Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλώς με την Q όταν θέλεις να μιλήσεις λίγο, σε κλήση τύπου "που είστε, έρχεστε;" ή "θύμησε μου, τον καφέ γλυκό είπαμε;" δεν λυπάσαι να καλέσεις. :p

Κι αν πάλι θέλεις να μιλήσεις πολύ, πάλι σε συμφέρει έναντι του F2G με τη διαφορά ότι το τελευταίο λεπτό θα σου χρεωθεί ολοκληρο στην Q.

Ε καί;

Τα δωρεάν λεπτά F2G είναι ΕΙΚΟΝΙΚΑ αν δεν τα εξαντλήσεις απόλυτα. "Φεύγουν" για πλάκα και στο τέλος ουσιαστικά μιλάς πολύ λιγότερο. Σκέφτεσαι να καλέσεις γιατί λές "ρε γ@μώτο θα χάσω 3λεπτο για πλάκα"!

Χώρια που όπως προείπα στην Q ενεργοποιείς σταδιακά ένα ένα τα πακέτα κι εφόσον τα χρειάζεσαι και δεν τα πληρώνεις €10,00 με τη μία...

Όλα αυτά δεν τα εκφράζω ως fan boy κάποιας εταιρείας, αλλά επειδή προσωπικά έχω δώσει χιλιάδες ευρώ σε συμβόλαια κι άλλα πακέτα (και το μετανιώνω), μετά το "γύρισα" σε Cosmoκάρτα πολύ καιρό με €10,00 100 λεπτά ομιλίας δώρο/μήνα, την οποία και κράτησα μόνο για να έχω €0,01/1' με σύζυγο, αδερφό και γονείς.

Τελικά αγόρασα dual sim συσκευή με καλή μπαταρία και χαμηλό SAR, έβαλα Q και σώθηκα... :up:

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Απλώς με την Q όταν θέλεις να μιλήσεις λίγο, σε κλήση τύπου "που είστε, έρχεστε;" ή "θύμησε μου, τον καφέ γλυκό είπαμε;" δεν λυπάσαι να καλέσεις. :p

Κι αν πάλι θέλεις να μιλήσεις πολύ, πάλι σε συμφέρει έναντι του F2G με τη διαφορά ότι το τελευταίο λεπτό θα σου χρεωθεί ολοκληρο στην Q.

Ε καί;

Τα δωρεάν λεπτά F2G είναι ΕΙΚΟΝΙΚΑ αν δεν τα εξαντλήσεις απόλυτα. "Φεύγουν" για πλάκα και στο τέλος ουσιαστικά μιλάς πολύ λιγότερο. Σκέφτεσαι να καλέσεις γιατί λές "ρε γ@μώτο θα χάσω 3λεπτο για πλάκα"!

Χώρια που όπως προείπα στην Q ενεργοποιείς σταδιακά ένα ένα τα πακέτα κι εφόσον τα χρειάζεσαι και δεν τα πληρώνεις €10,00 με τη μία...

Όλα αυτά δεν τα εκφράζω ως fan boy κάποιας εταιρείας, αλλά επειδή προσωπικά έχω δώσει χιλιάδες ευρώ σε συμβόλαια κι άλλα πακέτα (και το μετανιώνω), μετά το "γύρισα" σε Cosmoκάρτα πολύ καιρό με €10,00 100 λεπτά ομιλίας δώρο/μήνα, την οποία και κράτησα μόνο για να έχω €0,01/1' με σύζυγο, αδερφό και γονείς.

Τελικά αγόρασα dual sim συσκευή με καλή μπαταρία και χαμηλό SAR, έβαλα Q και σώθηκα... :up:

 

Eχεις δίκιο. Το τρίλεπτο ελάχιστη χρέωση δεν είναι καθόλου συμφέρον εκτός αν καποιος μιλά κλήσεις μεγάλης διάρκειας. Ομως αυτό δεν αφορά στην πλειοψηφία των χρηστών. Επίσης πολύ συχνά παίρνεις κάποιον και δε μπορεί να σου μιλήσει εκείνη τη στιγμή

(σύνηθες φαινόμενο) σου λέει πάρε με σε λίγο, πάει το τρίλεπτο. Ακόμα όμως συχνά συμβαίνει να πάρεις κάποιον να μην έχει καλό σήμα και να πέσει η γραμμή. Επίσης συχνά μου έχει συμβεί να καλώ άτομα και να μου λένε πάρε στο σταθερό!

