Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, επειδή το παλιό μου Nokia 6270 αρχίζει και "τα παίζει", αποφάσισα το Σάββατο να αγοράσω καινούριο κινητό και μάλλον καταλήγω στο U600. Διαβάζοντας το thread μού δημιουργήθηκαν κάποιοι προβληματισμοί στους οποίους θα ήθελα να μου απαντήσετε:

 

1) Τελικά το πρόβλημα με τα ελληνικά ονόματα στον κατάλογο, λύνεται κάνοντας edit τις επαφές και ξαναγράφοντάς τες; Αν ναι, χρειάζεται να ξαναγράψεις το πρώτο γράμμα μόνο ή ολόκληρη την επαφή;

 

2) Μπορείς να στείλεις μήνυμα με ελληνικούς μικρούς χαρακτήρες ή υποχρεωτικά πρέπει να χρησιμοποιήσεις κεφαλαία;

 

3) Μπορείς να αποθηκεύσεις τα εισερχόμενα από bluetooth απευθείας στην κάρτα μνήμης;

 

4) Όταν βλέπεις Photo από την κάρτα μνήμης, γίνονται preview (μικρές εικονίτσες) ή υποχρεωτικά πρέπει να ανοίξεις το αρχείο;

 

5) Αν πέσεις σε συσκευή με χαλαρό (ξεχαρβαλωμένο) slider, το αλλάζει η αντιπροσωπεία;

 

6) Φωνητικές εντολές δέχεται;

 

7) Υπάρχει κάποιο άλλο ελάττωμα που μου διαφεύγει;

 

Ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@gdp77

 

1) Aν θές να κάνεις αναζήτηση με πάνω απο εναν χαρακτήρα, θέλει edit όλη η επαφή. Αλλιώς, αρκεί το πρώτο γράμμα της κάθε επαφής

 

2) Αποκλειστικά με κεφαλαία. Δε το κατάλαβα, εσύ θές να στέλνεις με πεζούς χαρακτήρες και να στο κόβει στα δύο τρία SMS χρεώνοντάς σε ανάλογα?:p

 

3) Αν η μνήμη του τηλεφώνου είναι γεμάτη, πάνε αυτόματα στην κάρτα μνήμης

 

4) Γίνονται preview, κανονικα

 

5) Δε ξέρω...

 

6) Οχι

 

7) Η πλοήγηση στην κάρτα γίνεται αρκετά αργή όταν είναι υπερφορτωμένη, ενώ μπορεί να σε απογοητευσει λίγο η μπαταρία του. Κατα τα αλλα είναι ενα καταπληκτικό κινητό!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

AΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ ΔΙΔΟΥΝ ΥΨΗΛΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ.

ΟΜΩΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ Κ810ι ΕΙΑΝΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΟΧΙ?

ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ 2 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ ΕΚ ΤΩΝ 2 ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΘΕΡΜΩΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

 

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω....

 

μια πληροφορια... που δεν μπορω να επιβεβαιωσω...

 

οταν αλλαζω καρτα ΣΙΜ μενει ο καταλογος αναπαντητων/απαντημενων/εξερχομενων κλησεων ως εχει η διαγραφεται???

 

επισης οταν αλλαζει η ΣΙΜ αλλαζουν οι ρυθμισεις για τις γρηγορες κλησεις με τα πληκτρα???

 

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι που νομιζω κανεις δεν το ανεφερε και μου φαινεται πολυ περιεργο???

Τις φωτογραφιες δεν γινεται να τις δεις σε πληρη ο8ονη ή μου διαφευγει κατι.

Δεν εχει και κανενα manual της προκοπης να δουμε..

 

Κατα τα αλλα το τηλεφωνο μετα απο 4 που αλλαξα μεσα σε 4 μηνες στην αναζητηση του τελειου , μπορω να πω πως τα εχει ΟΛΑ.Ενας μεσος χρηστης δε νομιζω να χρειαζεται ΤΙΠΟΤΑ περισσοτερο.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

5) Αν πέσεις σε συσκευή με χαλαρό (ξεχαρβαλωμένο) slider, το αλλάζει η αντιπροσωπεία;

 

Εχθές πήγα στο Πλαίσιο (Θεσ/νίκη). Είδα 3 συσκευές U600. 2 silver και μια blue. Και στις 3 το slide κουνιόταν. Έχω δεί και άλλα δύο στο MediaMarket. Επίσης το slide κουνιόταν.

