Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως παραγγελία δεν παίζει παιδιά... πρέπει να υπάρχει το IMEA για να καταχωρηθεί εκείνη την στιγμή... πάρτε ότι βρείτε στα ράφια... ;-)

 

εμένα ο γνωστός μου, είπε πως μπορώ να πάρω και παραγγελία όλα τα κινητά, εκτός HTC.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να σας ρωτήσω γιατί δεν πολυκατάλαβα:D ο πατέρας μου έχει σύνδεση στη vodafone γίνετε να την πάει την σύνδεση στη wind να πληρώνει 30 ευρώ (όσο είναι η προσφορά) με το ίδιο νούμερο και να πάρω και ένα κινητό τσάμπα??
Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
ΜΟΥΦΑ!!!Οποια κινητα και αν ζητησα απο 600 και πανω καναν την ΠΑΠΙΑ!!!Δεν ειχαν και καλα κανενα!Ξαφνικα οταν και καλα ηθελα να παρω την συσκευη σκετη σαν αγορα υπηρχαν ολες!!Ελεος.....:mad:

 

μα ποια η διαφορά για το καταστημα?

 

Αποκλείετε!!!! Μην κάνεις παραπληρόφορηση....... δεν κάνει;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να σας ρωτήσω γιατί δεν πολυκατάλαβα:D ο πατέρας μου έχει σύνδεση στη vodafone γίνετε να την πάει την σύνδεση στη wind να πληρώνει 30 ευρώ (όσο είναι η προσφορά) με το ίδιο νούμερο και να πάρω και ένα κινητό τσάμπα??

ναι αυτο εκανα και εγω κανενα προβλημα και πηρα το innov8 χωρις κανενα γνωστο κλπ και οτι ακουω εδω ..γιατι να μην στο δωσει το καταστημα δεν καταλαβαινω ..διπλα μου εδιναν σε ανθρωπους ακριβα τηλεφωνα οτι ειχε το μαγαζι το εδινε ...

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδία, μπορεί κάποιος από όσους χρησιμοποίησαν την προφορά να πει αν ισχύει μόνο για ΤΕΛΕΙΩΣ νέους πελάτες που έρχονται με φορητότητα η χωρίς ή ΚΑΙ για ανανεώσεις συμβολαίων σε υπάρχοντες πελάτες με "free" συμβόλαια?
One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή,αυτοί που παρήγγειλαν τη συσκευη,δε θα την πάρουν δωρεάν;; :blink:

 

Θα πάνε δηλαδή στο κατάστημα από Δευτέρα-Τρίτη και θα τους πουν οτι έχουν την επιλογή να το πληρώσουν ή να σπάσουν το συμβόλαιο;; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει για ανανεώσεις!

 

ΟΚ, ευχαριστώ για την ενημέρωση. Άρα η προσφορά είναι για να πιάσει νέους πελάτες καθαρα. Κάτι ακούγεται ότι η Voda, έχει βγάλει μία αντίστοιχη με 300ευρώ ή ότι θα την κάνουν και αυτοί ωρε'αν γι ακάποιες μέρες. Κοινώς για εμάς τους παλιούς στην Wind, που είχαμε φύγει από Voda και ήρθαμε Wind :p, τo νουμεράκι μας και πάλι στη Voda.... εκεί θα μας υποδεχτούνε σαν καινούργιος τώρα πάλι... :D:D:D

One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Αν σε καλύπτουν τα προγράμματα και οι υπηρεσίες της άλλης εταιρίας και σου παρέχει σωστη κάλυψη απ'αυτην που είσαι τώρα,ναι,να πας!Αλλά για τσάμπα συσκευή μόνο,δεν πιστεύω πως αξίζει τον κόπο να κάνεις φορητότητα από την εταιρία που είσαι τωρα προς οποιαδήποτε άλλη είτε είναι η Cosmo,είτε η Wind,ειτε η Vf! :) Εκτός αν έχεις πραγματική ανάγκη από νέα συσκευή!
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που ήθελα να κάνω φορητότητα στη Wind βρήκε μέρα να τους τελειώσει το HD, dammnit :p

 

Όντως περιέργως κάποια μοντέλα που έψαξα σε πολλά καταστήματα δεν υπήρχαν. Από την άλλη έχω γνωστούς που φύγαν με omnia και diamond. Chris7 μήπως η περίπτωσή σου είναι θέμα παραγγελίας; Εμένα μου είπαν πως μπορώ π.χ. να παραγγείλω το HD ή το Pro (δεν κάνουν παραγγελίες Σάββατο, αλλά θα την προωθούσαν την Δευτέρα) αλλά δύσκολο έως ακατόρθωτο να έρθει μέχρι να λήξει η προσφορά.

