Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα μετα απο αιτηση φορητοτητας στη voda , την επιδοτηση απο 80 ευρω μου την εκαναν 300 + μειον 5 ευρω στα παγια για 6 μηνες. ολα αυτα αφου με διαβεβαιωσαν πως η wind διαθετει το nokia 5800 και πως μπορω να το παραγγειλω και θα πληρωσω 19,90 ευρω ακομα. σε δυο καταστηματα που εχω παει δεν ξερουν καν ημερομηνια που θα το εχουν, και στη εξηπηρετηση πελατων που πηρα πριν λιγο λενε οτι δεν υπαρχει. Δηλαδη με κοροιδεψανε κανονικα προκειμενου να διακοψω την αιτηση φορητοτητας. τωρα αναγκαστικα θα περιμενω αφου στη voda δεν υπαρχει πλεον η προσφορα των 300 ευρω. σκεφτομαι να ζητησω να μιλησω με αυτη που με πηρε τηλ. εχω το ονομα της. θελω να δω τι θα μου πει. ρε τους απατεωνες...τη πατησα μαγκες!!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μετα απο αιτηση φορητοτητας στη voda , την επιδοτηση απο 80 ευρω μου την εκαναν 300 + μειον 5 ευρω στα παγια για 6 μηνες. ολα αυτα αφου με διαβεβαιωσαν πως η wind διαθετει το nokia 5800 και πως μπορω να το παραγγειλω και θα πληρωσω 19,90 ευρω ακομα. σε δυο καταστηματα που εχω παει δεν ξερουν καν ημερομηνια που θα το εχουν, και στη εξηπηρετηση πελατων που πηρα πριν λιγο λενε οτι δεν υπαρχει. Δηλαδη με κοροιδεψανε κανονικα προκειμενου να διακοψω την αιτηση φορητοτητας. τωρα αναγκαστικα θα περιμενω αφου στη voda δεν υπαρχει πλεον η προσφορα των 300 ευρω. σκεφτομαι να ζητησω να μιλησω με αυτη που με πηρε τηλ. εχω το ονομα της. θελω να δω τι θα μου πει. ρε τους απατεωνες...τη πατησα μαγκες!!!

Εσύ θα άλλαζες την εταιρία λόγω του 5800 ? !!! :blink: Αφού σου δώσανε την επιδότηση πάρε κάτι άλλο εαν δεν υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε φίλε, κόψε κάτι!

Άκου εκεί "το δίκτυο είναι στο 1980"!!!

Το 1980 δεν υπήρχε καν κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα!

Εγώ που κινούμαι συχνά στη Χαλκιδική μια χαρά κάλυψη βρίσκω να έχει η Wind.

Όσο για το πέναλτι που λές, δεν διαβάζεις τους όρους του συμβολαίου πριν υπογράψεις; Δεν το ξέρεις δηλαδή ότι αν κόψεις τη σύνδεση πριν το δωδεκάμηνο θα πρέπει να πληρώσεις κάποια αναλογία της επιδότησης συσκευής ανάλογα με τους μήνες παραμονής σου;

Μπροστά μπροστά στο χαρτί που σου δίνουν είναι ο πίνακας, κάνε τον κόπο να τον διαβάσεις...

Πότε επιτέλους θα μάθετε να ενεργείτε σωστά και υπεύθυνα;

Σας φταίει μετά ο υπάλληλος της εξυπηρέτησης πελατών...

Ο νεοέλληνας σε όλο το μεγαλείο του!

Από μαγκιά πάντως σκίζουμε, ε;

Θα πρέπει να γελάνε ακόμα στο cc αν τους μίλησες έτσι όπως τα γράφεις!

Συγνώμη δηλαδή, αλλά δεν κρατιέμαι με ορισμένα πράγματα που διαβάζω!

ναι μωρε πολυ μαγκας ειμαι !Απλα με τον παρα μου γ$#^% και την κυρα μου οπως λενε...αυτοι το δικτυο τους και εγω τα ευρουδακια μου:happy:

δεν ειμαι και τοσο ασχετος φιλε μου ισως εσυ δεν διαβασες καλα αυτα που εγραψα.Οποτε σου το ξαναγραφω ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ non nothing !!Αρα αυτος ο μηνας επρεπε να μου επιστραφει ακεραιος.Και αυτοι κανουν την παπια !!!Σκασιλα μου στους γιατρους να τα δωσουν.

