Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μπορεις. Δεν υπαρχει δεσμευση ακομα κιαν ειχες επιδοτηση.

http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/FAQS/Number/

 

Το οτι το εχω σε οικογενειακο πακετο δεν παιζει ρολο;

Απλα φευγω και διακοπτεται το πακετο;

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε απο πανω το λινκ

Θα πρεπει να υπογραψεις. Πριν υπογραψεις δεν μπορει να γινει τπτ.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, να'σαι καλά φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Το οτι το εχω σε οικογενειακο πακετο δεν παιζει ρολο;

Απλα φευγω και διακοπτεται το πακετο;

 

Φιλε κοστα σου εστειλα το λινκ της ΕΕΤΤ. Εκει υπαρχουν λεπτομερειες για τα παντα.

Ναι πας οπου θελεις οποτε θελεις αρκει να μην εχεις οικονομικες εκρεμμοτητες.

Και η επιδοτηση επιστρεφεται για το υπολοιπο και οχι ολοκληρη.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει τύχει να δει κανείς τι προσφορά είναι αυτή που λένε τα public για δωρεάν συσκευές με σύνδεση στο w; Παίζει καμιά υπερεπιδότηση ή τίποτα τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, μόνο κάποιον που δεν τον συμφέρει η κάρτα μπορεί να το σκεφτόταν. Γενικά δεν συμφέρει και αναρωτιέμαι τι συσκευή παίρνεις με 300 ευρώ από αυτους, καθώς είναι γνωστό ότι τις δίνουν πιο ακριβά. Μόνο το honor 2 αν το έχουν.
Link to comment
Share on other sites

Για 4g ακούστηκε τίποτα η ζητάω πολλά;

 

Και από αυτούς που ακούστηκε είδαμε τι έκαναν... Για εμένα προέχει η ποιοτική κάλυψη 3G και σε αυτό το κομμάτι θεωρώ πως η Wind, τουλάχιστον στην Αθήνα, σκίζει.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι για φορητοτητα στην wind, εαν ειναι ευκολο να με ενημερωσει καποιος εαν υπαρχει καλη καλυψη 3G στο κέντρο της Θεσσαλονικης,ανατολικά αλλα και στη Σίνδο.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι για φορητοτητα στην wind, εαν ειναι ευκολο να με ενημερωσει καποιος εαν υπαρχει καλη καλυψη 3G στο κέντρο της Θεσσαλονικης,ανατολικά αλλα και στη Σίνδο.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Από όσο ξέρω παίζει μια χαρά στην περιοχή της Θεσσαλονίκης γενικότερα, τσέκαρε το πρόγραμμα το W

ck
Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω παίζει μια χαρά στην περιοχή της Θεσσαλονίκης γενικότερα, τσέκαρε το πρόγραμμα το W

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Το W μου προσφέρει πολλά παραπάνω από όσα χρειάζομαι οπότε θα κινηθώ σε κάτι πιο οικονομικό.

Για καρτοσυμβόλαιο σκέφτομαι προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Το W μου προσφέρει πολλά παραπάνω από όσα χρειάζομαι οπότε θα κινηθώ σε κάτι πιο οικονομικό.

Για καρτοσυμβόλαιο σκέφτομαι προς το παρόν.

 

Οτιδηποτε περιλαμβανει τη λεξη συμβολαιο, κοστιζει ακριβοτερα. Για ιδιωτες παντα μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Οτιδηποτε περιλαμβανει τη λεξη συμβολαιο, κοστιζει ακριβοτερα. Για ιδιωτες παντα μιλαμε.

 

Συμφωνώ σε αυτό.

Δεν έγραψα κάπου το αντίθετο εξάλλου. :)

Link to comment
Share on other sites

Όντως, απαράδεκτο το να διαφημίζει η Wind το W μς 39,90 και τώρα να είναι 5 ευρώ πάνω.

Από την άλλη, εγώ έχω μια απορία. Γι αυτό, αλλά και τα άλλ της προγράμματα, η τιμή που δίνουν με online προσφορά είναι για τη διάρκεια του συμβολάιου και μετά μας στην τιμή τιμοκαταλόγου;

Δεν αναγράφουν πουθενά κάτι σχετικό

Link to comment
Share on other sites

Όντως, απαράδεκτο το να διαφημίζει η Wind το W μς 39,90 και τώρα να είναι 5 ευρώ πάνω.