 

Τελικά πιστεύω οτι δεν είναι ελάττωμα. Έτσι είναι το τηλέφωνο. Πάντως ο μηχανισμός δεν έχει καμία σχέση με αυτόν του Ε900. Ή του D900. Τα 2 900άρια έχουν μηχανισμό για σεμινάριο...! Είναι ΣΤΙΒΑΡΟΤΑΤΟΣ. Στο U600 νομίζεις οτι θα τον ... ... διαλύσεις...!

 

Τώρα οι γνώμες στο forum διαφέρουν λίγο γιατί εξαρτάται πώς το βλέπει ο καθένας. Άν είχες 6280 τότε το slide του U600 είναι ΑΡΙΣΤΟ. Άν είχες Ε900 τότε το U600 σε χαλάει λίγο...! Εξαρτάται το πώς βλέπει κανείς το ποτήρι : Μισοάδειο ή Μισογεμάτο;:)

 

Γνώμη μου: Μήν ασχολείστε με το θέμα. Το slide δουλεύει μιά χαρά. Και μην το πάτε στην αντιπροσωπία για service στο slide. Το μόνο που θα κάνουν είναι να σας το γεμίσουν γραντζουνιές. Και είναι κρίμα γιατί το τηλεφωνάκι είναι ΚΟΣΜΙΜΑ.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι που νομιζω κανεις δεν το ανεφερε και μου φαινεται πολυ περιεργο???

Τις φωτογραφιες δεν γινεται να τις δεις σε πληρη ο8ονη ή μου διαφευγει κατι.

Δεν εχει και κανενα manual της προκοπης να δουμε..

 

Κατα τα αλλα το τηλεφωνο μετα απο 4 που αλλαξα μεσα σε 4 μηνες στην αναζητηση του τελειου , μπορω να πω πως τα εχει ΟΛΑ.Ενας μεσος χρηστης δε νομιζω να χρειαζεται ΤΙΠΟΤΑ περισσοτερο.

 

 

Τις φωτογραφίες φυσικά και μπορείςνα τις δεις σε πλήρη οθόνη! Ότι φωτογραφία έλαβα τράβηξα έβαλα στο κινητό όλες μπορούσα να τις ζουμάρω(Πατώντας το πλήκτρο για ζουμ η φώτο ανοίγει σε όλη την οθόνη). Απλά άλλες φωτο ζουμέρουν περισσότερο και άλλες λιγότερο. Εξαρτάται από το κάδρο(το μέγεθος) της φώτο. Το καλό είναι ότι σου βγάζει και κάτω δεξιά μικρογραφία της φώτο όταν είσαι σε full screen για να μην χάνεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά το πορτάκι μου είναι και μένα χαλαρό και λέω να το δόσω στο service λέτε αν το πάω να κάνω μ@@@@ια; Πέρασα από την omnitech χτες που την έχω κοντά το είδε μια κοπέλα και μου λέει ότι μου το πέρνει για μια εργάσιμη μέρα και να το φτίαξουν. Βέβαια ήτανε λιγάκι επιφυλαχτική για το αν επιδιορθώνεται. Μου είπε μάλλον φτιάχνει αλλά καλύτερα θα το δουν τα παιδειά στο σέρβις και αν γίνετε θα το φτιάξουν. Έχει κανένας εμπειρία. Λέτε να μπω σε περιπέτειες; Δεν έχω και το χρόνο να ασχοληθώ σε περίπτωση που μπω. Άλλοστε γι' αυτό αγόρασα πάλι samsung για να μην έχω παρτίδες με τα σέρβις.

