Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

visa electron χρεωστικη τους κανει; Ειχα την εντυπωση οτι αρκει ενα αποδεικτικο ΑΦΜ και η ταυτοτητα.

Ό,τι έχεις ευχαρίστηση. Κάνει και το αποδεικτικό ΑΦΜ ή διαφορετικά η visa electron!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

visa electron χρεωστικη τους κανει; Ειχα την εντυπωση οτι αρκει ενα αποδεικτικο ΑΦΜ και η ταυτοτητα.

Με Visa electron (αλλά πιστωτική) άνοιξα το TIM 1 μου. ;)

Τότε ο Πέτρος με είχε κατατοπίσει. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με Visa electron (αλλά πιστωτική) άνοιξα το TIM 1 μου. ;)

Τότε ο Πέτρος με είχε κατατοπίσει. :)

Και η χρεωστική πάντως την κάνει τη δουλειά της ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια (τελευταια το υποσχομαι!!) ερωτησουλα. Αν δωσω τη visa electron χρεωστικη για εξοφληση των λογαριασμων θα τσιμπησω και την επιπλεον επιδοτηση; Μπορω αμεσως μετα να ζητησω πληρωμη σε μετρητα; Γιατι καρτα δε δινω σε δυο εταιριες, wind και vivodi :p
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια (τελευταια το υποσχομαι!!) ερωτησουλα. Αν δωσω τη visa electron χρεωστικη για εξοφληση των λογαριασμων θα τσιμπησω και την επιπλεον επιδοτηση; Μπορω αμεσως μετα να ζητησω πληρωμη σε μετρητα; Γιατι καρτα δε δινω σε δυο εταιριες, wind και vivodi :p

Έλα ρε, τι θα σου κάνει η Wind;

Εγώ δε δίνω κάρτα σε Vivodi και Tellas και OTE/Cosmote.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μου ειναι οτι αν γινει λαθος χρεωση στο λογαριασμο η συνηθης πρακτικη της wind ειναι να αναγνωριζουν το λαθος μετα απο μηνες, γιατι να τους δανεισω χρηματα χωρις τοκο λοιπον; Σκεψου πχ να εχεις wind plus non stop και να σε χρεωνουν κανονικα (κατι το οποιο διαβασα να εγινε σε μερικους τωρα τελευταια), καταλαβαινεις για τι ποσα μιλαμε... Γι'αυτο μετρητα και πληρωμη μονο το κανονικο ποσο (αμα εχω αλλαξει και κλιμακα τελους συνδρομητων θα το αφαιρεσω και αυτο :p ).
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μου ειναι οτι αν γινει λαθος χρεωση στο λογαριασμο η συνηθης πρακτικη της wind ειναι να αναγνωριζουν το λαθος μετα απο μηνες, γιατι να τους δανεισω χρηματα χωρις τοκο λοιπον; Σκεψου πχ να εχεις wind plus non stop και να σε χρεωνουν κανονικα (κατι το οποιο διαβασα να εγινε σε μερικους τωρα τελευταια), καταλαβαινεις για τι ποσα μιλαμε... Γι'αυτο μετρητα και πληρωμη μονο το κανονικο ποσο (αμα εχω αλλαξει και κλιμακα τελους συνδρομητων θα το αφαιρεσω και αυτο :p ).

 

Μα , ο λογαριαμός σου έρχεται ένα μήνα σχεδόν πριν την ημερομηνία πληρωμής.

Αν διαφωνείς , τότε πας στο κατάστημα και βγάζεις τότε την κάρτα από την αυτόματη πληρωμή.

Ετσι δεν θα προλάβουν να σε χρεώσουν

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι έχεις ευχαρίστηση. Κάνει και το αποδεικτικό ΑΦΜ ή διαφορετικά η visa electron!

:lol: ξερεις κατι? εχω και μια καρτα απο το video club της γειτονιας μου...μπορω να κανω συνδεση???

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

:lol: ξερεις κατι? εχω και μια καρτα απο το video club της γειτονιας μου...μπορω να κανω συνδεση???

