Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μπορω να κανω κατι ωστε να δειξω στην υπαλληλο οτι το κινητο στο site του ΓΕΡΜΑΝΟΥ κανει 305€ και οτι μου λεει μ@λ@κιες??παει να μεκλεψει η υπαλληλος ή οντως η προσφορα των 305€ δεν ισχυει για ολα τα καταστηματα???αν μπορει ας απαντησει καποιος γιατι το θελω πολυ το κινητακι...:worry::worry::worry::worry:

 

Ας απαντησει καποιος παρακαλω να μου πει τη γνωμη του και τι θα μπορουσα να κανω...

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να κανω κατι ωστε να δειξω στην υπαλληλο οτι το κινητο στο site του ΓΕΡΜΑΝΟΥ κανει 305€ και οτι μου λεει μ@λ@κιες?? παει να μεκλεψει η υπαλληλος ή οντως η προσφορα των 305€ δεν ισχυει για ολα τα καταστηματα???αν μπορει ας απαντησει καποιος γιατι το θελω πολυ το κινητακι...:worry::worry::worry::worry:

 

Ναι ρε παιδιά πως μπορούμε να αποδείξουμε στων «άσχετο» υπάλληλο ότι το κινητό είναι προσφορά στα 305€ και όχι στα 435€ :worry: ???

Link to comment
Share on other sites

αν καθε υπαλληλος λεει την δικη του τιμη τοτε μας ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ και δεν υπαρχει η παραμικρη ενημερωση!!!μπορω να κανω κατι ωστε να αποδειξω οτι το κινητο εχει 305€???απαντηστε παρακαλω γιατι αυριο το πρωι θα παω να το παρω!!!
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παδια οσοι το πηραν απο τη wind πως σας φαινεται η ποιοτητα του απο πλευρας υλικων?Ειναι σαν τις πρωτες παρτιδες που τριζουν η καλυτερα?

Επισης αν μπορει καποιος να αναφερει εδω την ημερομηνια κατασκευης του τηλεφωνου (ειναι της μορφης 0xw0y,οπου x το ετος και y η εβδομαδα) θα του ημουν υποχρεος ωστε να μαθουμε αν με την προσφορα δινουν καινουργιες συσκευες η ξεστοκαρουν τις παλιες.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ας απαντησει καποιος παρακαλω να μου πει τη γνωμη του και τι θα μπορουσα να κανω...

 

Πήγα και εγώ στον Γερμανό και η απάντηση που μου έδωσαν ήταν ξεκάθαρη. Υπήρχε η προσφορά στα 305€, εξαντλήθηκαν όλα τα κομμάτια και θα ξαναέρθει με τιμή 369€.

 

Παδια οσοι το πηραν απο τη wind πως σας φαινεται η ποιοτητα του απο πλευρας υλικων?Ειναι σαν τις πρωτες παρτιδες που τριζουν η καλυτερα?

Επισης αν μπορει καποιος να αναφερει εδω την ημερομηνια κατασκευης του τηλεφωνου (ειναι της μορφης 0xw0y,οπου x το ετος και y η εβδομαδα) θα του ημουν υποχρεος ωστε να μαθουμε αν με την προσφορα δινουν καινουργιες συσκευες η ξεστοκαρουν τις παλιες.

Ευχαριστω

 

Που θα το δούμε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο,αλλά όσον αφορά την έλλειψη ρολογιού στην οθόνη ύπνου,έχω να κάνω την παρατήρηση ότι δεν πρόκειται για έλλειψη του Κ850 μόνο,καθώς τα τελευταία μοντέλα της εταιρίας,δεν το έχουν,όπως Κ770,W660 κλπ..Περίεργο..Τι την έκανε την εταιρία να οδηγηθεί σε τέτοια απόφαση;;Πραγματικά,είναι λίγο τρελό να κάνεις κάτι τέτοιο,απ'τη στιγμή που αυτό δεν εξασφαλίζει αύξηση της αυτονομίας...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σήμερα,Δευτέρα,το βρήκε κανείς στην Wind? Ρωτάω για να μην πηγαίνουμε και αυρίο κ το ψάχνουμε άδικα και χάσουμε πάλι ένα πρωϊνό! Σήμερα που πήγα σε όλα τα καταστήματα Wind στο Ηράκλειο(Κρήτη) μου είπαν ότι δεν έχουν ούτε το Κ850 ούτε το Ν81.

