Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι ρυθμίσεις είναι εδώ : http://www.jagamobile.com/WINDPLUS.pdf

 

Τα χαρακτηριστηκα θα τα βρεις εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=257545

 

δοκίμασες να μπεις με το προφίλ wind internet?

apn:gint.b-online.gr

και τα άλλα κενά.

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν είναι αχαριστία, αλλά αγανάκτηση από την κοροιδία, και την κουτοπονηριά, για να μαζέψει η εταιρία περισσότερους συνδρομητές. Αν το έλεγε από την αρχή κανένας δεν θα εξέφραζε διαμαρτυρίες. Όταν όμως άλλα σου τάζουν και άλλα σου παρέχουν - τότε το πράγμα αλλάζει, ακόμη και άν το κόστος είναι 0,01 ευρώ.

...

 

Έστω ότι έλεγε από την αρχή 100mb. Πάλι κάποιοι και θα γκρίνιαζαν λέγοντας ότι είναι ανεπαρκής η προσφορά γιατί δίνει λίγα. Μετά από λίγο θα έβγαιναν κάποιοι άλλοι και θα έλεγαν ότι μετά από "χ" μέρες/μήνες θα αλλάξει τη προσφορά προς το χειρότερο γιατί έτσι κάνει πάντα. Κάποιοι τρίτοι θα έλεγαν ότι ο συνδυασμός π.χ. τριών sim από δυο άλλες εταιρείες συμφέρει περισσότερο. Θα ακολουθούσαν κάποιοι ακόμα και θα έλεγαν ότι πρέπει να περιμένουμε για να δούμε την απάντηση των άλλων και το θέμα θα συνέχιζε ατέρμονο. Όλα αυτά ανάλογα με το πως βλέπει ο καθένας την εταιρεία (την όποια εταιρεία) και τα πιθανά συμφέροντα θετικά ή αρνητικά, που ίσως έχει.

 

Αυτό είναι το προσωπικό μου συμπέρασμα και ίσως κάνω λάθος. Αλλά όλη αυτή η τακτική, αναγκάζει να διαβάζουμε ένα θέμα και να πρέπει να ψάχνουμε μέσα στα ποστ για να βρούμε που είναι η είδηση/βοήθεια (μια και είμαστε σε φόρουμ) και που είναι η προπαγάνδα ή η απλή αντιπάθεια ή συμπάθεια.

Σε όλα, μα όλα, τα φόρουμ που συμμετέχω διαβάζω τα ποστ μη κοιτώντας ποιος τα γράφει, γιατί θεωρώ ότι έτσι είναι πιο αντικειμενικό στο να κρίνω τα γραφόμενα.

Δυστυχώς εδώ κάνω το αντίστροφο. Ειδικά ορισμένοι είναι τόσο προβλέψιμοι, όσο ότι μετά την ημέρα ακολουθεί η νύχτα, ώστε ότι και να γράψουν ουσιαστικά είναι κάτι απλά για να γραφεί, γιατί έτσι πρέπει.

 

Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου.

Α) Δεν παίρνω θέση υπέρ της εταιρείας. Είναι λάθος να αναιρέσει κάτι το οποίο προσέφερε (υποτίθεται μετά από οργάνωση και έλεγχο του τι και πως το προσφέρει), ειδικά προς όσους έκαναν φορητότητα για να έχουν τη προσφορά και δε πήραν απλά μια ακόμα κάρτα. Αυτούς θα έπρεπε οπωσδήποτε να τους αντιμετωπίσει διαφορετικά.

Β) Φυσικά και αυτά που γράφω δεν αφορούν εσένα, αλλά με κίνησε το ποστ σου για να τα γράψω.

Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι έλεγε από την αρχή 100mb. Πάλι κάποιοι και θα γκρίνιαζαν λέγοντας ότι είναι ανεπαρκής η προσφορά γιατί δίνει λίγα. Μετά από λίγο θα έβγαιναν κάποιοι άλλοι και θα έλεγαν ότι μετά από "χ" μέρες/μήνες θα αλλάξει τη προσφορά προς το χειρότερο γιατί έτσι κάνει πάντα. Κάποιοι τρίτοι θα έλεγαν ότι ο συνδυασμός π.χ. τριών sim από δυο άλλες εταιρείες συμφέρει περισσότερο. Θα ακολουθούσαν κάποιοι ακόμα και θα έλεγαν ότι πρέπει να περιμένουμε για να δούμε την απάντηση των άλλων και το θέμα θα συνέχιζε ατέρμονο. Όλα αυτά ανάλογα με το πως βλέπει ο καθένας την εταιρεία (την όποια εταιρεία) και τα πιθανά συμφέροντα θετικά ή αρνητικά, που ίσως έχει.

 

Αυτό είναι το προσωπικό μου συμπέρασμα και ίσως κάνω λάθος. Αλλά όλη αυτή η τακτική, αναγκάζει να διαβάζουμε ένα θέμα και να πρέπει να ψάχνουμε μέσα στα ποστ για να βρούμε που είναι η είδηση/βοήθεια (μια και είμαστε σε φόρουμ) και που είναι η προπαγάνδα ή η απλή αντιπάθεια ή συμπάθεια.

Σε όλα, μα όλα, τα φόρουμ που συμμετέχω διαβάζω τα ποστ μη κοιτώντας ποιος τα γράφει, γιατί θεωρώ ότι έτσι είναι πιο αντικειμενικό στο να κρίνω τα γραφόμενα.

Δυστυχώς εδώ κάνω το αντίστροφο. Ειδικά ορισμένοι είναι τόσο προβλέψιμοι, όσο ότι μετά την ημέρα ακολουθεί η νύχτα, ώστε ότι και να γράψουν ουσιαστικά είναι κάτι απλά για να γραφεί, γιατί έτσι πρέπει.

 

Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου.

Α) Δεν παίρνω θέση υπέρ της εταιρείας. Είναι λάθος να αναιρέσει κάτι το οποίο προσέφερε (υποτίθεται μετά από οργάνωση και έλεγχο του τι και πως το προσφέρει), ειδικά προς όσους έκαναν φορητότητα για να έχουν τη προσφορά και δε πήραν απλά μια ακόμα κάρτα. Αυτούς θα έπρεπε οπωσδήποτε να τους αντιμετωπίσει διαφορετικά.

Β) Φυσικά και αυτά που γράφω δεν αφορούν εσένα, αλλά με κίνησε το ποστ σου για να τα γράψω.

 

Παντως και εγω συμφωνω μαζι σου αγαπητε φιλε!Χωρις να εχω καποιο συμφαιρων απο καμια απο τις 3 εταιριες,θα πω μονο οτι η WIND εχει πολλες παραπανο λυσεις για να γλυτωσεις χρηματα απο την τηλεπυκοινωνια (και θα ελεγα ολο και περισσοτερες)

συγκρινοντας αντικειμενικα τους τιμοκαταλογους και τις προσφορες, αλλωστε για αυτο και την χρησημοποιο και αν υπηρχε κατι πιο συμφερων απο τις αλλες, δεν θα δισταζα να την αλαξω με τη μια(συμβολαιο+καρτοκινιτο)!

ΔΕΝ συμφωνω και εγω με την αλλαγη του ογκου ΑΛΛΑ η διαφημηση για την αλλαγη επεζε απο τις 19 του ΜΑΡΤΗ αρα χρονο ειχανε ολοι και θα ελεγα και αρκετο! Απλως θα ηταν σωστο η ''φορητοτητες''να παρουν το 1,5 γιγα(το τελευταιο για τους μυστικους πρακτορες της WIND στο MyPhone.GR)

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες ανανεωσα το χρονο ομιλιας και ΣΗΜΕΡΑ μου μηδενιστηκε το υπολοιπο και δεν μπορω να παρω τηλεφωνο πουθενα!!

Interner δεν εχω μπει εδω και 10 μερες ουτε για δευτερολεπτο - οποτε δεν εχει καμια σχεση με αυτο!

