Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ SEARCH V4 ΓΙΑ ΤΟ Ν95 ΕΝΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ηellο! Μεχρι στιγμης δεν ειχα προβληματα με το Ν95 ωσπου εδω και κανενα 2 βδομαδο, οταν το θυμαται κανει restart, ειτε εχω ανοιχτες εφαρμογες ειτε οχι! Εχω την εκδοση 12.0.013, εχει βγει και πιο καινουργια? Και κατι ακομα...εχω αλλαξει το prοduct code οπως εχει αναφερθει στο θεμα. Αν θελησω να κανω ξανα update πρεπει να ξαναπερασω το ελληνικο prοduct code?

(κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενη με τη μπαταρια του αλλα δε θα ελεγα και οχι για μια πιο μεγαλη στις ιδιες διαστασεις ομως!)

Το ΜΙΝΙ ειναι ερωτας!!:rotfl:
Link to comment
Share on other sites

Ηellο! Μεχρι στιγμης δεν ειχα προβληματα με το Ν95 ωσπου εδω και κανενα 2 βδομαδο, οταν το θυμαται κανει restart, ειτε εχω ανοιχτες εφαρμογες ειτε οχι! Εχω την εκδοση 12.0.013, εχει βγει και πιο καινουργια? Και κατι ακομα...εχω αλλαξει το prοduct code οπως εχει αναφερθει στο θεμα. Αν θελησω να κανω ξανα update πρεπει να ξαναπερασω το ελληνικο prοduct code?

(κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενη με τη μπαταρια του αλλα δε θα ελεγα και οχι για μια πιο μεγαλη στις ιδιες διαστασεις ομως!)

 

δεν εχει βγει μεχρι στιγμης καποια καινουρια.

μεχρι τωρα δεν μου εχει κανει στα καλα καθουμενα

restart.

ναι...πρεπει να ξαναβαλεις παλι το product code.

οπως π.χ. και αμα κανεις την συσκευη σου format

παλι θα χασεις τα ελληνικα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα...εχω αλλαξει το prοduct code οπως εχει αναφερθει στο θεμα. Αν θελησω να κανω ξανα update πρεπει να ξαναπερασω το ελληνικο prοduct code?

Όχι δεν χρειάζεται να το ξανά περάσεις. Μία φορά είναι αρκετή.;)

 

ναι...πρεπει να ξαναβαλεις παλι το product code.

οπως π.χ. και αμα κανεις την συσκευη σου format

παλι θα χασεις τα ελληνικα.:O

:confused::confused::confused:

 

Μάλλον μπερδεύτηκες φίλε Άρη.:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused:

 

Μάλλον μπερδεύτηκες φίλε Άρη.:O

 

ειχα την εντυπωση πως χρειαζοτανε καθε φορα

σε ενα φιλο μου που το καναμε 2φορες αναβαθμιση

καναμε παλι βημα βημα να περασουμε παλι τα ελληνικα.

μπορει να καvω και λαθος.

sorry.:O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oπως ειπε και ο φιλος πιο πανω τρεχα σε νοκια κλαμπ τωρα.....

θα στο κανουν καινουργιο...δεν θα πιστευεις αυτο που βλεπεις......

μην μπεις στον κοπο με ταινίες και ολα τα σχετικα...ασε που μπορει να κανεις ζημια στο κινητο...σου ετσι....

 

παιδια αυτη η καρτα μνημης κανει για το N95 ετσι....??

την εχει δοκιμασει κανεις...?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1024361

 

Έγω πήρα αυτήν , και είμαι πλύ ευχαριστημένος. Έχει μαζι και card reader για τον υπολογιστή γιατι αυτές δεν τις αναγνωρίζουν οι συμβατικοί card readers. Μπορείς να την χρησιμοποιείς και σαν flashακι. http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8168 Μεταφορικά δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Έγω πήρα αυτήν , και είμαι πλύ ευχαριστημένος. Έχει μαζι και card reader για τον υπολογιστή γιατι αυτές δεν τις αναγνωρίζουν οι συμβατικοί card readers. Μπορείς να την χρησιμοποιείς και σαν flashακι. http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8168 Μεταφορικά δωρεάν

 

εννοείς οτι αν παρεις την καρτα σε δινουν και τον card reader μαζι...???

thanks για την απαντηση.......:)

Link to comment
Share on other sites

εννοείς οτι αν παρεις την καρτα σε δινουν και τον card reader μαζι...???

thanks για την απαντηση.......:)

Nαι , την έχω πάρει. Δες το και στο φώτο.

