Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν είσαι απελπισμένος για ξεπούλημα στοκ και νέες συνδέσεις,τάζεις λαγούς με πετραχείλια...Και η Wind αυτό κάνει χρόνια τώρα...Αλλά από αναξιοπιστία πρώτη....Άντε,να πάρουμε σβάρνα όλα τα καταστήματα να ρωτάμε....Από εγωισμό και μόνο δε θα τό'κανα...Να με δουλευει ψιλό γαζί μια Wind..Όχι ισχύει,όχι δεν ισχύει;Υπάρχουν και άλλες(άλλη για να ακριβολογούμε)εταιρία,υπεύθυνη και με super εξυπηρέτηση και μεταχείρηση του πελάτη....αν θέλει κάποιος τσάμπα συσκευή με σύνδεση ;)

 

Πολύ καλή παρατήρηση. Μου θυμίσει τον περασμένο Ιούνιο όταν μία άλλη εταιρεία τηλεπικοινωνιών έδινε με 25,15 ευρώ το μήνα δύο νούμερα με απεριόριστες κλήσεις στην Ελλάδα αλλά και inetrnet στα 8 Mb και τον Ιούλιο έβαλε λουκέτο. Βλέπε http://www.lannet.gr

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε ρε παλικάρια... Κάποιοι που πήραν το HD με 30χ12 τους θεωρείτε ότι τους κορόιδεψε η wind?? Γιατί εμένα το 360 μου φαίνεται κατά πολύ μικρότερο του 600,700,1000....

 

Και η προσφορά της voda δεν είναι καλύτερη... το HD θα έβγαινε 660...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το ίδιο θα γίνει και εδώ. Απλά δε θα κλείσει αλλά θα πουληθεί σε άλλη εταιρία. Παντως είναι αστεία αυτα που γίνονται. Άλλος λέει οτι συνεχίζεται η προσφορά σε άλλον ιδιοκτήτη καταστήματος του στέλνουν SMS να τον ενημερώσουν οτι τελείωσε η προσφορά (οπως είπε ο φίλος παραπάνω)! Αυτή η εταιρία ειναι απίστευτη!Fax και δελτία τύπου δεν έχει???

Πάντως πριν μερικά λεπτά η διαφήμιση έπαιζε ακόμα στην TV άρα η προσφορά ισχύει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατέκρινε κανείς την κίνηση αυτή :)

 

Τη συμπεριφορά της εταιριας κατακρινουμε,η οποία πάσχει απο ολοκληρωμένη ενημέρωση..ΤΟ 1260 δηλώνει άγνοια και παραπέμπει στα καταστήματα,τα καταστήματα παραπέμπουν στο 1260,άλλα λένε ότι έληξε η προσφορά,άλλα ότι συνεχίζεται έως Δευτέρα,κάποια έχουν και καλά ενημέρωση,κάποια όχι!

 

Επιτρέπεται τέτοιο μπάχαλο;Εσύ τι γνώμη θα σχημάτιζες(δεδομένου του βεβαρυμένου σε αξιοπιστία παρελθόντος της εταιρίας);

 

Μπράβο σε όσους πήραν σε χαμηλότερη τιμή τα κινητά και μαγκιά τους και να τα χαρούν :)

 

Αλλά,προσωπικά,ακόμη και να συνεχιζόταν η προσφορά,θα θεωρούσα ζώον τον εαυτό μου να με δουλεύει ψιλό γαζί η Wind...Μια ότι ισχύει,μια ότι δεν ισχύει..Συνεπώς,αν υπήρχε μια πιθανότητα να κάνω σύνδεση και να εκμεταλλευτώ και την προσφορά,τώρα δεν υπάρχει καμία!Απλά πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites

Με το ίδιο ακεπτικό όχι μόνο θα κλείσει και η Voda αλλά και θα χρεωκοπήσει, με την ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ μέχρι 31/1...:lol:

ps το καβάντζωσα το OMNIA... χε χε.... :cool:

Link to comment
Share on other sites

με τετοια σουπερ προσφορα επομενο ηταν οτι θα γινει μπαχαλο ..

 

οπως και να εχει πολλα μπραβο στην wind που πρωτοπορει

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατέκρινε κανείς την κίνηση αυτή :)

 

Τη συμπεριφορά της εταιριας κατακρινουμε,η οποία πάσχει απο ολοκληρωμένη ενημέρωση..ΤΟ 1260 δηλώνει άγνοια και παραπέμπει στα καταστήματα,τα καταστήματα παραπέμπουν στο 1260,άλλα λένε ότι έληξε η προσφορά,άλλα ότι συνεχίζεται έως Δευτέρα,κάποια έχουν και καλά ενημέρωση,κάποια όχι!

