Jump to content

Samsung SGH-i560


iMac
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 470
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Στο site της vodafone το διαφημίζει ως συσκευή vodfone live apo 17/12.

Ξέρει κανείς ποιά θα είναι η τιμή και αν θα κυκλοφορήσει κι εκτός vodafone= ξεκλείδωτο?

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

xarakthristika paideia?Exei na dwsei kaneis?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Στο site της vodafone το διαφημίζει ως συσκευή vodfone live apo 17/12.

Ξέρει κανείς ποιά θα είναι η τιμή και αν θα κυκλοφορήσει κι εκτός vodafone= ξεκλείδωτο?

 

symbian και κλειδωμενο δεν γινεται.ελπιζω τουλαχιστον να μην εχει χαζο λογοτυπα πανω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο site της vodafone το διαφημίζει ως συσκευή vodfone live apo 17/12.

Ξέρει κανείς ποιά θα είναι η τιμή και αν θα κυκλοφορήσει κι εκτός vodafone= ξεκλείδωτο?

 

Ετσι διαφημιζε και το αλλο μοντελο τους παλι Symbian to i450

απο 3/12 διαθεση και τωρα εχει εξαφανιστει!

 

Με την Samsung δεν ειναι να εχεις εμπιστοσυνη!

Μπορει και να μη το φερουν τελικα και ισως γινει το ιδιο και με το ι560.

 

Εταιρεια της πλακας

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πραγματικά....δεν ξέρω αν ειναι της πλάκας ή οχι αλλά.....αντε γειά. Κανείς δεν ξέρει και δεν άκουσε τίποτα στην vodafone:wacko::wacko::wacko:
Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά....δεν ξέρω αν ειναι τις πλάκας ή οχι αλλά.....αντε γειά. Κανείς δεν ξέρει και δεν άκουσε τίποτα στην vodafone:wacko::wacko::wacko:

 

Παντως για να λεμε του στραβου το δικιο το i450 ηρθε και ειναι

παρα πολυ καλο!

 

403 € το εχουν....αλλα σε ασημι ....θα περιμενω το μαυρο...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

xarakthristika paideia?Exei na dwsei kaneis?

 

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2154&idPhone1=2076

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάτι αχνοφαίνεται πίσω από το κόκκινο της Vodafone!:lol::pΕγώ το βλέπω να έρχεται στις 30 Φεβρουαρίου!:lol:Πέρα από την πλάκα,πιστεύω ότι μέσα Φεβρουαρίου θα έχει έρθει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μήκος του είναι 130 εκατοστά!!!Σαν το Ε90 δηλαδή?Έλεος!

 

οχι 130 εκατοστα.οι διαστασεις του ειναι: 103 x 51 x 16 mm

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντού 130 έβλεπα!Έχει γίνει τυπογραφικό λάθος?Πού είδες ότι είναι 103?

 

το ειδα στο link στο post #9.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια πηρα το καινουριο i560 με gps αλλα δεν μπορω να συνδεθω με δορυφορο. Οποιος εχει παρομοιο προβλημα ή ξερει απ αυτα ας με φωτισει...
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το κινητο το πρωι..

Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, καλη τιμη και επιτελους Sympian σε ενα κομψο,σχετικα, τηλεφωνο...

Για να δουμε τι μπορει να κανει

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το κινητο το πρωι..

Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, καλη τιμη και επιτελους Sympian σε ενα κομψο,σχετικα, τηλεφωνο...

Για να δουμε τι μπορει να κανει

 

Το i560 πήρες;

Αν ναί σε τι τιμή;

και πώς δουλεύει το GPS το δοκίμασες;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το i560 πήρες;

Αν ναί σε τι τιμή;

και πώς δουλεύει το GPS το δοκίμασες;

 

Ναι το i560. Σημερα το πρωι απο καταστημα Vodafone.

Ειχα επιδωτηση 101 Ευρω και πληρωσα επιπλεον 266 Ευρω,αρα λογικα η τιμη του ειναι 367Ευρω..

Το Gps δεν το εχω δοκιμασει ακομη λογο δουλειας...

Αυριο το πρωι θα το εχω δοκιμασει και θα αναφερω εντυπωσεις.

Μια πρωτη εντυπωση απο την καμερα με φως ημερα ειναι αρκετα καλη,μου αρεσε η αποδοση των χρωματων..

Πριν απο αυτο ειχα το Ν95 , το οποιο το χαρισα στην κορη μου το οποιο

ηταν σκετη απελπισια απο ολες τις αποψεις,το πληρωσα 750 Ευρω οταν πρωτοκυκλοφορησε γι' αυτο και δεν δικαιολογω τις προχειροτητες που ειχα σαν κατασκευη:mad:

Στο i560 το slider ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ:D

Αν και το Gps λειτουργει και αυτο οπως πρεπει τοτε εχουμε μια πολυ καλη,αξιοπιστη και στιβαρη συσκευη...Και με τα μισα λεφτα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα γιατι δεν υπαρχει ενα αναλυτικο review της συσκευης δεν μπορω να καταλαβω!!!

