Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

216 ευρω ειναι τσαμπα λεμε!!!

Μια χαρα αλλα στην επαρχια δυσκολο πραγμα να βρεις κανενα "κομματι" με μονο ενα καταστημα της wind στην γυρω περιοχη :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργεί ένα μόνο αρχείο που περιέχει όλες σου τις επαφές.

Νομίζω στο "άλλα αρχεία" το ρίχνει.

 

Τις επαφες οντως τις βγαζει ως ενα αρχειο. Αλλα εγω μιλαω για τα μηνύματα sms. Εχω επιλεξει να σωζονται στην καρτα μνημης αλλα δεν ξερω πως μπορω να τα μεταφερω/να τα διαβασω μεσω του pc. Οταν εισαγω την καρτα μνημης δε βρισκω σε κανενα φακελο καποιο αναλογο αρχειο.

 

Ξερει κανεις πως φαινονται τα sms?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα αλλα στην επαρχια δυσκολο πραγμα να βρεις κανενα "κομματι" με μονο ενα καταστημα της wind στην γυρω περιοχη :(

 

Σε αυτό δεν έχεις άδικο (και εγώ αυτό φοβάμαι) :rolleyes:. Αλλά ποντάρω ότι είναι ένα αρκετά διάσημο

κομμάτι και ίσος να υπάρχει :cool:… αρκεί άλλοι να μην έχουν πάρει πρέφα την προσφορά :p.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργεί ένα μόνο αρχείο που περιέχει όλες σου τις επαφές.

Νομίζω στο "άλλα αρχεία" το ρίχνει.

 

Τις επαφες οντως τις βγαζει ως ενα αρχειο. Αλλα εγω μιλαω για τα μηνύματα sms. Εχω επιλεξει να σωζονται στην καρτα μνημης αλλα δεν ξερω πως μπορω να τα μεταφερω/να τα διαβασω μεσω του pc. Οταν εισαγω την καρτα μνημης δε βρισκω σε κανενα φακελο καποιο αναλογο αρχειο.

 

Ξερει κανεις πως φαινονται τα sms?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο μενα.Εχω το Κ850 απο την αρχη της κυκλοφοριας του και προσφατως αναβαθμισμενο στην εκδοση 37.Το τηλ λειτουργει αψογα και δεν εχω κανενα παραπονα απο πλευρας software απο οσα εχουν αναφερθει εδω (δεν εχει παρουσιασει το παραμικρο) αλλα δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος απο την ποιοτητα κατασκευης.Συγκεκριμενα τα πλαστικα του και η οθονη τριζουν αρκετα,σε σημειο να ακουω τριξιματα την ωρα που μιλαω.Επισης το καπακι της μπαταριας δεν ανοιγει σωστα.Σκεφτομαι να δωσω στον αδερφο μου το δικο μου και να παρω ενα απο την προσφορα της wind,με το σκεπτικο οτι τα νεοτερα revisions ειναι καλυτερα κατασκευασμενα.Ξερει κανεις αν οντως αυτο ισχυει?Υπαρχει περιπτωση να πεσω σε συσκευη με προβληματα software η παιζει να εχουνε λυθει και αυτα?Τι με συμβουλευετε να κανω? Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αληθεύει ότι το πουλάει η γουίντ 220 ευρώ;

2-3 σελιδες ποιο πισω εχει δωθει η απαντηση.:)

 

οποιος προλαβε...προλαβε :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μεχρι αυριο ισχυει η προσφορα??αν παω αυριο το πρωι σ'ενα καταστημα wind προλαβαινω να το παρω???
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειναι μεχρι αυριο ομως εμενα μου ειπανε απο τριτη θα το εχουνε και οτι θα το παρω 216 ευρω θα μου κρατησουνε ενα κομματι!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα 3 wind μου είπαν ότι είναι για μια βδομάδα (δηλαδή μέχρι παρασκευή ή σάββατο). Αλλά η τελευταία που πήγα μου είπε ότι περιμένουν αύριο ενημέρωση για το πώς θα συνεχιστεί η προσφορά (όχι μόνο για το Κ850, είναι και άλλες 5 αν θυμάμαι καλά συσκευές). Πάντως αύριο σίγουρα θα ισχύει.

 

Προβλέπω να σταματάει πρόωρα γιατί έφυγαν πολλά κομμάτια και ελάχιστοι έγιναν συνδρομητές. Ή μπορεί να δώσει οδηγίες να ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις. Επαναλαμβάνω, εγώ το προβλέπω, δε μου το είπε κανείς.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προβλέπω να τα καβατζώνουν οι υπάλληλοι των καταστημάτων Wind και να γεμίσει μετά το τέλος της προσφοράς το internet αγγελίες του τύπου "Κ850 σφραγισμένο", "Ν81 σφραγισμένο" κλπ...
I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στη wind και μου ειπε η υπαλληλος οτι εξαντληθηκαν τα αποθεματα του Κ850 με 50% εκπτωση και απο αυριο θα κανει παλι 460€ περιπου..και πηγα να ρωτησω στο ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ειπε ο υπαλληλος οτι το Κ850 εχουν 360€ με προσφορα..για να καταλαβω...τελειωσε ρε παιδια η προσφορα της WIND???και του ΓΕΡΜΑΝΟΥ μονο -100€ ειναι η προσφορα???
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Paidia egw dn kserw alla piga kai xtupisa 2 kommatia simera to mesimeri!!!:!:Zitisa kai alla mono auta eixan meinei distixws:(:(

Kai aurio mesimeri 8a mou er8ei kai ena n81 apo prosfora kai auto apo 8es/niki pou to pire enas filos mou gt dn to xan stin Katerini distixws:(:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

το θελω πολυ ρε παιδια το κινητακι....αλλα μονο αν το βρω με την προσφορα θα το αγορασω...

 

einai ontws wraio kinito alla to eixa poulisei gia na parw to 8600 luna pou mou arese apo palia para polu!!!:!:

Itan eukairia kai pira 2 giauto:!:Dn prokeitai na to poulisw POTE:lol::p:happy::p:ninja:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

το θελω πολυ ρε παιδια το κινητακι....αλλα μονο αν το βρω με την προσφορα θα το αγορασω...

 

Aμα στο βρω το θελεις?

Κατσε να παρω καποια τηλεφωνα..

 

Πηρα τηλεφωνο εναν φιλο μου που δουλευει σε καταστημα wind και μου ειπε

οτι εχουνε τελειωσει τα k 850 εχουνε παραγειλει νεα κομματια απλα

δεν τους εχουνε ενημερωσει μεχρι ποτε θα κρατησει η προσφορα αυτη.

Τους εχουνε πει για λιγες μερες μονο.

Link to comment
Share on other sites

ego piga se ena katastima wind to mesimeri k mou eipan oti den kseroun kan tin prosfora ayti.mono mia pou to dinoun 170 me ton flexy 20

 

Aσχετοι θα ητανε τοτε!!

Link to comment
Share on other sites

ego piga se ena katastima wind to mesimeri k mou eipan oti den kseroun kan tin prosfora ayti.mono mia pou to dinoun 170 me ton flexy 20
Το ιδιο ειπαν σε μενα στο καταστημα wind της περιοχης μου(επαρχια)!!!εστειλα λοιπον τον αδερφο που ειναι στην Αθηνα και του ειπαν οτι τα Κ850 εξαντληθηκαν αλλα περιμενουν αυριο ή την τεταρτη καινουρια.επισης του ειπαν οτι η προσφορα ισχυει μεχρι και την παρασκευη!

 

Εγω να δειτε πως το θελω αυτο το κινητακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...