 

Το χουν καψει...

"Η συνδεση σας εχει απενεργοποιηθει - ενεργοποιηστε την ανανεωνοντας το χρονο ομιλιας"

 

χαχαχαχαχα

(γελαω στο ποστ γιατι εδω ριχνω καντιλια, μερες που ειναι ***)

 

Και εδω τα ιδια..

Μετα απο επιτυχης ανανεωση σε αριθμο που δεν πολυχρησιμοποιειται και που ειχε ληξει 24Μαρτη παω να κανω κληση σημερα και ακουω 0 ευρω..

Η το συστημα εχει βγει τραγικα εκτος την τελευταια εβδομαδα ή οντως ψαχνουν κοροιδα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι η ηλεκτρονική ανανέωση της WIND θα είναι όντως σύντομα κοντά μας ή όχι; :p

Γιατί αν κρίνω από της Q που ενργοποιήθηκε για λίγες μέρες η υπαρεσία q easy recharge και ύστερα απενεργποιήθηκε, τότε... σωθήκαμε! :p

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν είναι αχαριστία, αλλά αγανάκτηση από την κοροιδία, και την κουτοπονηριά, για να μαζέψει η εταιρία περισσότερους συνδρομητές. Αν το έλεγε από την αρχή κανένας δεν θα εξέφραζε διαμαρτυρίες. Όταν όμως άλλα σου τάζουν και άλλα σου παρέχουν - τότε το πράγμα αλλάζει, ακόμη και άν το κόστος είναι 0,01 ευρώ.

Και μία παρατήρηση .... να πηδηχτείς από το παράθυρο το κόβω λίγο δύσκολο. Να πηδήξεις όμως είναι πιό εύκολο.

Καλό Πάσχα με υγεία. :)

 

οχι εγω απο αντιδραση δε θα πηδηξω αλλα θα πηδηχτω....:lol: τεσπα!!η προσφορα ακομα κ τωρα ειναι φοβερη.......καλο Πασχα κ σε σενα και σε ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια,μπορεί κάποιος να μου πει τι ισχύει με την νέα προσφορά για όσους την ενεργοποίησαν πριν τις 23/3 και για όσους μετά τις 23/3?
Link to comment
Share on other sites

όσοι ενεργοποίησαν πριν τις 23 Μαρτίου , έχουν 1.5Gb internet τον μήνα ( 3GB μέχρι τέλος Απριλίου), οι υπόλοιποι έχουν 100 ΜΒ τον μήνα .

Κατά τα άλλα όλοι έχουν 3.000 λεπτα ομιλίας και 3000 SMS μέχρι τέλος Απριλίου , και 1500 +1500 από τον Μάιο και μετά.

Link to comment
Share on other sites

όσοι ενεργοποίησαν πριν τις 23 Μαρτίου , έχουν 1.5Gb internet τον μήνα ( 3GB μέχρι τέλος Απριλίου), οι υπόλοιποι έχουν 100 ΜΒ τον μήνα .

Κατά τα άλλα όλοι έχουν 3.000 λεπτα ομιλίας και 3000 SMS μέχρι τέλος Απριλίου , και 1500 +1500 από τον Μάιο και μετά.

 

Για την ακρίβεια σύμφωνα με αυτό το thread η κρίσιμη ημερμηνία ήταν η 24η Μαρτίου. Έτσι, σύμφωνα με το δελτίο τύπου της εταιρείας, όσοι ενεργοποίησαν την προσφορά από 24 Μαρτίου και εξής θα έχουν μόνο 100 ΜΒ, ενώ όσοι έως και την 23η Μαρτίου θα έχουν 1,5 γίγα μηνιαίως.

