Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά, το χθεσινό επεισόδιο (της Παρασκευής), ήταν καρααντιγραφάρα του "Ακρως οικογενειακόν" !!! Όσοι έβλεπαν την σειρά στον Αντ1, θα θυμούνται τά επεισόδια με την Μαργαρίτα που κράταγε μούτρα στον Αλέξανδρο για μία τρέλλα που είχε κάνει πρίν από 20 χρόνια με μία γκόμενα στο Λυκαβηττο... Και γενικότερα όλη η σειρά θυμίζει το Άκρως οικογενειακόν... Είναι όμως από τις καλύτερες...:):)

 

Εννοείται ότι θυμίζει το Άκρως Οικογενείακον. Είναι παρόμοιες οι σειρές σε θέματολογία (αν και το επεισόδιο που λες με τη Μαργαρίτα που είχε ζηλέψει δεν είχε σχέση με Λυκαβηττό αλλά με κάποια συμφοιτητριά τους που είχε κάνει κάτι ο Άλεξανδρος όταν σπούδαζαν στη Θεσσαλονίκη).

 

Το Άκρως Οικογενειακόν ήταν πολύ συμπαθητική σειρά αλλά με τίποτα δεν έβγαζε το γέλιο που βγάζει το Ευτυχισμένοι Μαζί.

 

Ο Μπέζος καταπληκτικός και στα δύο σίριαλ ήταν και είναι:respect:. Αυτό που κάνει τη διαφορά είναι όλο το υπόλοιπο καστ των ηθοποιών και κυριώς οι ηθοποίοι που παίζουν τα παιδιά του στο τωρινό σίριαλ (ο Μάρκος, η Εύα και ο Θάνασης τώρα έχουν τρελό γέλιο σε αντίθεση με τα άγγουρια που παίζανε τότε στο Άκρως Οικογενειακόν είδικα τα τρία μεγάλα παιδία ήταν για φάσκελα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοείται ότι θυμίζει το Άκρως Οικογενείακον. Είναι παρόμοιες οι σειρές σε θέματολογία (αν και το επεισόδιο που λες με τη Μαργαρίτα που είχε ζηλέψει δεν είχε σχέση με Λυκαβηττό αλλά με κάποια συμφοιτητριά τους που είχε κάνει κάτι ο Άλεξανδρος όταν σπούδαζαν στη Θεσσαλονίκη).

 

Το Άκρως Οικογενειακόν με τίποτα δεν έβγαζε το γέλιο που βγάζει το Ευτυχισμένοι Μαζί.

 

Ο Μπέζος καταπληκτικός και στα δύο σίριαλ ήταν και είναι:respect:. Αυτό που κάνει τη διαφορά είναι όλο το υπόλοιπο καστ των ηθοποιών και κυριώς οι ηθοποίοι που παίζουν τα παιδιά του στο τωρινό σίριαλ (ο Μάρκος, η Εύα και ο Θάνασης τώρα έχουν τρελό γέλιο σε αντίθεση με τα άγγουρια που παίζανε τότε στο Άκρως Οικογενειακόν είδικα τα τρία μεγάλα παιδία ήταν για φάσκελα)

 

+1! :p ποτε δε μ'αρεσε το ακρως οικογενειακον..:confused:

ενω αυτο κ απο σεναριο κ απο ερμηνειες ειναι παρα πολυ καλο! :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπέζος καταπληκτικός και στα δύο σίριαλ ήταν και είναι:respect:. Αυτό που κάνει τη διαφορά είναι όλο το υπόλοιπο καστ των ηθοποιών και κυριώς οι ηθοποίοι που παίζουν τα παιδιά του στο τωρινό σίριαλ (ο Μάρκος, η Εύα και ο Θάνασης τώρα έχουν τρελό γέλιο σε αντίθεση με τα άγγουρια που παίζανε τότε στο Άκρως Οικογενειακόν είδικα τα τρία μεγάλα παιδία ήταν για φάσκελα)

Είχε παιχτεί σκηνικό και με τον Λυκαβηττό, το θυμάμαι καλά...Ίσως να ήταν σε κάποιο άλλο επεισόδιο...!

 

Εξαιρετική η Εύα...Από όόόόόόλες τις απόψεις...:D:D:D:D Για μένα αυτός που είναι κορυφή είναι ο μικρότερος γιός της οικογενείας! Και όμορφο παιδί και πολύ ταλαντούχο.... Ειδικά στις ερωτήσεις του τύπου "τι είναι οργασμός μπαμπα; " κλπ κλπ, πέθανα από τα γέλια !!!

