Jump to content

[S60 3rd Edition] Next Gen N-Gage games


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι εχουν σταματησει να σπανε παιχνιδια N-gages τα αγγλικα μου ειναι χαλια και δεν μπορω να καταλαβω απο τα μαγαζια αν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος,απλα με προξενει εντυπωση ποσο καιρο εχει να βγει καινουργιο σπασμενο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

N-Gage: Pandemonium! Has Arrived

http://4.bp.blogspot.com/_9ZgE6doRgdM/SgG8DDYcc8I/AAAAAAAAAHw/qnKUHfUDc2I/s1600/pand.jpg

 

http://symbianworld.org/1447-n-gage-pandemonium-has-arrived/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει update στην τελευταία έκδοση N-gage για Ν82. Για να περάσω N-gage games, τοποθετώ το *****ed αρχείο στο folder N-gage της memory card και μου λέει το N-gage application ότι είναι corrup to αρχείο. Πρέπει να περάσω και το HelloOX ? μπορεί να βοηθήσει κάποιος; εννοείται το installation file που πέρασα στο φάκελο N-gage το έκανα sign με η μέθοδο που περιγράφεται στα " μαγαζιά"
Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει update στην τελευταία έκδοση N-gage για Ν82. Για να περάσω N-gage games, τοποθετώ το *****ed αρχείο στο folder N-gage της memory card και μου λέει το N-gage application ότι είναι corrup to αρχείο. Πρέπει να περάσω και το HelloOX ? μπορεί να βοηθήσει κάποιος; εννοείται το installation file που πέρασα στο φάκελο N-gage το έκανα sign με η μέθοδο που περιγράφεται στα " μαγαζιά"

εγω ρε παιδια κατεβασα κατι παιχνιδακιΑ τα εβαλα κανονικα στο φακελο αλλα δεν μου τα εμφανιζει μεσα στην εφαρμογη να τα κανω ινσταλ,,,πριν κανα 2 βδομαδεσ ηταν οκ,,,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο N82, έχω κανει update μέσω του official client την εφαρμογή N-gage. Απο κει και πέρα, περναω τα N-gage binda(*****ed) και κάνει κανονικά install το παιχνίδι αλλά γράφει trial. Προς το παρόν τρέχουν κανονικά. Το κινητό το έχω κάνει hack με HelloOX 1.03. Στα μαγαζια είδα ότι απαιτείται κι ενα patch.sis. Ωστόσο προς το παρόν μου τρέχουν και μου κανουν εγκατάσταση κανονικά. Χρειάζεται τελικά ή όχι; έχω παραλείψει κάτι άλλο στη διαδικασία;
Link to comment
Share on other sites

Οτι γραφει trial δεν σημαινει τιποτα.Ολα ειναι κομπλε.Αν βαλεις το patch τοτε εξαφανιζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το ngage installer στο ν93ι μου και σημερα που πηγα να το χεγραψω μου εβγαλε μυνημα αδυνατη η απενεγκατασταση.εκλεισα το τηλ και το χανανοιχα 2 φορες αλλα παλι το ιδιο,μαλλον θα κανω φορματ τη καρτα.αυτο μου το χε κανει και παλια.καμια ιδεα μηπως γιατι αυτο;;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

εγω απ την αλλη περασα κατι N-gage παιχνιδια και δεν λεει να τα εμφανισει μεσα στο προγραμμα Tou n-gage να τα κανει εγκατασταση... πριν κανα 2μηνο που ειχα ξαναπερασει ολα ηταν οκ!:cry::cry::cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα :)

 

ασχοληθηκα λιγο με αυτα τα παιχνιδακια και περασα μερικα trial για να δω τι παιζει γιατι απο οταν ειχα παρει το τηλεφωνο δεν το ειχα ψαξει καθολου το θεμα και τωρα μου κινηθηκε η περιεργεια.

 

ειδα οτι στο Ν82 μου δεν παιζουν σε landscape mode αν γυρισω την οθονη.

κανω κατι λαθος ή απλως επειδη ειναι trial τα παιχνιδια δεν υπαρχει αυτη η επιλογη;

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανεις κατι λαθος.Δεν υπαρχει αυτη η επιλογη για το n82.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα ξέρει κανείς πως να βάλω παιχνίδια στο n85? το κινητό έχει μέσα ngage παιχνίδια αλλά είναι σε τριαλ έκδοση.

χθες ορκίστηκα φαντάρος και θα μου χρειαστούν στις σκοπιές

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
ειχα ενεργοποιησει το sodoku στο ν86 και επαιζα κανονικα αλλα μια μερα μου εβγαλε σφαλμα οτι δεν δεν το βρισκει στην μνημη!καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια, έχω πρόβλημα! πήγα να βάλω παιχνίδια Ngage,και κατι έκανα και δεν μου ανοιγει το NGAGE.

πως γίνεται να το επαναφέρω τώρα?

υπάρχει κανένας τροπος για να το φτιάξω,η αναγκαστικά θέλω αναβάθμιση firmware,για να φτιάξει σίγουρα?

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα θα πρεπει να εχεις χακαρισμενη συσκευη.Μετα απο εκει που θα κατεβασεις τα αρχεια λόγικα θα βρεις και οδηγους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα,εχω το n95 hackαρισμενο με το τελευταιο filmware και ολα τα προγραμματα μπαινουν και παιζουν κανονικα χωρις προβλημα αλλα δεν μπορω να βαλω παιχνιδια n-gage μου βγαζει file corrupted.πριν 2 μερες καταφερα να βρω στην τυχη μαλλον ενα που τα εκανε εγκατασταση και τα επαιζα ολα αλλα χθες εκανα κατι στο κινητο και αναγκαστηκα να κανω format και οταν εβαλα το n-gage μου εβγαζε το file corrupt.νομιζω θελει κατι patch αλλα ποια και με ποια σειρα.please help
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος βήμα βήμα να εξηγήσει τι πρέπει να κάνω για να παίξω παιχνίδια N-Gage στο Ν82?

 

Μπορείς να βάλεις N-gage games και χωρίς hack. :cool:

Σου στέλνω link με οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις N-gage games και χωρίς hack. :cool:

Σου στέλνω link με οδηγίες.

 

μπορεισ να μου στειλεις και μενα το λινκ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν σου ηταν ευκολο κ σε μενα...

Το λινκ με τις οδηγιες...

Εχω Ν78

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα!!προσπαθω να εγκαταστησω το τελευταίο update του ngage αλλα ολο λιγο πριν τελειωσει μου βγαζει "uknown error -5" ξερει κανεις τι συμβαινει???
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια περασα χθες την τελευταια εκδοση του Ν-Gage και τωρα οταν ανοιγει κανει εναν ηχο-υπερπαραγωγη. Πως μπορω να το ρυθμισω να μην ακουγεται?

 

Επισης ποιοι τροποι πληρωμης υπαρχουν για τα παιχνιδια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...