Jump to content

Ποια είναι η χειρότερη αγορά σας;


manolissinger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες...παρά για κάτι που δέν έκανες...Σκεφτείτε το και θα νιώσετε σίγουρα καλύτερα!
"Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ένα ποδήλατο haro F3 το οποίο δεν με βόλεψε καθόλου και του είχα ρίξει πάνω από 600 ευρώ για να το φτιάξω!!
Link to comment
Share on other sites

μετάνιωσα για αγορά ttr600 r που ακόμα το έχω και κάθεται άχρηστο ενώ μπορούσα κατευθείαν να πάρω τον δούκα

λίγο για το psp που έχω να το χρησιμοποιήσω εδώ και κάτι μήνες

oakley juliet που μου είναι πολύ στενά και δεν τα έχω βάλει καθόλου

λίγο για το ipod 80 gb ,αφού κι αυτό δεν το χρησιμοποιώ πλέον

cd player clarion,μεγάλη απάτη όπως και το mp3 αργότερα

κοστούμια prince oliver που τα πλήρωσα χρυσά και ποτέ δεν τα έβαλα

τσιγάρα που αγόραζα στην αγγλία έναντι 6-7 λιρών ενώ μπορούσαν να μου στείλουν απο ελλάδα και μιλάμε για 2 πακέτα/μέρα σχεδόν

και άλλα πολλά που δεν μου έρχονται στο μυαλό αυτή τη στιγμή

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
η μονη ασχημη αγορα που θυμαμαι να εχω κανει ειναι ειναι ενα discman πριν 5 χρονια. δεν δουλευε καθολου κ ειχα χασει και την αποδειξη απο πανω(60 ευρω ειχα πεταξει):mad: :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενα ζευγαρι γοβες που εφερα στην μητερα μου..τις πληρωσα 250ε,τα εβαλε εχτες και σε μια αποσταση 400-500 μετρων ειχε βγει το τακουνι!!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

iPod nano 2GB 1st generation... Όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά επειδή μετα βίας χωρούσε 300 τραγούδια και στον υπολογιστή είχα 1000...

 

Επίσης ένα πουλόβερ Boss το οποίο πλήρωσα χρυσό στην Αγγλία και το έχω φορέσει 2 φορές...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αχρηστες αγορες πολλες αλλα η χειροτερη αγορα μου ηταν η ψηφιακη sony t50 καλες φωτο μερα αλλα βραδυ τιποτα παρα μονο ασπρες κοιλιδες.τσαμπα εφυγαν 450Ε
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ένα πουλόβερ Boss το οποίο πλήρωσα χρυσό στην Αγγλία και το έχω φορέσει 2 φορές...

μη μιλας καθολου..εχω μπλουζες που τις πηρα και καθονται στα κρεμασταρια..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μη μιλας καθολου..εχω μπλουζες που τις πηρα και καθονται στα κρεμασταρια..

 

Γενικά πάντως στα ρούχα δεν κάνω κακές αγορές, γιατί παρ' όλο που μου αρέσει να αγοράζω, βαριέμαι να δοκιμάζω, οπότε για να φτάσω να το δοκιμάσω σημαίνει θα το φοράω... Τώρα το συγκεκριμένο δεν πέτυχε, έτυχε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ένα τοπ σε μια φίλη για δώρο,έκανε 100 ευρουλάκια και δεν το φόρεσε ποτέ και εγώ ο μπούφος πήρα τέτοιο δώρο σε άτομο που με 40 βαθμούς κελσίου κυκλοφορούσε με φούστα στον αστράγαλο και τζιν σακκακι:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πάντως στα ρούχα δεν κάνω κακές αγορές, γιατί παρ' όλο που μου αρέσει να αγοράζω, βαριέμαι να δοκιμάζω, οπότε για να φτάσω να το δοκιμάσω σημαίνει θα το φοράω... Τώρα το συγκεκριμένο δεν πέτυχε, έτυχε...
δεν ειναι ζητημα κακης αγορας.

καλα μπλουζακια κι εγω ποτε δεν προβαρω σε μαγαζι,μονο πουκαμισα και παντελονια..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

mp3 player της sony. το εχω ανοιξει μια φορα να δω αν δουλευει κ απο τοτε καθεται γιατι ακουω τραγουδια μονο στο κινητο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lg prada το πηρα το φορτισα το δουλεψα και απο την στιγμη που τελειωσε η μπαταρια το εχω και καθετε δεν το ξανα πηρα ποτε
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Κακές αγορές έχω κάνει πολλές.Ιδίως κινητά...Ή 2 ΜΡ4...Τα πήρα,τα φόρτισα και τα παράτησα γιατί ακούω μουσική από το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

ego ena sharp to gx 10 420 euro to 2003 gamo tin pou....a tin vodafone poy egale polla leyta apo -in sharp

ena mp3 player innovaitor apo ta e-shop poli xamilo ixo exei na fantastite to samsung m to u 600 exei poli pio dinato ixo

aytaaaa

 

pantos kanenas den metaniose gia samsung kai xerome gia aytoo

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ, Samsung Ε900 το κράτησα 1 μήνα, δεν με βόλεψαν καθόλου τα πλήκτρα αφής, το παράτησα, δεν μπόρεσα να το πουλήσω...μα κανείς δεν το ήθελε χα χα..μετά από κανένα χρόνο βρήκα την ευκαιρία να το δώσω σε μια φίλη μου που είχε χαλάσει το κινητό της. Έπιασε τόπο τουλάχιστον...ελπίζωωωω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Κατι παπουτσια PRADA μαπα μιλαμε:mad:σε τρεις μηνες ειχανε βγει off.

Α...και μια sony bravia tv.Μου καψε αρκετα pixels.:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενα Panasonic X-180 VL.(Ηταν πατατα.Δεν ακουγες τπτ.Ευτυχως το ξεφορτωθηκα σε ανταλλακτηριο.Ποτε ξανα VL συσκευη!!!)

Και ενα ζευγαρι POLO RALF LAUREN μασκα ηλιου που πηρα παρα τις προειδοποιησεις του πωλητη οτι σπαει ευκολα!Εκτος οτι μου ξεβαψε το λογοτυπο πανω στο τζαμι (!!!), μου εσπασαν τρεις φορες σε ενα μηνα:cry:.Την τεταρτη απ'τα νευρα μου τα πατησα και τα πεταξα.Συνολικα, μαζι με τις αλλαγες τζαμιων 300 ευρουλακια πηγαν στα σκουπιδια.

 

Εκεινο που με πειραξε ομως και στις δυο περιπτωσεις, ειναι οτι ηταν δωρα απο προσωπο που μολις ακουσε οτι μ'αρεσουν ετρεξε να μου τα παρει (you know what i mean :love:)!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικά στα ψώνια είμαι λίγο χαλβάς...δεν θέλω να στεναχωρώ τους πωλητές και στο τέλος στεναχωριέμαι εγώ. :D

Πριν 1 χρόνο πήγα σε συνοικιακό μαγαζί για να αγοράσω ένα mp.3. Αυτός είχε όλα και όλα δύο μοντέλα που ήταν πανάρχαια και άντικειμενικά ακριβά για αυτά που πρόσφεραν. Εγώ έσκασα τα 80 ευρουδάκια για το ένα από τα δύο το οποίο τελικά το χάρησα σε ένα 12χρονο ξαδελφάκι μου...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...