Ψηλιάζομαι ότι βρωμάει καβάτζομα από τους υπαλλήλους.

prezak
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σήμερα,Δευτέρα,το βρήκε κανείς στην Wind? Ρωτάω για να μην πηγαίνουμε και αυρίο κ το ψάχνουμε άδικα και χάσουμε πάλι ένα πρωϊνό! Σήμερα που πήγα σε όλα τα καταστήματα Wind στο Ηράκλειο(Κρήτη) μου είπαν ότι δεν έχουν ούτε το Κ850 ούτε το Ν81.

Ψηλιάζομαι ότι βρωμάει καβάτζομα από τους υπαλλήλους.

ετσι ακριβως.σιγα μην το "σκοτωσουν" σε αυτα τα χρηματα..οταν σε 1βδομαδα θα ερθει στην κανονικη του τιμη.:blink: :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη η περιβόητη αναβάθμιση..Ας ελπίσουμε από μέρα σε μέρα να έρθει και το κυριότερο:να διορθώνει όσο το δυνατόν περισσότερα προβλήματα,αλλιώς μαύρο φίδι που τους έφαγε!!!Ελπίζω να είναι για δικό μας καλό αυτή η αργοπορία,αν και εφόσον η εταιρία ήταν εντάξει στις υποχρεώσεις της,θα έπρεπε αυτή η βελτίωση να έρθει μέχρι τέλη Δεκέμβρη το πολύ κι όχι να περιμένουν οι αγοραστές του από μέσα Οκτώβρη!!Αίσχος!!Άντε να βγει η ρημαδα η αναβάθμιση!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποτε έγινε τέτοια προσφορα και δεν πήραμε χαμπάρι?

(γίαυτό βρήκα σήμερα 100 αγγελίες με k850 στα 300euro σφραγισμένα στο κουτί τους)

σε ποια αλλα κινητά έχει κάνει προσφορα?

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Παδια οσοι το πηραν απο τη wind πως σας φαινεται η ποιοτητα του απο πλευρας υλικων?Ειναι σαν τις πρωτες παρτιδες που τριζουν η καλυτερα?

Επισης αν μπορει καποιος να αναφερει εδω την ημερομηνια κατασκευης του τηλεφωνου (ειναι της μορφης 0xw0y,οπου x το ετος και y η εβδομαδα) θα του ημουν υποχρεος ωστε να μαθουμε αν με την προσφορα δινουν καινουργιες συσκευες η ξεστοκαρουν τις παλιες.

Ευχαριστω

 

07W42 :D

 

http://imageshack.gr/files/kwk5j2r8w2hxftiuhk10_thumb.jpg

 

http://imageshack.gr/files/6q57jnmqix28j2gy1ajm_thumb.jpg

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο στην τιμή αυτή (180+ΦΠΑ) πωλείται στο κόστος...

 

Σταματήστε να

 

http://www.bbc.co.uk/parenting/images/300/baby_crying_closeup.jpg

 

για τα bugs :lol::lol::lol:

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, από χθες έχω καλέσει σε όλα τα wind νότιας αθήνας , δεν υπήρχε πουθενά, κάποιοι μου είπαν ότι αναμένουν σήμερα παραλαβή. Πήρα σε 3 - 4 καταστήματα σήμερα πρωί πρωί , η παραλαβή δεν έχει γίνει ακόμα, σε κατάστημα της Καλλιθέας μου είπαν ότι έληξε η προσφορά της μισής τιμής...περιμένω τηλεφώνημα από ένα άλλο κατάστημα της περιοχής...αν καλέσουν ποτέ θα μου πούν ότι το κινητό ήρθε το πολύ πολύ αλλά στην κανονική πλέον τιμή του...τέλοσπάντων...θα ενημερώσω για νεότερα...χαιρετώ...
Link to comment
Share on other sites

