Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοώ κανονικά και όχι στη σειρά. Στη σειρά όλοι οι άντρες είναι ολυμπιακοί και οι γυναίκες παναθηναϊκοί. Το μόνο σίγουρο έιναι ότι η κοπέλα που κάνει την Εύα (Ιωάννα Πηλιχού) είναι παναθηναϊκός και κανονικά.

 

Ο Μπέζος είναι Ολυμπιακός όσο δεν πάει...νομίζω ότι έχει και VIP στο Καραισκάκη...τώρα για την Λέχου δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο Άκρως Οικογενειακό πάντως θαυμάζει τον Νικοπολίδη στο cl με τον Παναθηναικό... :p

 

Στο Άκρως Οικογενειακό ήταν Ολυμπιακός! Αν θυμάσαι όταν είχαν έρθει κάτι μαθητές από Αγλλία και τους φιλοξενούσαν έβλεπαν μαζί Manchester United - Ολυμπιακός! Και του έλεγε ο Άγγλος "What is Olympiakos?" και τα έπαιρνε! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπέζος είναι Ολυμπιακός όσο δεν πάει...νομίζω ότι έχει και VIP στο Καραισκάκη...τώρα για την Λέχου δεν ξέρω...

 

Κάτι περισσότερο θα ξέρεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Νταξ.Λύθηκε το θέμα.

Μάθαμε τι ομάδα υποστηρίζει ο Μπέζος.

 

Νιώθω ήδη την γνώση να με κατακλύζει τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

Το αντίστροφο νομίζω. Δηλαδή, είμαι σίγουρος ότι ο Διονύσης είναι Ολυμπιακός, τώρα αν η Ελένη είναι Παναθηναϊκός ή ΑΕΚ δεν κόβω το κεφάλι μου. :p

Στη σειρά είναι ΑΕΚ,αφού του έλεγε για τον Μπλάνκο συνέχεια ("μας κατέστρεψε αυτός ο Μπλάνκο") :D .Επίσης,στην πραγματικότητα ο μεσαίος γιος είναι φόλα ΑΕΚτζής.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ.Λύθηκε το θέμα.

Μάθαμε τι ομάδα υποστηρίζει ο Μπέζος.

 

Νιώθω ήδη την γνώση να με κατακλύζει τώρα :p

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

περα απο αυτο βρε παιδια,ξερετε τι παιρνει το καναλι απο την ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ για την προβολη και διαφημιση των προιοντων τους??

Αυτο να λεμε και οχι τι ομαδα ειναι και αλλα τετοια...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη σειρά είναι ΑΕΚ,αφού του έλεγε για τον Μπλάνκο συνέχεια ("μας κατέστρεψε αυτός ο Μπλάνκο") :D .Επίσης,στην πραγματικότητα ο μεσαίος γιος είναι φόλα ΑΕΚτζής.

 

Η Έλενη στη σειρά είναι Παναθηναικός. Αυτά για την ΑΕΚ τα έλεγε για να νευριάει το Διονύση μετά την τεσσάρα που είχαμε φάει:(

 

Τώρα στην πραγματικότητα τι είναι η Λέχου ποιός ξέρεις; Μην ξέχνατε ότι ως γυναίκα μπορεί να μην την αφορά καν το θέμα και να μην είναι τίποτα.

 

Ο μεσσαίος γιός είναι όντως κάργα ΑΕΚτζης. Για το μεγάλο δεν ξέρω. Ελπίζω να είναι γαύρος γιατί τον έχω συμπαθήσει.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ κανονικά και όχι στη σειρά. Στη σειρά όλοι οι άντρες είναι ολυμπιακοί και οι γυναίκες παναθηναϊκοί. Το μόνο σίγουρο έιναι ότι η κοπέλα που κάνει την Εύα (Ιωάννα Πηλιχού) είναι παναθηναϊκός και κανονικά.

