Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To 1112 parousiazei katholou disleitourgies?prin 3 meres eixa katanalwsei 28 euro kai shmera mou leei pws exw eksantlisei to xrono omilias tou programatos mou (flexy 30). Se autes tis 3 meres zhthma na exw milhsei 15 lepta kai 2-3 sms.

 

Δεν εχω ακουσει κατι......απλα σημειωσατε οτι η ενημερωση του 1112 ειναι χωρις ΦΠΑ.

 

οποτε το οριο του 30, χωρις το ΦΠΑ ειναι καπου 35-36 ευρω (42,48 ευρω με ΦΠΑ)

 

υπαρχει περιπτωση απο τα 28 να μιλησες μεχρι τα 35 σε αυτες τις τρεις μερες?

 

αλλα πιθανον κατι να τρεχει, γιατι τα 7-8 ευρω της διαφορας , δεν αντιστοιχουν σε 15 λεπτα ομιλιας, αλλα πολυ παραπανω...τι να πω, περιμενε τον λογαριασμο να δεις τι χρεωθηκες.... :wacko::(

Link to comment
Share on other sites

Όντως ισχύει. Δεν σου είπαν μπαρούφες. Κι εγώ νέα σύνδεση έκανα.

 

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

Δεν ειναι τα 5 ευρω αλλα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν κανουν την χρεωση της προσφορας απο τον πρωτο μηνα !!! Πανε γυρευοντας για γκρινιες !!!! Φανταστειτε καποιον που κανει flexy 100 και περιμενε να πληρωσει 75 ευρω :mad: Τεσπα αυτα τα ψιλα γραμματα θα την φανε την Wind....

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

Δεν ειναι τα 5 ευρω αλλα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν κανουν την χρεωση της προσφορας απο τον πρωτο μηνα !!! Πανε γυρευοντας για γκρινιες !!!! Φανταστειτε καποιον που κανει flexy 100 και περιμενε να πληρωσει 75 ευρω :mad: Τεσπα αυτα τα ψιλα γραμματα θα την φανε την Wind....

 

Όντως περίεργο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσεις που βλεπω και εχετεε ψαξει τα συμβολαια :Ρ μπορειτε να προτεινετε καποιο προγραμμα κοντα στις 3 ωρες (μπορει να εχει και δωρεαν σμσ) και αν γινεται να το συγκρινεται με αντιστοιχο της Κοτε στις χρεωσεις και το παγιο; Γνωστος μου θελει να φυγει απο Βοντα και δε ξερει τι να διαλλεξει, εγω δεν εχω ιδεα.

 

Ευχαριστω.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Εσεις που βλεπω και εχετεε ψαξει τα συμβολαια :Ρ μπορειτε να προτεινετε καποιο προγραμμα κοντα στις 3 ωρες (μπορει να εχει και δωρεαν σμσ) και αν γινεται να το συγκρινεται με αντιστοιχο της Κοτε στις χρεωσεις και το παγιο; Γνωστος μου θελει να φυγει απο Βοντα και δε ξερει τι να διαλλεξει, εγω δεν εχω ιδεα.

 

Ευχαριστω.

Wind C 180 με 30 ευρώ πάγιο και 180' χρόνο ομιλίας (είναι το αντίστοιχο cosmote 180 από τη δέσμευση τιμής, εξού και "C"). Δεν έχει sms, του προσθέτεις αν θέλεις ( π.χ + 5,1646 ευρώ για 60 sms)

 

ή

 

Wind Flexy 30 με 30 ευρώ πάγιο και ενσωματωμένη χρήση ομιλία και sms (maximum ομιλία 170', maximum 396 sms) ή Wind Flexy 35 με 35 ευρώ πάγιο (max ομιλία 220, max 513). Kαι στα Flexy υπάρχει για ένα χρόνο προσφορά που σε ανεβάζει στο παραπάνω πρόγραμμα πληρώνοντας το ίδιο πάγιο (δηλ. αν είσαι στο 30 σε πάει στο 35 αλλά πληρώνεις 30 ευρώ και αν είσαι στο 35 σε πάει στο 40 με 35 ευρώ).