 

Επιτρέπεται τέτοιο μπάχαλο;Εσύ τι γνώμη θα σχημάτιζες(δεδομένου του βεβαρυμένου σε αξιοπιστία παρελθόντος της εταιρίας);

 

Μπράβο σε όσους πήραν σε χαμηλότερη τιμή τα κινητά και μαγκιά τους και να τα χαρούν :)

 

Αλλά,προσωπικά,ακόμη και να συνεχιζόταν η προσφορά,θα θεωρούσα ζώον τον εαυτό μου να με δουλεύει ψιλό γαζί η Wind...Μια ότι ισχύει,μια ότι δεν ισχύει..Συνεπώς,αν υπήρχε μια πιθανότητα να κάνω σύνδεση και να εκμεταλλευτώ και την προσφορά,τώρα δεν υπάρχει καμία!Απλά πράγματα :)

 

τρομερα επιθετικος με τη Wind εισαι !!!

 

Εγω εκανα συνδεση και δεν με δουλευει κανεις ψιλό γαζι.

 

Η προσφορά ηταν η καλυτερη στην ιστορία της κινητής . τελεία

 

Με εναν προχειρο υπολογισμό η Wind μπηκε μεσα 5εκατομύρια ευρώ (400 καταστηματα x 40 συνδεσεις x 300€ ) μονο και μονο να τη βγει στο Γερμανο που βγηκε χθες με 50% εκπτωση

 

Οσο για το πια εταιρεία παει καλύτερα απλα βρες τα κλεισιματα των τριμηνων των 2 τελευταιων ετών.

Εγω θα σου πω για το τελευταιο που εχει ανακοινωθει και θυμαμαι στο περιπου

Cosmote 450.000 (το watsup παει σφαιρα) Wind 290.000 και η εταιρειάρα σου η Voda 75.000

Link to comment
Share on other sites

voda στην ελλαδα δεν υπαρχει ποσες φορες 8α το πουμε... εχει φυγει τρελα πισω.δυστυχως

 

αλλα εδω συζηταμε για wind, ετσι δεν ειναι ?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ενδιαφέροντα αυτα που εγραφες,αν έπιανες την ουσία αυτων που εγραφα.

 

ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΩΣ ΚΙΝΗΣΗ!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΩΝ ΚΑΤΕΚΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ 1260!ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

 

ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;; :confused:

Link to comment
Share on other sites

τρομερα επιθετικος με τη Wind εισαι !!!

 

Εγω εκανα συνδεση και δεν με δουλευει κανεις ψιλό γαζι.

 

Η προσφορά ηταν η καλυτερη στην ιστορία της κινητής . τελεία

 

Με εναν προχειρο υπολογισμό η Wind μπηκε μεσα 5εκατομύρια ευρώ (400 καταστηματα x 40 συνδεσεις x 300€ ) μονο και μονο να τη βγει στο Γερμανο που βγηκε χθες με 50% εκπτωση

 

Οσο για το πια εταιρεία παει καλύτερα απλα βρες τα κλεισιματα των τριμηνων των 2 τελευταιων ετών.

Εγω θα σου πω για το τελευταιο που εχει ανακοινωθει και θυμαμαι στο περιπου

Cosmote 450.000 (το watsup παει σφαιρα) Wind 290.000 και η εταιρειάρα σου η Voda 75.000

 

 

Μα έχει άδικο? Όταν τα μισά καταστήματα λένε ότι τέλειωσε σήμερα η προσφορά, όταν τα άλλα μισά εξακολουθούν να τη παρέχουν μόνο όμως για ετοιμοπαράδοτες συσκευές, όταν το 1260 δεν ξέρει απολύτως τίποτα για τη προσφορά και γενικότερα ΔΕΝ βγάζεις άκρη, αυτό δεν δείχνει εικόνα σοβαρής και οργανωμένης εταιρείας.

 

Επίσης πως είσαι τόσο σίγουρος ότι κάθε κατάστημα έκανε 40 συνδέσεις?

 

Σε ότι αφορά τα αποτελέσματα, δεν πρώτα αναλυτικά τα οικονομικά αποτελέσματα των εταιρειών (arpu, amou κ.τ.λ) και θα βγάλεις ενδιαφέροντα συμπεράσματα για το κατα πόσο τα πάει τόσο καλά η Wind. Ενδεικτικά η Vodafone με τους λίγους παραπάνω πελάτες της εξυπηρέτησε τις διπλάσιες κλήσεις τη Πρωτοχρονιά...