Αν το video club της γειτονιάς σου βγάζει καμιά electron μέσω συνεργασίας με κάποια τράπεζα, τότε άνετα!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον δεν υπαρχει ενημερωση υπολοιπου.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να ενημερωθώ για το κόστος του τελευταίου λογαριασμού πρέπει να καλέσω το 1260 με χρέωση 0.24ευρω/κλήση; ή υπάρχει κάποιο άλλο νούμερο;

 

ευχαριστώ,

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να ενημερωθώ για το κόστος του τελευταίου λογαριασμού πρέπει να καλέσω το 1260 με χρέωση 0.24ευρω/κλήση; ή υπάρχει κάποιο άλλο νούμερο;

 

ευχαριστώ,

Νίκος

Υποθέτω μπορούν να σου το πουν και από το τμήμα λογαριασμών, 210 5100100.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να ενημερωθώ για το κόστος του τελευταίου λογαριασμού πρέπει να καλέσω το 1260 με χρέωση 0.24ευρω/κλήση; ή υπάρχει κάποιο άλλο νούμερο;

 

ευχαριστώ,

Νίκος

Εντελώς δωρεάν στο 8008887316 από το κινητό σου. ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδία αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Έχω flexy 30 το οποίο είναι και σε οικογενειακό πακέτο συνδεμένο με ένα ακόμα νούμερο. Είναι νέα σύνδεση απο το νοέμβριο.

Τώρα θα φύγω εξωτερικό για ένα σημαντικό διάστημα και θα ήθελα να μηδενισω το flexy ή τέλος πάντων να μειώσω όσο το δυνατόν το πάγιο για να μην έχω τσάμπα το χρόνο και δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω.Στη wind που ρώτησα δε μου δίνουν καμιά εναλλακτική να μειώσω το πάγιο η κάτι άλλο αν δεν περάσει ένας χρόνος(νά σπάσω το οικογενειακό η να το γυρίσω σε κάρτα κτλ).

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος που μπορεί να μου προσφέρει λύση και δεν μου το λένε στην Wind;

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Παιδία αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Έχω flexy 30 το οποίο είναι και σε οικογενειακό πακέτο συνδεμένο με ένα ακόμα νούμερο. Είναι νέα σύνδεση απο το νοέμβριο.

Τώρα θα φύγω εξωτερικό για ένα σημαντικό διάστημα και θα ήθελα να μηδενισω το flexy ή τέλος πάντων να μειώσω όσο το δυνατόν το πάγιο για να μην έχω τσάμπα το χρόνο και δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω.Στη wind που ρώτησα δε μου δίνουν καμιά εναλλακτική να μειώσω το πάγιο η κάτι άλλο αν δεν περάσει ένας χρόνος(νά σπάσω το οικογενειακό η να το γυρίσω σε κάρτα κτλ).

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος που μπορεί να μου προσφέρει λύση και δεν μου το λένε στην Wind;

 

να πληρώσεις πίσω την επιδότηση που πήρες και να το κάνεις κάρτα μετά

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!1215!!!

Αυτοματη, χωρις χρεωση, ενημερωση για ποσα λογαριασμου, τελευταιας πληρωμης κτλ...

Link to comment
Share on other sites

ή αν δε σε αφήνουν να το γυρίσεις σε κάρτα πριν περάσει χρόνος (αυτό δεν είπες ή δεν κατάλαβα καλά?) τότε να πληρώσεις την επιδότηση και να κάνεις φορητότητα δωρεάν σε καρτοκινητό άλλης εταιρείας για να μη χάσεις το νούμερο

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά...

Νομίζω θα καθίσω με το κομπιουτεράκι να δω τι συμφέρει να πληρώσω πίσω την επιδότηση κ να μηδενίσω το πάγιο η να το αφήσω όπως είναι και να πλήρωνω το flexy κάθε μήνα...

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Πηρε το ματι μου μια διαφημηση αλλα την ειδα στο τελος της. Πρεπει να ελεγε οτι τα νεα συμβολαια εχουν 1 μηνα δωρεαν wind plus non stop, την ειδε κανεις να μας πει αν ειναι ετσι;
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω νέα σύνδεση στο Flexy 20;

Αν ναι, θα έχω τα προνόμια του 25 πληρώνοντας για ένα χρόνο 20 ευρώ μηνιαιο πάγιο;

Ή θα πρέπει να κάνω σύνδεση στο 25 και θα πληρώνω τα πάγια του 20;

Τελικά, μπορεί κάποιος που δεν θέλει ας πούμε να επωφεληθεί της προσφοράς, να κάνει νέα σύνδεση στο FLEXY 20;

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω νέα σύνδεση στο Flexy 20;

Αν ναι, θα έχω τα προνόμια του 25 πληρώνοντας για ένα χρόνο 20 ευρώ μηνιαιο πάγιο;

Ή θα πρέπει να κάνω σύνδεση στο 25 και θα πληρώνω τα πάγια του 20;

Τελικά, μπορεί κάποιος που δεν θέλει ας πούμε να επωφεληθεί της προσφοράς, να κάνει νέα σύνδεση στο FLEXY 20;

Θα κάνεις νέα σύνδεση στο 25 και θα πληρώνεις το πάγιο του 20. Αν κάνεις σύνδεση στο 20 θα πληρώνεις και πάλι το πάγιο του 20!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...