Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

21 ώρες πριν, hercoulis said:


Πριν καμία ώρα μίλησα με φίλο όπου πέρυσι είχε κάνει συμβόλαιο 25€ όλα απεριόριστα. 
Του είπανε ότι θα πάει 28€ τον άλλο μήνα. 

Τα 3 άρια που λέγαμε..

Επειδή έγινε παρανόηση, και ζητώ συγγνώμη,  σήμερα που ξαναμίλησα μου είπε ότι το συμβόλαιο ολοκληρώθηκε (2χρόνια) και γι'αυτό η αύξηση των 3 ευρώ.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν είναι προσφορά.. είναι τα γνωστά πακέτα της Nova.

Τότε είναι παραπλανητική, γιατί λέει ΟΛΑ απεριόριστα από 13€

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gv2008 said:

Τότε είναι παραπλανητική, γιατί λέει ΟΛΑ απεριόριστα από 13€

Είναι απεριόριστα, αλλά με κόφτη μετά τα 2gb

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gv2008 said:

Τότε είναι παραπλανητική, γιατί λέει ΟΛΑ απεριόριστα από 13€

Ε, το από έπρεπε να σε βάλει σε σκέψεις. 😀

Just now, VIPdriver said:

Είναι απεριόριστα, αλλά με κόφτη μετά τα 2gb

Πες και την ταχύτητα μετά τα 2 gb για να είσαι ok.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα ένα αρνητικό και ένα θετικό στην εταιρεία. Ξεκινάω από το θετικό. Δεν πραγματοποιήθηκε η τελευταία ανακοίνωση με τις αυξήσεις της καρτοκινητής. Το αρνητικό κομμάτι είναι ότι αθέτησε την ίδια της την ανακοίνωση. Αφού δεν έχετε σκοπό να την εφαρμόσετε σήμερα βγάλτε μια λιτή ανακοίνωση που θα λέει:

"Λόγω τεχνικών προβλημάτων(ή ότι άλλο θέλουν)δεν θα εφαρμοστούν οι τροποποιήσεις σήμερα. Οι αλλαγές οι οποίες θα είναι οι ίδιες που ανακοινώθηκαν στις 20 Δεκεμβρίου θα εφαρμοστούν στις ΧΧ Ιανουαρίου" ή

"Οι τροποποιήσεις που είχαν οριστεί για σήμερα αναστέλλονται μέχρι νεωτέρας. Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση για τον ορισμό νέας ημερομηνίας"

Τους είναι τόσο δύσκολο και σε αυτήν και στην Vodafone να κάνουν κάτι τέτοιο;;;;

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aektzhs 1 said:

Σήμερα είδα ένα αρνητικό και ένα θετικό στην εταιρεία. Ξεκινάω από το θετικό. Δεν πραγματοποιήθηκε η τελευταία ανακοίνωση με τις αυξήσεις της καρτοκινητής. Το αρνητικό κομμάτι είναι ότι αθέτησε την ίδια της την ανακοίνωση. Αφού δεν έχετε σκοπό να την εφαρμόσετε σήμερα βγάλτε μια λιτή ανακοίνωση που θα λέει:

"Λόγω τεχνικών προβλημάτων(ή ότι άλλο θέλουν)δεν θα εφαρμοστούν οι τροποποιήσεις σήμερα. Οι αλλαγές οι οποίες θα είναι οι ίδιες που ανακοινώθηκαν στις 20 Δεκεμβρίου θα εφαρμοστούν στις ΧΧ Ιανουαρίου" ή

"Οι τροποποιήσεις που είχαν οριστεί για σήμερα αναστέλλονται μέχρι νεωτέρας. Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση για τον ορισμό νέας ημερομηνίας"

Τους είναι τόσο δύσκολο και σε αυτήν και στην Vodafone να κάνουν κάτι τέτοιο;;;;

Εάν ούτε άυριο γίνουν οι αλλαγές, θα συμφωνήσω μαζί σου. Ισως να εννοουσαν οτι η 17η Ιανουαρίου θα είναι η τελευταία ημέρα. 

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε καινούργια προσφορά στην εφαρμογή, αφορά +1 καινούργιο αριθμό.

IMG-20240122-134712.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arinos said:

Μου έβγαλε καινούργια προσφορά στην εφαρμογή, αφορά +1 καινούργιο αριθμό.

IMG-20240122-134712.jpg

Και εμένα το ίδιο εμφανίστηκε σήμερα το πρωί.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Arinos said:

Μου έβγαλε καινούργια προσφορά στην εφαρμογή, αφορά +1 καινούργιο αριθμό.

IMG-20240122-134712.jpg

για δωστε λιγες λεπτομερειες....

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, makisg4 said:

για δωστε λιγες λεπτομερειες....