 

molis diavasa se sunenteuksh ths sto on/off oti xoreuei kiolas ston panathinaiko!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ώραια αναλαφρη οικογενειακη σειρα αρκετα καλη.Φαινεται οτι το διδυμο Ριγγα-Αμαραντιδη ειναι αρκετα καλο σε αυτο τον τυπο σειρων.

Αρκει να μην εχει την τυχη του Ακρως Οικογενειακών(τις συνεχείς επαναληψεις εννοω ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ώραια αναλαφρη οικογενειακη σειρα αρκετα καλη.Φαινεται οτι το διδυμο Ριγγα-Αμαραντιδη ειναι αρκετα καλο σε αυτο τον τυπο σειρων.

Αρκει να μην εχει την τυχη του Ακρως Οικογενειακών(τις συνεχείς επαναληψεις εννοω ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!)

Όταν τα νούμερα που κάνει το "Ακρως οικογενειακόν",ακόμη και στην χιλιοστή επαναληψή του, είναι άκρως ικανοποιητικά, γιατί να μην έχει την τυχη του και η σειρά αυτή ;;;;; :blink::blink::blink:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ορίστε το τρέιλερ....προβλέπω μεγάλη επιτυχία και φέτος!και αν πείσουν τον Μπέζο για 3η σεζόν τότε μπορεί και να το προχωρήσουν! :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=X9gVxl9LUsY

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται 3η σαιζόν.

 

Ας συνεχίσει στα ίδια επίπεδα με την 1η (ίσως και βελτιωθεί) και οκ.

 

Πολύ καλό το trailer.:D

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλή σειρά το ''Ευτυχισμένη Μαζί'' και περιμένω πως και πως τα καινούργια επεισόδια.Φανταστείτε γέλιο που θα ρίξουμε....:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτο το "παμε να φιληθουμε-να τα φτιαξουμε-και ολο συμβαινει κατι τελευταια στιγμη-και δεν γινεται τιποτα" εχει αρχισει να με κουραζει...ολο το ιδιο σε καθε επεισοδιο....
:)
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι τα σπαει παντως... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρκος ειναι γιος του Μπεζου στην πραγματικοτητα; κατι τετοιο ακουσα...

Το "Μπεζος" ειναι το πραγματικο του ονομα;;

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρκος ειναι γιος του Μπεζου στην πραγματικοτητα; κατι τετοιο ακουσα...

Το "Μπεζος" ειναι το πραγματικο του ονομα;;

 

Τελείως άκυρο το πρώτο, Πέτρος Μπουσουλόπουλος λέγεται το παιδί, συγγένεια με το Μπέζο δε νομίζω να έχει καμία. Και επίσης, νομίζω πως ναι, το Μπέζος είναι το πραγματικό του όνομα. (του Μπέζου :p )

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Τελείως άκυρο το πρώτο, Πέτρος Μπουσουλόπουλος λέγεται το παιδί, συγγένεια με το Μπέζο δε νομίζω να έχει καμία. Και επίσης, νομίζω πως ναι, το Μπέζος είναι το πραγματικό του όνομα. (του Μπέζου :p )

 

ετσι μου ειπαν...γι αυτο ρωτησα και αν ειναι το πραγματικο ονομα του Μπεζου.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και δεν ήταν το καλύτερο επεισόδιο της σειράς είναι πραγματικά ότι καλύτερο υπάρχει και φέτος σε σειρά στην τηλεόραση...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και δεν ήταν το καλύτερο επεισόδιο της σειράς είναι πραγματικά ότι καλύτερο υπάρχει και φέτος σε σειρά στην τηλεόραση...

+1

Μετά τα μαύρα μεσάνυχτα βέβαια που παίζουν σαφώς σε άλλο επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

+1 επίσης. Αυτά τα 2 και μετά το χάος...

 

Ψιλοβαρετό το επεισόδιο, αλλά βλεπόταν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...