Τωρα αν το βλεπεις σαν μαγκια το οτι τους κανω δωρο 50 €.........ισως πρεπει να ανοιξουμε λεξικο και να διαβασουμε τι σημαινει μαγκια τελικα.

Αν γελανε στην cc σκασιλα μου γελαει καλα οποιος γελαει τελευταιος......και αυτος ειναι ο καταναλωτης

καλυτερα ειναι να πανε νε γελασουν με τα χαλια τους εκει στην cc γιατι δεν ξερουν που τους πανε τα 5....αυτοι μου ειπαν για πεναλτι 80 € και μετα απο 5 μερες μου ειπαν 140 αρα ποιος ειναι ο ασχετος τελικα??:worry:

και επιμενω 2 ποδι χαλκιδικι το σημα το ψαχνεις αλλα δεν το βρισκεις.....

Link to comment
Share on other sites

Εσύ θα άλλαζες την εταιρία λόγω του 5800 ? !!! :blink: Αφού σου δώσανε την επιδότηση πάρε κάτι άλλο εαν δεν υπάρχει...

 

με 300 ευρω δε μου αρεσει τιποτα αλλο. Και γιατι να μην αλλαζα εταιρεια αφου θα κερδιζα 220 ευρω? Τελως παντων το θεμα ειναι οτι εγω σπαστηκα με τη κοροιδια τους αλλα και απο την αλλη οτι τη πατησα σαν πρωταρης . δε πειραζει , επαθα και εμαθα:D

Link to comment
Share on other sites

με 300 ευρω δε μου αρεσει τιποτα αλλο. Και γιατι να μην αλλαζα εταιρεια αφου θα κερδιζα 220 ευρω? Τελως παντων το θεμα ειναι οτι εγω σπαστηκα με τη κοροιδια τους αλλα και απο την αλλη οτι τη πατησα σαν πρωταρης . δε πειραζει , επαθα και εμαθα:D

Τα κέρδισες όμως... ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ non nothing !!Αρα αυτος ο μηνας επρεπε να μου επιστραφει ακεραιος.Και αυτοι κανουν την παπια !!!

 

Χωρις να θελω να παρεμβω στο ωραιο vs που εχετε, απλα να σου επισημανω πως δεν εχεις καταλαβει σωστα πως λειτουργει το ολο θεμα με το προπληρωμενο παγιο.

Δεν τιθεται ποτε θεμα επιστροφης παγιου οταν κανουμε διακοπη. Μην περιμενεις καμια επιστροφη παγιου. Οπως και επισης, αναφερεις οτι προπληρωσες μηνα χωρις να σου δωσουν καμια υπηρεσια για αυτο τον μηνα, πραγμα που δεν ισχυει. Η εννοια του προπληρωνω το παγιο δεν ειναι οτι πληρωνω ενα παγιο μπροστα ετσι στον αερα, απλα οτι αντι να το πληρωσω στο τελος του μηνα, το πληρωνω στην αρχη. Πληρωνω δηλαδη το παγιο για τον μηνα που ΘΑ ερθει, οχι το παγιο για τον μηνα που μολις περασε.

 

σε παραδειγμα με ημερομηνιες, εστω οτι εκανες συνδεση στις 01/01/2008 με παγιο στα 30 ευρω, και οτι ο πρωτος σου λογαριασμος, οπως κανει η Wnd εκδοθηκε λιγες μερες μετα, εστω στις 03/01/08

Αυτος ο λογαριασμος περιεχει τα εξης :

τις ΚΛΗΣΕΙΣ απο 01/01/2008 μεχρι 03/01/2008 ( ναι, λογαριασμος για κλησεις 3 ημερων)

Και τα ΠΑΓΙΑ απο 01/01/2008 μεχρι 03/01/2008 (περιπου 3 ευρω) και τα παγια απο 03/01/2008 μεχρι 03/02/2008 (ακριβως 30 ευρω) (για τον μηνα που ΘΑ διανυσεις δηλαδη.

 

Ομοιως ο επομενος λογαριασμος σου που θα εκδοθει στις 03/02/2008 θα περιεχει τα εξης :

τις ΚΛΗΣΕΙΣ απο 03/01/2008 μεχρι 03/02/2008 (τις κλησεις του μηνα που μολις περασε)

και τα ΠΑΓΙΑ απο 03/02/2008 μεχρι 03/03/2008 (το παγιο για τον μηνα που ΘΑ διανυσεις τωρα).

 

Ετσι , σε καθε λογαριασμο πληρωνουμε τις κλησεις του προηγουμενου μηνα συν τα παγια του επομενου.