 

Και εγω οσο κι αν εψαξα βρηκα πολυ λιγα πραγματα και γι αυτο ημουν επιφυλακτικος πριν το παρω.. Χρειαζομουν ενα Symbian κινητο , αλλα τα Nokia που ηταν μονοδρομος μου ειχαν σπασει τα νευρα με τα κολληματα τους. :mad:

Το i560 λοιπον,μετα την δυωρη πρωτη φορτηση, συνεχιζει να λειτουργει μετα απο 26 ωρες χωρις να παραπονεθει ακομη για χαμηλη μπαταρια.. ειμαι περιεργος να δω ποτε θα σβησει.. Απο χθες εχω μιλησει 20 λεπτα ,εχω στειλει 30 μηνυματα και εχω ασχοληθει με ολες τις λειτουργιες του καμερα ,gps , εφαρμογες για αρκετες ωρες, καινουργιο κινητο βλεπετε:) .

Το Gps λειτουργει αψογα!!!!! Την πρωτη φορα εκανε 4 λεπτα να βρει το στιγμα και ολες τις υπολοιπες φορες που το ενεργοποιησα δεν χρειαστηκε πανω απο 30 δευτερολεπτα!!!!

Η καμερα του ειναι αρκετα καλη,την εχω δοκιμασει μονο μερα, αλλα και παρα πολυ γρηγορη αναμεσα στις ληψεις..

Αυτα εν ολιγης...

Και πανω απ'ολα δεν εχει κολλησει ουτε μια φορα. Οσοι ειχαν Nokia θα με καταλαβουν:cry:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οσο κι αν εψαξα βρηκα πολυ λιγα πραγματα και γι αυτο ημουν επιφυλακτικος πριν το παρω.. Χρειαζομουν ενα Symbian κινητο , αλλα τα Nokia που ηταν μονοδρομος μου ειχαν σπασει τα νευρα με τα κολληματα τους. :mad:

Το i560 λοιπον,μετα την δυωρη πρωτη φορτηση, συνεχιζει να λειτουργει μετα απο 26 ωρες χωρις να παραπονεθει ακομη για χαμηλη μπαταρια.. ειμαι περιεργος να δω ποτε θα σβησει.. Απο χθες εχω μιλησει 20 λεπτα ,εχω στειλει 30 μηνυματα και εχω ασχοληθει με ολες τις λειτουργιες του καμερα ,gps , εφαρμογες για αρκετες ωρες, καινουργιο κινητο βλεπετε:) .

Το Gps λειτουργει αψογα!!!!! Την πρωτη φορα εκανε 4 λεπτα να βρει το στιγμα και ολες τις υπολοιπες φορες που το ενεργοποιησα δεν χρειαστηκε πανω απο 30 δευτερολεπτα!!!!

Η καμερα του ειναι αρκετα καλη,την εχω δοκιμασει μονο μερα, αλλα και παρα πολυ γρηγορη αναμεσα στις ληψεις..

Αυτα εν ολιγης...

Και πανω απ'ολα δεν εχει κολλησει ουτε μια φορα. Οσοι ειχαν Nokia θα με καταλαβουν:cry:

 

Το GPS του είναι τρισδιάστατο;

έχει και φωνητική πλοήγηση;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το GPS του είναι τρισδιάστατο;

έχει και φωνητική πλοήγηση;

 

Ναι ειναι τρισδιαστατο με φωνητικη πλοηγηση στα ελληνικα.

Ειναι της Garmin το auto drive hellas v1.25 ,για λεπτομεριες εδω http://www.autodrivehellas.gr/ .παντως με μια πρωτη ματια οι χαρτες ειναι λεπτομερεστατοι..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι τρισδιαστατο με φωνητικη πλοηγηση στα ελληνικα.

Ειναι της Garmin το auto drive hellas v1.25 ,για λεπτομεριες εδω http://www.autodrivehellas.gr/ .παντως με μια πρωτη ματια οι χαρτες ειναι λεπτομερεστατοι..

 

Θα ηθελα να ρωτησω εαν το προγραμμα με τους χαρτες που παρεχει ειναι full ή θελει registration εντος 14 ημερων οπως διαβαζω σε κατι review?

Επισης εαν το GPS navigation το εχει δοκιμασει κανεις εν κινηση και οχι

μονο στασιμο δηλαδη για παραδειγμα σε ενα αυτοκινητο που τρεχει.

Ανταποκρινεται ο δεκτης του gps? ή μηπως χανει ευκολα τους δορυφορους οταν κινεισαι?

Δειτε και εδω:

http://www.mobile-review.com/review/samsung-i560-en.shtml

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-i560

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...