Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντος μετα απο 5 μηνες που το εχω και ελεγα να το 'σπρωξω' μετα το update σε 411 θα το κρατησω και ειμαι και πολυ ευχαριστιμενος απο το my loved χ600.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια ,εγω που εχω την ελληνικη 0381.μπορω να βαλω την 411 ,,χωρις να αλαξω τιποτα αλλο????

Γιατι εαν λυθει το προβλημα της μπαταριας οπως λεγετε εγω ειμαι υπερ ευχαριστημενος απο το κινητακι μας...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αλλά όχι χωρίς ν'αλλάξει τίποτα άλλο. Το να αλλάξεις ρομ είναι σα να κάνεις φορμάτ και εγκατάσταση λειτουργικού συστήματος, οπότε ότι υπάρχει στη μνήμη της συσκευής σου θα χαθεί. Μπορείς βέβαια να πάρεις ενα αντίγραφο ασφαλείας των επαφών, μηνυμάτων κλπ με το PIMBackup.
Link to comment
Share on other sites

Εχε κατα νου ομως οτι καμμια φορά το backup απο rom σε αλλη rom μπορεί να μη δουλεψει οποτε δε θα το γλιτωσεις το 4ωρακι να ξεναστησεις το μηχανακι. Τα βασικα ομως ειναι ηδη στο outlook ! σωστα ??!!
HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εκανα λαθος την ερωτηση,εγω εχω κανει ποιο παλια αλλαγη rom αλλα δεν εχω αλλαξει ποτε γλωσσα ,απο ελληνικη rom πηγα παλι σε ελληνικη..

Ειχα διαβασει οτι χρειαζονται καποιες επιπλεον ρυθμισεις εαν αλλαξεις γλωσσα...

αυτο ισχυει????

η απλα φορτωνω την αγγλικη επανω στην ελληνικη????

Link to comment
Share on other sites

η αλλαγη γλώσσας δεν γινετα ετσι απλα δες το Λink

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4528&highlight=%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%B7+%CE%B3%CE%BB%CF%8E%CF%83%CF%83%CE%B1%CF%82

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Nαι, για να βάλεις ρομ άλλης γλώσσας από αυτής που έχεις εγκατεστημένη χρειάζονται κάποιες επιπλέον ενέργειες. Δες εδώ τι πρέπει να κάνεις:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4528

Link to comment
Share on other sites

Eγινε παιδια αυτο ελεγα και εγω οτι θελει αλλη διαδικασια,

Δεν θελω να μπλεξω οσο ευκολο και να ειναι,μηπως γνωριζει κανεις ποτε θα βγει η ελληνικη 411???

Το προβλημα της μπαταριας ειναι εκνευριστικο...

Οσοι περασατε την 411 λυθηκε σε ολους????

Link to comment
Share on other sites

Eγινε παιδια αυτο ελεγα και εγω οτι θελει αλλη διαδικασια,

Δεν θελω να μπλεξω οσο ευκολο και να ειναι,μηπως γνωριζει κανεις ποτε θα βγει η ελληνικη 411???

Το προβλημα της μπαταριας ειναι εκνευριστικο...

Οσοι περασατε την 411 λυθηκε σε ολους????

 

δουλευουν τα παντα ρολοι.. μερα με τη νυχτα..

 

γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για το x600.

αν ακολουθησεις τις οδηγιες δε θα μπλεξεις καθολου. ειναι κριμα να το εχεις και να μην το χαιρεσαι..:up:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω περασα την411 της pdaviet αν θυμαμαι καλα σε ενα Χ600 του ξαδερφου μου και πεταει.αξιζει χωρις συζητηση

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να ανεβασει την 411 της pdaviet..

Θα προσπαθησω να την βαλω και οτι γινει :)

 

Θα γινει ,θα γινει .

http://rapidshare.com/files/158450680/Eten_X600_411.exe

Link to comment
Share on other sites

 

αυτη ειναι η official. εγω αυτη εχω.

ο φιλος Nitse4 θελει την 411 της pdaviet και ειναι εδω:

 

http://rs415.rapidshare.com/files/15...V04_B20757.rar

Password: PhamQuang (Βγήκε 4/11/08)

 

αν πας λιγο πισω κανα 2-3-4 σελιδες θα δεις και πληροφοριες για την αποφυγει της εγκαταστασεις του gprs wizard 3.5 που δημιουργει προβλημα με το activesync.

καλο ειναι να μην αφησεις να εγκατασταθει κανενα προγραμμα και να επιλεξεις απτη λιστα αν θες καποιο μετα.

καλη επιτυχια.. :)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

σορρυ δε δουλευει το πιο πανω link.

