Jump to content

Ποια είναι η χειρότερη αγορά σας;


manolissinger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω απο την αλλη εχω ησυχασει..δν κανω ποτε μα ποτε ψωνια γιατι δν μπορω να αποφασισω...εδω δυσκολευομαι να διαλεξω γιαουρτι κ σαμπουαν..μιση ωρα ειμαι κ σκεφτομαι κ καταληγω να παιρνω τλφ και να ρωταω..ποιο να παρω?εσυ τι λες?

οσο για τα ραυχα..τα κανω παραγγελια! να ναι καλα η μανα μου που μου διαλεγει!!μου πηρε κατι μποτες...αχ μανα!

ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΜΟΝΟ ΚΟΡΜΙΑ,ΜΟΡΦΕΣ,ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ!

ΟΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ.

ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΨΥΧΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γενικά στα ψώνια είμαι λίγο χαλβάς...δεν θέλω να στεναχωρώ τους πωλητές και στο τέλος στεναχωριέμαι εγώ.

 

Κι εγώ έτσι είμαι...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ξεπερασει προ πολλου το προβλημα με τους πωλητες...ευτυχως δλδ...

η χειροτερη αγορα μου αφορα ρουχο...μια μπλουζα την οποια δεν εχω φορεσει ποτε και μαλλον ουτε προκειται :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
H χειροτερη αγορα μου ηταν ενα sony ericsson M600i... Δεν προλαβα να το χαρω, γιατι μου το εκλεψαν...:(:(:(:(:(

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

to mp3 mou.

εδωσα περισσοτερα για καλυτερο, κ ειναι χειροτερο απο τα φθηνα.

Link to comment
Share on other sites

μια μπλουζα που αγορασα πριν 1,5 μηνα...δε την εχω φορεσει ακομα και ουτε το βλεπω...

κριμα τα 75ε :(

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

pantos kanenas den metaniose gia samsung kai xerome gia aytoo

 

Πλάκα κάνεις; Είχα πάρει το E900 και ήταν σκέτο χάλι...Δεν έπιανε πουθενά,τα πλήκτρα αφής πατούσαν μόνα τους ότι ήθελαν..

Ευτυχώς το πούλησα..

Ίσως το χειρότερο κινητό που είχα ποτέ και είχα πολλά μέχρι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

H χειροτερη αγορα μου ηταν ενα sony ericsson M600i... Δεν προλαβα να το χαρω, γιατι μου το εκλεψαν...:(:(:(:(:(

 

Δε νομίζω να μετάνιωσες όμως που το πήρες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

to mp3 mou.

εδωσα περισσοτερα για καλυτερο, κ ειναι χειροτερο απο τα φθηνα.

 

εμ εγώ που έδωσα τα λεφτά μου γνωρίζοντας ότι αυτό που αγόραζα ήταν μάπα και ότι με τα ίδια μπορούσα να αγοράσω καλύτερο μόνο και μόνο για να μην στεναχωρήσω τον πωλητή???

 

στα ψώνια είμαι looooooooseeeeeerrr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενώ είμαι γενικά συνειδητοποιημένος στις αγορές μου,η χειρότερη ήταν μια γκρί ζιβάγκο,την οποία όποτε την βλέπω μου έρχεται να την κάψω και απορώ ακόμη και τώρα γιατι δεν τη δίνω:fool:
Link to comment
Share on other sites

οτι αγοράζει κάποιος κάτι για να μην στεναχωρηθεί ο πωλητής αυτο πρώτη φορά το ακούω και ομολογώ πως έπεσα απο τα σύννεφα δεν ήξερα δεν μου χει περάσει απο το μυαλό ποτέ μια τέτοια ανοησία, δεν έχω ακούσει πιο κουφό πράγμα :blink:

σιγά μην χρεωθώ εγώ με κάτι που δεν μου αρέσει για να μην κλάψει ο πωλητής που στο κάτω κάτω σιγά μην στεναχωρηθεί κιόλας :lol:

τι είναι αυτα που λέτε βρε παιδιά??

τα μαγαζιά γι αυτο είναι να μπάινουμε να διαλέγουμε να δοκιμάζουμε όση ώρα θέλουμε κανεις δεν σε υποχρεώνει μετά να αγοράσεις κιόλας αυτο που δοκίμασες...έλεος!!:O

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις; Είχα πάρει το E900 και ήταν σκέτο χάλι...Δεν έπιανε πουθενά,τα πλήκτρα αφής πατούσαν μόνα τους ότι ήθελαν..