 

Αύριο 09:01 θα ρίξω τηλέφωνο στο κατάστημα της περιοχής μου και θα ενημερώσω για το αν ισχύει ακόμα :cool:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Αν σε καλύπτουν τα προγράμματα και οι υπηρεσίες της άλλης εταιρίας και σου παρέχει σωστη κάλυψη απ'αυτην που είσαι τώρα,ναι,να πας!Αλλά για τσάμπα συσκευή μόνο,δεν πιστεύω πως αξίζει τον κόπο να κάνεις φορητότητα από την εταιρία που είσαι τωρα προς οποιαδήποτε άλλη είτε είναι η Cosmo,είτε η Wind,ειτε η Vf! :) Εκτός αν έχεις πραγματική ανάγκη από νέα συσκευή!

 

Κοίτα από την Voda έφυγα γιατί τότε ήταν πολύ ακριβά τα προγράμαμτα συμβολαίων της σε σχέση με την Wind. Είχα το 300 τότε στη Voda, και με αντίστοιχα λεφτά πήρα flexy 55, που το πλήρωνα για 45 και ήταν η μέρα με την νύχτα οικονομικά. Αλλά η μέρα με την νύχτα είναι και στην ποιότητα παροχής υπηρεσιών! Στη wind έμαθα μετά από χρόνια, τι θα πει, δεν έχω σήμα, και είδα επίσης για πρώτη φορά και "άκυρες διπλοχρεώσεις" λογαριασμών, με παλίες οφειλές, σε συμβόλαια που εξοφλούνται με πιστωτικη (αυτο και αν είναι μαγικο :p)!

Τώρα άμα τα δεις, τα αναπροσάρμοσαν και οι δύο πουλάνε ΑΚΡΙΒΩΣ στις ίδιες τιμές τα συμβόλαια τους.

 

Τώρα από εκεί και πέρα αν μια εταιρία σου σώσει κάνα 200άρι για μια συσκευή που θέλεις... προφανώς πας. Αυτό σημαίνει ανταγωνισμος! Κάποτε σε κρατούσε το νούμερο πίσω, τώρα είναι ΚΑΘΑΡΑ θέμα money, τίποτα άλλο, εξού και όλες οι προσφορές των τριών (ή μάλλον των δύο, γιατί η cosmote είναι στον κοσμο της)

One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

εχω το wind max 600 το οποιο με βολευει πολυ γιατι εχει μεν 600 κλησεις οριο το μηνα προς wind και σταθερα(οι κολλητοι μου εχουν ολοι wind αλλα εαν αλλαξω ,αλλζουν και αυτοι!)αλλα ειναι ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ!)600 κλησεις ειναι 20 την ημερα πραγμα που σπανια εως ποτε δεν το φτανω.ομως ενω ειμαι απο το 94 στην τιμ οταν πρωτοξεκινησε,πλεον η ελλειψη σηματος μου εχει σπασει τα νευρα και θελω να αλλαξω εταιρεια!ΟΜΩΣ αντιστοιχο προγραμμα υπαρχει σε κοτε η βοδα?
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις αναφέρει το πρόβλημα στην εταιρια; :confused: Αν το αναφέρεις μπορεί και να γίνει κάτι..Εκτός και αν μιλάμε για απενεργοποίηση σταθμού,οπότε εκεί πλέον δεν μπορείς να είσαι βέβαιος με καμία εταιρία.....Πάντως,δεν ισχύει γενικά αυτό που λες για το σημα....Έχει φτιάξει πλέον σε κάλυψη σε πάρα πολύ σημαντικό βαθμό,τόσο στο gsm όσο και στο 3g κομματι του δικτυου!Να λέμε και τα θετικά δηλαδή!

 

Στην Vodafone κάτι...."αντίστοιχο"(όχι ίδιο)είναι τα προγράμματα Top 5 και Top 5 SMS και στην Cosmote τα Απεριόριστα!

 

Πάντως,κάτι σε μεγάλο βαθμό αντίστοιχο με τα Max προγράμματα δεν πρόκειται να το βρεις στις άλλες 2!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάποια πράγματα:

 

Έχω εδώ και πολλά χρόνια tim αλλά το έχω στο όνομα του πατέρα μου μιας και όταν πρωτοέκανα συμβόλαιο δεν είχα φορολογική δήλωση.

