Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο τώρα για τόσες προσφορές που κάνει wind γίνονται γιατί δεν έχει καλό δίκτυο στην επαρχία. Εσείς πιστεύετε ότι αν δια μαγείας αύριο αποκτήσει ένα δίκτυο εφάμιλλό της Cosmote δεν θα ανεβάσει τις τιμές ανάλογα ;

 

 

Σίγουρα αυτό ισχύει,παλιότερα αναρωτιόμουν πως γίνετε η wind με μακράν χειρότερη κάλυψη να ανταγωνιστεί με τις ίδιες τιμές vodafone και cosmote,αν δείτε την πολιτική της vodafone είναι ανάλογη με τις κινήσεις της cosmote και το αντίστροφο,τη wind δεν την υπολογίζουν,αν φύγεις από vodafone σε wind δεν έγινε και τίποτα,αν φύγεις απο vodafone σε cosmote σε πρήζουν στις προσφορές,γιατί φεύγεις κι αυτο κι εκεινο,ολόκληρη αναφορά θέλουν όπως και το αντίστροφο εάν φύγεις από cosmote σε vodafone πέφτουν οι προσφορές βροχή,η wind απλα υπάρχει για να κρατά τις ισορροπίες και να βάζει συνεγκαταστάσεις σταθμών με vodafone(colocations)..

Link to comment
Share on other sites

 

Το κακό είναι ότι δεν κάνουν συνεγκατάσταση πλέον απ' ότι φαίνεται. Το όλο θέμα έχει παγώσει από πέρσι στα σίγουρα. Έχω όλους τους χάρτες κάλυψης αποθηκευμένους των τελευταίων ετών στη wind. Εδώ τους παρακαλούσα μέχρι πριν λίγο καιρό να μας φτιάξουνε χάρτη για να ξέρουμε τουλάχιστον που έχει κάλυψη. Φυσικά γι' αυτό προσπαθούσανε να μην ανεβάσουν χάρτη κάλυψης για να μην βλέπουμε τα χάλια τους.

 

Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την κάλυψη στην περιοχή που είμαι. Τα τελευταία χρόνια τη χρησιμοποιώ σαν βασική μου πρόσβαση στο διαδίκτυο. Το κακό είναι όταν πρόκειται να πάω στην επαρχία εκεί είναι που τραβάω τα μαλλιά μου.

 

Το άλλο κακό είναι ότι έχει σχεδόν καθόλου κάλυψη 3G σε όλο το εθνικό δίκτυο από Αλεξανδρούπολη έως Αθήνα. Αυτό με δυσκολεύει γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω τα voip νούμερα μου. Όταν ταξιδεύω με την εταιρεία δεν έχω πρόβλημα γιατί πάντα έχουμε routerάκια και με Cosmote και Vodafone. Όταν ταξιδεύω μόνος μου πότε αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ για το ταξίδι μία καρτοσύνδεση cosmote βάζοντας 0,5 με 1 Gbyte για να με καλύψει στις τηλεφωνικές κλήσεις που μπορεί να προκύψουν στο δρόμο.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι δεν κάνουν συνεγκατάσταση πλέον απ' ότι φαίνεται. Το όλο θέμα έχει παγώσει από πέρσι στα σίγουρα. Έχω όλους τους χάρτες κάλυψης αποθηκευμένους των τελευταίων ετών στη wind. Εδώ τους παρακαλούσα μέχρι πριν λίγο καιρό να μας φτιάξουνε χάρτη για να ξέρουμε τουλάχιστον που έχει κάλυψη. Φυσικά γι' αυτό προσπαθούσανε να μην ανεβάσουν χάρτη κάλυψης για να μην βλέπουμε τα χάλια τους.

 

Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την κάλυψη στην περιοχή που είμαι. Τα τελευταία χρόνια τη χρησιμοποιώ σαν βασική μου πρόσβαση στο διαδίκτυο. Το κακό είναι όταν πρόκειται να πάω στην επαρχία εκεί είναι που τραβάω τα μαλλιά μου.