 

Mπορεί να τα δει καλύτερα στο site της Wind.:O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

Δεν ειναι τα 5 ευρω αλλα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δεν κανουν την χρεωση της προσφορας απο τον πρωτο μηνα !!! Πανε γυρευοντας για γκρινιες !!!! Φανταστειτε καποιον που κανει flexy 100 και περιμενε να πληρωσει 75 ευρω :mad: Τεσπα αυτα τα ψιλα γραμματα θα την φανε την Wind....

 

Δεν ξέρω αν είναι ψιλά γράμματα η όχι, εμένα πάντως με ενημερώσανε από την αρχή στο κατάστημα ότι η προσφορά ισχύει από τον 2ο μήνα και για ένα χρόνο... Οπότε, δε μπορώ να έχω παράπονο, το ήξερα και το επέλεξα.

Όπως και να΄χει όμως... 380 λεπτά με 40 ευρώ, ακόμη δεν έχω βρει αλλού... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι ψιλά γράμματα η όχι, εμένα πάντως με ενημερώσανε από την αρχή στο κατάστημα ότι η προσφορά ισχύει από τον 2ο μήνα και για ένα χρόνο... Οπότε, δε μπορώ να έχω παράπονο, το ήξερα και το επέλεξα.

Όπως και να΄χει όμως... 380 λεπτά με 40 ευρώ, ακόμη δεν έχω βρει αλλού... :wink:

 

Παντως στο συμβολαιο και στους ορους της προσφορας στο site δεν υπαρχει καμια αναφορα, αν ισχυει μιλαμε για τρελη ξεφτυλα :!:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1122

Link to comment
Share on other sites

μη το γελάς.. καθόλου! από τις 11 Ιουλίου έχουν στείλει τα χαρτιά μου από ένα κατάστημα WIND Βόλου για το ebill και ακόμα τπτ.. όχι οτι περίμενα να γίνει.. την ώρα που ετοίμαζαν την αίτηση μάλωνε ο ένας υπάλληλος με τις δύο άλλες κοπέλες του καταστήματος για το ποιος θα πάει να πάρει τα σουβλάκια.. :mad: (και το κακό είναι πως δε μπορώ να ξαναπάω Βόλο πριν τέλος Αυγούστου)

 

είναι μερικά που θέλουν κλείσιμο..

 

Μη μου πεις ότι μιλάς για το κατάστημα στην Ιάσονος&Τοπάλη στο Βόλο; :lol: Καλά αυτό το κατάστημα με έχει αφήσει δυσαρεστημένο...έτρεχα και δεν έφτανα για πιστώσεις με τις υπηρεσίες 3g που μου είχαν ενεργοποιήσει άθελά μου...!:mad:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο συμβολαιο και στους ορους της προσφορας στο site δεν υπαρχει καμια αναφορα, αν ισχυει μιλαμε για τρελη ξεφτυλα :!:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1122

 

 

 

Αν εσύ πήγες σε κατάστημα, υπέγραψες και το είδες μετά στο λογαριασμό σου χωρίς να έχεις ενημερωθεί πριν υπογράψεις, τότε πολύ καλά κάνεις και τους κράζεις...

Προσωπικά όμως δε θα το έλεγα ξεφτύλα, μιλώντας για εμένα. Σωστά ενημερώθηκα από το κατάστημα και όλα γίνανε ακριβώς όπως μου τα είπανε. Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι μπράβο. :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αν εσύ πήγες σε κατάστημα, υπέγραψες και το είδες μετά στο λογαριασμό σου χωρίς να έχεις ενημερωθεί πριν υπογράψεις, τότε πολύ καλά κάνεις και τους κράζεις...