 

Ας σκεφτούμε λογικά: οσο μεγαλύτερη η ελάχιστη χρέωση τόσο το χειρότερο για το συνδρομητή

Edited by spartak
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θεωρώ την Q φθηνότερη πάντως, με τις παρούσες συνθήκες.

 

Με 10 ευρω σε F2G παίρνω 130 λεπτά + 100 λεπτά =230 λεπτά προς όλους.

Με 10 ευρώ σε Q παίρνω 120 λεπτά προς όλους και 180 προς Q/Wind.

 

Για κάποιον που το χρησιμοποιεί το κινητό για δουλειά, τα 230 προς όλους του είναι πολύ πιο χρήσιμα από τα 120 προς όλους.

Είναι θέμα επιλογών κυρίως και καταλαβαίνω οτι σε κάποιους βολεύει καλύτερα το πακέτο της Q, αλλά δεν μπορώ να δεχτώ αυτό που λένε ότι είναι φθηνότερο από το F2G. Είναι εξίσου καλά και φθηνά πακέτα για ανθρώπους με ελαφρώς διαφορετικές ανάγκες. Σε σχέση με άλλες εταιρίες πάντως και τα δύο πακέτα είναι κορυφή!

Τα 130 λεπτά από που προκύπτουν;

Με 20€ ανανέωση , πόσα λεπτά προς όλους δίνει (εκτός από τα 200') ;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γράφει όμως: "Τα παραπάνω λεπτά είναι συνολικά (Νέο F2G με κλήση στο 1300+ Bonus καταστημάτων)"
Link to comment
Share on other sites

 

Ας σκεφτούμε λογικά: οσο μεγαλύτερη η ελάχιστη χρέωση τόσο το χειρότερο για το συνδρομητή

 

ακριβως! Επισης, η q εχει φτηνοτερο sms (ιδια τιμη ΚΑΙ προς εξωτερικο) και εχει περισσοτερα πακετα ομιλιας προς εξωτερικο. Οσο αφορα το 10ευρω που ελεγαν τα παιδια, εγω βαζω 10 ευρω και με τα πακετα του 1 ευρω βγαζω 2-3 μηνες χωρις αλλη ανανεωση. Στο f2g θα χρειαζομουν τουλαχιστον 10ε/μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Και;

Τι εννοείς με αυτό;

 

Οτι στα λεπτά που αναφέρονται περιλαμβάνονται και αυτά της ανανέωσης,λογώ εγγραφης στο 1300.

Ενω πριν επαιρνες 100 λεπτα προς ολους με ανανέωση 10 ευρω από το περιπτερο,τώρα αν ανανεωσεις στο κατάστημα θα εχεις τα 100 του μπονους + αλλα 30' = 130' προς όλους (όχι 100'+130'=230'). Αντίστοιχα και στην 20ευρη ανανέωση 200' από την ανανέωση +100' από το μπόνους καταστημάτων.Αν κάπου κάνω λάθος διορθωστε με,δεν το εχω δοκιμασει σε f2g,αυτό καταλαβαίνω από την υποσημείωση στη σελ. της wind.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο μεγαλύτερο και κεντρικότερο ίσως κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη, αρνήθηκαν ανανέωση 10€ κι είπαν πως η ελάχιστη είναι 11€ εδώ και λίγο καιρό. Πολιτική του καταστήματος να υποθέσω;
Link to comment
Share on other sites

Οτι στα λεπτά που αναφέρονται περιλαμβάνονται και αυτά της ανανέωσης,λογώ εγγραφης στο 1300.

Ενω πριν επαιρνες 100 λεπτα προς ολους με ανανέωση 10 ευρω από το περιπτερο,τώρα αν ανανεωσεις στο κατάστημα θα εχεις τα 100 του μπονους + αλλα 30' = 130' προς όλους (όχι 100'+130'=230'). Αντίστοιχα και στην 20ευρη ανανέωση 200' από την ανανέωση +100' από το μπόνους καταστημάτων.Αν κάπου κάνω λάθος διορθωστε με,δεν το εχω δοκιμασει σε f2g,αυτό καταλαβαίνω από την υποσημείωση στη σελ. της wind.