Έχω 2 αριθμούς Unlimited All στα 6.5€ ο καθένας από εκείνη την προσφορά για 13€ για 2 αριθμούς Unlimited All, σήμερα απλά εμφανίστηκε στην εφαρμογή η παραπάνω προσφορά που αφορά για ακόμα έναν αριθμό +18 ευρώ για το Unlimited All. Δεν είναι προσφορά ανανέωσης αλλά για να μετατραπεί ή να γίνει φορητότητα κάποιος άλλος αριθμός προς Nova Unlimited All στα 18€ τον μήνα για αυτόν τον αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Arinos said:

Έχω 2 αριθμούς Unlimited All στα 6.5€ ο καθένας από εκείνη την προσφορά για 13€ για 2 αριθμούς Unlimited All, σήμερα απλά εμφανίστηκε στην εφαρμογή η παραπάνω προσφορά που αφορά για ακόμα έναν αριθμό +18 ευρώ για το Unlimited All. Δεν είναι προσφορά ανανέωσης αλλά για να μετατραπεί ή να γίνει φορητότητα κάποιος άλλος αριθμός προς Nova Unlimited All στα 18€ τον μήνα για αυτόν τον αριθμό.

Πολυ καλη προσφορα το 13ε για 2 αριθμους ολα απεριοριστα. Πώς μπορεί καποιος να το πάρει;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Arinos said:

Έχω 2 αριθμούς Unlimited All στα 6.5€ ο καθένας από εκείνη την προσφορά για 13€ για 2 αριθμούς Unlimited All, σήμερα απλά εμφανίστηκε στην εφαρμογή η παραπάνω προσφορά που αφορά για ακόμα έναν αριθμό +18 ευρώ για το Unlimited All. Δεν είναι προσφορά ανανέωσης αλλά για να μετατραπεί ή να γίνει φορητότητα κάποιος άλλος αριθμός προς Nova Unlimited All στα 18€ τον μήνα για αυτόν τον αριθμό.

Δηλαδή εγω που έχω F2G και είδα αυτή τη προσφορά στο λογαριασμό της γυναίκας μου, μπορώ να το πάρω και να μετατρέψω το F2G σε Unlimited All?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε 2105100200 και ρώτα αν εμφανίστηκε στο ΑΦΜ σου. Πρέπει να είναι στα ίδια στοιχεία 

Σχετικές προσφορές και για προσθήκη κινητού σε υπάρχον σταθερό. 

IMG_5139.png

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Arinos said:

Μου έβγαλε καινούργια προσφορά στην εφαρμογή, αφορά +1 καινούργιο αριθμό.

IMG-20240122-134712.jpg

Και σε εμένα! Αξίζει φυσικά! 

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη στο account της γυναίκας η προσφορά.

Δε μπορώ να μεταφέρω το νούμερό το δικό μου, στο όνομά μου (F2G) στο ΑΦΜ της γυναίκας με αυτή τη προσφορά?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Πολυ καλη προσφορα το 13ε για 2 αριθμους ολα απεριοριστα. Πώς μπορεί καποιος να το πάρει;

Αμφιβάλω ότι την δίνουν πλέον, είχε αναφερθεί εδώ στο φορουμ τέλη Μαΐου τηλέφωνο που έδιναν αυτή την προσφορά αν είχες φύγει πρόσφατα από το δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 18€ για το unlimited all, η επετειακή, εξαφανίστηκε από την εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Η προσφορά των 18€ για το unlimited all, η επετειακή, εξαφανίστηκε από την εφαρμογή.

Επιβεβαιώνω, πυροτέχνημα ήταν. 
Αν και προσωπικά θα το κόψω το συμβόλαιο μαζί τους… απογοήτευση η Nova.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.... φουλάρισαν...😄

Πέρα από την πλάκα, σε αυτήν την προσφορά θα ισχύουν οι νέες τιμές που έχουν δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, προσφορά ήταν.

Όποιος πρόλαβε.

3 minutes ago, hercoulis said:

Εντάξει.... φουλάρισαν...😄

Πέρα από την πλάκα, σε αυτήν την προσφορά θα ισχύουν οι νέες τιμές που έχουν δώσει.

Τι εννοείς φίλε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην χρήση εκτός παγίου ναι. 
Επισης θα ισχύει η αλλαγή του παγίου κάθε Φλεβάρη με βάση τον ΔΤΚ και μέγιστο ποσό τα 3€.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα την δείχνει την προσφορά στα 18€.

Αν σας καλύπτει δοκιμασμένα με τα τωρινά δεδομένα είναι τίμια τιμή. Μην κάνετε το συμβόλαιο με βάση ότι θα αναβαθμίσουν κλπ και έχετε προβλήματα μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...