 

Πάντως χτες στο media markt του Φαλήρου που έτυχε να πάω πήγα μια βόλτα από τα κινητά και είδα ενα u600 σε ασημι το είχαν. Το πορτάκι του ήταν σταθερό αν το πίεζα με δύναμη δεξιά και αριστερά κουνιότανε αλλά ήταν σφιχτό! Το δικό μου έχει τζόγο μόνο όταν είναι κλειστό πάνω κάτω. Δηλαδή όταν είναι κλειστό και ΄πατάω τα πλήκτρα αφής κάνει τακ τακ το πάνω μέρος με το κάτω. Αν ήταν όπως στο media markt δεν θα με πειράζε αλλά τώρα είναι εκνευριστικό.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε serafims αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείς να δεις τις φότο σε full screen απλά να τις ζουμάρεις! Το full screen προσαρμόζει τη φότο στο μέγεθος της οθόνης!
Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφίες φυσικά και μπορείςνα τις δεις σε πλήρη οθόνη! Ότι φωτογραφία έλαβα τράβηξα έβαλα στο κινητό όλες μπορούσα να τις ζουμάρω(Πατώντας το πλήκτρο για ζουμ η φώτο ανοίγει σε όλη την οθόνη). Απλά άλλες φωτο ζουμέρουν περισσότερο και άλλες λιγότερο. Εξαρτάται από το κάδρο(το μέγεθος) της φώτο. Το καλό είναι ότι σου βγάζει και κάτω δεξιά μικρογραφία της φώτο όταν είσαι σε full screen για να μην χάνεσαι :)

 

Αυτο που λες δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.Ναι μεν εμφανιζει τη φωτογραφια σε ολη την οθονη, αλλα οπως λες κι εσυ την εχεις μεγενθυνει, αρα ειναι κροπαρισμενη. Ετσι πρακτικα βλεπεις μονο το κεντρο της και χανεις την περιφερεια.Αλλο μειονεκτημα ειναι πως δεν μπορεις να επιλεξεις οριζοντια ή καθετη προβολη και την μεγενθυνει μονο Χ4 (το k750i Χ32 ).Βεβαια ολα αυτα ειναι πολυ λεπτομερειες και πιστευω πως δεν πρεπει να μας απασχολουν ιδιαιτερα (ειναι απλα ενα κινητο κι οχι φωτογραφικη μηχανη) αφου για κινητο βγαζει εκπληκτικες φωτογραφιες!

 

Οσο για το slide το δικο μου ειναι πολυ σφιχτο, δεν εχει καθολου τζογο πανω-κατω και ελαχιστο (δεκατα mm) δεξια-αριστερα στο κατω μερος μετα απο ζορισμα.Μαλλον ειναι σαν κι αυτο που ειδες στο media markt και μαλλον ετσι πρεπει να ειναι το σωστο.Τωρα εσυ αποφασιζεις αν σε εκνευριζει τοσο πολυ που να το δωσεις στο service.Παντως συμφωνω οτι κι εμενα θα μου την εσπαγε κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Πριν απο 2-3 μέρες το πήρα κι εγώ. 'Εχω μια ερώτηση να κάνω : όταν έχεις αναπάντητη ή εισερχόμενο μήνυμα δεν δείχνει κάτι στην οθόνη αναμονής ? Αν ναι, επειδή το δικό μου δεν δείχνει, τι πρέπει να κάνω ?
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

AΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ ΔΙΔΟΥΝ ΥΨΗΛΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ.

ΟΜΩΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ Κ810ι ΕΙΑΝΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΟΧΙ?

ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ 2 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ ΕΚ ΤΩΝ 2 ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΘΕΡΜΩΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

 

 

 

:lol:

To K810i είναι σαφώς καλύτερο σε τεχνικά χαρακτηριστικά (επεξεργαστής, κάμερα, αυτονομία, 3g κτλ). Το U600 είναι πιο όμορφο και πιο λεπτό. Εσύ αποφασίζεις.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Δειχνει καρτα με τα στοιχεια της χαμενης κλησης ή μηνυματος και εμφανιζει κατι αεροπλανακια ή βεγγαλικα διαφορετικου χρωματος αναλογα με την περιπτωση, ομως δεν ξερω αν πρεπει να κανεις καποια ρυθμιση για να γινεται αυτο ή αν γινεται αυτοματα.

 

Για τσεκαρε στο μενου, ρυθμισεις οθονης, αν η εμφανιση πληροφοριων ειναι ενεργη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

το πηρα και γω το κινιτακι. ειναι οντως φοβερο.

ηθελα να ρωτησω αν στη συσκευη η στη συσκευασια εχει και καρτα μνημνης μεσα, γιατι εμενα δεν ειχε.

απο ΤΙΜ το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

το πηρα και γω το κινιτακι. ειναι οντως φοβερο.