 

Και για να μη μπερδευόμαστε, η προσφορά της Vodafone για επιδότηση 300 ευρώ σε οποιοδήποτε πρόγραμμα άνω των 30 ευρώ ισχύει κανονικά μέχρι τέλος του μήνα και το 13830 είναι πλήρως ενημερωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ενδιαφέροντα αυτα που εγραφες,αν έπιανες την ουσία αυτων που εγραφα.

 

ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΩΣ ΚΙΝΗΣΗ!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΩΝ ΚΑΤΕΚΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ 1260!ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

 

ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;; :confused:

 

Ποιο απ'ολα να πρωτοδιαβάσω?

 

Εχεις γραψει και τι δεν εχεις γραψει!!!

 

Παντως τη Voda την εχεις διαφημισει αρκετα με την καινουρια προσφορά .

Η οποια την εβγαλε με 300€ και τωρα τη γυρναει σε ολα δωρεαν!!!!

 

Ασε την αξιοπιστια κατα μερος . Τα νουμερα μιλανε από μονα τους.

 

Θα γραψω κατι αλλη μια φορά.

Η προσφορά ειναι κσμοιστορικη.

Την κανανε και δεν ξερανε μεχρι που θα εφθανε. Τωρα κανουν αποτιμηση φανταζομαι.

 

Εμεις που πηραμε ειμαστε ευχαριστημενοι.

 

Για τους αλλους υπαρχει ελπίδα θεωρω αλλά παντα υπαρχει η Voda που ερχετε να απαντησει τελευταια και καταιδρωμενη.

Βλεπε 9€ 1000' και 1000sms , βλεπε ολα δωρεαν ....

Link to comment
Share on other sites

τρομερα επιθετικος με τη Wind εισαι !!!

 

Εγω εκανα συνδεση και δεν με δουλευει κανεις ψιλό γαζι.

 

Η προσφορά ηταν η καλυτερη στην ιστορία της κινητής . τελεία

 

Με εναν προχειρο υπολογισμό η Wind μπηκε μεσα 5εκατομύρια ευρώ (400 καταστηματα x 40 συνδεσεις x 300€ ) μονο και μονο να τη βγει στο Γερμανο που βγηκε χθες με 50% εκπτωση

 

Οσο για το πια εταιρεία παει καλύτερα απλα βρες τα κλεισιματα των τριμηνων των 2 τελευταιων ετών.

Εγω θα σου πω για το τελευταιο που εχει ανακοινωθει και θυμαμαι στο περιπου

Cosmote 450.000 (το watsup παει σφαιρα) Wind 290.000 και η εταιρειάρα σου η Voda 75.000

 

παιδια αφηστε τα οικονομικα σε αυτους που ξερουν, δεν βγαινει ετσι το κοστος καθε προσφορας (και εαν υπαρξει)

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω εκνευριστει αφανταστα με αυτη την κατασταση να σας πω για εδω για τα τρικαλα .... πηγα σε καταστημα ηταν μπλοκαρισμενο το συστημα ηξεραν ομως οτι υπαρχει η προσφορα και παροτι στο καταστημα υπηρχε και ν96 και ν95 δεν τα εδωσαν γιατι τα κρατησαν για φιλους ... να σας πω μονο οτι το καταστημα εκλεισε στις 4 το απογευμα αντι για λιγο μετα τις 2 και ειδα οτι ατομα βγηκαν και μπηκαν ως πελατες αυτη την ωρα .. για μενα μαγκια οποιου πηρε το κινητο και μεταξυ μας την βονταφον δεν την χονευω ως εταιρεια εχει αψογη εξυπηρετητση πελατων αλλα το προσωπικο στα καταστηματα δεν εχει ιδεα ... επιτρεπεται ο πωλητης να μην γνωριζει τι ειναι wlan ? να πατε στα καταστηματα και να τσαμπουκαλευτητε αμα ηθελαν ας μην εβγαζαν την αγγελια .΄.. ασε που οι δημοπρασιες ειδατε που εφτασαν .... μην τρελαθω
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπε κανείς κορόιδα αυτούς που αγορασαν πραγματικά δωρεάν τις συσκευές τους!Με το καλό να τις χαρείτε,ειλικρινά :)

 

Κορόιδα για μένα παραμένουν αυτοί που κάθονται ακόμη και ψάχνονται με την προσφορά και η εταιρία τους αντιμετωπίζει σαν......μην πω τι...

