Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωπα με σκαλωσες με 20 ευρω εχεις 2600 προς ολους και 2GB internet??

 

Για φοιτητικο τι κανεις στην wind?

 

Και μου περισσεύουν και 8.5 ευρώ. Κάνεις αίτηση για καινούριο νούμερο μόνο δυστυχώς. Ψάξε στο google για φοιτητικό wind και θα σου το βγάλει γιατί τώρα είμαι από κινητό και είναι στενοχωρα τα πράγματα..

 

Καλά εγώ με 2 10ρες κάρτες το τρίμηνο καλύπτομαι άνετα.. δεν υπάρχει κάτι που να πλησιάζει καν!

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εδω ρε παιδια δεν μπορουν να εξυπηρετησουν τους ηδη πελατες τους, θελετε να μας φατε εσείς οι νέοι τη σειρα?:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας θέλουν, να φύγετε να πάτε αλλού.

Πως αλλιώς να το δώσουν να το καταλάβετε? :lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

εδω ρε παιδια δεν μπορουν να εξυπηρετησουν τους ηδη πελατες τους, θελετε να μας φατε εσείς οι νέοι τη σειρα?:p

 

και για πες μας, ποιά εταιρία εξυπηρετεί όλους τους πελάτες της;

Link to comment
Share on other sites

σε όλες πλέον τον ίδιο χρόνο κάνουν, 1 μήνα για μεταφορά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

Για φοιτητικο τι κανεις στην wind?

 

Πας σε ένα σταθμό μετρό και ζητάς στους προωθητές να σου δώσουν ένα.

Link to comment
Share on other sites

Πας σε ένα σταθμό μετρό και ζητάς στους προωθητές να σου δώσουν ένα.

 

ισχυει? ποτε δεν ξερεις...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ισχυει? ποτε δεν ξερεις...

 

αν το κάνεις διακριτικά.

Αλλα έχει ειπωθεί εδώ και λίγες μέρες, μην το κάνουμε βούκινο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

Σήμερα ήρθε sms ότι έληξαν τα bonus λεπτά που είχα από ανανέωση σε κατάστημα. Άρα 15 μέρες η διάρκεια του δώρου σε ανανέωση; :confused:

 

Μήπως ειναι απο προηγούμενη ανανεωση??Γιατι ακομα και αν τα έχεις καταναλώσει,όταν έρχεται η ημερομηνία λήξης στέλνει μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξέρετε κανενα νουμερο για επικοινωνια με την wind εκτος του 1260 γιατι εχω κατι προβληματα εξαφανηστικαν 3 ευρω μυστηριοδως και εχω κανη 6 τηλεφωνα με χρεωση και στην μεση της συνομιλίας δικοπτετε και δουλεια δεν εχω κανη
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξέρετε κανενα νουμερο για επικοινωνια με την wind εκτος του 1260 γιατι εχω κατι προβληματα εξαφανηστικαν 3 ευρω μυστηριοδως και εχω κανη 6 τηλεφωνα με χρεωση και στην μεση της συνομιλίας δικοπτετε και δουλεια δεν εχω κανη

 

στειλε e-mail ή γράψε στο fb

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενεργοποιήθηκα μετά από 3 βδομάδες αναμονή.

Πάρτε και κανα τηλεφωνο στα κεντρικα για κραξιμο και τα γνωστα..<

Παντως έκανα πολύ καλά.Οι προσφορές του wf2g απλά δε παίζονται!!!

Όσον αφορά το σήμα είναι ανάλογα τη περιοχή αλλά πολύ βελτιωμένο, προσωπικά το δούλεψα Αθήνα και επαρχία σε πολλές περιοχές και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.

 

Είναι μονόδρομος πλέον..!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξέρετε κανενα νουμερο για επικοινωνια με την wind εκτος του 1260 γιατι εχω κατι προβληματα εξαφανηστικαν 3 ευρω μυστηριοδως και εχω κανη 6 τηλεφωνα με χρεωση και στην μεση της συνομιλίας δικοπτετε και δουλεια δεν εχω κανη

 

Μήπως έχεις δώσει το τηλέφωνο κάπου σε αυτές τις περίεργες υπηρεσίες με υψηλή χρέωση?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξέρετε κανενα νουμερο για επικοινωνια με την wind εκτος του 1260 γιατι εχω κατι προβληματα εξαφανηστικαν 3 ευρω μυστηριοδως και εχω κανη 6 τηλεφωνα με χρεωση και στην μεση της συνομιλίας δικοπτετε και δουλεια δεν εχω κανη

 

Δε ξερω για την δικη σου περιπτωση αλλα συμβαινει απο παλια να χανονται ευρω απο το f2g.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω για την δικη σου περιπτωση αλλα συμβαινει απο παλια να χανονται ευρω απο το f2g.

 

μήπως μπερδεύεις το f2g με τη vodafone (λέω γω τώρα...);

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενεργοποιήθηκα μετά από 3 βδομάδες αναμονή.

Πάρτε και κανα τηλεφωνο στα κεντρικα για κραξιμο και τα γνωστα..<

Παντως έκανα πολύ καλά.Οι προσφορές του wf2g απλά δε παίζονται!!!

Όσον αφορά το σήμα είναι ανάλογα τη περιοχή αλλά πολύ βελτιωμένο, προσωπικά το δούλεψα Αθήνα και επαρχία σε πολλές περιοχές και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.