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά όλα τα παιδιά που παίζουν στο σήριαλ τα σπάνε και η σειρά απογειώνεται με την τετράδα στην μπυραρία.

 

Πάμε για το επόμενο επεισόδιο και μένει να δούμε το ειδύλλιο μεταξύ Μάρκου - Ευας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 3-4 επισόδια έχω δει απο την συγκεκριμένη σειρά. Το πρώτο που είχα δει μου θύμησε μια ξένη ταινία που είχα δει παλιά στο filmnet.. μόνο που στην ταινία είχαν πολλά περισσότερα παιδιά.... Τελικά μόνο την γενική ιδέα κράτησαν από την ταινία και μετά ακολούθησαν άλλες αντιγραφές, όπως αναφέρατε και παραπάνω!

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά.. αλλά το μεσαίο αγόρι στην οικογένεια (δεν θυμάμαι το όνομά του) είναι αλβανός. Μου το είπε ένας φίλος μου που το διάβασε σε ένα περιοδικό και απλά το αναφέρω! :)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όλα τα παιδιά που παίζουν στο σήριαλ τα σπάνε και η σειρά απογειώνεται με την τετράδα στην μπυραρία.

 

Πάμε για το επόμενο επεισόδιο και μένει να δούμε το ειδύλλιο μεταξύ Μάρκου - Ευας.

 

Για το Μάρκος Εύα μάλλον θα περιμένουμε ακόμη αρκετά αφού θα πάει και του χρόνου. Συμφωνώ η τετράδα στη μπυραρία είναι απίστευτη:respect:

 

Εγώ από τα παιδία στη σειρά πεθαίνω στα γέλια με Μάρκο και Θανάση. Ο Μάρκος ειδικά όταν πέρνει έκεινο το κενό τρομοκρατημένο βλέμμα όταν τον κατσαδιάζει ο πατέρας του είναι όλα τα λεφτά.

 

Εγώ 3-4 επισόδια έχω δει απο την συγκεκριμένη σειρά. Το πρώτο που είχα δει μου θύμησε μια ξένη ταινία που είχα δει παλιά στο filmnet.. μόνο που στην ταινία είχαν πολλά περισσότερα παιδιά.... Τελικά μόνο την γενική ιδέα κράτησαν από την ταινία και μετά ακολούθησαν άλλες αντιγραφές, όπως αναφέρατε και παραπάνω!

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά.. αλλά το μεσαίο αγόρι στην οικογένεια (δεν θυμάμαι το όνομά του) είναι αλβανός. Μου το είπε ένας φίλος μου που το διάβασε σε ένα περιοδικό και απλά το αναφέρω! :)

 

Σίγουρα ο καθένας μπορί να βρει αντιστοιχίες της σειράς με πολλές ξένες ταινίες. Πάντως η συγκεκριμένη απότελει μεταφορά της ισπανόφωνης σειράς "Los Serranos". Το λέει και στους τίτλους της αρχής:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

η τετράδα της μπυραρίας (που σερβίρει finger food τρομάρα τους) είναι για μένα το καλύτερο σημείο της σειράς ... ειδικά σε εκείνο το επεισόδιο με την πατρότητα του παιδιού, εκλαιγα από τα γέλια !!! ο Μπέζος ΘΕΟΣ όπως πάντα, και το τηλεφωνικό κατάλογο να διαβάσει θα τον απογειώσει ...

 

όσον αφορά τα παιδιά, μπράβο στον "Μάρκο" (Πέτρος Μπουσουλόπουλος νομίζω ???) που στέκεται στα ίσια ερμηνευτικά μπροστά στον Μπεζο και του δίνει ωραίες πάσες ... στο προχθεσινό επεισόδιο με τα άνοιξε-κλείσε της πόρτας (τί έγινε παιδί μου ? τίποτα πατέρα μου !) ήταν άψογος !!!

 

το ειδύλλιο των παιδιών δε με ενδιαφέρει και τόσο, όσο η τετράδα των ανδρών !!!

 

πάντα τέτοια και χαίρομαι που θα πάει και δεύτερη χρονιά ...

 

είναι και ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερο από τους Λατρεμένους Γείτονες που βαριέμαι τη ζωή μου παρά τους Κόκλα-Αβα που λατρεύω γενικότερα !!!

Melvin Udall: Judging from your eyes, I'd say you were fifty.

Carol: Judging from your eyes, I'd say you were kind.