ηθελα να ρωτησω αν στη συσκευη η στη συσκευασια εχει και καρτα μνημνης μεσα, γιατι εμενα δεν ειχε.

απο ΤΙΜ το πηρα.

 

Οχι, δεν έχει.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Δειχνει καρτα με τα στοιχεια της χαμενης κλησης ή μηνυματος και εμφανιζει κατι αεροπλανακια ή βεγγαλικα διαφορετικου χρωματος αναλογα με την περιπτωση, ομως δεν ξερω αν πρεπει να κανεις καποια ρυθμιση για να γινεται αυτο ή αν γινεται αυτοματα.

 

Για τσεκαρε στο μενου, ρυθμισεις οθονης, αν η εμφανιση πληροφοριων ειναι ενεργη.

 

Είναι, αλλά παρ'όλα αυτά δεν δείχνει τίποτα. Να ρωτήσω, στην αναμονή η οθόνη σε όλους είναι μαύρη και δεν δείχνει τίποτα ?

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Είναι, αλλά παρ'όλα αυτά δεν δείχνει τίποτα. Να ρωτήσω, στην αναμονή η οθόνη σε όλους είναι μαύρη και δεν δείχνει τίποτα ?

 

Ετσι είναι πράγματι για λόγους εξοικονόμησης ενέργειας

 

 

ηθελα να ρωτησω αν στη συσκευη η στη συσκευασια εχει και καρτα μνημνης μεσα, γιατι εμενα δεν ειχε.

 

Δεν περιέχεται κάρτα μνήμης στην συσκευασία. Μικρό το κακό όμως, με 13 ευρώ αγοράζεις μια 1Gb και κάνεις την δουλειά σου! Ρίξε μια ματια στο Ε-shop

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

To ειδα σημερα σε ασημι.

Ηταν εκπληκτικο!

 

Απλα αν σε λιγες μερες ερχεται το 700, νομιζω αξιζει πιο πολυ...

:X
Link to comment
Share on other sites

Το έχω απ' την Δευτέρα και μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημένος.

Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι τις συχνότητες που αποθηκεύω στο ραδιόφωνο τις ταξινόμει απο τη μικρότερη στη μεγαλύτερη (από 87,5 έως 108) κι όχι με όποια σειρά θέλω εγώ.

 

Ξέρει κάποιος αν ρυθμίζεται κάπως αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous!Hmoun ki egw 99% "psimenos" na to agorasw alla me ayto pou diavasa oti "paizei" to slide...:(:(:(den kserw pragmatika ti na kanw...Den ginetai sti zwi na einai kati teleio??????:PPantws akoma skeftomai na to parw giati mou arese polu...ki elpizw na moun vgalei ola ta provlimata pou exei se emena!!!:O :O
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αγόρασα!!!

 

Αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή: Στο Πλαίσιο της Στουρνάρη, αυτό που είχε στο demo ήταν με πολύ τζόγο. Λέω στον πωλητή ότι θα το αγόραζα μόνο εφόσον μου άνοιγε το κουτί για να δω αν εχει τζόγο. Το πρόβλημα ήταν ότι είχε μόνο ένα gold, το οποίο δε μου άρεσε. Παρόλα αυτά μου άνοιξε το κουτί και το κινητό δεν είχε καθόλου τζόγο, ήταν απόλυτα στιβαρό.

 

Πάω στο Πλαίσιο του Ψυχικού, όπου εκεί το demo ήταν στιβαρότατο. Του είχε μείνει ένα κομμάτι Blue το οποίο μου το άνοιξε. Ο μηχανισμός δεν ήταν τόσο στιβαρός όσο του demo, αλλά είχε έναν απειροελάχιστο τζόγο, περίπου το 1/5 ενός mm. Ήταν τόσο απειροελάχιστο που δε με ένοιαξε και το αγόρασα.

 

Τελικά πριν αγοράσετε, ζητήστε να το δείτε... Απλά τα πράγματα. Το κινητό είναι απλά εκπληκτικό, το αξίζει.

 

Πέρα από όσα καλά έχουν αναφερθεί εδώ και σε άλλα reviews, μου έκανα ΤΡΟΜΕΡΗ εντύπωση τα εξής (ίσως γιατί δεν τα έχω ξαναδει σε άλλα κινητά) :

 

1) Όταν θες να αντιγράψεις πολλά αρχεία από π.χ. τη μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης (κάτι που εμένα μου χρειάζεται συχνά), σου δίνει επιλογή να επιλέξεις πολλά μαζί και να κάνεις την αντιγραφή με μία κίνηση και όχι ένα ένα όπως σε άλλα κινητά. Τρελάθηκα λέμε....

