Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πράγματι και στο σαιτ έτσι λέει αλλά εγώ δεν μπορώ να τον βρω στο λογαριασμό. Μήπως ξέρεις που περίπυο βρίσκεται ή έστω τι μορφής είναι (4ψήφιος? 6ψήφιος?)?
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και στο σαιτ έτσι λέει αλλά εγώ δεν μπορώ να τον βρω στο λογαριασμό. Μήπως ξέρεις που περίπυο βρίσκεται ή έστω τι μορφής είναι (4ψήφιος? 6ψήφιος?)?

6ψήφιος είναι. Και από το 1260 λογικά μπορούν να σου τον δώσουν αλλά μπορείς να το ζητήσεις και από κατάστημα :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

6ψήφιος είναι.

Κάτω ακριβώς από την ανάλυση του λογαριασμού (δηλ. Πάγια Τέλη τόσο, Σύνολο Κίνησης τόσο, Τέλος Συνδρομητών τόσο, ΦΠΑ τόσο, Σύνολο τόσο). Κάτω από αυτό λοιπόν έχει ένα κουτάκι που ή γράφει ένα ενημερωτικό για νέα προγράμματα Wind ή ο,τιδήποτε ή γράφει ενημέρωση για τους πόντους Avantage σου όπου και αναφέρεται και ο 6ψηφιος κωδικός σου.

Δεν αναγράφεται σε όλους τους λογαριασμούς, αλλά εναλλάξ, ένα μήνα γράφει την ενημέρωση Avantage και τον άλλο γράφει διάφορα ενημερωτικά για την Wind.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σου έχει τύχει γιατί δεν υπάρχει τέτοια ενημέρωση. Έχω ακούσει κάτι παρόμοιο και για τα Max προγράμματα αλλά δεν συμβαίνει σε όλους.

 

Κι όμως... Επειδή καθημερινά κάνω τέτοιες κλήσεις πάντα κόβεται στις 2 ώρες...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας Chris2k4 και t300 ;)

 

Μεθαυριο ενεργοποιειται η υπηρεσια και ανυπομονω να "λιωσω τον εγκεφαλο μου" στο τηλεφωνο :p

Link to comment
Share on other sites

6ψήφιος είναι.

Κάτω ακριβώς από την ανάλυση του λογαριασμού (δηλ. Πάγια Τέλη τόσο, Σύνολο Κίνησης τόσο, Τέλος Συνδρομητών τόσο, ΦΠΑ τόσο, Σύνολο τόσο). Κάτω από αυτό λοιπόν έχει ένα κουτάκι που ή γράφει ένα ενημερωτικό για νέα προγράμματα Wind ή ο,τιδήποτε ή γράφει ενημέρωση για τους πόντους Avantage σου όπου και αναφέρεται και ο 6ψηφιος κωδικός σου.

Δεν αναγράφεται σε όλους τους λογαριασμούς, αλλά εναλλάξ, ένα μήνα γράφει την ενημέρωση Avantage και τον άλλο γράφει διάφορα ενημερωτικά για την Wind.

 

Κι όμως σε όσους λογαριασμούς και να είδα δεν το βρήκα.

Πάντως το βρήκα από το 1260.

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω πάλι κατι με τον κίνδυνο και βαρετός να γίνω αλλα και απάντηση να μην πάρω... υπάρχει πιθανότητα να μου πει κάποιος γύρω σε πιο ποσό κυμαίνεται η επιδότηση για ένα flexy 35 και για ένα flexy 25? δεν νομίζω οτι είναι παράλογο αυτό που ρωταω μιας και το πάγιο είναι σταθερο και όλο και κάποιος θα έκανε χρηση της επιδότησης του τώρα πρόσφατα....

 

επίσης μου είπε μια πωλήτρια ότι αν υπάρχει ανάγκη μπορουν να μου δώσουν την επιδότηση νωρίτερα από οτι προβλέπεται αν εχώ άμεση ανάγκη από συσκευή...

 

και κλείνω ρωτώντας με βάση κάτι που διάβασα εδώ μέσα...

έλεγε κάποιος ότι με λίγη πίεση του ανέβασαν την επιδότηση.... δεν θυμάμαι για ποια εταιρεία μιλούσε αλλά γινεται αυτο?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω να σου πω ποση ειναι η επιδοτηση αλλα οτι ανεβαινει με λιγη πιεση ισχυει. Ειδικα αν εισαι καλος πελατης.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω πάλι κατι με τον κίνδυνο και βαρετός να γίνω αλλα και απάντηση να μην πάρω... υπάρχει πιθανότητα να μου πει κάποιος γύρω σε πιο ποσό κυμαίνεται η επιδότηση για ένα flexy 35 και για ένα flexy 25? δεν νομίζω οτι είναι παράλογο αυτό που ρωταω μιας και το πάγιο είναι σταθερο και όλο και κάποιος θα έκανε χρηση της επιδότησης του τώρα πρόσφατα....

 

επίσης μου είπε μια πωλήτρια ότι αν υπάρχει ανάγκη μπορουν να μου δώσουν την επιδότηση νωρίτερα από οτι προβλέπεται αν εχώ άμεση ανάγκη από συσκευή...

 

και κλείνω ρωτώντας με βάση κάτι που διάβασα εδώ μέσα...

έλεγε κάποιος ότι με λίγη πίεση του ανέβασαν την επιδότηση.... δεν θυμάμαι για ποια εταιρεία μιλούσε αλλά γινεται αυτο?