αν θελεις αυτη δοκιμασαι εδω:

 

http://rapidshare.com/files/159985463/ETEN..._V04_B20757.rar

or

http://erickwill.4shared.com

 

Password:PhamQuang

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παίδες!!! Θέλω ένα πρόγραμμα για μεταφορά αρχείων μέσω bluetooth!!!! Τα οποία να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης. Όχι όμως όπως το obex bluetooth... Γιατί όταν μου στέλνει κάποιος κάτι δεν έχει αποδοχή ή απόρριψη... Το δέχεται αμέσως... Και είναι λίγο επίφοβο αυτό αν έχεις ανοιχτό το bluetooth συχνά (αν όχι συνέχεια) λόγω του ακουστικού bluetooth... Κανείς τα φώτα του???? :(:(

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα έχω την 382 την αγγλική. Για να περάσω την 411 pdaviet πρέπει να κάνω τη διαδικασία αλλαγής γλώσσας? Δοκίμασα χθες να την περάσω απευθείας και δεν μπόρεσα. Έχει σημαντικές διαφορές από την επίσημη 411 της ετεν??

Επίσης μήπως κάποιος μπορεί να σηκώσει το GPRS wizard 3.0?

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα έχω την 382 την αγγλική. Για να περάσω την 411 pdaviet πρέπει να κάνω τη διαδικασία αλλαγής γλώσσας? Δοκίμασα χθες να την περάσω απευθείας και δεν μπόρεσα. Έχει σημαντικές διαφορές από την επίσημη 411 της ετεν??

Επίσης μήπως κάποιος μπορεί να σηκώσει το GPRS wizard 3.0?

 

διαφορες δεν εχει, εξαλλου ειναι βασισμενη πανω στην 411 της ETEN.

καποια προγραμματακια παραπανω και το today screen της htc που εχει σαν αποτελεσμα να σου τρωει κανα 2-3 mb μνημη παραπανω. κατα τα αλλα δουλευει μια χαρα.

για μενα καλυτερη της ETEN γιατι βαζεις αυτο που θελεις εσυ και δε δεσμευεσαι με κατι που δε θα το χρησιμοποιησεις ποτε.

 

μπαινει απ'ευθειας. δεν χρειαζετε να κάνεις τη διαδικασία αλλαγής γλώσσας.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

διαφορες δεν εχει, εξαλλου ειναι βασισμενη πανω στην 411 της ETEN.

καποια προγραμματακια παραπανω και το today screen της htc που εχει σαν αποτελεσμα να σου τρωει κανα 2-3 mb μνημη παραπανω. κατα τα αλλα δουλευει μια χαρα.

για μενα καλυτερη της ETEN γιατι βαζεις αυτο που θελεις εσυ και δε δεσμευεσαι με κατι που δε θα το χρησιμοποιησεις ποτε.

 

μπαινει απ'ευθειας. δεν χρειαζετε να κάνεις τη διαδικασία αλλαγής γλώσσας.

 

αν μπωρεις κανε ενα λινκ για τη καθαρη ρομ της ετεν .... thank's

Link to comment
Share on other sites

αν μπωρεις κανε ενα λινκ για τη καθαρη ρομ της ετεν .... thank's

 

http://rapidshare.com/files/158450680/Eten_X600_411.exe

 

περιμενω εντυπωσεις.. :)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/158450680/Eten_X600_411.exe

 

περιμενω εντυπωσεις.. :)

 

οκ θα σου πω!!!!! αν και δεν εχω κανενα μα κανενα προβλημα με την 411 pdaviet αλλα λιγη αλλαγη δεν κανει κακο!

εχει μπαρα προοδου αυτη η εγκατασταση????

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα βγει η Ελληνικη :( μας εχουν γραμμενους :(

 

Πολύ δύσκολο έως απίθανο... Αυτοί που την φτιάχνουν την κάνουν μόνο WWE... Δηλαδή αγγλικά.... Είδωμεν....

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως το ηξερα οτι δεν θα δουλεψει σε εμενα,

μηπως παιδια το link που μου δωσατε ειναι μονο για χ500?.

Ξερουμε με ποιον τροπο γυριζουμε το χ600 στα αγγλικα???

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως το ηξερα οτι δεν θα δουλεψει σε εμενα,

μηπως παιδια το link που μου δωσατε ειναι μονο για χ500?.

Ξερουμε με ποιον τροπο γυριζουμε το χ600 στα αγγλικα???

 

συγνωμη αλλα τι θες να γυρισεις στα αγγλικα?

ποια ρομ ειχες και πηγες να βαλεις αυτη?

το link ειναι σωστοτατο και ειναι μονο για x600.

αν η συσκευη σου εχει αγγλικη ρομ μπορεις να την περασεις απευθειας τρεχοντας το αρχειο. αν ομως εχεις ελληνικη ρομ πρεπει να κανεις αναβαθμηση σε αλλη γλωσσα. πληροφοριες 2-3 σελιδες πιο πισω.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εχω περασει την 411 αγγλικη, ξερει κανενας αν μπορω να επαναφερω ελληνικη ρομ? μπορει καποιος να μου πει απο που θα κατεβασω ρομ ελληνικη καποιο λινκ ισως. περναει το ιδιο ευκολα οπως η αγγλικη που περασα?

ευχαριστω πολυ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...