Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.ο ηχος ακουγεται παντα.νομιζω δεν ακουγεται οταν το εχεις αθορυβο.

3.και σε εναν φιλο μου ακομα δεν εχει αλλαξει και τα εχει οπως εσυ.

4.ακριβως ετσι τα εχει και σε μενα και σε ολους.:)

5.βαζεις εσυ την γλωσσα στα ελληνικα.:)

6.ετσι ειναι σε ολα τα nokia τουλαχιστον στα nseries.

7.ναι.

8.οχι δεν ειδα κατι.αλλα φαινοτανε σε ενα ν80 που ειχα οταν εβαζα

μαυρο φοντο.

9.ναι καπου εκει κραταει.

 

6. Δεν έχουν όλα τα Νseries ίδιες συντομεύσεις default δεξιά και αριστερά της οθόνης όπως του Ν95!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει δοκιμάσει κανείς την κάρτα μνήμης microSD 2GB της TRANSCEND με το Ν95;

Το Πλαίσιο την έχει 25€ με adaptor SD!

 

την εχω εγω και δουλευει αψογα.

δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΣΕ λιγο γιατι αυτο ειναι πολυ σοβαρο...

:blink: :blink:

εισαι σιγουρος για αυτο που λες....???

ακους ραδιο με την ιδια ενταση που ακους τα mp3 απο το μεγαφωνο....????

αν συμβαινει αυτο τοτε εμεις....εχουμε προβλημα.....

γιατι εγω οταν ακουω ραδιο απο το μεγαφωνο...ειναι σαν μην ακουω καθολου....

:blink:

 

To radiofono kai se mena pezei mia xara dinata alla oxi opws ta mp3 pisteyw oti i poiotita sta mp3 kanei tin diafora.Paratirisa oti mia fora ebala to bloutooth kai prospathisa na akousw radiofono kai akouste ti sinebei...o ixos tou radiofonou epeze apo to ixeio dipla stin prostini kamera para poli siga....pisteyw oti ekei einai to problima pou anaferoune merikoi xristes,kapou mperdeyete oi exodos tou simatos me to ixeio pou einai gia na akoume ton allon otan milame,Dokimaste to kai afiste ta sxolia sas...Kante kai kanena reinstall sto firmaware... kai dokimaste xana

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεισ γιατι δεν αλλαζουν οι σταθμοι και τα τραγουδια απο το hands free tηs συσκευασιασ του ν95.θαλει καμια ρυθμιση?

Τι γράφει το manual?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεισ γιατι δεν αλλαζουν οι σταθμοι και τα τραγουδια απο το hands free tηs συσκευασιασ του ν95.θαλει καμια ρυθμιση?

 

Μήπως δεν το εφαρμόζεις καλα???? Για πιεσε το λίγακι...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που ειναι η ρυθμιση για την οξυτητα εικονας?Δεν την βρισκω πουθενα,ειναι εκει που λεει ευκρινεια αυτο ειναι?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστησει τον e-xplore v1.02 και στο menu divice info γραφει ταχυτητα CPU 206MHz.

Αυτη ειναι η ταχυτητα? Γιατι εγω νομιζα οτι ειναι 332ΜHz.

Ξερει κανενας κατι για αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόση διαφορά έχει στην ποιότητα ενός μουσικού κομματιού το Mp3 και η μορφή που τα μετατρέπει το music manager της Nokia?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστησει τον e-xplore v1.02 και στο menu divice info γραφει ταχυτητα CPU 206MHz.

Αυτη ειναι η ταχυτητα? Γιατι εγω νομιζα οτι ειναι 332ΜHz.

Ξερει κανενας κατι για αυτο?

 

Η ταχύτητα, τουλάχιστον από αυτά που λέει η Nokia είναι 332 MHz.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πηγα να βαλω εικονεσ δικεσ μου στο multimedia menu να εμφανιζονται απο πισω και απο τοτε δεν ξαναμπαινει στο μενου πολυμεσων. πηγα να κανω μεσω του software update reinstallation αλλα μολισ συνδεω το κινητο μεσο usb και παω να κανω update, μου αναγνωριζει το κινητο αλλα μου γραφει "εσωτερικο σφαλμα υπομοναδας". Τι ειναι αυτο? πως στο καλο θα διορθωσω το προβλημα.
CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Guest samy3377
Ρε παιδια πηγα να βαλω εικονεσ δικεσ μου στο multimedia menu να εμφανιζονται απο πισω και απο τοτε δεν ξαναμπαινει στο μενου πολυμεσων. πηγα να κανω μεσω του software update reinstallation αλλα μολισ συνδεω το κινητο μεσο usb και παω να κανω update, μου αναγνωριζει το κινητο αλλα μου γραφει "εσωτερικο σφαλμα υπομοναδας". Τι ειναι αυτο? πως στο καλο θα διορθωσω το προβλημα.

 

diskoli i katastasi... kane epanekkinisi ipologisti kai kinito. an de ginei kati... olo kai tha sou broune kamia lisi ta tsakalia edo mesa...!!!:cool:

 

i aporia i dikia mou kserete poia einai????

giati otan sindeo to kinito me to USB einai poli pio argo sto na peraso photos klp stin karta mnimis apo to na balo ti karta sto card reader???

 

 

THANK YOU

 

 

 

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πηγα να βαλω εικονεσ δικεσ μου στο multimedia menu να εμφανιζονται απο πισω και απο τοτε δεν ξαναμπαινει στο μενου πολυμεσων. πηγα να κανω μεσω του software update reinstallation αλλα μολισ συνδεω το κινητο μεσο usb και παω να κανω update, μου αναγνωριζει το κινητο αλλα μου γραφει "εσωτερικο σφαλμα υπομοναδας". Τι ειναι αυτο? πως στο καλο θα διορθωσω το προβλημα.