 

Το άλλο κακό είναι ότι έχει σχεδόν καθόλου κάλυψη 3G σε όλο το εθνικό δίκτυο από Αλεξανδρούπολη έως Αθήνα. Αυτό με δυσκολεύει γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω τα voip νούμερα μου. Όταν ταξιδεύω με την εταιρεία δεν έχω πρόβλημα γιατί πάντα έχουμε routerάκια και με Cosmote και Vodafone. Όταν ταξιδεύω μόνος μου πότε αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ για το ταξίδι μία καρτοσύνδεση cosmote βάζοντας 0,5 με 1 Gbyte για να με καλύψει στις τηλεφωνικές κλήσεις που μπορεί να προκύψουν στο δρόμο.

 

ότι πληρώνεις παίρνεις,μου το είπε ένας φίλος Αθηναίος όταν πήγε σε εταιρικό vodafone,οπότε ισχύει και στη κινητή το ρητό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο σημα στην περιοχη της Καστοριας γνωριζετε; Θα ειμαι εκει για λιγες μερες(Δισπηλιο,Αγιο Γερμανο,Αγιο Αχιλλειο,Ψαραδες,Καστορια(μεσα στην πολη)).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο τα αυτά λίγα καλά της wind έχει ένα πολύ μεγάλο αρνητικό δυστυχώς! Όσο έχω ανοιχτά τα δεδομένα βλέπω Η και για κάτι ελάχιστα δευτερόλεπτα πάει για Η+. Όμως με το Η δεν φορτώνει τίποτα ούτε μία απλή σελίδα λες και δεν έχω ανοιχτό το ίντερνετ. Ενώ με cosmote μόλις χρησιμοποιώ το κινητό κατευθείαν Η+! Με wind για να πάει από το Η στο Η+ και αρχίζει να λειτουργεί το ίντερνετ ξανά κάνει και ένα με δύο λεπτά.

 

Και γω το ιδιο προβλημα σε ανατολικη θεσσαλονικη αλλα και παναεπιστημιο Μακεδονιας και σε αλλες περιοχες. Μεχρι και η σελιδα της google κανει 5 δευτερα για να ανοιξει.

Στην αρχη νομιζα πως εχει προβλημα η συσκευη...αλλα δοκιμασα και με αλλες τρεις.

Τα ιδια χαλια.

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ιδιο προβλημα σε ανατολικη θεσσαλονικη αλλα και παναεπιστημιο Μακεδονιας και σε αλλες περιοχες. Μεχρι και η σελιδα της google κανει 5 δευτερα για να ανοιξει.

Στην αρχη νομιζα πως εχει προβλημα η συσκευη...αλλα δοκιμασα και με αλλες τρεις.

Τα ιδια χαλια.

 

Απλό σημαίνει ότι η κάλυψη δεν είναι καλή σε εκείνο το σημείο .

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την προσφορά της Wind και μου δώσανε και μια κάρτα σιμ με 1gb δώρο κάθε μήνα.

Στην περιοχή μου δεν πιάνει καν σήμα όμως.:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ιδιο προβλημα σε ανατολικη θεσσαλονικη αλλα και παναεπιστημιο Μακεδονιας και σε αλλες περιοχες. Μεχρι και η σελιδα της google κανει 5 δευτερα για να ανοιξει.

Στην αρχη νομιζα πως εχει προβλημα η συσκευη...αλλα δοκιμασα και με αλλες τρεις.

Τα ιδια χαλια.

Φιλε και μενα οταν μπαινω σπιτι,στο ασανσερ εχει Edge...Μεσα 3G με 2/4 γραμμες και εξω φουλ... ανατολικα που λες; Εγω λεω για Χαριλαου κυριως.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την προσφορά της Wind και μου δώσανε και μια κάρτα σιμ με 1gb δώρο κάθε μήνα.