 

Στην περιπτωση που ζητησεις διακοπη, τοτε πολυ απλα ο τελευταιος σου λογαριασμος (αναλογα με το ποτε θα ζητησεις την διακοπη) δεν θα σε χρεωνει για το παγιο (Αφου δεν θα εισαι συνδρομητης τον επομενο μηνα, και το παγιο για τον μηνα που τρεχει τον πληρωσες ηδη στον προηγουμενο λογαριασμο ) και θα σε χρεωνει μονο για τις οποιες κλησεις ξεπερασαν τον δωρεαν χρονο ομιλιας.

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω στα γραφόμενα του H2SO4 πως η διακοπή του συμβολαίου γίνεται ακριβώς έναν μήνα μετά,μέσα στον οποίο σου δινουν το δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις κανονικά το δωρεάν χρόνο ομιλίας του παγίου που προπλήρωσες και γι'αυτόν το λόγο δεν κάνουν επιστροφή παγίου!Αυτό γίνεται σε όλες τις εταιρίες και φυσικά δεν το κάνει μόνο η Wind! :) Είναι η πολιτική των εταιριών.Εφόσον το πάγιο το προπλήρωσες,δε σου κόβουν απευθείας τη σύνδεση,αλλά σου δίνουν το δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις την προπληρωμενη χρήση!
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να παρεμβω στο ωραιο vs που εχετε, απλα να σου επισημανω πως δεν εχεις καταλαβει σωστα πως λειτουργει το ολο θεμα με το προπληρωμενο παγιο.

Δεν τιθεται ποτε θεμα επιστροφης παγιου οταν κανουμε διακοπη. Μην περιμενεις καμια επιστροφη παγιου. Οπως και επισης, αναφερεις οτι προπληρωσες μηνα χωρις να σου δωσουν καμια υπηρεσια για αυτο τον μηνα, πραγμα που δεν ισχυει. Η εννοια του προπληρωνω το παγιο δεν ειναι οτι πληρωνω ενα παγιο μπροστα ετσι στον αερα, απλα οτι αντι να το πληρωσω στο τελος του μηνα, το πληρωνω στην αρχη. Πληρωνω δηλαδη το παγιο για τον μηνα που ΘΑ ερθει, οχι το παγιο για τον μηνα που μολις περασε.

 

σε παραδειγμα με ημερομηνιες, εστω οτι εκανες συνδεση στις 01/01/2008 με παγιο στα 30 ευρω, και οτι ο πρωτος σου λογαριασμος, οπως κανει η Wnd εκδοθηκε λιγες μερες μετα, εστω στις 03/01/08

Αυτος ο λογαριασμος περιεχει τα εξης :

τις ΚΛΗΣΕΙΣ απο 01/01/2008 μεχρι 03/01/2008 ( ναι, λογαριασμος για κλησεις 3 ημερων)

Και τα ΠΑΓΙΑ απο 01/01/2008 μεχρι 03/01/2008 (περιπου 3 ευρω) και τα παγια απο 03/01/2008 μεχρι 03/02/2008 (ακριβως 30 ευρω) (για τον μηνα που ΘΑ διανυσεις δηλαδη.

 

Ομοιως ο επομενος λογαριασμος σου που θα εκδοθει στις 03/02/2008 θα περιεχει τα εξης :

τις ΚΛΗΣΕΙΣ απο 03/01/2008 μεχρι 03/02/2008 (τις κλησεις του μηνα που μολις περασε)

και τα ΠΑΓΙΑ απο 03/02/2008 μεχρι 03/03/2008 (το παγιο για τον μηνα που ΘΑ διανυσεις τωρα).

 

Ετσι , σε καθε λογαριασμο πληρωνουμε τις κλησεις του προηγουμενου μηνα συν τα παγια του επομενου.

 

Στην περιπτωση που ζητησεις διακοπη, τοτε πολυ απλα ο τελευταιος σου λογαριασμος (αναλογα με το ποτε θα ζητησεις την διακοπη) δεν θα σε χρεωνει για το παγιο (Αφου δεν θα εισαι συνδρομητης τον επομενο μηνα, και το παγιο για τον μηνα που τρεχει τον πληρωσες ηδη στον προηγουμενο λογαριασμο ) και θα σε χρεωνει μονο για τις οποιες κλησεις ξεπερασαν τον δωρεαν χρονο ομιλιας.