 

Ναι, ετσι είναι. Που είναι το λάθος που θελεις να τονίσεις;:worry:

 

Σήμερα στο μεγαλύτερο και κεντρικότερο ίσως κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη, αρνήθηκαν ανανέωση 10€ κι είπαν πως η ελάχιστη είναι 11€ εδώ και λίγο καιρό. Πολιτική του καταστήματος να υποθέσω;

 

Ναι. Βγαλτους στο τάκο εδω:

 

http://www.facebook.com/WINDF2G

 

αναφέροντας ακριβως για ποιο καταστημα μιλάς. Θα διορθωθεί η "πολιτική" του καταστήματος άμεσα. Τα 11 τα ζητανε επειδη απο εκει και πάνω πιάνουν τα μπόνους. Αν το έλεγαν με όμορφο τροπο και με ειλικρίνεια, το 90% των πελατών θα τους έδινε το 1 ευρώ παραπάνω για να πάρουν το μπόνους. Αλλά πηγαίνουν να το περάσουν στα πλάγια και μουλωχτά σαν πολιτική της Wind! Δωστους στεγνά!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι είναι. Που είναι το λάθος που θελεις να τονίσεις;:worry:

Το λάθος που θέλουμε να τονίσουμε είναι ότι ενώ εσύ αναφέρεις 230' (100' + 130') , δεν είναι έτσι αλλά είναι 130' σύνολο (100' +30') .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το λάθος που θέλουμε να τονίσουμε είναι ότι ενώ εσύ αναφέρεις 230' (100' + 130') , δεν είναι έτσι αλλά είναι 130' σύνολο (100' +30') .

 

Μάλλον δεν διαβασατε καλά. Ξαναδείτε το λοιπόν.

 

 

Εγω δεν θεωρώ την Q φθηνότερη πάντως, με τις παρούσες συνθήκες.

 

Με 10 ευρω σε F2G παίρνω 130 λεπτά + 100 λεπτά =230 λεπτά προς όλους.

Με 10 ευρώ σε Q παίρνω 120 λεπτά προς όλους και 180 προς Q/Wind.

 

Για κάποιον που το χρησιμοποιεί το κινητό για δουλειά, τα 230 προς όλους του είναι πολύ πιο χρήσιμα από τα 120 προς όλους.

Είναι θέμα επιλογών κυρίως και καταλαβαίνω οτι σε κάποιους βολεύει καλύτερα το πακέτο της Q, αλλά δεν μπορώ να δεχτώ αυτό που λένε ότι είναι φθηνότερο από το F2G. Είναι εξίσου καλά και φθηνά πακέτα για ανθρώπους με ελαφρώς διαφορετικές ανάγκες. Σε σχέση με άλλες εταιρίες πάντως και τα δύο πακέτα είναι κορυφή!

 

Τα 130 λεπτά που αναφέρω είναι το μπόνους ανανέωσης και τα 100 λεπτά που αναφέρω είναι η αγορά 100 λεπτών με 8 ευρώ απο πακέτο.

Ομοίως στην Q τα 180 λεπτά προς Q/wind είναι το μπόνους ανανέωσης και τα 120 λεπτά είναι η αγορά 2 πακέτων των 60 λεπτών = 120

 

Ο συλλογισμός μου έχει να κάνει με το τι παίρνουμε στην κάθε εταιρία με 10 ευρώ συνολικά. Βάζοντας 10 ευρώ μας μένουν γύρω στα 8 και κάτι ψιλά. Με αυτά στην μια εταιρία αγοράζεις 100 λεπτά, και στην άλλη αγοράζεις 120 και σου μένουν και 2 ευρω και κάτι.

 

Ο συνολικός συλλογισμός έχει να κάνει με το σύνολο των παροχών στα 10 ευρω και νομίζω οτι το πρώτο μου ποστ είναι σαφές. Εσείς αφαιρέσατε απο την προσφορά του f2g τα 100 λεπτά που αγοράζουμε προς 8 ευρώ, χωρις να κάνετε όμως την ανάλογη αφαίρεση απο το πακέτο της Q για να μιλάμε για όμοια πραγματα. Είτε βάζουμε και στις δύο εταιρίες τα πακέτα που μπορούν να αγοραστούν στο μέτρημα, είτε σε καμία.;)

Link to comment
Share on other sites

Τα 130 λεπτά που αναφέρω είναι το μπόνους ανανέωσης και τα 100 λεπτά που αναφέρω είναι η αγορά 100 λεπτών με 8 ευρώ απο πακέτο.