Στην περιοχή μου δεν πιάνει καν σήμα όμως.:lol:

 

Σε ποια περιοχή δεν έχεις σήμα ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,τωρα που περναω τον περιφεριακο στον κομβο του Αγ.Παυλου το 3G της Wind πεφτει.Απο Χαριλαου εως Καυτατζογλειο και προς τον εξοδο του κομβου Κεντρο-Τριανδρια εχει αριστο H+.Στον κομβο της Νεαπολης και στον κομβο του 424-Παπαγεωργιου εχει Η και H+.

Τιταν εως τον Κομβο για Εδεσσα-Ευζωνοι H και H+

ΒΙ.ΠΕ. Σινδου H+ αλλα επικρατει το H με χαμηλο σημα στο 1 και 2/4. Εξω απο την Σιδενορ εχει E και H με H+ στον κομβο του Αγ.Αθανασιου

Απο Αγ.Αθανασιο εως Νεα Χαλκιδονα εχει 3G-H.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κορυδαλλός.

Νεάπολη Νίκαιας που είναι δίπλα, η WIND είναι η μόνη που έχει καμπάνα σήμα στο σπίτι.Οι άλλες εταιρίες μέτριο προς χάλια το σήμα τους.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας που είναι δίπλα, η WIND είναι η μόνη που έχει καμπάνα σήμα στο σπίτι.Οι άλλες εταιρίες μέτριο προς χάλια το σήμα τους.

 

στο σπίτι μου μέσα cosmote&voda πιάνουν 4G.

Λίγο παρακάτω πιάνει κανονικά και είμαι και ψηλά να φατναστείς.

Εντάξει δε με απασχολεί ιδιαίτερα καθώς δεν είχα σκοπό να βάλω wind σε κινητό μου.Δώρο από την σταθερή είναι.;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όλο το σόι είμαστε χρόνια στη wind και αρκετά ευχαριστημενοι αλλά το θέμα με την κάλυψη 3G με στεναχωρεί όταν βλέπω τους φίλους μου δίπλα με 4G. Το χειρότερο ήταν προχθές που πήγα εκδρομή Βεργίνα- Βέροια- Νάουσα και άγιο Νικόλαο. Στη Βεργίνα μόνο gprs και καθόλου 3G. Βέροια σε όλη την πόλη ελάχιστες φορές είδα 3G και αυτό με πολύ χαμηλό σήμα, περίεργο για μία τέτοια πόλη! Στη Νάουσα έπιασα για πολύ λίγο με καλό σήμα 3G αλλά όπως περνούσα με το αυτοκίνητο από το κέντρο και για πολύ λίγο. Στον άγιο Νικόλαο μόνο gprs. Πολύ απογοήτευση να έχω gprs μόνο παντού όταν σε όλα τα μέρη που πήγα η cosmore είχε άριστο 4G και στην διαδρομή, το ίδιο και η Vodafone με το 3G. Μένω Θεσσαλονίκη και είμαι αρκετά ευχαριστημενος με την wind αλλά όποτε πάω κάποια εκδρομή ή στο χωριό μου κεντρική Χαλκιδική έχω μόνο gprs που ούτε μήνυμα στο Facebook δεν μπορώ να στείλω. Ελπίζω σε επέκταση της κάλυψης σε επαρχία και λίγη βελτίωση μέσα στην πόλη!
Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας που είναι δίπλα, η WIND είναι η μόνη που έχει καμπάνα σήμα στο σπίτι.Οι άλλες εταιρίες μέτριο προς χάλια το σήμα τους.

 

Άνω Νεάπολη βγαίνω στο μπαλκόνι να μιλήσω. Cosmote πιάνει 50mbps μετρημενα σε iPhone.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,τωρα που περναω τον περιφεριακο στον κομβο του Αγ.Παυλου το 3G της Wind πεφτει.Απο Χαριλαου εως Καυτατζογλειο και προς τον εξοδο του κομβου Κεντρο-Τριανδρια εχει αριστο H+.Στον κομβο της Νεαπολης και στον κομβο του 424-Παπαγεωργιου εχει Η και H+.

