Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα καλα καθουμενα!Σου λεω οτι ποτε δεν το εβαλα στην τσεπη!Το βαζω σε θηκη και μεσα σε τσαντακι μεσης!Μηπως απο τον τζογο του slide?Απο την πρωτη μερα που το πηρα απο τα πλαγια του slide βγαινει λιγο φως,ειναι φυσιολογικο αυτο ρε παιδια?

 

απο τα πλαγια βγαινει και σε μενα.

μπορεις να ανεβασεις μια φοτο να το δουμε πως εγινε.

(αν μπορεις).ειμαι πολυ περιεργος μου κανει εντυπωση.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο τα πλαγια βγαινει και σε μενα.

μπορεις να ανεβασεις μια φοτο να το δουμε πως εγινε.

(αν μπορεις).ειμαι πολυ περιεργος μου κανει εντυπωση.:O

 

Πως ανεβαζω φοτο?

Link to comment
Share on other sites

To radiofono kai se mena pezei mia xara dinata alla oxi opws ta mp3 pisteyw oti i poiotita sta mp3 kanei tin diafora.Paratirisa oti mia fora ebala to bloutooth kai prospathisa na akousw radiofono kai akouste ti sinebei...o ixos tou radiofonou epeze apo to ixeio dipla stin prostini kamera para poli siga....pisteyw oti ekei einai to problima pou anaferoune merikoi xristes,kapou mperdeyete oi exodos tou simatos me to ixeio pou einai gia na akoume ton allon otan milame,Dokimaste to kai afiste ta sxolia sas...Kante kai kanena reinstall sto firmaware... kai dokimaste xana

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...

:blink:

ολα αυτα ειναι σοβαρα για μενα....

πειτε ρε παιδια και οι υπολοιποι αν το ραδιο απο το μεγαφωνο λειτουργει σωστα...η οχι για να βγαλουμε καποιο συμπερασμα....

φιλε μου δεν ειχα σκεφτει αυτο που λες....

πραγματικα σε μενα ο ηχος ειναι παρα πολυ σιγανος..και πρεπει να βαλεις το τηλ διπλα στο αυτι για να ακουσεις...ενω εισαι στο μεγάφωνο...:blink:

reinstall ειναι το τελευταιο πραγμα που θελω να κανω τωρα......αφου πρεπει ΟΛΑΑΑΑ να τα βαλεις απο την αρχη και πραγματικα δεν εχω χρονο...

παντως μου κανει τρομερη εντυπωση ολο αυτο...

 

θα θελα και αλλες γνωμες πανω σε αυτο...

Link to comment
Share on other sites

απο τα πλαγια βγαινει και σε μενα.

μπορεις να ανεβασεις μια φοτο να το δουμε πως εγινε.

(αν μπορεις).ειμαι πολυ περιεργος μου κανει εντυπωση.:O

 

Φοτο.http://img504.imageshack.us/img504/5933/dsc01122iy4zo9.th.jpg

 

Σορυ παιδια!δεν ξερω να ανεβαζω φοτο!

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι να το πας αυριο κι'ολας να το δουνε.

δεν ξερω τι να πω.:wacko:

οσο για την φοτο λιγο ποιο μικρη να ηταν.:p :p(δεν πειραζει).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φοτο.

 

Mήπως βρίσκει κάπου το slider και σου το έχει γδάρει ??

 

=====================================================================================

ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ...

 

Οταν είναι κλειστό το slider η πάνω λεπτή φέτα του κινητού σε σας πιέζεται δείχνοντας να έχει ελαφρύ τζόγο (σαν να αιωρείται και να μην ακουμπά τελείως στο κάτω μέρος) ?? :worry: :worry:

 

Οποιος απαντήσει τον ευχαριστώ θερμά...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. το samsung web185 η το nokia BH-30 καλυτερο?????? το samsung ειναι και με αλλα κινητα νοκια συμβατο η μονο με το ν95?????????? αν εχει κανεις το web185, ειναι ικανοποιμενος απο αυτο, εχει δυνατο ακουστικο???????????????????????????

ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γδαρσιμο γιατι αμα πιεσω φαινεται οτι ειναι σπασιμο!Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δεν μπορει να φαει πιεση το τηλ. σε εκεινο το σημειο απο μπροστα γιατι το σπασιμο ξεκιναει απο χαμηλα!Αλλα ουτε απο πισω γιατι αν ετρωγε τοση πιεση ωστα να ραγισει θα εφευγε η οθονη!Αλλα παλι σας λεω οτι το τηλ. το εχω στα μανταλακια!Μαλλον ειναι αστοχια υλικου!
Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο ξερετε αν μπορουμε να ρυθμισουμε τα fps?Kai an nai pos?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο ξερετε αν μπορουμε να ρυθμισουμε τα fps?Kai an nai pos?

e 30 fps einai,na ta meioseis theleis?

den nomizo na ginete,ektos kai an rikseis tin poitita toy video apo tis rytmiseis.

Link to comment
Share on other sites

To ρωταω επειδη νομιζω ειχα δει παλια ενα screenshot που εδειχνε τετοιο πραγμα,επεισης επειδη δεν ειχα Ν93 δεν ξερω μου φαινεται οτι το βιντεο μου δεν ειναι οπως εβλεπα μεχρι τωρα γι αυτο ρωταω,μπορει να ειναι και ιδεα μου βεβαια
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Aκριβώς, φίλε Αριστοτέλη, τέτοια απόσταση έχουν και μένα τα δύο (πάνω και κάτω) μέρη του κινητού !!!! :O :O

Όταν έχει κλειστό το slider σου παίζει το πάνω μέρος όταν το πιέζεις ??

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχει κλειστό το slider σου παίζει το πάνω μέρος όταν το πιέζεις ??

 

Μαλλον σε ολα τα Ν95 γινεται αυτο :(

Αυριο θα το παω σε ενα φιλο απο νοκια σοπ να δουμε

τι μπορει να κανει ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κοιταξα τα στοιχεια καποιον βιντεο που τραβηξα και ειναι 28 με 29 fps,μαλλον ιδεα μου θα ειναι καθως ειμαι συνηθισμενος απο την εικονα βιντεοκαμερας
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ;

 

A) OTAN ΚΑΤΕΒΑΖΩ THEMES ΓΙΑ ΤΟ Ν95 ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΩ ; (ΦΑΚΕΛΟΣ ΚΤΛ)

 

B) ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΟ GPS H ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΩ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ; ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

 

THANKS ANYWAY

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ;

 

A) OTAN ΚΑΤΕΒΑΖΩ THEMES ΓΙΑ ΤΟ Ν95 ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΩ ; (ΦΑΚΕΛΟΣ ΚΤΛ)

 

B) ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΟ GPS H ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΩ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ; ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

 

THANKS ANYWAY

 

Πρέπει να πληρώσεις κι έτσι να ενεργοποιήσεις την πλοήγηση.αλλιώς δεν γίνεται τίποτα.απλά θα βλέπεις το στίγμα σου στον χάρτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σε ολα τα Ν95 γινεται αυτο :(

Αυριο θα το παω σε ενα φιλο απο νοκια σοπ να δουμε

τι μπορει να κανει ..

 

Εκτός αν βάλεις κάποια θήκη στο κινητό,που πρακτικά εξαφανίζει κάθε τέτοιο πρόβλημα και κάνει το κινητό να μην παίζει καθόλου.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ;

 

A) OTAN ΚΑΤΕΒΑΖΩ THEMES ΓΙΑ ΤΟ Ν95 ΠΟΥ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΩ ; (ΦΑΚΕΛΟΣ ΚΤΛ)

 

THANKS ANYWAY

 

Όταν συνδέεις το κινητό με το PC πέρνα το αρχείο .sis του θέματος σε ένα φάκελο όποιο φάκελο στο κινητό. Μετά μέσω του κινητού σου πας το βρίσκεις και το τρέχεις. Αυτό το αρχείο θα κάνει την εγκατάσταση του θέματος. Μετά θα μπορέσεις να το βρεις στην αντίστοιχη εφαρμογή των θεμάτων.