Επίσης για ακόμη μια φορά φάνηκε το κακό επίπεδο λειτουργίας κ ενημέρωσης της εταιρίας (έχει τύχει κι άλλες φορές στο παρελθόν). Υπεύθυνος καταστήματος να με διαβεβαιώνει ότι η προσφορά θα ισχύει μεχρι την τετάρτη - πέμπτη και να μην με αφήνει να δώσω καν προκαταβολή και σήμερα πωλήτρια x αγουροξυπνημένη με νεύρα (δεν είχε πιει καφέ???!) να λέει ότι η προσφορά έληξε...Δε νομίζω ότι συμβαδίζουν αυτά...ούτε πως τελικά θα πάρω το συγκεκριμενο κινητό στη συγκεκριμένη τιμή...Σε λίγο θα μάθω...
Link to comment
Share on other sites

Paidia simera perimenw enimerosi apo tin wind katerinis an 8a isxuei i prosfora kai an isxuei 8a tous pw osa k850i paralavan na ta parw egw:!:

An uparxoun 8a parw kai 10 kommatia!!!

An uparxoun 8a mporesw kapoia atoma ta opoia dn mporoun na to paroun na tous to dwsw egw seidia timi

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα μπορέσεις να πάρεις τετοια ποσότητα...πάντως αν το κάνεις θα είναι κάτι εξαιρετικά σπάνιο! 10 κομμάτια έχουν 2160€...εμένα πάντως ακομα τηλέφωνο δεν με πήραν...θα πάρω εγώ ξανά...ευχαριστώ πάντως για την καλή προαίρεση...
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά έληξε, ισχύει για ακόμα δύο μέρες για συμβόλαια όχι σαν συσκευή. Αυτά. Πάμε για άλλα.:-)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης για ακόμη μια φορά φάνηκε το κακό επίπεδο λειτουργίας κ ενημέρωσης της εταιρίας (έχει τύχει κι άλλες φορές στο παρελθόν). Υπεύθυνος καταστήματος να με διαβεβαιώνει ότι η προσφορά θα ισχύει μεχρι την τετάρτη - πέμπτη και να μην με αφήνει να δώσω καν προκαταβολή και σήμερα πωλήτρια x αγουροξυπνημένη με νεύρα (δεν είχε πιει καφέ???!) να λέει ότι η προσφορά έληξε...Δε νομίζω ότι συμβαδίζουν αυτά...ούτε πως τελικά θα πάρω το συγκεκριμενο κινητό στη συγκεκριμένη τιμή...Σε λίγο θα μάθω...

 

Εγω που εδωσα προκαταβολη την Παρασκευη κ με παιρνει τηλεφωνο σημερα κ μου λεει δεν ισχυει η προσφορα τι να πω?!??!?

Παντως ισχυει για νεες συνδεσεις...

Link to comment
Share on other sites

Keep your nerves calm....Δυστυχώς, έμενα μου είπε ο πωλητής τώρα που μίλησα ότι δεν μπορούσα να αφήσω προκαταβολή γιατί δεν είχαν καθόλου απόθεμα...Τι να πω...στο γερμανό θα έχει μείνει τίποτα??? Ποιος ξέρει???Ξενέρωσα πάντως....
Link to comment
Share on other sites

egw to brika paidia alla de to pira giati prin ena mina to eixa k to edosa,ti na to ekana,pali diadikasies polisis tha ekana,216e kala edw einai k nisi k epaizan k alla kinita se prosfora ektos tou k850,krima gia kapoious pou to thelan k edw ipirxe.
Link to comment
Share on other sites

egw to brika paidia alla de to pira giati prin ena mina to eixa k to edosa,ti na to ekana,pali diadikasies polisis tha ekana,216e kala edw einai k nisi k epaizan k alla kinita se prosfora ektos tou k850,krima gia kapoious pou to thelan k edw ipirxe.

 

Που είσαι φίλε?

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα που πηρα τηλ δεν υπηρχε καποια προσφορα..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...