OK ολα καλα και συμφωνω με αυτα που μου λετε.Ο τελευταιος μου λογαριασμος αφορα τις κλησεις μεχρι 24/01/2009 .Αρα αυτος που θα μου ερθει θα εχει τις κλησεις μεχρι π.χ 8/2/2009 και εγω θα εχω πληρωσει ενα παγιο για κλησεις μεχρι 24/01/2009 που δεν θα μου τις εχουν δωσει .Ετσι δεν ειναι ?Εχουμε και λεμε παγιο 40/3*2 = 26 €περιπου ευρω αχρησιμοποιητα.Σωστος ειμαι η κανω λαθος?Δεν μου παρεχει υπηρεσια για το 1/3 του μηνα.Η επιδοτηση που επαιρνε καποιος απο την wind το καλοκαιρι του 2008 με το flexy 40 ηταν 147,02 € δηλαδη θα πρεπει να εχω ενα λογαρισμο 147,02-26=121 € +τις παραπανω απο τον αναλογουντα χρονο κλησεις .Σωστος?

Link to comment
Share on other sites

Μα ώσπου να γίνει η διακοπή της σύνδεσης θα σου δώσουν το δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις τον αριθμό κανονικά!Με τον τρόπο αυτό δε θα πάει χαμένο το πάγιο που έχεις προπληρώσει! :)
Link to comment
Share on other sites

Μα ώσπου να γίνει η διακοπή της σύνδεσης θα σου δώσουν το δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις τον αριθμό κανονικά!Με τον τρόπο αυτό δε θα πάει χαμένο το πάγιο που έχεις προπληρώσει! :)

 

δηλ.θα κανει 18 μερες η φορητοτητα?:wacko:τι 18 λεω εχει και 7 μερες που εκανα την αιτηση 25 ΜΕΡΕΣ.... με αραμπα την κανουν την φορητοτητα?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ξαφνικά δέχομαι επίθεση χωρίς λόγο, επειδή απλά λέω τη γνώμη μου, και μάλιστα με ύφος δασκάλου που κρατά χάρακα και με μαλώνει επειδή απλά έχω διαφορετική γνώμη, θα ήθελα να σε πληροφορήσω ότι μιλάω καλά τα ελληνικά και ότι όταν αναφέρομαι σε διακοπή σύνδεσης (και όχι διακοπή συμβολαίου) δεν είναι απαραίτητο να μιλάω για αποσύνδεση ή φορητότητα.

Πες μου λοιπόν εσύ που είσαι ενήλικας ώριμος άνθρωπος και διαβάζεις τους όρους του συμβολαίου που υπογράφεις πριν κάνεις σύνδεση συμβολαίου, που διάβασες αυτό στο οποίο εγώ αναφέρθηκα και θα δεις σε μια ξερή ανακοίνωση.

Θέλεις λίγο να με βοηθήσεις;

| http://www.wind.com.gr/Listing.fds?langid=1&pageID=410&tablePageID=195&rec=260 |

Αναφέρομαι αποκλειστικά σε αυτό που γράφεις σχετικά με το πρόβλημα του KOYFOY το οποίο είναι διακοπή συμβολαίου. Άλλο διακοπη συμβολαίου και άλλο φραγή λόγω χρέους.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

δηλ.θα κανει 18 μερες η φορητοτητα?:wacko:τι 18 λεω εχει και 7 μερες που εκανα την αιτηση 25 ΜΕΡΕΣ.... με αραμπα την κανουν την φορητοτητα?

 

Η φορητότητα διαρκεί 14 ημέρες.

 

Στην περιπτωση αυτή,το ποσό του παγίου που απομένει από την ημερομηνία διακοπής του συμβολαίου(η οποία είναι η ημέρα έναρξης της σύνδεσης στο νέο δίκτυο)μέχρι και την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού,θα σου επιστραφεί στον τελευταιο λογαριασμό(θα εμφανίζεται με πλην μπροστά και θα αναφέρεται ως πίστωση παγίου λόγω διακοπής ή κάτι τέτοιο)

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι αποκλειστικά σε αυτό που γράφεις σχετικά με το πρόβλημα του KOYFOY το οποίο είναι διακοπή συμβολαίου. Άλλο διακοπη συμβολαίου και άλλο φραγή λόγω χρέους.

 

φιλε Panagioths σου ειπα οτι δεν ειμαι ασχετος και το προβλημα μου δεν ειναι το τι ποσο τι επιδοτησης επιστρεφω .Το ξερω καλα και για να ξερουν και οι υπολοιποι ειναι 0-6 μηνες 0% 7 μ -17% 8 μ -17% 9 μ -17% 10 μην -17% 11μην -17% 12 μην -16%

.................100% ....... 83%...... 66%...... 49%.............. 32%.............. 16%..................0%

υποχρεωση επιστροφης

αρα θελουν και τα 147€ με γεια τους με χαρα τους.