Πιστεύω να έγινα κατανοητός.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

λοιπον....εχω ενα προβλημα με το wifi.καποτε ειχα

αλλαξει συσκευη γιατι κολλουσε και εσβηνε.

τωρα που μου εδωσαν 2 εδω και καιρο.οταν εμπαινα απο το router μου

κολλουσε παλι(οχι οσο η πρωτη) π.χ.οταν ανοιγω μια 2σελιδα δηλ.η μπαρα που φορτωνει

σταματουσε.στο 15%.ακομα το προβλημα υπαρχει.ενω με ενα ppc/n93.

σερφαρω κανονικα.εδω και 3μερες βρισκω στην γειτονια μου ενα ανοικτο

δικτυο με αρκετα καλο σημα.και οταν μπαινω απο εκει με το ν95

παει σφαιρα δεν κολλαει πουθενα.δεν μπορω να το εξηγησω αυτο.

μηπως ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??εχω κανει format το router μου αλλα με το ν95 δεν λεει να στρωσει.

ευχαριστω!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πληρώσεις κι έτσι να ενεργοποιήσεις την πλοήγηση.αλλιώς δεν γίνεται τίποτα.απλά θα βλέπεις το στίγμα σου στον χάρτη.

 

diladi, giafto den mou dixni sima GPS? kai panta yparxh ena kokkino ''X'''stin gonia?...gia peite ligo perissotera.

Link to comment
Share on other sites

diladi, giafto den mou dixni sima GPS? kai panta yparxh ena kokkino ''X'''stin gonia?...gia peite ligo perissotera.

 

Τo κόκκινο Χ δίπλα από το εικονίδιο του δορυφόρου θα εξαφανιστεί μόνο του, ΟΤΑΝ πιάσει δορυφόρο (είπαμε προϋπόθεση είναι να έχεις ανοικτό το slider γιατί το GPS βρίσκεται πίσω από το πληκτρολόγιο και να βλέπεις ανοικτό ουρανό). Σε κανα 5λεπτο χοντρικά πιάνει δορυφόρο και σου εμφανίζει τη θέση σου στο χάρτη.

 

Οι φωνητικές εντολές (δωρεάν) θα λειτουργήσουν ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ενεργοποιήσεις ΚΑΙ την πλοήγηση (αγοράζεις χρήση μέσω του κινητού, προφανώς με πιστ. κάρτα) και ΔΕΝ εξαρτώνται από το κόκκινο Χ.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν κανω hard format πως θα μπορεσω να ξαναπερασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο στην μνημη του τηλεφωνου;; τον εχω περασει στην καρτα μνημης(εκανα επιλογη ολων και μετα αντιγραφη στην καρτα μνημης). ειναι το μονο που με νοιαζει καθως δεν εχω κατι στην μνημη του τηλεφωνου που να με ενδιαφερει. αλλα με τιποτα δεν θελω να χασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο
CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν κανω hard format πως θα μπορεσω να ξαναπερασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο στην μνημη του τηλεφωνου;; τον εχω περασει στην καρτα μνημης(εκανα επιλογη ολων και μετα αντιγραφη στην καρτα μνημης). ειναι το μονο που με νοιαζει καθως δεν εχω κατι στην μνημη του τηλεφωνου που να με ενδιαφερει. αλλα με τιποτα δεν θελω να χασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο

 

για να μην γινει τιποτα.

κανε συγχρονισμο μεσο pc suite και θα εισαι οκ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...