολογει οσο αυτη θελει τις υπηρεσιες της.Δεν μας αρεσουν οι τιμες παμε σε καποιον φτηνοτερο και τελειωνουμε.Αλλα να χαρακτηριζουμε τραμπουκο καποιον επειδη αυξανει τις τιμες ειναι ατυχες.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας αρεσουν οι τιμες παμε σε καποιον φτηνοτερο και τελειωνουμε..

Μονο που δεν υπαρχει αντιστοιχη υπηρεσια για ιντερνετ σε καρτοκινητο πουθενα αλλου...:!:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει η λέξη τραμπουκισμός ήταν λάθος και βαρύς χαρακτηρισμός μου απλά μου βγήκε αγανακτισμένα γιατί έως τώρα από την Wind πήρα 2 σοκ τελευταία. Το ένα με το Wind Plus non - stop και το άλλο με τις αυξήσεις στο προπληρωμένο ΑDSM (ειδικά για το τελευταίο που για μένα τις τελευταίες 2 εβδομάδες μου έλυσε τα χέρια), έφεραν το κόστος για φορητό internet στα ύψη.

 

Πληρώνω κάθε μήνα 150 ευρώ (τουλάχιστον) στο Bbest που έχω αν προσθέσω και προγράμματα data ή αν ξεπεράσω το όριο του plus non stop την κάτσαμε !

 

Υπενθυμίζω ότι την προπληρωμένη ADSM την χρησιμοποιώ προσωρινά για κάλυψη πρόσκαιρων αναγκών και δεν θέλω δεσμεύσεις.

 

Και όντως είναι όπως το είπε ο Η2SO4 : Δεν υπάρχει τό αντίστοιχη υπηρεσία για ιντερνετ σε καρτοκινητό πουθενά αλλού οπότε η Wind ήταν πρωτοπόρος σε αυτό το θέμα, αλλά και μονοπώλιο (οπότε κάνει ότι θέλει).

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί. Εχθές, λογικά, «ανέβηκε» στο site της Wind αυτή η σελίδα: http://www.wind.com.gr/Listing.fds?langid=1&pageID=410&tablePageID=195&rec=259, η οποία περιέχει ανακοίνωση με ημερομηνία 7 Ιουλίου 2008... Σημειώνεται, ότι παραδοσιακά, το rec # στο τέλος του URL μαρτυράει ποια ανακοίνωση ανέβηκε πότε. π.χ. η ...PageID=195&rec=260 είναι φαινομενικά σημερινή. Η 258 ανέβηκε με ημερομηνία 30/09. Κατά συνέπεια, θα έπρεπε η 259 να είχε δημοσιευθεί μεταξύ 30/09 και 03/10, όπως και έγινε κατά πάσα περίπτωση, ωστόσο η Wind φαίνεται ότι τροποποίησε την ημερομηνία. Οι αριθμοί rec (όπως και τα identification numbers) σε όλα τα CMS - content management systems - είναι προφανώς μοναδικά, ενώ συνήθως αυξάνονται κατά 1 μετά τη δημοσίευση ενός νέου αντικειμένου (ανακοίνωσης στην προκειμένη περίπτωση).

 

Σε κάθε περίπτωση, η συγκεκριμένη ανακοίνωση αναφέρει:

 

ΑΛΛΑΓΗ ΤΙΜΩΝ ADSM NON STOP 2 & ADSM NON STOP 7 - 7/7/2008

 

Η WIND Hellas Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε., ανακοινώνει ότι από τις 10 Ιουλίου 2008 μειώνει τις τιμές των προπληρωμένων πακέτων ασύρματου internet, ADSM Non Stop 2 & ADSM Non Stop 7.Οι νέες τιμές διαμορφώνονται στο ΑDSM Non Stop 7 από 30 σε 15 και στο ΑDSM Non Stop 2 από 10 σε 5.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου 2008.

 

Επιπλέον, η WIND HELLAS Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει ότι από τις 6 Αυγούστου 2008 μεταβάλλεται η χρέωση GPRS basic για πλοήγηση στο διαδίκτυο (internet browsing) από 0,0060/KB σε 0,0065/KB. Η μεταβολή ισχύει για όλους τους υπάρχοντες συνδρομητές συμβολαίου WIND, καρτοκινητής WIND F2G, MOʼMAD και ΑΒ καθώς και για όλους τους συνδρομητές που ανήκουν σε παλαιά μη διαθέσιμα εμπορικά πακέτα καρτοκινητής και συμβολαίου WIND. Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 19%.

 

Προφανώς λοιπόν και οι τιμές των 2 ADSM ήταν προσωρινές έως το Σεπτέμβριο, άσχετα αν στο site της αυτή η ανακοίνωση μάλλον ανέβηκε τον Οκτώβριο. Κινδυνεύοντας να βγω off-topic, με προβληματίζει το δεύτερο σκέλος της ανακοίνωσης. Κατά συνέπεια, θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν, αν η συγκεκριμένη πληροφορία έχει αναφερθεί ξανά στο παρελθόν ή όχι; Αν ναι, που - π.χ. σε email / εφημερίδα / fax / newsletter / εταιρική ειδοποίηση; Αν όχι, τότε θα δημοσιευθεί ως είδηση στην κεντρική σελίδα, προφανώς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μήπως το ανέβασαν ξανά επειδή δημιουργήθηκε θέμα και για να είναι καλυμένοι? πάντως σίγουρα ηταν προσφορά!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λέει καλά η wind...