Ομοίως στην Q τα 180 λεπτά προς Q/wind είναι το μπόνους ανανέωσης και τα 120 λεπτά είναι η αγορά 2 πακέτων των 60 λεπτών = 120

 

α οκ πάσο,τώρα κατάλαβα.

edit

Αν ζητησει καποιος ανανεωση 1 ευρω θα την αρνηθούν? Ή το θέμα ειναι στο δεκάρικο?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αν ζητησει καποιος ανανεωση 1 ευρω θα την αρνηθούν? Ή το θέμα ειναι στο δεκάρικο?

 

Δεν εχω ακουσει να αρνουνται πουθενα ανανεωση 1 ευρω, επειδη ακριβως δεν ειναι στο όριο του μπόνους. Το παιχνίδι παίζεται στα 10 με τα 11 ευρω. Στα 10 δεν μετραει στον στόχο του μπόνους, στα 11 μετραει. Εκει το εφαρμόζουν λοιπόν.

Edited by highpriest
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ακουσει να αρνουνται πουθενα ανανεωση 1 ευρω, επειδη ακριβως δεν ειναι στο όριο του μπόνους. Το παιχνίδι παίζεται στα 10 με τα 11 ευρω. Στα 10 δεν μετραει στον στόχο του μπόνους, στα 11 μετραει. Εκει το εφαρμόζουν λοιπόν.

 

Οπως τα λες ειναι για μια ακομα φορα η γουιντ ξεφτιλιζεται μεσω των συνεργατων της

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οσοι σας λενε οτι δε γινεται 10 και χιλιες δικαιολογιες να το κανετε 11, πειτε τους να καλεσουν εκεινη τη στιγμη την εξυπηρετηση πελατων (απο το τηλεφωνο του καταστηματος) για να μιλησετε με υπαλληλο της εξ.πελατων να σας το επιβεβαιωσει
Link to comment
Share on other sites

Πολύ συχνά παίρνεις κάποιον και δε μπορεί να σου μιλήσει εκείνη τη στιγμή

(σύνηθες φαινόμενο) σου λέει πάρε με σε λίγο, πάει το τρίλεπτο. Ακόμα όμως συχνά συμβαίνει να πάρεις κάποιον να μην έχει καλό σήμα και να πέσει η γραμμή. Επίσης συχνά μου έχει συμβεί να καλώ άτομα και να μου λένε πάρε στο σταθερό!

 

Ας σκεφτούμε λογικά: οσο μεγαλύτερη η ελάχιστη χρέωση τόσο το χειρότερο για το συνδρομητή

 

Άντε πες τα! Αυτό ακριβώς εννοάω... :lol:

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο μεγαλύτερο και κεντρικότερο ίσως κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη, αρνήθηκαν ανανέωση 10€ κι είπαν πως η ελάχιστη είναι 11€ εδώ και λίγο καιρό. Πολιτική του καταστήματος να υποθέσω;

 

ποιο ???

 

 

Και εντάξει αν μιλάς με τις ώρες το F2GO είναι συμφέρων άλλα αν δεν μιλάς ώρες ώρες και κυρίως όταν έρχεσαι απο άλλη εταιρία νομίζω η Q είναι καλύτερη λύση για μενα ...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο μεγαλύτερο και κεντρικότερο ίσως κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη, αρνήθηκαν ανανέωση 10€ κι είπαν πως η ελάχιστη είναι 11€ εδώ και λίγο καιρό. Πολιτική του καταστήματος να υποθέσω;

 

Θα μας κάνεις μεγάλη χάρη αν γράψεις σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι. Έχω στο μυαλό μου τρία καταστήματα στο κέντρο και είναι κρίμα να υποψιάζομαι το λάθος μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα με τα 350 ΜΒ για 2 μήνες με κάθε ενεργοποίηση καρτοκινητού συνεχιζεται κανονικα έως και 30/09/12

Σημερα ανανεωθηκε αυτη και αυτη η σελιδα της wind με τις προσφορες καρτοκινητης στα καταστηματα και εγραψαν τη προσφορα με το motorola fire. Μηπως αργησαν λιγακι? συνεχιζεται κανονικα στα καταστηματα? κριμα και περιμεναμε νεο κινητο...

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

f2g2 έχω αλλά για να τα λέμε όλα..κάποιος που περνάει σε CU με ανανέωση 20 ευρώ παίρνει

δώρο 5 ευρώ λόγω φορητοτητας

240 προς voda

60 mb

Mε μια ματιά τα 240 προς voda είναι λίγα αλλά είναι προς voda και όχι προς wind... για τον συνήθη χρήστη έχουν μεγαλύτερη αξία...