Το προβλημα μου ειναι

1) γιατι η cc μου ειπε πριν 5 μερες οτι ειναι το πεναλτι 80€

2)αν αυτο το ρημαδι το παγιο που εχω ΠΡΟ-ΠΛΗΡΩΣΕΙ τελικα θα μου το αποδοσουν με καποιον τροπο.

Αυτα ειναι .Στην τελικη εγω εκανα διακοπη ενα συμβολαιο στο οποιο με ειχαν δεμενο χειροποδαρα δεν μου αφηναν να κατεβω απο 40 € και κατω πριν κλεισω ενα χρονο δινω και 147 € και παιρνω επιδοτηση απο vodafon 300 € και αγοραζω το iphone το 16 GB me 260€ με γεια μου ευχαριστω παιδια.:D:p

Link to comment
Share on other sites

Η φορητότητα διαρκεί 14 ημέρες.

 

Στην περιπτωση αυτή,το ποσό του παγίου που απομένει από την ημερομηνία διακοπής του συμβολαίου(η οποία είναι η ημέρα έναρξης της σύνδεσης στο νέο δίκτυο)μέχρι και την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού,θα σου επιστραφεί στον τελευταιο λογαριασμό(θα εμφανίζεται με πλην μπροστά και θα αναφέρεται ως πίστωση παγίου λόγω διακοπής ή κάτι τέτοιο)

 

thank you:cool:

Link to comment
Share on other sites

Η Wind όντως στο θέμα μείωσης προγράμματος αν δεν περάσει χρόνος ειναι απαράδεκτη,δυστυχως!

 

Είναι η μόνη εταιρία που δε σου επιτρέπει μετάβαση σε χαμηλότερο πάγιο,ενώ οι άλλες μετα το 1ο τρίμηνο στο επιτρέπουν(Στην Vodafone επιτρέπεται μετάβαση ακόμη και στο μήνα,αν μιλάμε για πρόγραμμα του ίδιου group και μετά το 3μηνο μέχρι το VF 10 ενώ στην Κοσμοτέ μετα το 3μηνο μπορείς να πας στο Βασικό με πάγιο 8.687 ευρώ και στο 6μηνο μετάβαση στο μηδενικό!)

 

Οπότε,και δω είναι φάουλ η Wind,δυστυχώς....

Link to comment
Share on other sites

εμενα μετα απο αιτηση φορητοτητας στη voda , την επιδοτηση απο 80 ευρω μου την εκαναν 300 + μειον 5 ευρω στα παγια για 6 μηνες. ολα αυτα αφου με διαβεβαιωσαν πως η wind διαθετει το nokia 5800 και πως μπορω να το παραγγειλω και θα πληρωσω 19,90 ευρω ακομα. σε δυο καταστηματα που εχω παει δεν ξερουν καν ημερομηνια που θα το εχουν, και στη εξηπηρετηση πελατων που πηρα πριν λιγο λενε οτι δεν υπαρχει. Δηλαδη με κοροιδεψανε κανονικα προκειμενου να διακοψω την αιτηση φορητοτητας. τωρα αναγκαστικα θα περιμενω αφου στη voda δεν υπαρχει πλεον η προσφορα των 300 ευρω. σκεφτομαι να ζητησω να μιλησω με αυτη που με πηρε τηλ. εχω το ονομα της. θελω να δω τι θα μου πει. ρε τους απατεωνες...τη πατησα μαγκες!!!

 

Φίλε μου τι ήτανε αυτή η προσφορά με τα 300 ευρώ; :blink:

Εμένα ρε παιδιά μου ήρθε αναβάθμιση 70 ευρώ. Έχω αυτό το νούμερο στην ίδια εταιρία εδώ και 10 χρόνια. Και αντί να επιβραβεύουν τους καλούς πελάτες κάθε χρόνο έχω και μικρότερο ποσό αναβάθμισης!