 

Θεωρείς δηλαδή ότι η αντιμετώπιση του όλου θέματος απ'την εταιρία είναι σωστή;Θεωρεις ότι όλα τα κατάλληλα τμήματα της εταιρίας ήταν ενήμερα και προετοιμασμένα για την προσφορά;Αν είναι έτσι,γιατί κανείς δεν ξέρει τι γίνεται και ο καθένας εκεί μέσα λέει ό,τι του κατέβει;

 

Εσένα ως καταναλωτή δε σ'ενοχλεί να σου συμπεριφέρονται έτσι;Να σου λένε τώρα μαύρο,μετά άσπρο και αμέσως μετά ασπρόμαυρο;Θεωρεις μη παραπλανητική τη διαφήμιση όταν αναφέρει για λίγες ημέρες ενώ υποτίθεται πως η προσφορά δε διήρκησε παρά μισή μέρα;;Πού ακριβώς έχω το άδικο σ'αυτά;Δε θα θεωρουσες τον εαυτο σου μ..... :X όταν θα σ'έκαναν μπαλάκι και κανείς δε θα μπορούσε να σου δώσει μια υπεύθυνη απάντηση;

Link to comment
Share on other sites

Μα έχει άδικο? Όταν τα μισά καταστήματα λένε ότι τέλειωσε σήμερα η προσφορά, όταν τα άλλα μισά εξακολουθούν να τη παρέχουν μόνο όμως για ετοιμοπαράδοτες συσκευές, όταν το 1260 δεν ξέρει απολύτως τίποτα για τη προσφορά και γενικότερα ΔΕΝ βγάζεις άκρη, αυτό δεν δείχνει εικόνα σοβαρής και οργανωμένης εταιρείας.

 

Επίσης πως είσαι τόσο σίγουρος ότι κάθε κατάστημα έκανε 40 συνδέσεις?

 

Σε ότι αφορά τα αποτελέσματα, δεν πρώτα αναλυτικά τα οικονομικά αποτελέσματα των εταιρειών (arpu, amou κ.τ.λ) και θα βγάλεις ενδιαφέροντα συμπεράσματα για το κατα πόσο τα πάει τόσο καλά η Wind. Ενδεικτικά η Vodafone με τους λίγους παραπάνω πελάτες της εξυπηρέτησε τις διπλάσιες κλήσεις τη Πρωτοχρονιά...

 

Και για να μη μπερδευόμαστε, η προσφορά της Vodafone για επιδότηση 300 ευρώ σε οποιοδήποτε πρόγραμμα άνω των 30 ευρώ ισχύει κανονικά μέχρι τέλος του μήνα και το 13830 είναι πλήρως ενημερωμένο.

 

40 συνδεσεις εβαλα για να μου βγει 5.000.000 € Μπορει να κανανε μεσο ορο 25 μπορει και 50. Το νουμερο θεωρω οτι ειναι κοντα.

 

Εσυ δηλαδη θεωρεις οτι η voda παει καλά?

 

 

Εδω απελυσε το καλοκαιρι 300 υπαλληλους

Εδω λενε οτι φετος θα ειναι τριτη. Θα δουμε σε λιγο καιρο και το τριμηνο να δουμε ποσο καταπληκτικα τα πηγε

Αν θεωρεις με ενα Arpu οτι σωζετε ......καλώς

Link to comment
Share on other sites

τωρα ξαναεδειξε τη διαφιμηση .... με τη βονταφον τι γινεται ακουσα οτι εκανε και αλλη προσφορα
Link to comment
Share on other sites

τωρα ξαναεδειξε τη διαφιμηση .... με τη βονταφον τι γινεται ακουσα οτι εκανε και αλλη προσφορα

 

Δεν έκανε άλλη προσφορά,όπως λανθασμένα ειπώθηκε πιο πάνω...ότι και καλά ζήλεψε την Wind :lol: Ανάγκη είχε να ζηλέψει...

 

Αναφέρει μεν δωρεάν,αλλά είναι 300 ευρώ(το γράφει στα ψιλά γράμματα που περνάνε από κάτω)....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε άλλη προσφορά,όπως λανθασμένα ειπώθηκε πιο πάνω...ότι και καλά ζήλεψε την Wind :lol: Ανάγκη είχε να ζηλέψει

 

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι την κινηση την σκεφτηκαν τα τσακαλια του τμηματος πωλησεων της Vodafone???Ελεος ρε φιλε...

Link to comment
Share on other sites

40 συνδεσεις εβαλα για να μου βγει 5.000.000 € Μπορει να κανανε μεσο ορο 25 μπορει και 50. Το νουμερο θεωρω οτι ειναι κοντα.