Τα 60mb είναι τίποτα αλλά παλι για περιπτώσεις που θέλεις chat & email είναι αρκετά

Ενεργοποιείς το πακέτο που δίνει 500 προς voda και 100 προς όλους (3λεπτα) + 300 sms προς cu και συνολικα εχεις ....

740 προς voda

100 προς ολους

60 mb

300 sms προς cu

και υπόλοιπο στην κάρτα 16 ευρώ... με άλλα λόγια "παίρνεις" τα παραπάνω με 4 ευρώ

Σε εμάς έδωσε μόνιμα και 500 mb με 3 ευρώ αλλά δεν μας χρειάζεται (άσε που είναι κλειδωμένο το voip κλπ.. και αυτό είναι το στραβό στην όλη φάση)

Αν θέλεις βέβαια δίνεις άλλα 5 ευρό και παίρνεις σαν συμπλήρωμα 200 προς voda + 100 προς όλους

 

Εμένα βέβαια δεν με συγκινεί αλλά για κάποιους που θέλουν να ξεφύγουν απο τα ψαρέματα των συμβολαίων είναι ότι καλύτερο

Πχ συμβόλαια cosmote που σου λένε ότι όλοι έχουν cosmote αλλά μετά συνειδητοποιούν ότι η μισή ατζέντα τους είναι voda (μπορεί και παραπάνω)

γιατι έχουν περάσει την ηλικία των 15 και δεν έχουν whats up φίλους.:!:

Link to comment
Share on other sites

f2g2 έχω αλλά για να τα λέμε όλα..κάποιος που περνάει σε CU με ανανέωση 20 ευρώ παίρνει

δώρο 5 ευρώ λόγω φορητοτητας

240 προς voda

60 mb

Mε μια ματιά τα 240 προς voda είναι λίγα αλλά είναι προς voda και όχι προς wind... για τον συνήθη χρήστη έχουν μεγαλύτερη αξία...

Τα 60mb είναι τίποτα αλλά παλι για περιπτώσεις που θέλεις chat & email είναι αρκετά

Ενεργοποιείς το πακέτο που δίνει 500 προς voda και 100 προς όλους (3λεπτα) + 300 sms προς cu και συνολικα εχεις ....

740 προς voda

100 προς ολους

60 mb

300 sms προς cu

και υπόλοιπο στην κάρτα 16 ευρώ... με άλλα λόγια "παίρνεις" τα παραπάνω με 4 ευρώ

Σε εμάς έδωσε μόνιμα και 500 mb με 3 ευρώ αλλά δεν μας χρειάζεται (άσε που είναι κλειδωμένο το voip κλπ.. και αυτό είναι το στραβό στην όλη φάση)

Αν θέλεις βέβαια δίνεις άλλα 5 ευρό και παίρνεις σαν συμπλήρωμα 200 προς voda + 100 προς όλους

 

Εμένα βέβαια δεν με συγκινεί αλλά για κάποιους που θέλουν να ξεφύγουν απο τα ψαρέματα των συμβολαίων είναι ότι καλύτερο

Πχ συμβόλαια cosmote που σου λένε ότι όλοι έχουν cosmote αλλά μετά συνειδητοποιούν ότι η μισή ατζέντα τους είναι voda (μπορεί και παραπάνω)

γιατι έχουν περάσει την ηλικία των 15 και δεν έχουν whats up φίλους.:!:

 

Για να τα λεμε ολα αυτα που ειπες δεν συγκρινονται με f2g και ανανεωση με 20 ευρω!!!

 

Στο F2g με φορητοτητα παιρνεις αυτη τη στιγμη

30 ευρω (5/μηνα για 6 μηνες)

700mb (350 το μηνα)

+ αν ερθεις και δεν βαλεις καρτα για 2 εβδομαδες σου στελνει μνμ για τριπλασιασμο (100% δοκιμασμενο σε 3 νεα νουμερα)

Βαζεις 20ευρω καρτα οπως στο cu που ειπες και ενεργοποιεις το πακετο με 600 λεπτα και sms προς wind, 150 λεπτα σε σταθερα και 150 mb online bonus και εχεις

300' προς ολους απο ανανεωση

300' προς wind απο ανανεωση + 600' απο πακετο = 900' προς wind

300 sms προς wind απο ανενεωση + 600 απο πακετο = 900 sms προς wind

150' στα σταθερα ελλαδας

150 mb

+ αυτα που παιρνεις απο φορητοτητα

+ σου μενουν στη καρτα 10ευρω για αγορα ιντερνετ,πακετου προς ολους κτλ

 

Τι αλλο θελει καπιοιος που εχει συνδεση? Αυτο τον καλυπτει απολυτα

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Για αυτα τα 100% δοκιμασμένα με τον διπλασιασμό κλπ μπορείς να τα ξεχάσεις ..διάβασε μερικές σελιδες προς τα πίσω να παρεις μια γεύση...