 

-->"As Good As It Gets"

Link to comment
Share on other sites

η σειρα οντως ειναι απο τις αγαπημενες μου φετος! χαιρομαι πολυ που θα συνεχιστει και του χρονου. ο μπεζος ειναι ολα τα λεφτα! αλλα πιστευω οτι και η λεχου ειναι πολυ καλη, γενικα νομιζω οτι το καστ εχει πετυχει και εχει δεσει γερά! ο μαρκος μου θυμιζει λιγο το μπεζο, και φυσιογνωμικα αλλά και στον τροπο που παιζει και μακαρι δηλαδη, γιατι χρειαζομαστε τετοιους ηθοποιους! :D:D

 

λιωνω στα γελια που ο μπεζος μιλαει καμια φορα μεσα απο τα δοντια του (..."ναι..."):lol: και που ο μαρκος και ο θανασης οταν εχουν κανει τη σκανταλια τους αρχιζουν τα: "μαλιστα πατερα!!!" :lol: και μετα φυσικα ακολουθει η απαντηση του μπεζου που μιλαει σιγα... :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

η τετράδα της μπυραρίας (που σερβίρει finger food τρομάρα τους) είναι για μένα το καλύτερο σημείο της σειράς ... ειδικά σε εκείνο το επεισόδιο με την πατρότητα του παιδιού, εκλαιγα από τα γέλια !!! ο Μπέζος ΘΕΟΣ όπως πάντα, και το τηλεφωνικό κατάλογο να διαβάσει θα τον απογειώσει ...

 

όσον αφορά τα παιδιά, μπράβο στον "Μάρκο" (Πέτρος Μπουσουλόπουλος νομίζω ???) που στέκεται στα ίσια ερμηνευτικά μπροστά στον Μπεζο και του δίνει ωραίες πάσες ... στο προχθεσινό επεισόδιο με τα άνοιξε-κλείσε της πόρτας (τί έγινε παιδί μου ? τίποτα πατέρα μου !) ήταν άψογος !!!

 

το ειδύλλιο των παιδιών δε με ενδιαφέρει και τόσο, όσο η τετράδα των ανδρών !!!

 

πάντα τέτοια και χαίρομαι που θα πάει και δεύτερη χρονιά ...

 

είναι και ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερο από τους Λατρεμένους Γείτονες που βαριέμαι τη ζωή μου παρά τους Κόκλα-Αβα που λατρεύω γενικότερα !!!

 

η σειρα οντως ειναι απο τις αγαπημενες μου φετος! χαιρομαι πολυ που θα συνεχιστει και του χρονου. ο μπεζος ειναι ολα τα λεφτα! αλλα πιστευω οτι και η λεχου ειναι πολυ καλη, γενικα νομιζω οτι το καστ εχει πετυχει και εχει δεσει γερά! ο μαρκος μου θυμιζει λιγο το μπεζο, και φυσιογνωμικα αλλά και στον τροπο που παιζει και μακαρι δηλαδη, γιατι χρειαζομαστε τετοιους ηθοποιους! :D:D

 

λιωνω στα γελια που ο μπεζος μιλαει καμια φορα μεσα απο τα δοντια του (..."ναι..."):lol: και που ο μαρκος και ο θανασης οταν εχουν κανει τη σκανταλια τους αρχιζουν τα: "μαλιστα πατερα!!!" :lol: και μετα φυσικα ακολουθει η απαντηση του μπεζου που μιλαει σιγα... :rolleyes:

 

Συμφώνω με όσα λέτε. Η σειρά είναι η καλύτερη φέτος. Πολύ εύστοχη η σύγκριση με του Λάτρεμενους Γείτονες CineFreak γιατί και στις δύο σειρές παίζουν εξαιρετικοί ηθοποιοί μόνο που το ένα έχει σενάριο και οι μικροί πρωταγωνιστές δεν είναι γλάστρες ένω το άλλο είναι ακριβώς το αντίθετο με κρύα αστεία και παιδάκια που απλά κάνουν τα χαριτώμενα (τι να σου κάνει μετά και η Γαλανοπούλου με τον Κόκλα).

 

Απ' ότι βλέπω άρεσει πολύ ο Μπουσουλόπουλος και χαίρομαι γιατί και μένα με έχει ενθουσιάσει. Έχουμε συνίθισει όποιοσδηποτε νέος και εμφανίσιμος παίξει στην τηλεόραση να κάνει τον ώραιο. Έχουμε πήξει στους ζεν πρεμίε της δεκάρας (Άιβαζης, Μπεγνής και δεν συμμαζεύεται). Το πόσο καλός ηθοποιός είναι φαίνεται αμά τον δεις εκτός σίριαλ. Εγώ πέτυχα ένα βίντεο από τον Όμορφο κόσμο και σχεδόν δεν τον γνώρισα. Ένα κοινό που έχει με τον Μπέζο είναι ότι σε αντίθεση με το ρόλο του στην πραγματική ζωή είναι πολύ σοβαρός.