 

1) Γίνεται να μεταβιβάσω τον αριθμό στο όνομα μου αλλά να μη χάσω τα προνόμια που μου δίνει επειδή έχω τόσο καιρό συμβόλαιο (π.χ. μείωση παγίου, πόντοι avantage κλπ);

 

2) Αν θέλω να αλλάξω και πρόγραμμα μπορώ να το κάνω την ίδια μέρα με τη μεταβίβαση του αριθμού;

 

3) Επειδή είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα wind εδώ κοντά, μπορώ με μια εξουσιοδότηση να κάνω όλες αυτές τις κινήσεις εγώ;

 

4) Αν γνωρίζει κάποιος, στην εξουσιοδότηση μπορώ με ένα εξουσιοδοτώ τον ΤΑΔΕ να προβεί σε ό,τι κινήσεις θέλει με την εταιρία wind να μου δώσει το ελεύθερο να κάνω αυτά που θέλω χωρίς να χρειάζεται να τα γράψω ένα-ένα;

Link to comment
Share on other sites

Για το 1ο ερώτημα δε γνωρίζω.Μπορείς να κάνεις μεταβίβαση,με κάποια χρέωση φυσικά,που κυμαίνεται γύρω στα 15-20 ευρώ,αλλά δεν ξέρω αν διατηρούνται τα προνομια.Φυσιολογικά θα διατηρούνται,γιατί όχι;Ο ιδιοκτήτης αλλάζει απλά,όχι κάτι άλλο!

 

Όσον αφορά την αλλαγή προγράμματος,μπορείς να μεταβείς μόνο σε υψηλότερο πρόγραμμα συμβολαιου απ'αυτό που έχεις ήδη αν δεν εχεις κλείσει χρόνο απ'την προηγούμενη επιδότηση που πήρες.Αν έχεις κλεισει χρόνο,τότε μπορείς να πας οποτεδήποτε σε χαμηλότερο πρόγραμμα.

 

Η εξουσιοδότηση καλό είναι να αναφέρει το καθένα ξεχωριστά.Δεν είναι και δύσκολο άλλωστε :p 4 σειρές παραπάνω θα γραψεις!Και φυσικά να είναι ευανάγνωστη,αν είναι γραμμένη στο χερι.Όπως καταλαβαίνεις,κρατείται απο την εταιρία.Και τέλος,να είναι επικυρωμένη απο κάποια αρμόδια αρχή.

Link to comment
Share on other sites

4) Αν γνωρίζει κάποιος, στην εξουσιοδότηση μπορώ με ένα εξουσιοδοτώ τον ΤΑΔΕ να προβεί σε ό,τι κινήσεις θέλει με την εταιρία wind να μου δώσει το ελεύθερο να κάνω αυτά που θέλω χωρίς να χρειάζεται να τα γράψω ένα-ένα;

 

Ακριβώς αυτό κάναμε με μια φίλη μου που ήταν στο όνομα του μπαμπά της αλλά στην εξουσιοδότηση να αναγράφεις το λόγο, πχ να προβεί σε ότι κινήσεις σχετικά με τη μεταβίβαση του αριθμού στο όνομα του, η πχ τη φορητοτητα κλπ

Επίσης καλό ειναι να χεις και μια επικυρωμένη ταυτοτητα του μπαμπά σου και η εξουσιοδοτηση εννοείται απο ΚΕΠ ή Αστυνομία

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν τυχερος γιατί έχω φίλο που δουλευει στη samsung που αυτος με τη σειρα του έχει κολλητή στη wind και έτσι κατάφερα και πήρα το innov8.

Την πήρε ο φίλος μου τηλ 9 το πρωι του σαββάτου και μου κράτησε η κοπέλα το ένα κομμάτι που είχε.

Τώρα αν συνεχιστεί η προσφορά ούτε οι ίδιοι έχουν ενημέρωση.

Ξέρει κανείς αν γίνεται να συνδέσω δύο συμβόλαια ουτως ώστε να καταναλώνω τον χρόνο της δευτερης γραμμής ακόμα και αν μιλάω απο την πρώτη;

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Τώρα, έχω την εντύπωση ότι αν γράψω στην εξουσιοδότηση να προβεί σε ότι κινήσεις σχετικά με τη μεταβίβαση του αριθμού στο όνομα του , λογικά θα μπορώ μετά από αυτή τη διαδικασία να κάνω ό,τι άλλες κινήσεις θέλω εγώ αφού θα είναι στο δικό μου όνομα, έτσι δεν είναι;