Προσωπικά όμως δε θα το έλεγα ξεφτύλα, μιλώντας για εμένα. Σωστά ενημερώθηκα από το κατάστημα και όλα γίνανε ακριβώς όπως μου τα είπανε. Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι μπράβο. :wink:

 

Λες να ενημερωθηκα και να φωναζω; :lol: Μπραβο δεν μπορεις να πεις γιατι οπως βλεπεις δεν αναφερεται πουθενα επισημα και 2 ατομα (εγω και ο αλλος φιλος) μαλλον την πατησαμε.

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις σου λέω, εγώ λέω μπράβο για το κατάστημα που με ενημέρωσε...

Αυτούς που δεν σε ενημερώσανε και εγώ τους κράζω !!!

 

Το ίδιο πράγμα λέμε και διαφωνούμε !!! :lol: :lol: :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως της αδερφής μου που έκανε το Wind flexy 55 με 40 ευρώ, κανονικότατα της αφαίρεσαν τη διαφορά από τον πρώτο λογαριασμό που έκανε με το νέο πακέτο...
Link to comment
Share on other sites

Μη μου πεις ότι μιλάς για το κατάστημα στην Ιάσονος&Τοπάλη στο Βόλο; :lol: Καλά αυτό το κατάστημα με έχει αφήσει δυσαρεστημένο...έτρεχα και δεν έφτανα για πιστώσεις με τις υπηρεσίες 3g που μου είχαν ενεργοποιήσει άθελά μου...!:mad:

 

ναι για το συγκεκριμένο μιλάω.. είναι για γέλια οι τύποι εκεί :mad:

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

αυτή η προσφορα στο wind flexy έχει κανένας ιδέα μέχρι ποτε θα ισχύει? ρώτησα σε κατάστημα και είπαν δεν έχουν ενημέρωση.ανά πασα στιγμή μπορεί να τους πάρουν τηλέφωνο να τους το κόψουν
Link to comment
Share on other sites

αυτή η προσφορα στο wind flexy έχει κανένας ιδέα μέχρι ποτε θα ισχύει? ρώτησα σε κατάστημα και είπαν δεν έχουν ενημέρωση.ανά πασα στιγμή μπορεί να τους πάρουν τηλέφωνο να τους το κόψουν

 

Να πας σε αλλο καταστημα τοτε γιατι η προσφορα ισχυει μεχρι 31/12.

Link to comment
Share on other sites

Να πας σε αλλο καταστημα τοτε γιατι η προσφορα ισχυει μεχρι 31/12.

 

μάλιστα ευχάριστο πολύ. αθηνα κέντρο έχετε να προτείνεται κανένα κατάστημα τις προκοπης να ξέρουν καλά τι γίνετε?η και νοτιοανατολικά προάστια

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα ευχάριστο πολύ. αθηνα κέντρο έχετε να προτείνεται κανένα κατάστημα τις προκοπης να ξέρουν καλά τι γίνετε?η και νοτιοανατολικά προάστια

Σταδίου ψηλά, πολύ κοντά στο Σύνταγμα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σταδίου ψηλά, πολύ κοντά στο Σύνταγμα.

 

Όταν είμουν ΤΙΜ είχα πολλά παράπονα από το κατάστημα απέναντι από το Υπ. Υγείας, νομίζω Πλ. Βάθης είναι εκεί.

Παράπονα είχαμε όλοι και από το κατάστημα στην πλ. 1866 στα Χανιά...

 

Poso ensomatomeno ipoloipo exo sto flexy55?

http://www.wind.com.gr/ConDows/FlexyNew_GR.pdf

Link to comment
Share on other sites

Το Wind 1 έχει ενημέρωση υπολοίπου ?

 

Όχι. Τι υπόλοιπο να έχεις άλλωστε, αφού δεν δίνει προπληρωμένο ("δωρεάν" όπως το αποκαλούν τα τζιμάνια του marketing :mad:) χρόνο ομιλίας!

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...