Από την άλλη, εγώ έχω μια απορία. Γι αυτό, αλλά και τα άλλ της προγράμματα, η τιμή που δίνουν με online προσφορά είναι για τη διάρκεια του συμβολάιου και μετά μας στην τιμή τιμοκαταλόγου;

Δεν αναγράφουν πουθενά κάτι σχετικό

 

Μετά αλλάζει η τιμή στα χαρτιά, αλλά επί της ουσίας θα μείνεις στα ίδια ή και χαμηλότερα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος με Wind One L? Μου το δίνουν με 42,30€ τον μήνα και αναρωτιέμαι αν αξίζει τα λεφτά του..
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μετά αλλάζει η τιμή στα χαρτιά, αλλά επί της ουσίας θα μείνεις στα ίδια ή και χαμηλότερα

Δεν το καταλαβαίνω πως προκύπτει αυτό. Για παράδειγμα, λέει ότι δίνει το W με 44,90 (πριν με 39,90). Όμως, η τιμή του προγράμματος είναι 60. Εκτός αν εννοεί ότι 60 είναι με επιδότηση συσκευής και 44,90 με έκπτωση αντί επιδότησης, οπότε τελικά μένεις με αυτή την τιμή για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος με Wind One L? Μου το δίνουν με 42,30€ τον μήνα και αναρωτιέμαι αν αξίζει τα λεφτά του..

 

Συμφέρει φιλαράκι εγώ έκανα πρόσφατα το , XL, με 48 ευρώ το οποίο σου δίνει 600 λεπτά προς όλα τα δίκτυα, αντί 300 που σου δίνει το L...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο το W αν έχω και σταθερό συν Διαδίκτυο αφαιρούνται τα περίπου 8 ευρώ από το λογαριασμό του κινητού δηλαδή στην περίπτωση μας από τα 44,90;

Μέχρι τώρα με το πρόγραμμα που έχω αυτό ισχύει

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.Μια βοηθεια γιατι η wind θα με τρελανει.Εχω το wind to all 35 εληξε το συμβολαιο μου και μου εκανε προταση η wind να παραμεινω στο προγραμμα και με εκπτωση στο παγιο 50% .Το οποιο οπως μου ειπαν βγαινει στα 20ευρω με τους φορους κομπλε.Και χωρις ανανεωση συμβολαιου.Απλα να τους πω ενταξει για να το καταχωρησουν στο συστημα.Εχει ακουσει κανεις παρομοια περιπτωση.:!::!::!:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοει οτι δεν χρειαζεται να πας σε καταστημα να υπογραψεις. καταγραφετε η κληση και το πιανουν ως αποδεικτικο. ετσι εκανα κι εγω ανανεωση συμβολαιου πριν 2 μερες.
Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοει οτι δεν χρειαζεται να πας σε καταστημα να υπογραψεις. καταγραφετε η κληση και το πιανουν ως αποδεικτικο. ετσι εκανα κι εγω ανανεωση συμβολαιου πριν 2 μερες.

 

δεν ξερω μπορει να εχεις δικιο.θα το ρωτησω για να το επιβεβαιωσω και θα ποσταρω την απαντηση

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοει οτι δεν χρειαζεται να πας σε καταστημα να υπογραψεις. καταγραφετε η κληση και το πιανουν ως αποδεικτικο. ετσι εκανα κι εγω ανανεωση συμβολαιου πριν 2 μερες.

 

Και εγώ στις ανανεώσεις πλεον ουτε καν υπογραφή πουθενα.

Κάνω την ανανέωση τηλεφωνικά και τελος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν Cosmote unlimited 45 και σταθερό στο σπίτι Cyta μόνο Ίντερνετ, έδινα σύνολο 60-65ε τον μήνα.

Έκλεισα πακέτο, σταθερό με ιντερνετ και απεριόριστα σταθερά, κινητό 1000 προς όλους και 1 Gb ιντερνετ σύνολο 47ε. Καλή προσφορά δεν ήταν?Το σταθερό της Wind είναι αξιόπιστο?

 

Φαντάζομαι λογικά θα με πάρει τηλέφωνο και η Cosmote και η cyta?

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν Cosmote unlimited 45 και σταθερό στο σπίτι Cyta μόνο Ίντερνετ, έδινα σύνολο 60-65ε τον μήνα.

Έκλεισα πακέτο, σταθερό με ιντερνετ και απεριόριστα σταθερά, κινητό 1000 προς όλους και 1 Gb ιντερνετ σύνολο 47ε. Καλή προσφορά δεν ήταν?Το σταθερό της Wind είναι αξιόπιστο?

 

Φαντάζομαι λογικά θα με πάρει τηλέφωνο και η Cosmote και η cyta?

 

Σε σχέση με αυτά που πλήρωνες, είναι τέλεια η προσφορά ;)

 

Θα σε πάρουν λογικά, για πες μας τι θα σου προσφέρουν-αναρωτιέμαι πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...