Τιταν εως τον Κομβο για Εδεσσα-Ευζωνοι H και H+

ΒΙ.ΠΕ. Σινδου H+ αλλα επικρατει το H με χαμηλο σημα στο 1 και 2/4. Εξω απο την Σιδενορ εχει E και H με H+ στον κομβο του Αγ.Αθανασιου

Απο Αγ.Αθανασιο εως Νεα Χαλκιδονα εχει 3G-H.

Συνεχιζω την διαδρομη που εκανα για την καλυψη Κεντρο Χαλκιδονα επιανε G

Δημαρχειο διασταυρωση για κουφαλια 3G-H.

Μετα τα κουφαλια G και E.Εναλλαζει και σε 3G-H με 1/4 γραμμες.Στο αρχαιολογικο χωρο της Πελλας εχει μονο Gprs.

Γιαννιτσα H και H+ στα περιχωρα και μετα ξανα σε G.

Απο Εδεσσα προς Νυμφαιο μεσω Εθνικης Οδου Πτολεμαιδας-Φλωρινας υπαρχει 3G-H με μετριο προς κακο σημα.Σε ενα σημειο επεσε σε Gprs.Σε σημεια δεν υπηρχε σημα λογω των γυρω λοφων.Απο 3G μετα τους λοφους στην αρχη υπαρχει μονο E το οποιο ειναι μετριο.Απο την βεγορα και μετα σταθερα H με καλο σημα μεχρι την εξοδο για Νυμφαιο.Απο την εξοδο εως την ανηφορα για το Νυμφαιο εχει 3G-H.Στο Νυμφαιο και στο καταφυγιο της αρκουδας(Αρκτουρος) εχει Gprs.Σε Σκληθρο,Λεχοβο

,Κλεισουρα εχει μονο Gprs.

Μετα την Κλεισουρα εχει ελαχιστο Edge και συνεχιζει με μετριο Gprs το οποιο ξαναγυρναει σε Edge με μετριο σημα και σε H με H+ φουλ εξω απο την Βεργα.Συνεχιζει με Edge και ξαναγυρναει σε H και H+ σε ολη την διαδρομη εως την Καστορια και επεσε σε ενα σημειο σε E στα περιχωρα της Καστοριας.Στο Τελωνειο Καστοριας ειχε H+ σταθερο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το ωραίο και αναλυτικό ποστ , Νίκο ;)

Τιποτα,λογω της τριημερης μου δοθηκε η ευκαιρια να σας πω την αποψη μου για το σημα και να γνωριζετε καποια πραγματα αμα κινηθειτε προς τα εκει.Speedtest στο Hotel Tsamis [ATTACH]60097[/ATTACH]

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα,λογω της τριημερης μου δοθηκε η ευκαιρια να σας πω την αποψη μου για το σημα και να γνωριζετε καποια πραγματα αμα κινηθειτε προς τα εκει.Speedtest στο Hotel Tsamis [ATTACH]60097[/ATTACH]

Θα συνεχισω για καλυψη σε:Καστορια,Αργος Ορεστικο και για την διαδρομη ως τις Πρεσπες απο τον συνοριακο δρομο για το Τελωνειο Κρυσταλλοπηγης. .Στην Καστορια υπαρχει αριστο H και H+ το οποιο υπαρχει στο Αργος Ορεστικο και στην Ε.Ο. με σημεια που εχουν ελαχιστο σημα στον δρομο Καστοριας-Φλωρινας.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχισω για καλυψη σε:Καστορια,Αργος Ορεστικο και για την διαδρομη ως τις Πρεσπες απο τον συνοριακο δρομο για το Τελωνειο Κρυσταλλοπηγης. .Στην Καστορια υπαρχει αριστο H και H+ το οποιο υπαρχει στο Αργος Ορεστικο και στην Ε.Ο. με σημεια που εχουν ελαχιστο σημα στον δρομο Καστοριας-Φλωρινας.