Το θέμα είναι: αυτό γίνεται άμεσα ή πρέπει να περιμένω κάποιες μέρες; Και υπάρχει άλλος τρόπος να το κάνω αυτό, με fax π.χ.;

 

Επίσης, έχω κλείσει χρόνο και φυσικά δεν έχω χρησιμοποιήσει την επιδότηση που δικαιούμαι αν έκανα ανανέωση. Ξέρει κανείς σίγουρα αν αυτή (επιδότηση) καθώς και τους πόντους avantage που έχω μαζέψει, μετά τη μεταβίβαση αριθμού μπορώ να τα εκμεταλλευτώ ή τα χάνω;

Και πάλι μετά τη μεταβίβαση, αν πάω σε άλλο πρόγραμμα (π.χ. μεγαλύτερου κόστους) θα είναι σαν να κάνει συμβόλαιο ένας νέος χρήστης, δηλαδή θα έχω το πάγιο που θα είχε κάποιος που κάνει πρώτη φορά συμβόλαιο και όχι κάποιο μειωμένο;

 

Sorry που σας ζαλίζω, αλλά όπως σας είπα είμαι από επαρχία και για να πάω σε κατάστημα wind είναι ολόκληρι ταξίδι και θέλω να πάω προετοιμασμένος για να μην πρέπει να πηγαίνω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

εχω συμβόλαιο flexy 25,και θέλω να το κάνω φορητότητα την δευτέρα πριν συμπληρωθεί 12μηνο..μεχρι στιγμης,απο την ενσωματωμενη χρηση του προγραμματος εχω χρησιμοποιησει περιπου 3 ευρώ..στο εκαθαριστικό λογαριασμό που θα μου έρθει πέραν των χρημάτων που θα πληρώσω γιατί σπάω το συμβόλαιο νωρίτερα 1 μηνα απο το 12μηνο,θα πηλρώσω και όλο το πάγιο του μήνα ή μόνο αυτά τα 3 ευρώ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν τυχερος γιατί έχω φίλο που δουλευει στη samsung που αυτος με τη σειρα του έχει κολλητή στη wind και έτσι κατάφερα και πήρα το innov8.

Την πήρε ο φίλος μου τηλ 9 το πρωι του σαββάτου και μου κράτησε η κοπέλα το ένα κομμάτι που είχε.

Τώρα αν συνεχιστεί η προσφορά ούτε οι ίδιοι έχουν ενημέρωση.

Ξέρει κανείς αν γίνεται να συνδέσω δύο συμβόλαια ουτως ώστε να καταναλώνω τον χρόνο της δευτερης γραμμής ακόμα και αν μιλάω απο την πρώτη;

τι να σας πω ρε παιδια εδω στα τρικαλα εδωσαν μονο σε γνωστους τι να σας πω τωρα ? η αδερφη μου η οποια ειναι χωρις κινητο εδω και ενα χρονο γιατι της το εκλεψαν παει να σκασει ρε φιλε να φανταστεις ηθελε το ιννοβ και εχει σκασει που και καλα δεν το ειχαν πουθενα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν τυχερος γιατί έχω φίλο που δουλευει στη samsung που αυτος με τη σειρα του έχει κολλητή στη wind και έτσι κατάφερα και πήρα το innov8.

 

αν δεν έχεις γνωστό, δύσκολα θα πάρεις καλό μοντέλο.

 

 

Αύριο στις 9 ακριβώς (σε 15 ώρες απο τώρα) θα ξέρουμε αν όντως ισχύει ακόμα η προσφορά, και αν μπορείς να κάνεις παραγγελία! προσευχηθείτε όλοι να ισχύει!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάποια πράγματα:

 

Έχω εδώ και πολλά χρόνια tim αλλά το έχω στο όνομα του πατέρα μου μιας και όταν πρωτοέκανα συμβόλαιο δεν είχα φορολογική δήλωση.

 

1) Γίνεται να μεταβιβάσω τον αριθμό στο όνομα μου αλλά να μη χάσω τα προνόμια που μου δίνει επειδή έχω τόσο καιρό συμβόλαιο (π.χ. μείωση παγίου, πόντοι avantage κλπ);

 

2) Αν θέλω να αλλάξω και πρόγραμμα μπορώ να το κάνω την ίδια μέρα με τη μεταβίβαση του αριθμού;

 

3) Επειδή είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα wind εδώ κοντά, μπορώ με μια εξουσιοδότηση να κάνω όλες αυτές τις κινήσεις εγώ;

 

