Jump to content

Λογότυπα καναλιών


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Λογοτυπα καναλιων  

235 members have voted

  1. 1. Λογοτυπα καναλιων

    • ET1
      6
    • NET
      10
    • ET3
      3
    • MEGA
      88
    • ANT1
      46
    • STAR
      21
    • ALPHA
      25
    • ALTER
      2
    • ΣΚΑΙ
      34


Recommended Posts

Συγγνωμη αλλα πρωτη φορα δημιουργω δημοσκοπηση.

 

Μετα και τις τελευταιες ανακαταταξεις στα λογοτυπα,θα ηθελα να ψηφισουμε ποιο μας αρεσει περισσοτερο.Περιλαμβανονται και τα spot του καθε καναλιου και οποιοδηποτε σχολιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tα καλύτερα σποτ κατά τη γνώμη μου τα έχει το Μεγκα.Το καινούργιο λογότυπο του ΑΝΤ1 το είδατε;Τα σποτάκια είναι οκ αλλά αυτό είναι αίσχος.

 

 

Megalicious...

Link to comment
Share on other sites

του mad!!
Επελεξα τα παραπανω καναλια,μιας και ειναι πανελλαδικα,ωστε να εχουν ολοι αποψη!αν ομως σε καποιον αρεσει καποιο αλλο,φυσικα να το πει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Toυ αλφα ειναι μικροτερο...

 

Μεγκα. :P

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Του αλφα φετος μου αρεσει,το μεγκα το ιδιο εχει τα τελευταια χρονια,το βαρεθηκα,οσον αφορα του αντ1,και ειδικα με τη μετατοπιση προς τα δεξια....το αφηνω ασχολιαστο,και οχι καινοτομο,τους προλαβε το MAD.

 

αλφα λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

και μιας και αναφερόμαστε στα λογότυπα των τηλεοπτικών σταθμών να σας θυμίσω ότι πριν αρκετά χρόνια ,το λογοτυπο του καθε καναλιού το βγάζανε όταν παιζόντουσαν διαφημήσεις.

Το θυμάμαι γιατι όταν συντονιζα τα κανάλια στην τηλεοραση και έπεφτα σε διαφημιστικο διάλλειμα ,δεν ήξερα πιο κανάλι αποθήκευα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ζωή μπροστά το Mega, με αποκορύφωμα τα περσινά γραφικά. Φέτος δε μου αρέσουν και τόσο, αλλά πάλι είναι καλύτερα από τα υπολοιπα.

Μετά ΝΕΤ και Alpha (κυρίως τα περσινά).

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια... Πρώτα Mega, μετά NET... Το λογότυπο του Ant1 δεν μου αρέσει καθόλου, ενώ τα γραφικά στο δελτίο είναι σαν γραφείο κηδειών... :X

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω πιστευω οτι το νεο λογοτυπο του Ant1 ειναι χαλια...

Πως τους ηρθε να αλλαξουν το παλιο-κλασσικο χρυσωπο ενας θεος ξερει!!! Και το οτι το πηγαν δεξια βλακεια...

Του alpha το καινουριο ειναι ωραιο αν και δεν εχει τεραστια διαφορα!

 

Και τα γραφικα του mega ειναι μακραν καλυτερα απόλα τα υπολοιπα!!!

Ευτυχως εβγαλαν και την κυρια που ελεγε "Megalicious oooooo" και ησυχασαμε!!!;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια... Πρώτα Mega, μετά NET... Το λογότυπο του Ant1 δεν μου αρέσει καθόλου, ενώ τα γραφικά στο δελτίο είναι σαν γραφείο κηδειών... :X

 

Ακριβως...τι απαισια γραφικα???μα ποιος ειχε την εμπνευση να αλλαξουν??μια χαρα ηταν τα προηγουμενα κατα την αποψη μου...Αχ....δεν πανε καλα εκει περα....Δεν ακουμε που δεν ακουμε ευχαριστες ειδησεις,θελαν να μας προιδεασουν ακομα περισσοτερο...για το τι θα επακολουθει,στη διαρκεια του δελτιου.Δεν μπορει κατι αλλο θα.....σκεφτοντουσαν οταν συσκεπτονταν για την αλλαγη στα γραφικα του σταθμου.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως...τι απαισια γραφικα???μα ποιος ειχε την εμπνευση να αλλαξουν??μια χαρα ηταν τα προηγουμενα κατα την αποψη μου...Αχ....δεν πανε καλα εκει περα....Δεν ακουμε που δεν ακουμε ευχαριστες ειδησεις,θελαν να μας προιδεασουν ακομα περισσοτερο...για το τι θα επακολουθει,στη διαρκεια του δελτιου.Δεν μπορει κατι αλλο θα.....σκεφτοντουσαν οταν συσκεπτονταν για την αλλαγη στα γραφικα του σταθμου.

 

Εκτός από γραφείο κηδειών είναι και πολύ σκοτεινά... Γενικά δεν τα βλέπω να προλαβαίνουν τα Χριστούγεννα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από γραφείο κηδειών είναι και πολύ σκοτεινά... Γενικά δεν τα βλέπω να προλαβαίνουν τα Χριστούγεννα...

Μα γιατί, θα ταιριάζαν καλύτερα στο κλίμα :p

Επίσης ελπίζω να προλάβουν τις απόκριες

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί, θα ταιριάζαν καλύτερα στο κλίμα :p

Επίσης ελπίζω να προλάβουν τις απόκριες

 

Πράγματι, με Χριστούγεννα και Αποκριές ταιριάζουν γάντι! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σηματάκι του ΑΝΤ1 είναι τρισάθλιο! Μα πως το έκαναν έτσι;

Τα δε χρώματα του δελτίου μου θυμίζουν ένα ξενοδοχείο για ζευγαράκια στην Πλ. Αττικής... :X

(Μην ρωτάτε πως και γιατί, δεν είναι αυτό που νομίζετε! :p)

Link to comment
Share on other sites

Της ΕΤ1 είναι ωραίο. Γενικά μόνο του Alter δεν μου αρέσει, ενώ του ΣΚΑΪ δεν είναι κάτι ιδιαίτερο.

 

Όσο για το logo του ΑΝΤ1, δεν το βρίσκω άσχημο, άλλωστε το ημιδιαφανές-άσπρο το χρησιμοποιούν πολλά κανάλια (αν όχι τα περισσότερα) στο εξωτερικό. Θέμα συνήθειας είναι...

Link to comment
Share on other sites

Της ΕΤ1 είναι ωραίο. Γενικά μόνο του Alter δεν μου αρέσει, ενώ του ΣΚΑΪ δεν είναι κάτι ιδιαίτερο.

 

Όσο για το logo του ΑΝΤ1, δεν το βρίσκω άσχημο, άλλωστε το ημιδιαφανές-άσπρο το χρησιμοποιούν πολλά κανάλια (αν όχι τα περισσότερα) στο εξωτερικό. Θέμα συνήθειας είναι...

Και μενα μ'αρεσει της ΕΤ1.Οσο για τον ΑΝΤ1,χαλια ξε-χαλια,συμφωνω οτι θα το συνηθισουμε το νεο του ''προσωπο''...αν και δεν το βλεπω να ευδοκιμει για πολυ!!!:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της ΕΤ1.. Αυτο το στυλ lime χρωμα ειναι κορυφη!:rolleyes::cool:

 

Όντως, ωραίο είναι, αλλά είναι μεγάλο σε μέγεθος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...