Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλό ότι τα επαναενεργοποίησαν,βέβαια η αντίστοιχη υπηρεσία στο whats up είναι πιο φτηνή οπότε θα συνεχίσω να την προτιμώ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link που να το αναφέρει;

Δεν αμφισβητώ ότι ισχύει αλλά το θέλω για να διαβάσω μήπως έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link που να το αναφέρει;

Δεν αμφισβητώ ότι ισχύει αλλά το θέλω για να διαβάσω μήπως έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με παλαιότερα.

 

http://www.wind.com.gr/LeftMenu/kinhth/for_individual/kartokinhth/wind-f2g/mini-paketa.aspx

 

Οι τιμές, τα πακέτα και ο χρόνος διάρκειας ισχύει (sms).

 

Για τον αριθμό που στέλνεις μήνυμα για την ενεργοποίηση δεν είμαι σίγουρος!

Link to comment
Share on other sites

Από νέα WIND Καρτοκινητή που δοκίμασα, ενεργοποιούνται κανονικότατα τα mini sms. Επομένως, το 1343 ισχύει.

 

Α, επίσης να αναφέρω ότι η ενημέρωση για το υπόλοιπο των δωρεάν sms γίνεται καλώντας το 1269 ή στέλνοντας κενό γραπτό μήνυμα στο 1269.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Από νέα WIND Καρτοκινητή που δοκίμασα, ενεργοποιούνται κανονικότατα τα mini sms. Επομένως, το 1343 ισχύει.

 

Α, επίσης να αναφέρω ότι η ενημέρωση για το υπόλοιπο των δωρεάν sms γίνεται καλώντας το 1269 ή στέλνοντας κενό γραπτό μήνυμα στο 1269.

 

Επιτέλους καιρός ήταν. Γι'αυτους που στέλνουν γραπτά μηνύματα είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους καιρός ήταν. Γι'αυτους που στέλνουν γραπτά μηνύματα είναι μια χαρά.

ναι το δοκιμασα και εγω αυτο . στο f2g2 και μου ηρθε μυνημα οτι δεν εχω καρτα για να το ενεργοποιησω οταν εστειλα το μυνημα για ενεργοποιηση. ενω παλια που ειχα στειλει μου ελεγε οτι δεν αφορα το πακετο σας. αντε μια χαρα επιτελουσ!! διοτι ειναι ασυφορο το sms στην wind απο μονο του στα 0,12€.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους καιρός ήταν. Γι'αυτους που στέλνουν γραπτά μηνύματα είναι μια χαρά.

 

Κάπως έτσι βλέπω να επιστρέφει και το sharing.

 

Υπάρχει καλή διάθεση από την WIND.

Αν πάνε καλά και οι συμφωνίες για νέα ιδιοκτησία και μπουν λεφτά στα ταμεία της, βλέπω προς τον Δεκέμβρη να αρχίζει να βελτιώνει αρκετά την ποιότητά της!

 

Έχει αρκετούς συνδρομητές τώρα πια.

Απλώς, τα λαμόγια που υπήρχαν τόσα χρόνια να μην πάρουν τα λεφτά.

 

Χρειάζονται λεφτά για να βελτιώσεις την ποιότητά σου...

Link to comment
Share on other sites

Σε f2g2 ενεργοποιούνται τα mini sms πακέτα?

 

Ναι μπές στο σάιτ για να μάθεις πως

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε f2g2 ενεργοποιούνται τα mini sms πακέτα?

ενεργοποιούνται κανονικά σε ολα τα free2go και wind καρτοκινητή πακέτα όπως αναφέρθηκε και παραπάνω

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση 12% (φόρος καρτοκινητής) στην ηλεκτρονική ανανέωση μέσω καταστημάτων Wind για ποσά από 20€ και άνω εξακολουθεί να ισχύει, όπως διαπίστωσα σήμερα το μεσημέρι!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση 12% (φόρος καρτοκινητής) στην ηλεκτρονική ανανέωση μέσω καταστημάτων Wind για ποσά από 20€ και άνω εξακολουθεί να ισχύει, όπως διαπίστωσα σήμερα το μεσημέρι!:happy:

ναι ε;; το αστείο είναι ότι αν ρωτήσεις στο κατάστημα σου λένε κατηγορηματικά ότι κάτι τέτοιο δεν υπάρχει ή υπήρχε αλλά δεν ισχύει πια και πάντοτε ισχύει...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία θέλω να πάρω ένα πακετάκι με κάρτα ξέρετε πια εταιρία έχει καμία προσφορά τώρα; Κυρίως με ενδιαφέρει να έχει σταθερή χρέωση για ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλο που επεστρεψαν τα πακετα mini-sms. Ειμαι περιεργος να δω τα πακετακια ιντερνετ που θα εμφανιστουν με το νεο ετος, οταν θα λήξει η προσφορά των 1500 ΜΒ...
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλο που επεστρεψαν τα πακετα mini-sms. Ειμαι περιεργος να δω τα πακετακια ιντερνετ που θα εμφανιστουν με το νεο ετος, οταν θα λήξει η προσφορά των 1500 ΜΒ...