 

Εσυ δηλαδη θεωρεις οτι η voda παει καλά?

 

 

Εδω απελυσε το καλοκαιρι 300 υπαλληλους

Εδω λενε οτι φετος θα ειναι τριτη. Θα δουμε σε λιγο καιρο και το τριμηνο να δουμε ποσο καταπληκτικα τα πηγε

Αν θεωρεις με ενα Arpu οτι σωζετε ......καλώς

 

Σε ότι αφορά τη προσφορά κανείς δεν είπε ότι δεν ήταν τέλεια. Αυτό για το οποίο κατηγορείται η Wind είναι για την έλλειψη οργάνωσης καθώς πολλά καταστήματα υποστήριζαν ότι η προσφορά έληξε σήμερα (όταν στη τηλεόραση εξακολουθεί να διαφημίζεται κανονικά) και το customer care όταν κάλεσα εγώ δεν μπορούσε να με διαφωτίσει. Καλορίζικα τα κινητά σε όσους εκμεταλλεύτηκαν τη προσφορά και ψυχραιμία σε όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα με τα καταστήματα, τι άλλο να πούμε.

 

Σε ότι αφορά τη Vodafone, εσείς αρχίσατε να λέτε ότι δεν πάει καλά. Σύμφωνα λοιπόν με τα οικονομικά αποτελέσματα πράγματι η Wind τη πλησιάζει σε αριθμό συνδέσεων καθώς τα τελευταία τρίμηνα τα πηγαίνει καλύτερα, πράγμα που σημαίνει ότι η Vodafone πρέπει να ξυπνήσει (κάτι που μάλλον έγινε). Αυτό όμως δεν αλλάζει ότι η Wind παραμένει καταχρεωμένη, με τη μικρότερη κερδοφορία, με το χαμηλότερο arpu, τη χαμηλότερη κίνηση στο δίκτυο κ.τ.λ Το ότι πιθανότατα μοιράζει περισσότερα καρτοκινητά εμένα δεν μου λέει κάτι γιατι στους αξιόπιστους δείκτες καλώς ή κακώς η Wind είναι πίσω. Ο CEO της Vodafone παραδέχτηκε ότι έχουν μείνει πίσω σε νέες συνδέσεις, επεσήμανε ότι οικονομικά η εταιρεία είναι υγιέστατη και η μεγαλύτερη μετά τον ΟΤΕ, και ξεκαθάρισε πως γίνονται τεράστιες επενδύσεις σε όλα τα επίπεδα ώστε στα μέσα του 2009 να ανακάμψει. Ας περιμένουμε λοιπόν λίγο. Απολύσεις έκανε η Vodafone σε όλες τις θυγατρικές της, δεν έχουν σχέση με τη πορεία της ελληνικής αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα από kotsianis7 Εμφάνιση Μηνύματος

Δεν έκανε άλλη προσφορά,όπως λανθασμένα ειπώθηκε πιο πάνω...ότι και καλά ζήλεψε την Wind Ανάγκη είχε να ζηλέψει

 

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι την κινηση την σκεφτηκαν τα τσακαλια του τμηματος πωλησεων της Vodafone???Ελεος ρε φιλε...

 

εγω εγραψα εκ παραδρομης οτι ειδα διαφημιση αντιστοιχη της voda αλλα τελικα ειχα αδικο, δεν προσεξα τα ψιλα πραγματα που ελεγε οτι ειναι μεχρι 300ευρω.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ειδα την διαφημιση μολις τωρα, απο δευτερα οι πιστοι στα καταστηματα, παρακαλω τους mod να σταματησουν τα ατομα που spam το θεμα, υπαρχει θεμα διαξιθισμοι οπου μπορουτε να λυσετε τις διαφορες σας, εδω μιλαμε για συμβολαιο στην Wind!!!! η προσφορα της τα σπαει, δεν υπαρχει!!

 

στο καπακι μετα την wind, ο γερμανος (cosmote) -50% στα κινητα

 

ωραιες κοντρες, να κερδιζει ο καταναλωτης

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

ρε ηθελα να παρω στο μικρο μου αδερφο ενα πολυ καλο κινητο του τυπου ν96 ν95 ιννοβ κτλ και οταν εμαθα σημερα για την διαφημιση και πηγα στο καταστημα με αντιμετωπισαν ασχημα ελεος δλδ ελεος παντως αν σας περισευει κανενα απο αυτα στειλτε κατα δω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...