 

Είναι μονόδρομος πλέον..!!!:):):)

 

Πότε ενεργοποιήθηκες, σήμερα; Πότε είχες κάνει αίτηση φορητότητας;

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπερδεύεις το f2g με τη vodafone (λέω γω τώρα...);

 

Σα το f2g δεν ειναι η βοντα, η βοντα εχει αλλα

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω την ιστορία με τον κουμπάρο μου που την έζησα από κοντά

αφού μαζί πήγαμε να κάνει φορητότητα από κοσμοκάρτα σε f2g.

 

Πρώτη φορά πήγαμε τον Μάρτιο και αφού έκανε όλα τα διαδικαστικά του είπαν

ότι μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία και συνδεθεί στη wind θα τον ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή με μήνυμα στο κινητό.

Μετά το Πάσχα (είχαν περάσει σχεδόν 2 μήνες) πήγαμε μαζί να δούμε τι γίνεται και του είπαν ότι η αίτηση ακυρώθηκε από το χρήστη πράγμα φυσικά που δεν ίσχυε.

Κάνει επί τόπου 2η αίτηση και του ξανανέφεραν τα περί τηλεφωνήματος ή μηνύματος όταν τον συνδέσουν.

Αυτή τη φορά όμως δεν αφήσαμε να περάσουν 2 μήνες οπότε πήγαμε πάλι στο μαγαζί σε 15 μέρες περίπου

και αφού κοίταξαν τον υπολογιστή τους μας είπαν "έτοιμοι είστε, αν θέλετε μπορούμε να σας συνδέσουμε".

Σε ερώτηση μας "αφού είμαστε έτοιμοι γιατί δεν έχει γίνει ακόμα η σύνδεση" πήραμε την μεγαλειώδη απάντηση

"όποιος θέλει να συνδεθεί έρχεται και μας το λέει"

 

ΥΓ. παρόλο που η φορητότητα έγινε τέλος Μαΐου με κάθε ανανέωση παίρνει τα 300 λεπτά προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω την ιστορία με τον κουμπάρο μου που την έζησα από κοντά

αφού μαζί πήγαμε να κάνει φορητότητα από κοσμοκάρτα σε f2g.

 

Πρώτη φορά πήγαμε τον Μάρτιο και αφού έκανε όλα τα διαδικαστικά του είπαν

ότι μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία και συνδεθεί στη wind θα τον ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή με μήνυμα στο κινητό.

Μετά το Πάσχα (είχαν περάσει σχεδόν 2 μήνες) πήγαμε μαζί να δούμε τι γίνεται και του είπαν ότι η αίτηση ακυρώθηκε από το χρήστη πράγμα φυσικά που δεν ίσχυε.

Κάνει επί τόπου 2η αίτηση και του ξανανέφεραν τα περί τηλεφωνήματος ή μηνύματος όταν τον συνδέσουν.

Αυτή τη φορά όμως δεν αφήσαμε να περάσουν 2 μήνες οπότε πήγαμε πάλι στο μαγαζί σε 15 μέρες περίπου

και αφού κοίταξαν τον υπολογιστή τους μας είπαν "έτοιμοι είστε, αν θέλετε μπορούμε να σας συνδέσουμε".

Σε ερώτηση μας "αφού είμαστε έτοιμοι γιατί δεν έχει γίνει ακόμα η σύνδεση" πήραμε την μεγαλειώδη απάντηση

"όποιος θέλει να συνδεθεί έρχεται και μας το λέει"

 

ΥΓ. παρόλο που η φορητότητα έγινε τέλος Μαΐου με κάθε ανανέωση παίρνει τα 300 λεπτά προς όλους.

 

:blink::X:ninja::lol::lol: :rotfl:

 

Δεν υπάρχει, ούτε για ανέκδοτο δεν το λες αυτό....άψογο...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά πήγαμε τον Μάρτιο και αφού έκανε όλα τα διαδικαστικά του είπαν

ΥΓ. παρόλο που η φορητότητα έγινε τέλος Μαΐου με κάθε ανανέωση παίρνει τα 300 λεπτά προς όλους.

λογικοτητα μου ακουγεται

Link to comment
Share on other sites

Απο τον Μάρτιο, τέλος Μαΐου; Δηλαδή δεν εχουν κάποιο τεχνικό προβλημα αυτόν τον καιρό όπως μας λενε στα τηλέφωνα, ανέκαθεν ηταν για τα πανηγύρια...
Link to comment
Share on other sites

6/12 υπογραφη χαρτιών και παραλαβη καρτας sim, φορητοτητα απο vodafone. Και τ ωραιο ειναι οτι η ποινικη ρητρα της voda ηταν 56 ευρω που εφευγα απο το συμβολαιο και με την καθυστερηση της wind ανεβηκε στα 80

 

Τιποτα ακομη.

Link to comment
Share on other sites

6/12 υπογραφη χαρτιών και παραλαβη καρτας sim, φορητοτητα απο vodafone. Και τ ωραιο ειναι οτι η ποινικη ρητρα της voda ηταν 56 ευρω που εφευγα απο το συμβολαιο και με την καθυστερηση της wind ανεβηκε στα 80

 

Τιποτα ακομη.

 

Αυτό δεν γίνεται να ανέβει η ρήτρα. Αν συνεχίζεις να πληρώνεις βοντα η ρήτρα θα πέσει. Όταν έλθει εκκαθαριστικος μπορείς να τον αμφισβητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...