 

και εγω ειμαι πολυ περιεργος αλλα δεν νομιζο να δωσει παλι 1500mb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω το f2g2 με τα 1500+1500+1,5gb και ενεργοποιώ κάθε μήνα με 8ευρώ 850+850 προς όλη την wind και Q +500 λεπτα προς σταθερά.Σήμερα ενεργοποίησα τo mini πακέτο sms και όταν στέλνω sms είτε προς f2g είτε προς wind καταναλώνονται από το mini πακετο και όχι από τις προσφορές που έχω.Μίλησα με το 1260 και μου είπαν πως προτεραιότητα έχουν τα πακέτα mini sms.MEΓΑΛΗ ΚΟΡΟΪΔΙΑ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι πολυ περιεργος αλλα δεν νομιζο να δωσει παλι 1500mb

 

προσωπικα το θεωρω δεδομενο οτι δεν θα ξαναδωσει τετοια προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι επιλεκτική προσφορά και όταν είναι να λήξει μου έρχεται sms που με ενημερώνει και την ενεργοποιώ και πάλι.Την έχω ενεργοποιήσει τους τελευταίους 3 μήνες.Με εξυπηρετεί πολύ γιατί μιλάω πολύ σε συμβόλαια wind και σε σταθερά.Μακάρι να γίνει μόνιμο πακέτο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω το f2g2 με τα 1500+1500+1,5gb και ενεργοποιώ κάθε μήνα με 8ευρώ 850+850 προς όλη την wind και Q +500 λεπτα προς σταθερά.Σήμερα ενεργοποίησα τo mini πακέτο sms και όταν στέλνω sms είτε προς f2g είτε προς wind καταναλώνονται από το mini πακετο και όχι από τις προσφορές που έχω.Μίλησα με το 1260 και μου είπαν πως προτεραιότητα έχουν τα πακέτα mini sms.MEΓΑΛΗ ΚΟΡΟΪΔΙΑ.

 

Δεν είναι καθόλου καροϊδία!!!!!

 

Σε επιλεκτικές προσφορές δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα.

Αν δεν ενεργοποιήσεις την επιλεκτική σου προσφορά έχεις τα 1500' και 1500 sms σε F2G τότε αν καταλώνει πρώτα από τα mini πακέτα θα ήταν κοροϊδία!!!!!

 

Σου διευκρίνισαν για ποιο λόγο καταναλώνει πρώτα τα sms από το mini πακέτο;

Από οτι γνωρίζω τα mini πακέτα δεν ισχύουν μόνο σε roaming και άλλες τρίτες υπηρεσίες...

 

Ας μας πει κάποιος που ενεργοποιεί τα 1500' και 1500 sms σε F2G αν στείλει μήνυμα και έχει ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο mini τί συμβαίνει....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Φίλε μου DEMETREKRE πιο πάνω έγραψα οτί ακόμα και όταν στέλνω sms σε f2g πάλι το mini sms πακέτο καταναλώνεται.Για αυτό θεωρώ οτι είναι κοροϊδία.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τα 1500 που ειναι χωρις ανανεωση και τα sms προς f2g καταναλωνονται απο τα 1500 ενω τα υπολοιπα απο το mini πακετο. Μηπως το mini πακετο ληγει πιο συντομα απο τα 850sms και ετσι καταναλωνει αυτα πρωτα για να μη σου μεινουν?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Φίλε μου DEMETREKRE πιο πάνω έγραψα οτί ακόμα και όταν στέλνω sms σε f2g πάλι το mini sms πακέτο καταναλώνεται.Για αυτό θεωρώ οτι είναι κοροϊδία.
Παιδιά άκυρο το πιο πάνω.Απλά τα sms που νόμιζα οτι έστελνα σε f2g εκαναν αλλαγή σε νέα καρτοκινητή και δεν το ήξερα.Οπότε προτεραιότητα έχουν τα 1500 προς f2g μετα τα mini πακετα και μετά η επιλεκτική προσφορά με τα 850sms .Δικό μου λάθος...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...