Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν το πρόλαβα δυστυχώς και το περίμενα. Λογικά θα το ξαναπροβαλει κανά Σαββατοκύριακο να το δούμε και εμείς που το χάσαμε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πρόλαβα δυστυχώς και το περίμενα. Λογικά θα το ξαναπροβαλει κανά Σαββατοκύριακο να το δούμε και εμείς που το χάσαμε.

 

δεν εχασες κατι μια βλακεια και μιση ηταν...:X

κριμα ρε γκαντεμια τις ατακες και τα αστεια τα φαγανε τα μωρακια και τα ζευγαρακια...

Link to comment
Share on other sites

Χάλια :down:. Δεν ήταν καθόλου ωραίο. Καλύτερα να το είχε τελειώσει εκεί που τελειώσε το καλοκαίρι. Δεν μας έδειξαν καθόλου τι έγινε μετά την γέννηση. Και ο Μάρκος πως έκανε έτσι; Έλεος. :mad::down:
Link to comment
Share on other sites

Χάλια :down:. Δεν ήταν καθόλου ωραίο. Καλύτερα να το είχε τελειώσει εκεί που τελειώσε το καλοκαίρι. Δεν μας έδειξαν καθόλου τι έγινε μετά την γέννηση. Και ο Μάρκος πως έκανε έτσι; Έλεος. :mad::down:

 

εχει ανεβει στο ιντερνετ το επεισοδιο να το δουμε και εμεις που το χασαμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χάλια :down:. Δεν ήταν καθόλου ωραίο. Καλύτερα να το είχε τελειώσει εκεί που τελειώσε το καλοκαίρι. Δεν μας έδειξαν καθόλου τι έγινε μετά την γέννηση. Και ο Μάρκος πως έκανε έτσι; Έλεος. :mad::down:

 

 

συμφωνώ απόλυτα, άρπα κόλα δουλειά ήτανε και να πω και την αμαρτία μου δεν το περίμενα από τον Μπέζο που μας έχει συνηθίσει σε προσεγμένες δουλειές.

 

Για τον Μάρκο ότι και να πω είναι λίγο, το ξεχειλώσανε τελείως, λες και είναι διανοητικά καθυστερημένος (όχι μόνο στις σκηνές με την Ευα αλλά ΣΕ ΟΛΕΣ τις σκηνές) και κατα τα άλλα η σουπερ δυναμική Εύα θα μείνει με αυτόν τον χαζοζαρούμενο...not in this life.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'αρεσε εκεί που γυρνούσαν το βίντεο κλιπ και έδειχνε την Ευα.Ήταν πολύ σεξυ και όμορφη.:love:

 

Σε γενικές γραμμές πάντως ναι δεν είχε ατάκες και ελάχιστες στιγμές γέλασα.Ωστόσο χρειαζόταν η ταινία γιατί το τελευταίο επεισόδιο της προηγούμενης σεζόν τελείωσε απότομα,με το Διονυση μόνο του στο σπίτι οπότε χρειαζόταν ένα κανονικό τέλος η σειρά.Και μην κατηγορειτε τους ηθοποιούς παιδιά δεν γράφουν αυτοί τους διαλόγους.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσε αρκετα,ειχε καποια σημεια που ειχαν γελιο.Ειδικα ο Φωτης εδωσε ρεστα!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο το επεισόδιο, είχε κάποιες ατάκες Φώτη και Μάκη, το κλιπ του Μάρκου sexy, από ποσοστά έσκισε 2.000.000 περίπου το είδαν και το Κάρμα του ΑΝΤ1 να μη πω πόσο έκανε.
Link to comment
Share on other sites

αλλες προσδοκιες ειχα, αλλα ειδα. απο μια τοσο επιτυχημενη σειρα περιμενα πολυ περισσοτερα σε ενα επετειακο επεισοδιο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όλες αυτές τις αρνητικές απόψεις ευθύνεται το Mega. Αν το έδειχνε πέρσι απλά ως τελευταίο επεισόδιο οι αντιδράσεις θα ήταν διαφορετικές. Τώρα το ονόμασε "επετειακό" και έκανε τον κόσμο να έχει πολύ υψηλές προσδοκίες.

 

Εγώ δεν είχα τόσο υψηλές προσδοκίες και δεν περίμενα να δω κάτι σούπερ ντούπερ ουάου που θα με αφήσει άφωνο. Από άποψη υπόθεσης εννοώ, γιατί ήταν αναμενόμενη, για να μην πω δεδομένη.

Δεν περίμενα να δω το "επετειακό επεισόδιο", αλλά το "τελευταίο επεισόδιο". Περίμενα να το δω για τις ατάκες και το γέλιο! Και γι'αυτό μου άρεσε! Γιατί γέλασα πολύ! Κυρίως με Μπέζο, Μάκη και Φώτη, αλλά και οι υπόλοιποι είχαν ωραίες φάσεις.

Τώρα αυτό με τις άπειρες εγγυμοσύνες... παραήταν happy το end..!:p

 

 

Εγώ πάντως πιστεύω οτι θα μπορούσε πολύ άνετα να συνεχιστεί η σειρα για 3η χρονιά ως εξής: Μάρκος και Εύα παντρεύονται, μετακομίζουν στη Θεσσαλονίκη και δεν ασχολούμαστε ξανά με τον έρωτά τους. Τους βλέπουμε μόνο σε κάνα guest αραιά και πού. Κατά τα άλλα, καμία δεν μένει έγγυος εκτός απ'την Ελένη και η ζωή Μαυροτσουκαλέων και παρατρεχάμενων συνεχίζεται...

Θα ήταν πολύ καλό, αλλά δεν πειράζει... Ήταν μία πολύ καλή σειρά. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ακόμη και τώρα, στις επαναλήψεις, η σειρά μου φαίνεται πάρα πολύ ευχάριστη και δεν θέλω να χάνω επεισόδιο :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...