Ευτυχώς το πούλησα..

Ίσως το χειρότερο κινητό που είχα ποτέ και είχα πολλά μέχρι τώρα..

 

Και εγώ ακριβώς το ίδιο μόνο που το χάρισα σε κάποιον που χρειαζόταν κινητό αντι να το πουλήσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακριβώς το ίδιο μόνο που το χάρισα σε κάποιον που χρειαζόταν κινητό αντι να το πουλήσω.

 

τι λέτε βρε παιδιά εμένα που το χρησιμοποιώ κάθε μέρα και για πολλές ώρες αν και όχι δικό μου δεν έχω κανένα προβλημα!!!άχρηστη αγορά για μένα το 1gb στο κ810 μου γέμισε σχεδόν αμέσως!!!(βέβαια και τη πούλησα 20ευρώ οπότε δε ξέρω αν πιάνεται!!!τώρα ίσα ίσα τη παλεύω με τα 2gb πάω για τα 4:w00t:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ενα ζευγαρι αθλητικα adidas 120€ που τα εβαλα μια φορα στα χιονια και το καλυτερο ειναι πως γενικα δεν φοραω αθλητικα απλα μου αρεσαν εξωτερικα και τα πηρα.
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι σκεφτηκα? μην με βρισει κανεις.... οτι αχρηστο εχουμε αγορασει να το πουλαμε εδω μπορει για μας να ειναι αχρηστο αλλα καποιος μπορει να το χρειαζεται Ε?;)
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι σκεφτηκα? μην με βρισει κανεις.... οτι αχρηστο εχουμε αγορασει να το πουλαμε εδω μπορει για μας να ειναι αχρηστο αλλα καποιος μπορει να το χρειαζεται Ε?;)

Δώστο κούτρα καλύτερα να πιάσει τόπο. Άσε που δεν θα σε αφήσουν τα σκυλιά να το κάνεις.

 

ενα ζευγαρι αθλητικα adidas 120€ που τα εβαλα μια φορα στα χιονια και το καλυτερο ειναι πως γενικα δεν φοραω αθλητικα απλα μου αρεσαν εξωτερικα και τα πηρα.

Μια φορά στη ζωή μου αγόρασα Nike (μπορεί να ταν και δώρο, δεν θυμάμαι) και τα φόρεσα, μία-δύο φορές το πολύ. Πάντοτε αγόραζα Reebok ή Fila.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Που μπορω να κανω μια καταγγελία για την προστασία του καταναλωτή για το πλαισιο?συγκεκριμενα για ενα κινητο που και καλα υποστηρίζει Doa άμεσης αντικατάστασης.

Και τι χρειάζεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια BMW cabrio 55,000€ ελαφρώς μεταχείρισμενη. Την επόμενη Μέρα τράκαρα και πήγε στα '' σκουπιδια''. Εγώ να είμαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

Μια BMW cabrio 55,000€ ελαφρώς μεταχείρισμενη. Την επόμενη Μέρα τράκαρα και πήγε στα '' σκουπιδια''. Εγώ να είμαι καλά.

 

Α παιδιά πρωταπρηλιατικο αστείο. Άνοστο ε ??

Link to comment
Share on other sites

Διάφορα ρούχα που πραγματικά απορώ τι σκεφτόμουν την ώρα που τα αγόραζα..

Προιόντα τεχνολογίας και παπούτσια νομίζω είναι δύσκολο να πάρει κάποιος κάτι που τελικά να μην του αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Δυο Bluetooth που ανακάλυψα ότι πρώτον τα ξεχνάω συνέχεια και δεύτερον ποτέ δεν τα βολεύτικα αφού δεν μιλάω και τόσο πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Τα samsung galaxy tab 1 και 2.

Απο τις χειροτερες εμπειριες σε Αντροιντ που ειχα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Τα samsung galaxy tab 1 και 2.

Απο τις χειροτερες εμπειριες σε Αντροιντ που ειχα.

 

Αφού πήρες το 1 και ξενέρωσες γιατί πήγες και πήρες και το 2 μετά? :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...