 

Και η ανακοίνωση για κατάργηση του απεριόριστους στο non-stop που ξεκινά από 20 Οκτωβρίου και έπρεπε να γίνει ένα μήνα πριν (20 Σεπτεμβρίου 2008), στο site ανέβηκε δυο-τρεις μέρες μετά, με ημερομηνία 20 Σεπτεμβρίου!

 

Τώρα αυτό είναι εξωφρενικό, να ανεβάζουν ανακοίνωση του Αυγούστου, τον Οκτώβριο!

 

Καταγγελία λέγεται! Είπαμε, να κρατιούνται κάποια προσχήματα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λέει καθόλου καλά.

Παιδιά όταν προτοπόσταρα το κοίταξα αν υπήρχε ανακοίνωση δεν υπήρχε τίποτα απολύτως (και κοίταξα μέχρι την σελίδα 4) !!!

Και επίσης έχει δίκιο ο ΜsK η αμέσως προηγούμενη ανακοίνωση έχει rec 247 !

Κάτι βρωμάει στην υπόθεση! Μπορεί να έκανα λάθος και να μην είδα ότι ηταν προσφορά μέχρι τον Σεπτέμβρη, αν και στην σελίδα που έχω σωσμένη τοπικά στο PC, το επεξηγηματικό αστεράκι που λέει ότι η προσφορά ισχύει μέχρι τον Σεπτέμβρη, δεν το έχει στην τιμή αλλά στην λέξη απεριόριστο, οπότε μπορεί να υποθέσει ο οποιοδήποτε ότι το απεριόριστο είναι η προσφορά και όχι η μειωμένη τιμή.

 

Όπως και να έχει η εκ των υστέρων ανακοίνωση του πακέτου είναι ύποπτη, αλλά πιο ύποπτη είναι η αύξηση των χρεώσεων για το GPRS !!!!

To θέμα είναι ότι δεν είναι υποχρεωμένη η εταιρεία να μας ειδοποιεί με μύνημα για αυτές τις μεταβολές? Πως μου έρχονται κ#!@$@μυνήματα για να αγοράσω νέα ringtones ή ότι έληξαν τα παλιά mytone και δεν στέλνει ότι τον άλλο μήνα θα πληρώσω τα μαλιά της κεφαλής μου για το WAP ή το GPRS??

Mαύρο στον Μαυρογιαλούρο!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να βάλετε την σελίδα στα Αγγλικά

Έχει ακόμα τις παλιές τιμές με την επισήμανση ότι αφορά μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου .

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageid=1443&langid=2

Και ναι , το αστεράκι είναι στο unlimited.

Link to comment
Share on other sites

Πως το βλέπω εγώ?

1. Η Wind έκανε την μείωση της τιμής εν κρυπτώ χωρίς να ανακοινώσει τίποτα.

2. Όσοι μπήκαν στο site μετά τον Ιούλιο (όπως εγώ) είδαν τις μειωμένες τιμές, την λέξη προσφορά μέχρι τον Σεπτέμβριο με επισήμανση στο απεριόριστο και θεώρησαν ότι είναι φυσιολογική η προσφορά για το απεριόριστο (πως μας λενε π.χ. Laptop+κάρτα+συνδρομή για 2 χρόνια με απεριόριστο μέχρι τον τάδε μήνα).

3. 1η Οκτώβρη επαναφέρει τις παλιές τιμές, αφού είδε ότι είχε και απήχηση το θέμα.

4. Πάει ο πρώτος κακόμοιρος με φορτωμένα 20 ευρώ στο καρτοκινητό και στέλνει NS2, χανει 15 αντί για 5 και έπειτα ψάχνεται.

5. Κάποιος από αυτούς τους κακόμοιρους κάνει καταγγελία ότι δεν τηρήθηκαν τα όρια ή η Wind όπως και οι λοιπές εταιρείες έχουν ανθρώπους που παρακολουθούν (ίσως αυτή να είναι και η μόνη δουλειά τους στην εταιρεία) όλα τα τεχνολογικά φορουμ για παράπονα, προβλήματα με σκοπό να προλάβουν δυσάρεστες καταστάσεις.

6.Και η εταιρεία τρέχει τώρα να καλύψει τα οπίσθιά της (δες ανακοίνωση με ημερομηνία Ιουλίου ενώ βγήκε Οκτώβριο) όσον αφορά την διάρκεια της προσφοράς και το αν αυτή αφορούσε το απεριόριστο ή την έκπτωση και ταυτόχρονα αν μπορεί να τσεπωθεί και κατιτις παραπάνω (αυξημένες κατά λίγο τιμές GPRS).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...