4) Αν γνωρίζει κάποιος, στην εξουσιοδότηση μπορώ με ένα εξουσιοδοτώ τον ΤΑΔΕ να προβεί σε ό,τι κινήσεις θέλει με την εταιρία wind να μου δώσει το ελεύθερο να κάνω αυτά που θέλω χωρίς να χρειάζεται να τα γράψω ένα-ένα;

Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα wind, να κάνεις πρώτα αλλαγή προγράμματος (εφόσον έχεις κλείσει 12μηνο από την τελευταία αλλαγή) και το επόμενο λεπτό να ζητήσεις να μεταβιβάσεις τη γραμμή στα στοιχεία σου. Όλα τα προνόμια της γραμμής μεταβιβάζονται στο νέο κάτοχο (ανήκουν στη γραμμή όχι στον κάτοχο) εκτός του Wind avantage οπότε φρόντισε να εξαργυρώσεις ότι ποντους έχεις στο avantage. Προνόμια προνομιακής έκπτωσης λόγω παλιάς γραμμής, επιδοτήσεις κτλ συνεχίζουν κανονικά. Η μεταβίβαση κοστίζει 20,96€ (τραγικό αυτό της wind, η vf δεν την χρεώνει πια, ενώ η κοσμοτέ τουλάχιστον χρεώνει αλλά δίνει και νέα κάρτα σιμ). Μόλις ενεργοποιηθεί στα στοιχεία σου μετά 3 συνεχόμενους λογαριασμούς όπου το πληρωτέο ποσό θα είναι πάνω από 40€ (στον καθένα) θα σου ενεργοποιηθεί το avantage στα στοιχεία σου.

 

Μπορείς να φτιάξεις μια εξουσιοδότηση στο word όπου θα λέει οτι "εξουσιοδοτώ τον υιό μου επώνυμο, όνομα, πατρώνυμο, ταυτότητα να κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να μεταβιβάσει τη γραμμή που διατηρώ στην εταιρεία Wind hellas με αριθμό σύνδεσης 693ΧΧΧΧΧΧΧ καθώς και να μεταβάλλει το πρόγραμμα χρήσης που έχω μέχρι τώρα στη γραμμή σε όποιο επιλέξει ο ίδιος και τον εξουσιοοδοτώ να υπογράψει αντί εμού για όλα αυτά προς την εταιρεία."

 

Θα το εκτυπώσεις και θα παει ο πατέρας σου σε ένα αστυνομικό τμήμα ή κεπ και θα υπογράψει μπροστά στον αστυνομικό/υπάλληλο και θα θεωρήσουν το γνήσιο της υπογραφής του και με αυτό μπορείς μέσα στους επόμενους 3 μήνες να πας σε όποιο κατάστημα wind θες και να το κάνεις μόνος σου. Υπεύθυνη δήλώση μπορείς να κατεβάσεις έτοιμη από το ίντερνετ και απλά να την συμπληρώσεις.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ!

Τώρα όσον αφορά την αλλαγή προγράμματος: Μετά την μεταβίβαση αν θελήσω να αλλάξω πρόγραμμα (χωρίς πριν να ανανεώσω το ήδη υπάρχον εννοείται), θα έχω κάποια προνόμια (μείωση παγίου) ως παλιά γραμμή που έχω ή είναι άκυρο αυτό που λέω και θα πληρώνω κανονικά το πάγιο όπως θα το έκανε κάποιος που κάνει πρώτη φορά συμβόλαιο;

Όχι τίποτα άλλο έχω ένα πολύ παλιό πρόγραμμα και επειδή έχω αυτό δεν μπορώ να κάνω κάποια μικροπράγματα αλλά χρήσιμα (π.χ. να πάθω πόσα λεπτά έχω ακόμα στο δωρεάν χρόνο ομιλίας μου). Για να μην πω για την κάρτα sim που έχω που είναι πανάρχαια...!

 

Επίσης με το που κάνω την αίτηση μεταβίβασης, αυτό γίνεται άμεσα ή περνάνε κάποιες μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Διατηρείς την έκπτωση όπως αυτή ισχύει (20%). Τώρα εαν πας σε νέα προγράμματα δεν ξέρω τι ισχύει, ρώτησε καλύτερα την ίδια την εταιρεία στο 1260.

Όταν σταλλεί το αίτημα μεταβίβασης θα περάσεις μετά από 1-2 μέρες από πιστωληπτικό έλεγχο και όταν δώσουν το ΟΚ θα αλλάξουν τα στοιχεία. Υπολογίζω μέσο όρο 2-3 εργάσιμες από όταν κάνεις το αίτημα.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...