Καμιά ιδέα στο τι μπορώ να κάνω;

Τι προτείνετε Κύριοι;

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αίτηση φορητότητας στην βόνταφον και μέσα σε 3 μέρες θα σε πάρουν τηλ από την wind και θα σου πουν οτι διπλασιάστηκε η επιδοτησή σας και θα έχετε και έκπτωση 5 ευρώ στο πάγιο σας για 6 μήνες! κάντο και θα με θυμηθείς... δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε πάρουν τηλ...
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τι ήτανε αυτή η προσφορά με τα 300 ευρώ; :blink:

Εμένα ρε παιδιά μου ήρθε αναβάθμιση 70 ευρώ. Έχω αυτό το νούμερο στην ίδια εταιρία εδώ και 10 χρόνια. Και αντί να επιβραβεύουν τους καλούς πελάτες κάθε χρόνο έχω και μικρότερο ποσό αναβάθμισης!

Καμιά ιδέα στο τι μπορώ να κάνω;

Τι προτείνετε Κύριοι;

 

Η προσφορα ηταν μεχρι το σαββατο που μας περασε σου εδιναν 300€ επιδοτηση αν εκανες μεταφορα στην vodafon και εκανες προγραμμα απο 30€ και πανω αλλα κανε καμια βολτα μπορει να παιζει καμια παραταση αν οχι δες για κοσμο σιγουρα για να σε παρουν πελατη δινουν περισοτερα παντα οι ανταγωνιστες ......και μην ξεχνας με τον παρα σου γα^$# και την κυρα σου οποιος δινει τα περισοτερα και σε εξυπηρετει εκεινος σε κερδιζει.:p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τι ήτανε αυτή η προσφορά με τα 300 ευρώ; :blink:

Εμένα ρε παιδιά μου ήρθε αναβάθμιση 70 ευρώ. Έχω αυτό το νούμερο στην ίδια εταιρία εδώ και 10 χρόνια. Και αντί να επιβραβεύουν τους καλούς πελάτες κάθε χρόνο έχω και μικρότερο ποσό αναβάθμισης!

Καμιά ιδέα στο τι μπορώ να κάνω;

Τι προτείνετε Κύριοι;

 

οπως σου ειπαν και οι παραπανω, μου εδωσαν τα 300 γιατι ειχα φυγει για voda λογω της προσφορας. ετσι για να μη φυγω μου εδωσαν την ιδια προσφορα μαζι με - 5 ευρω στα παγια για 6 μηνες. τωρα δε παιζει αυτη η προσφορα. ομως σιγουρα αν πας σε αλλη εταιρεια θα σου κανουν αντιπροσφορα προκειμενου να μεινεις. 300 δε νομιζω να σου δωσουν διοτι κανενας ανταγωνιστης δε τα δινει αυτη τη στιγμη. σιγουρα ομως θα σου ανεβασουν την επιδοτηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όλους σας. Θα δοκιμάσω όλες τις προτάσεις......!

Άντε να δούμε.....;)

φυσικα και θα επιβραβευτεις! δεν χρειαζεται καμια φορα καν η αιτηση φορητοτητας.

με ενα τηλ στο 1260 μπορεις να απαιτησεις πολυ περισσοτερα! :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Όντως σου κάνουν προσφορα. Έφυγα κι εγώ από τη wind κυριώς λόγω των πολύ χαμηλών επιδοτήσεων.Δε κατάλαβα, μόνο όταν αφήνεις την εταιρία για να πας σε κάποια άλλη, τους πιάνει ο καημός να σε κρατήσουν?Πήρα την επιδότηση των 300€ και μετά 4 μέρες με πήραν από τη wind (έκανα λογαριασμούς 65-75€ και είχα επιδότηση 70€) και μου είπαν ότι μου κάνουν έκπτωση στο πάγιο και μου διπλασιάζουν την επόμενη επιδότηση.Τους έκραξα για τη χαμηλή επιδότηση και τους είπα ότι,αν και ήμουν πολύ ευχαριστημένος, φεύγω γιατί είχα καλύτερη προσφορά(σα ποδοσφαιριστής ακούγομαι...).
Link to comment
Share on other sites

pedia bori na me voithisi kapios an xeri?sto wind 240 pio ine to teliko minieo pagio mazi me to fpa k ta telh sindromhtwn kiniths thlefwnias?an lavume ws dedomeno oti kapios tha milisi 240 lepta akrivws ute deyterolepto parapanw k den tha stili ute ena sms.eyxaristw
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedia bori na me voithisi kapios an xeri?sto wind 240 pio ine to teliko minieo pagio mazi me to fpa k ta telh sindromhtwn kiniths thlefwnias?an lavume ws dedomeno oti kapios tha milisi 240 lepta akrivws ute deyterolepto parapanw k den tha stili ute ena sms.eyxaristw

 

νομιζω 37,38€

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...