Link to comment
Share on other sites

ok thanks....

 

ρε παιδια ποιες ειναι οι σωστες διαστασεις για να παιξει ενα Mp4 "σωστα" στην οθονη του κινητου μας.....???(μιλαω για μετατροπη βιντεο κτλ...)...

εφαγα κολλημα τωρα......:p

Link to comment
Share on other sites

ok thanks....

 

ρε παιδια ποιες ειναι οι σωστες διαστασεις για να παιξει ενα Mp4 "σωστα" στην οθονη του κινητου μας.....???(μιλαω για μετατροπη βιντεο κτλ...)...

εφαγα κολλημα τωρα......:p

ego exo valei 640 x 480;) kai ta paizei apsoga gia parapano de ksero.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την εκδοση 12.0.013 και οταν μπαινω στο vodafone live φορτωνει κανονικα αλλα οποιο κουμπι και να πατησω κλεινει, ξερει κανεις τιποτα μηπως θελει καποια ρυθμιση?
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω αλλη εφαρμογη ανοιχτη, οποιο κουμπι και να πατησω κλεινει το κανα 5-6 φορες και με χρεωσε και γυρω στα 4ε
Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=932221

 

Οχι γ@#$%το τωρα τι ειναι αυτο απο ποτε ισχυει?Εγω την πεμπτη το πηρα 650 %$@$$@ ειναι δυνατον?

Απο οτι διαβασα παιρνει μεχρι 8γιγα ποια προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο λινκ με εφαρμογες για το ν95;

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

απλά πρέπει να κάνεις register εάν δεν είσαι ήδη μέλος..

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

ειχα την εντυπωση πως χρειαζοτανε καθε φορα

σε ενα φιλο μου που το καναμε 2φορες αναβαθμιση

καναμε παλι βημα βημα να περασουμε παλι τα ελληνικα.

μπορει να καvω και λαθος.

sorry.:O:O

 

 

pws mporw na perasw ta ellhnika ? exei kapoio turtorial kapou ?

 

telika vrhkame akrh se poia n95 anavei h othoni molis to metakinhseis kai se poia oxi ?

 

yparxei tropos na kleisw apo kapw to start up tone ? estw kai na to kanw delete mesw y-browser...

Link to comment
Share on other sites

pws mporw na perasw ta ellhnika ? exei kapoio turtorial kapou ?

 

telika vrhkame akrh se poia n95 anavei h othoni molis to metakinhseis kai se poia oxi ?

 

yparxei tropos na kleisw apo kapw to start up tone ? estw kai na to kanw delete mesw y-browser...

 

Start up tone εννοεις το συντομο nokia tune που παιζει οταν δειχνει τα χερια? Αν ναι, τοτε απενεργοποιειται αν απενεργοποιησεις τους ηχους προειδοποιησης απο το προφιλ. Βεβαια μαζι με αυτους απενεργοποιουνται κι αλλοι. Δεν θυμαμαι ακριβως ποιοι. Αν θες βαλτο δοκιμαστικα και δες αν σε βολευει.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει βγει μεχρι στιγμης καποια καινουρια.

μεχρι τωρα δεν μου εχει κανει στα καλα καθουμενα

restart.

ναι...πρεπει να ξαναβαλεις παλι το product code.

οπως π.χ. και αμα κανεις την συσκευη σου format

παλι θα χασεις τα ελληνικα.:O

 

Παιδιά ισχύει κάτι τέτοιο?

Ότι αν κάνεις format, πρέπει να ξαναπεράσεις update firmware κλπ??

Δε νομίζω. Οι αλλαγές που γίνονται με product code κλπ, πρέπει να είναι μόνιμες.Σιγά μη χάνονται με 1 απλό φορμάτ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

αυτο εδω το ειδες;

διαβασε και τα σχολια και στα 2 απο κατω που γραφουν!

lol δεν σε προλαβα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...