 

Oι ''άλλοι'' τι κάνουν στα ιδια σημεία απο κάλυψη?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Oι ''άλλοι'' τι κάνουν στα ιδια σημεία απο κάλυψη?

Ειχα ατομο με Cosmote σε s4 mini και οταν πηγαμε στους Ψαραδες των Πρεσπων μπηκε σε περιαγωγη.Εγω δεν μπηκα καθολου με την Q. Στον Αγιο Γερμανο επιανε τα [ATTACH]60160[/ATTACH]

Σε Αγιο Γερμανο και Πρεσπες εχει καλο H και H+ με σταθερο σημα,οπως και σε ολο τον δρομο με αρκετα καλη καλυψη.Δεν μπηκα καθολου σε περιαγωγη και ηταν σχετικα καλα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζω την διαδρομη που εκανα για την καλυψη Κεντρο Χαλκιδονα επιανε G

Δημαρχειο διασταυρωση για κουφαλια 3G-H.

Μετα τα κουφαλια G και E.Εναλλαζει και σε 3G-H με 1/4 γραμμες.Στο αρχαιολογικο χωρο της Πελλας εχει μονο Gprs.

Γιαννιτσα H και H+ στα περιχωρα και μετα ξανα σε G.

Απο Εδεσσα προς Νυμφαιο μεσω Εθνικης Οδου Πτολεμαιδας-Φλωρινας υπαρχει 3G-H με μετριο προς κακο σημα.Σε ενα σημειο επεσε σε Gprs.Σε σημεια δεν υπηρχε σημα λογω των γυρω λοφων.Απο 3G μετα τους λοφους στην αρχη υπαρχει μονο E το οποιο ειναι μετριο.Απο την βεγορα και μετα σταθερα H με καλο σημα μεχρι την εξοδο για Νυμφαιο.Απο την εξοδο εως την ανηφορα για το Νυμφαιο εχει 3G-H.Στο Νυμφαιο και στο καταφυγιο της αρκουδας(Αρκτουρος) εχει Gprs.Σε Σκληθρο,Λεχοβο

,Κλεισουρα εχει μονο Gprs.

Μετα την Κλεισουρα εχει ελαχιστο Edge και συνεχιζει με μετριο Gprs το οποιο ξαναγυρναει σε Edge με μετριο σημα και σε H με H+ φουλ εξω απο την Βεργα.Συνεχιζει με Edge και ξαναγυρναει σε H και H+ σε ολη την διαδρομη εως την Καστορια και επεσε σε ενα σημειο σε E στα περιχωρα της Καστοριας.Στο Τελωνειο Καστοριας ειχε H+ σταθερο.

 

Μεγαλε χαρα στο κουραγιο σου πραγματικα!!! Περνουμε εικονα τι γινετε!!! Γιατι χαρτες δεν τους πιστευω

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

το θέμα δεν είναι τι δείχνει το σύμβολο αλλά εάν κατεβάζει δεδομένα με καλές ταχύτητες.εδώ Κέντρο Πειραιά Μικρολίμανο δείχνει φουλ 3g η wind αλλά οι ταχύτητες ούτε gprs!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει κάλυψη στα Λιβάδια του νομού Κιλκίς;

 

Να σου πω την αλήθεια , δεν το ήξερα καθόλου αυτό το ορεινό χωριό της Κεντρικής Μακεδονίας . Θέλω να πάω κάποια στιγμή σύντομα εκεί .

 

Μπήκα στο google και λέει ότι τα Λιβάδια είναι ένα από τα ορεινότερα χωριά της Κεντρικής Μακεδονίας , χτισμένο πάνω σε οροπέδιο στο όρος Πάικο σε υψόμετρο 1200 μέτρα ! ! !

 

Απέχει 68 χιλιόμετρα από το Κιλκίς .

 

Είμαι πολύ περίεργος να δω την κάλυψη των δικτύων εκεί . (2G-3G) .

 

Θα πάω σύντομα . Όποιος έχει επισκεφτεί το χωριό , ας μας ενημερώσει για τις καλύψεις των δικτύων .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...