 

Εδώ είναι η συνέντευξη για να το διαπιστώσεται και σεις (προς όλους τους συμπάσχοντες ερωτευμένους με την Εύα:love:, ήταν και αυτή στη συνέντευξη εκείνη τη μέρα)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Al0w_XxjoDk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά είναι πολύ καλή και πρέπει να έχει μεγάλη επιτυχία.Εμένα μου αρέσει ο Θανάσης γιατί κάνει πολύ καλά το ρόλο του και τα κάνει ώρες ώρες θάλασσα.:)
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι παίζει πολύ καλά ο Μπουσουλόπουλος (!) και είναι πολύ συμπαθής. Και η σειρά χαριτωμένη. Αν και ως τώρα είχα δει αποσπασματικά κάποια επεισόδια είδα το τελευταίο ολόκληρο και πολύ μου άρεσε. Είχα αντιπαθήσει λίγο τον Μπέζο με τη βλακώδη σειρά στον αντ1 που έπαιζε ο επίσης βλακώδης μέμος μπεγνής, αλλά νομίζω καμία σχέση πλέον.

 

Το πόσο καλός ηθοποιός είναι φαίνεται αμά τον δεις εκτός σίριαλ. Εγώ πέτυχα ένα βίντεο από τον Όμορφο κόσμο και σχεδόν δεν τον γνώρισα. Ένα κοινό που έχει με τον Μπέζο είναι ότι σε αντίθεση με το ρόλο του στην πραγματική ζωή είναι πολύ σοβαρός.

 

Εδώ είναι η συνέντευξη για να το διαπιστώσεται και σεις (προς όλους τους συμπάσχοντες ερωτευμένους με την Εύα:love:, ήταν και αυτή στη συνέντευξη εκείνη τη μέρα)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Al0w_XxjoDk

 

7,5 λεπτά βίντεο και το παλικάρι ζήτημα αν μίλησε 20 δευτερόλεπτα

(offtopic αλλά ο αρναούτογλου πόσο αμόρφωτος είναι?)

[sIGPIC][/sIGPIC]"If I had a dollar bill for every time I've been wrong, I'd be a self-made millionaire"
Link to comment
Share on other sites

οι περισσοτερες τηλεοπτικες σειρες με Μπεζο ειναι εκπληκτικες.

ο ανθρωπος ειναι ταλενταρα κ εχει κορυφαιες ατακες σε ολα τα σηριαλ που συμμετειχε, καθως κ τον δικο του τροπο στο χιουμορ.

πχ. οταν μιλαει στην καμερα προς τον τηλεθεατη, η εναλλαγη απο ηρεμο σε ταραχωδη κινηση/ομιλια.

 

υπαρχουν κ αλλες σειρες με ισπανικη πατεντα(οπως κ αλλα δυο που αγορασε το μεγκα για του χρονου), η διαφορα στο συγκεκριμενο ειναι η απολυτη μεταφορα στα ελληνικα δεδομενα, το γνησιο χιουμορ κ οι ηθοποιοι για συγκεκριμενους ρολους.

πχ. εμενα η Λεχου δε μου αρεσει σε κανενα σηριαλ, σε αυτο ομως ειναι αψογη.

 

καθως κ οι υπολοιποι που δεν ειναι κ βαρια ονοματα(δεν εννοω μονο τα παιδια) της τηλεορασης που συμμετεχουν, εχουν πολυ καλη παρουσια στο ρολο τους για το σηριαλ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τοσο θεμα μορφωσης..Ο Αρναουτογλου κανει ελαφρως σαν ξελιγωμενος μπροστα στην ωραιοτατη κυρια και τον νεαρο τον γραφει κανονικα..Ενταξει και τους 2 τους συμπαθω φαινονται κι τα 2 παιδια ταλαντουχα ατομα..
Link to comment
Share on other sites

7,5 λεπτά βίντεο και το παλικάρι ζήτημα αν μίλησε 20 δευτερόλεπτα

(offtopic αλλά ο αρναούτογλου πόσο αμόρφωτος είναι?)

 

Η συνέντευξη διαρκεί 20 λεπτά και λογικά δεν θα χωρόυσε σε 1 vid και αυτός που την ανέβασε τη χώρισε στα τρια μέρη και έγω postαρα το 1/3 που η συζύτηση είναι επικεντρωμένη στην Ιωάννα Πηλιχού:love:. Sorry!