οσο για τα 600 προς wind δεν πιστεύω οτι συγκρίνονται με τα 500 προς Voda!

και 10000 προς wind να είναι ...ειναι προς wind

θα στο πω αλλιώς καποιος απο συμβόλαιο cosmote αν φυγει δύσκολα καλύπτετε απο τα 300 προς ολους της wind

Μην κοιτάς λίγες περιπτώσεις (κατόχους f2g2 με 5 κολιτους που προλάβανε και τους χωσανε στο f2g2 και αυτούς..και κανα 2 ξεμπαρκους που βρήκαν στην ατζέντα τους και τους μιλάνε μονο και μονο γιατι εχουν wind

Κακα τα ψέματα ο χρόνος προς voda ειναι πολύ πιο χρήσιμος από τον χρόνο προς wind

Για τα σταθερά θα σου θυμίσω ενα πακετο που στοιχίζει 0,60 cent την ημέρα και σου δίνει 60 λεπτα προς σταθερά η προς cu..

φαντάσου οτι αυτό το πακέτο μπορει να χρησιμοποιηθεί με πολλούς τρόπους..!

όσο για το τι δίνει το f2g το ξερω καλά αυτο εχω και το δουλεύω με 3g voip, τον σερβερ μου με 3 fct απο voda cote wind,καβατζα intertelecom και 16αρα sim

Με άλλα λόγια κοιτα το πράγμα σφαιρικά και μην κρίνεις απο την δικια σου περίπτωση και μόνο.

Γιατί και για εμενα το f2g μαμαει... αλλα οχι υποχρεωτικα γι ολους

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Για αυτα τα 100% δοκιμασμένα με τον διπλασιασμό κλπ μπορείς να τα ξεχάσεις ..διάβασε μερικές σελιδες προς τα πίσω να παρεις μια γεύση...

οσο για τα 600 προς wind δεν πιστεύω οτι συγκρίνονται με τα 500 προς Voda!

και 10000 προς wind να είναι ...ειναι προς wind

θα στο πω αλλιώς καποιος απο συμβόλαιο cosmote αν φυγει δύσκολα καλύπτετε απο τα 300 προς ολους της wind

Μην κοιτάς λίγες περιπτώσεις (κατόχους f2g2 με 5 κολιτους που προλάβανε και τους χωσανε στο f2g2 και αυτούς..και κανα 2 ξεμπαρκους που βρήκαν στην ατζέντα τους και τους μιλάνε μονο και μονο γιατι εχουν wind

Κακα τα ψέματα ο χρόνος προς voda ειναι πολύ πιο χρήσιμος από τον χρόνο προς wind

όσο για το τι δίνει το f2g το ξερω καλά αυτο εχω και το δουλεύω με 3g voip, τον σερβερ μου με 3 fct απο voda cote wind,καβατζα intertelecom και 16αρα sim

Με άλλα λόγια κοιτα το πράγμα σφαιρικά και μην κρίνεις απο την δικια σου περίπτωση και μόνο.

Γιατί και για εμενα το f2g μαμαει... αλλα οχι υποχρεωτικα γι ολους

 

Ολες τις σελιδες τις εχω διαβασει δεν νομιζω να γραφτηκε κατι για το διπλασιασμο. Τεσπα εγω 3 νουμερα που ενεργοποιησα για το δωρεαν ιντερνετ απο ονλινε παραγγελεια πακετου (το τελευταιο το ενεργοποιησα τον αυγουστο) μου ηρθε μνμ την πρωτη εβδομαδα για διπλασιασμο δεν εβαλα και μετα για τριπλασιασμο!!! Οποτε δεν νομιζω να ηταν μονο σε εμενα αφου τα μνμ ηρθαν μετα απο χ μερες(δεν θυμαμαι) και στα 3.

 

Συμφνωνω οτι η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Αμα ολος ο καταλαγος σου ειναι vodafone σε συμφερει η vodafone σιγουρα. Αμα ομως εχεις 45% cosmote + 45% wind + 10% vodafone σε συμφερει η wind. (Αυτα τουλαχιστον τα ποσοστα εχω εγω στον καταλογο)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...