 

Το έπαθα κι εγω όταν έβαλα δικέςε μου φωτο. Από τη στιγμή αυτη και μετα δεν λειτουργούσε το μενου, οταν το βάζεις στη multimedia πλευρα. βεβαια εγω εκανα κανονικα επανεγκατάσταση του λογισμικού και λύθηκε το προβλημα... προσπάθησε το και πες μας...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθα κι εγω όταν έβαλα δικέςε μου φωτο. Από τη στιγμή αυτη και μετα δεν λειτουργούσε το μενου, οταν το βάζεις στη multimedia πλευρα. βεβαια εγω εκανα κανονικα επανεγκατάσταση του λογισμικού και λύθηκε το προβλημα... προσπάθησε το και πες μας...

Πως κανεισ επανεγκατασταση λογισμικου γιατι δεν θυμαμαι??:D :D :D

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Πως κανεισ επανεγκατασταση λογισμικου γιατι δεν θυμαμαι??:D :D :D

Θα κάνεις Hard format!

 

Hard format γίνεται πατώντας στην οθόνη αναμονής *#7370#. Επίσης όταν είναι κλειστό το κινητό, πατάτε «3», «*», «πράσινο πλήκτρο κλήσης» και ταυτόχρονα ανοίγετε το κινητό χωρίς να αφήσετε τα πλήκτρα. Δύσκολα πιάνει με την πρώτη, οπότε θέλει υπομονή. Αν σας ζητήσει ρυθμίσεις ώρας και ημερομηνίας, τότε έχει πετύχει.

________________

Nokia Series 60 FAQ

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, μπηκα στους χαρτες τους οποιους τους εχω αποθηκευμενους στην καρτα μνημης sandisk 2g ultra ii, και εχω επιλεξει να μην συνδεεται ποτε με το ιντερνετ. Αυτο σημαινει πως οταν με βλεπω στο χαρτη να κινουμαι, δεν χρεωνομαι, ετσι? επεισεις πως μπορω να σας στειλω απο εδω 2 φακελους με παιχνιδια για το ν95, δοκιμασμενα οτι λειτουργουν?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι γινεται βρε παιδια με το ραδιοφωνο? σε ποσους η ενταση ειναι χαμηλη απο τα ηχεια? τελικα ειναι προβλημα,και πως λυνεται?Γνωριζει κανενας καλος ανθρωπος να μας πει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, μπηκα στους χαρτες τους οποιους τους εχω αποθηκευμενους στην καρτα μνημης sandisk 2g ultra ii, και εχω επιλεξει να μην συνδεεται ποτε με το ιντερνετ. Αυτο σημαινει πως οταν με βλεπω στο χαρτη να κινουμαι, δεν χρεωνομαι, ετσι? επεισεις πως μπορω να σας στειλω απο εδω 2 φακελους με παιχνιδια για το ν95, δοκιμασμενα οτι λειτουργουν?

Όχι, δεν χρεώνεσαι!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενα προγγραμμα που ειχαμε δει στο allanoutsymbian και που εδειχνε τη διαδρομη χρονους κλπ μιας διαδρομης που ειχες κανει σε τρεξιμο υπαρχει στο κινητο?Ξερετε που θα τη βρουμε?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 9 μερες με το Ν95 το κοιταω και τι να δω ενα ραγισμα στην πλατη του slide απο πανω μεχρι κατω!!!Το τηλ. το εχω στα μανταλακια!ουτε στην τσεπη δεν το εχω βαλει και παντοτε σε θηκη!Θα παω αυριο σε alpha copy και απο σημερα ανησηχω τι δικαιολογια θα μου πουν δηλ. οτι το τηλ. επεσε η οτι το πιεσα η οτι π@π@ρια λενε παντοτε για να μην μου το φτιαξουν εντως εγκυησης!Εχω πολυ κακη εμπιρια απο αυτους!Εδω μου ειπαν οτι το joystick απο ενα 3230 που ειχα για 5μηνες οτι ηταν εκτως εγκυησης γιατι ειχε ξεβαψει η πρωσοψη του τηλ.!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 9 μερες με το Ν95 το κοιταω και τι να δω ενα ραγισμα στην πλατη του slide απο πανω μεχρι κατω!!!Το τηλ. το εχω στα μανταλακια!ουτε στην τσεπη δεν το εχω βαλει και παντοτε σε θηκη!Θα παω αυριο σε alpha copy και απο σημερα ανησηχω τι δικαιολογια θα μου πουν δηλ. οτι το τηλ. επεσε η οτι το πιεσα η οτι π@π@ρια λενε παντοτε για να μην μου το φτιαξουν εντως εγκυησης!Εχω πολυ κακη εμπιρια απο αυτους!Εδω μου ειπαν οτι το joystick απο ενα 3230 που ειχα για 5μηνες οτι ηταν εκτως εγκυησης γιατι ειχε ξεβαψει η πρωσοψη του τηλ.!!!

 

πως ραγισε ετσι στα καλα καθουμενα??:wacko: :wacko:

μηπως εκανες κατι και δεν θυμασαι.

δεν πιστευω η nokia να το δεχτει να στο αλλαξουνε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα καλα καθουμενα!Σου λεω οτι ποτε δεν το εβαλα στην τσεπη!Το βαζω σε θηκη και μεσα σε τσαντακι μεσης!Μηπως απο τον τζογο του slide?Απο την πρωτη μερα που το πηρα απο τα πλαγια του slide βγαινει λιγο φως,ειναι φυσιολογικο αυτο ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...