 

2) Εφόσον πήρα μαζί με τη συσκευή και καινούριο αριθμό, πάω να στείλω ένα mass sms για να ενημερώσω τους γνωστούς. Πάντα τη βαριέμαι αυτή τη διαδικασία, γιατί μέχρι τώρα έπρεπε να επιλέξεις τους παραλήπτες έναν έναν. Τι να δω; Σου δίνει τη δυνατότητα να επιλέξεις με μια κίνηση πολλούς παρλήπτες και έτσι να στείλεις mass sms πολύ πιο γρήγορα....

 

Δεν ξέρω αν τα παραπάνω τα κάνουν και άλλοι κατασκευαστές σε άλλα κινητά, αλλά μπράβο στη samsung που τα σκέφτηκε... Γενικά το λειτουργικό του κινητού είναι εκπληκτικό και έχει άπειρες δυνατότητες.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αγόρασα!!!

 

Αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή: Στο Πλαίσιο της Στουρνάρη, αυτό που είχε στο demo ήταν με πολύ τζόγο. Λέω στον πωλητή ότι θα το αγόραζα μόνο εφόσον μου άνοιγε το κουτί για να δω αν εχει τζόγο. Το πρόβλημα ήταν ότι είχε μόνο ένα gold, το οποίο δε μου άρεσε. Παρόλα αυτά μου άνοιξε το κουτί και το κινητό δεν είχε καθόλου τζόγο, ήταν απόλυτα στιβαρό.

 

Πάω στο Πλαίσιο του Ψυχικού, όπου εκεί το demo ήταν στιβαρότατο. Του είχε μείνει ένα κομμάτι Blue το οποίο μου το άνοιξε. Ο μηχανισμός δεν ήταν τόσο στιβαρός όσο του demo, αλλά είχε έναν απειροελάχιστο τζόγο, περίπου το 1/5 ενός mm. Ήταν τόσο απειροελάχιστο που δε με ένοιαξε και το αγόρασα.

 

Τελικά πριν αγοράσετε, ζητήστε να το δείτε... Απλά τα πράγματα. Το κινητό είναι απλά εκπληκτικό, το αξίζει.

 

Πέρα από όσα καλά έχουν αναφερθεί εδώ και σε άλλα reviews, μου έκανα ΤΡΟΜΕΡΗ εντύπωση τα εξής (ίσως γιατί δεν τα έχω ξαναδει σε άλλα κινητά) :

 

1) Όταν θες να αντιγράψεις πολλά αρχεία από π.χ. τη μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης (κάτι που εμένα μου χρειάζεται συχνά), σου δίνει επιλογή να επιλέξεις πολλά μαζί και να κάνεις την αντιγραφή με μία κίνηση και όχι ένα ένα όπως σε άλλα κινητά. Τρελάθηκα λέμε....

 

2) Εφόσον πήρα μαζί με τη συσκευή και καινούριο αριθμό, πάω να στείλω ένα mass sms για να ενημερώσω τους γνωστούς. Πάντα τη βαριέμαι αυτή τη διαδικασία, γιατί μέχρι τώρα έπρεπε να επιλέξεις τους παραλήπτες έναν έναν. Τι να δω; Σου δίνει τη δυνατότητα να επιλέξεις με μια κίνηση πολλούς παρλήπτες και έτσι να στείλεις mass sms πολύ πιο γρήγορα....

 

Δεν ξέρω αν τα παραπάνω τα κάνουν και άλλοι κατασκευαστές σε άλλα κινητά, αλλά μπράβο στη samsung που τα σκέφτηκε... Γενικά το λειτουργικό του κινητού είναι εκπληκτικό και έχει άπειρες δυνατότητες.

 

1ον: Ναι, κοιτάξτε το πριν το πάρετε.Δυστυχώς πολλά έχουν τζόγο.

2ον:Όλα όσα αναφέρεις είναι κοινά σε όλα τα κινητά εδώ και μερικά χρονάκια:rolleyes:

3ον: Καλορίζικο:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...