Λοιπόν κανείς δεν μπορεί να σου πεί πόση επιδότηση θα σου δώσουν γιατί είναι αποτέλεσμα πολλών παραγόντων και δεν έχει καμία σχέση με το πρόγραμμα χρήσης που έχεις. Όσο για το αν ανεβαίνει το ποσό με πίεση, ισχύει. Μην περιμένεις μεγάλες διαφορές πάντως.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις... όταν λέτε πίεση για τι είδους πίεση μιλάμε? αν χρησιμοποιήσω το επιχειρημα της φορητότητας γιατι π.χ. θέλω iphone μετράει?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις... όταν λέτε πίεση για τι είδους πίεση μιλάμε? αν χρησιμοποιήσω το επιχειρημα της φορητότητας γιατι π.χ. θέλω iphone μετράει?

Όχι γιατί δεν θα μπορέσει να σου κάνει αντιπρόταση. Πες ότι στην Cosmote σου δίνουν περισσότερα. Δες βέβαια πρώτα πόσα σου δίνουν στην Wind.

Link to comment
Share on other sites

ναι εννοειται οτι θα πάω να δω αλλα θέλω να παω ετοιμος... λες δηλαδη οτι αν μου πουν ενα ποσο λεμε ρε παιδι μου 200Ε και για τα 4 νουμερα να τους πω οτι η Κοτε μου δινει 25ο ξέρω γω?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

ναι εννοειται οτι θα πάω να δω αλλα θέλω να παω ετοιμος... λες δηλαδη οτι αν μου πουν ενα ποσο λεμε ρε παιδι μου 200Ε και για τα 4 νουμερα να τους πω οτι η Κοτε μου δινει 25ο ξέρω γω?

Κάτι τέτοιο. Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο. Καλή επιτυχία.

ευχαριστώ... σορρυ αν ημουν κουραστικός... θα σας περιγράψω το αποτέλεσμα της διαδικασίας αυτής εδω μέσα...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Πριν πεντε μηνες ειχα αγανακτησει απο την wind και πηρα τηλεφωνο στην cosmote για φορητοτητα, μολις το εμαθαν στην wind με πηραν αμεσως και μου ειπαν πως μου διπλασιαζουν την επιδοτηση αν το ακυρωσω και παραμεινω. Αν θες δοκιμασε το.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

kali periptosi akougetai... ego piga simera edo stis serres se ena katastima pou den anikei se megali alysida kai mou proteine oikogeneiako paketo stin cosmote me foritotita kai synoliki epidotisi gia syskeyi - ves 392,70E kai mallon tha paro me ayton ton tropo 2 LG Viewty kai den tha exo kai enoxes pou pairno ego kinito anti gia ti mana mou...

 

opote an i Wind mou proteinei kati kalytero avrio kalos.... allios me exase kai den tha stenaxoritho kai katholou...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

kali periptosi akougetai... ego piga simera edo stis serres se ena katastima pou den anikei se megali alysida kai mou proteine oikogeneiako paketo stin cosmote me foritotita kai synoliki epidotisi gia syskeyi - ves 392,70E kai mallon tha paro me ayton ton tropo 2 LG Viewty kai den tha exo kai enoxes pou pairno ego kinito anti gia ti mana mou...

 

opote an i Wind mou proteinei kati kalytero avrio kalos.... allios me exase kai den tha stenaxoritho kai katholou...

Για πόσες γραμμές μιλάμε και σε τι προγράμματα;

Link to comment
Share on other sites

milame gia tesseris grammes 2 se programma me 35 eyro pagio nomizo to 180 einai kai 2 se programma me 25 eyro pagio pou mallon einai to 120....

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

milame gia tesseris grammes 2 se programma me 35 eyro pagio nomizo to 180 einai kai 2 se programma me 25 eyro pagio pou mallon einai to 120....

Καλά είναι, πήγαινε Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι, πήγαινε Cosmote.

les oti den yparxei pithanotita kalyteris antiprotasis apo ti Wind?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

les oti den yparxei pithanotita kalyteris antiprotasis apo ti Wind?

Η προσπάθεια δεν κοστίζει τίποτα, αλλά δεν το βλέπω να παίρνεις παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Guest giannios
Γεια!!!! Σήμερα μπαίνοντας στη σελίδα της Wind και συγκεκριμένα στην επιλογή προς σταθερά, είδα ότι ο ρυθμός χρέωσης είναι πλέον τα 60". Είναι αλήθεια ή γράφτηκε από λάθος?:cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Πριν πεντε μηνες ειχα αγανακτησει απο την wind και πηρα τηλεφωνο στην cosmote για φορητοτητα, μολις το εμαθαν στην wind με πηραν αμεσως και μου ειπαν πως μου διπλασιαζουν την επιδοτηση αν το ακυρωσω και παραμεινω. Αν θες δοκιμασε το.

 

Δυστυχώς δεν πιάνει πάντα!:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο που ρωτάω εδώ αλλά δεν ξέρω που να το βάλω. Λοιπόν πριν μερικές μέρες έκανα ένα τηλεφώνημα σε έναν αριθμό που δεν ήθελα να τον χάσω. Δυστηχώς όμως τον έχασα και μάλιστα έσβησα το μητρώο κλήσεων από το κινητό οπότε δεν γίνετε να το βρω. Αν πάρω στην εξυπηρέτηση πελατών γίνεται να μου τον πούνε (θυμάμαι ακριβώς την ημέρα και ώρα). Μπορώ να το βρω βέβαια από την ανάλυση λογαριασμού αλλά δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ...

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Τώρα η Wind με κάθε νέα σύνδεση δίνει στους πελάτες της 50€ παραπάνω επιδότηση.

Η extra επιδότηση προσφέρετε σε οποιοδήποτε πρόγραμμα συμβολαίου και για λίγες ακόμα μέρες!.:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...