 

εδώ είναι και τα 3 μέρη της συνέντευξης:

 

1/3 http://www.youtube.com/watch?v=Al0w_XxjoDk

2/3 http://www.youtube.com/watch?v=iQguEs3Hf4Q&feature=related

3/3 http://www.youtube.com/watch?v=aOTSqLT8fis&feature=related

 

:offtopic:Όσο για τον Αρναούτογλου, ο τύπος είναι για τα μπάζα, νομίζα φέτος που έχει αλλάξει την περσινή καθυστερημένη παρέα θα αντέχοταν αλλά και ο καινούριος ο καραφλός ήρθε και έδεσε με τη βλακεία των υπολοίπων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Καλά, πραγματικά έχανα που δεν το έβλεπα από την αρχή της χρονιάς το Ευτυχισμένοι Μαζί! Είδα το σαββατοκύριακο που είχε διπλό επεισόδιο επανάληψη και μου άρεσε πολύ οπότε τώρα τα βλέπω από την αρχή στο Veoh. :p

 

Πολύ καλό το όλο καστ (με ιδιαίτερη αδυναμία στον μεγάλο γιο :D ) χαίρομαι γιατί πολλές φορές σε σίριαλ με το Μπέζο αυτός είναι που κλέβει την παράσταση και κάποιοι ή οι περισσότεροι από τους υπόλοιπους είναι αδιάφοροι αλλά εδώ όλοι είναι ένας κι ένας!

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο επεισόδιο το σημερινό είχε αρκετό γέλιο.

 

Μόνο το κομμάτι με τα γενέθλια των δύο μικρών παιδιών ήταν βαρετό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εκπληκτικες ατακες απο τον πιτσιρικα στο τελος:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλά η Εύα θεά όπως πάντα....

 

Τα ευκόλως ενοούμενα παραλείπονται:O Και αυτός ο Μάρκος πότε θα ξεστραβωθεί που τρέχει πίσω από τη δασκάλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά τα σπάει! Φοβερές ατάκες και καταπληκτικοί ηθοποιοί! Η καλύτερη φετινή σειρά!:)
Link to comment
Share on other sites

Και αυτός ο Μάρκος πότε θα ξεστραβωθεί που τρέχει πίσω από τη δασκάλα.

 

Ε, μα κάτσε, τόσα επεισόδια που κι αυτός κοβότανε για την Εύα κι αυτή ούτε χαμπάρι δεν είχε πάρει κι έτρεχε πίσω από το χιμπατζή το δικό της τι να πει? :p

 

 

Όσο για το τελευταίο επεισόδιο όντως φοβερό: "Ευτυχώς εσύ είσαι μικρός ακόμα για κορίτσια" - "Μην το λες... *παύση με έκπληκτο βλέμμα Μπέζου* Έγινε κάτι?" :lol:

 

Και μ'αρέσει όταν πετάνε σχολιάκια για παλιότερες σειρές που είχε παίξει ο Μπέζος, όπως τότε που του έλεγε η πεθερά του ότι της θύμιζε τον ψηλό που έπαιζε στους Απαράδεκτους, και προχτές με τη Ναταλί και τη στολή "Ζάχος Δόγκανος"... "Α εδώ μιλάμε για τρελές ανωμαλίες!" :lol:

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως τελεία η σειρά... Είναι η μόνη που με κρατάει μπροστά στην τηλεόραση;)
Link to comment
Share on other sites

Πάλι από την αρχή με την Εύα και το Μάρκο... Αντε να δουμε τη θα γίνει στο τέλος με αυτούς!
Link to comment
Share on other sites

Πάλι από την αρχή με την Εύα και το Μάρκο... Αντε να δουμε τη θα γίνει στο τέλος με αυτούς!

 

Ναι ρε ****το, μου την έσπασε λίγο χτες που ακριβώς όταν ο Μάρκος πήρε πρέφα ότι μάλλον τον θέλει αυτή ξαφνικά "της πέρασε" και "δεν ήταν τελικά ερωτευμένη" κλπ. Δεν ξέρω, ίσως επειδή πέρασα πρόσφατα (τα τελευταία 2 χρόνια δηλαδή) κάτι παρόμοιο που μια θέλει ο ένας και δε θέλει ο άλλος και μετά το αντίστροφο μέχρι να γίνει το... "κακό" (:p) και σπάζομαι που το βλέπω να το περνάει ο Μάρκος τώρα, μάλλον συμπάσχω ή κάτι τέτοιο. :lol:

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...