 

Σύμφωνα με μαρτυρίες συνδρομητών που επικοινώνησαν με το cc, διαπιστώνονται αποκλίσεις από την ανακοίνωση αυτή. Κατά τη γνώμη μου, όποιος έχει ενεργοποιήσει την προσφορά και έχει αμφιβολία, θα ήταν καλό να στείλει ένα mail στην εταιρεία, για να λυθεί η όποια παρεξήγηση, σε ατομικό επίπεδο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

έχω μια καρτούλα f2g από προωθητική ενέργεια, με ημερομηνία παραγωγής 12/2008. Την ενεργοποίησα. Ωστόσο μου έβγαλε μήνυμα πως έχει λήξει και πρέπει να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών. Θέλω να μάθω αν αυτήν μπορώ ακόμα να την κάνω να δουλεψει με ανανέωση χρόνου ομιλίας ή κάτι τέτοιο, μια και την έχω ήδη δηλώσει στο όνομά μου.

Αν κάποιος ξέρει..

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

έχω μια καρτούλα f2g από προωθητική ενέργεια, με ημερομηνία παραγωγής 12/2008. Την ενεργοποίησα. Ωστόσο μου έβγαλε μήνυμα πως έχει λήξει και πρέπει να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών. Θέλω να μάθω αν αυτήν μπορώ ακόμα να την κάνω να δουλεψει με ανανέωση χρόνου ομιλίας ή κάτι τέτοιο, μια και την έχω ήδη δηλώσει στο όνομά μου.

Αν κάποιος ξέρει..

Ευχαριστώ.

 

Κανονικά όταν είναι απενεργοποιημένη δεν κάνει εγγραφή στο δίκτυο και εμφανίζεται στην οθόνη η ένδειξη "άκυρη κάρτα" κλπ. Λογικά έχεις ελπίδες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έληξε τον Δεκέμβριο του 2009. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό απ' όσο γνωρίζω.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω κάτι κάρτες f2g που είχαν λήξει αλλά τις πήγα σε ένα κατάστημα wind τις ταυτοποίησα και δουλεύουν κανονικότατα.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει δυνατοτητα να δουμε TV(ή και ραδιο) μεσω ιντερνετ ???? οσοι θυμουνται παλια υπηρχε το ΤΙΜ+ κ βλεπαμε τσαμπα....

ελληνικα κ ξενα καναλια..οτι υπαρχει καλοδεχουμενο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

έχω μια καρτούλα f2g από προωθητική ενέργεια, με ημερομηνία παραγωγής 12/2008. Την ενεργοποίησα. Ωστόσο μου έβγαλε μήνυμα πως έχει λήξει και πρέπει να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών. Θέλω να μάθω αν αυτήν μπορώ ακόμα να την κάνω να δουλεψει με ανανέωση χρόνου ομιλίας ή κάτι τέτοιο, μια και την έχω ήδη δηλώσει στο όνομά μου.

Αν κάποιος ξέρει..

Ευχαριστώ.

 

κανονικα αφου εχει σημα στην οθονη σου και δεν σου βγαζει μυνημα οπως η καρτα σημ δεν εχει ενεργοποιηθει 'η ακυρη σημ ή κατι παρομοια και οταν πας να κανεις χειροκινητη αναζητηση δικτυων και δεν μπορεις να συνδεθεις στο δικτυο σημαινει οτι το νουμερο ακυρωθηκε. απο οτι καταλαβαινω δεν σου συμβαινει κατι τετοιο. απλως σου ηρθε ενα μυνημα οτι εληξε το υπολοιπο σου και μηδενιστηκε διοτι εχουνε περασει 12μηνες απο την τελευταια ανανεωση που ειχες κανει . τωρα βαλε καρτα οσο πιο αμεσα μπορεις για να μην χασεις τον αριθμο σου νομιζω οτι σου δινει 1 μηνα ακομα σαν μηνα χαριτος για να βαλεις καρτα αλλα δεν ειμαι σιγουρος για αυτο . παντως στην vodafone και στην κοσμοτε ισχυει αυτο σιγουρα στην wind δεν ξερω ακριβως εαν ειναι 1 μηνας χαρητος ή λιγοτερο. κανε μια ανανεωση απο 5 ευρω 'η βαλε 1 ευρω απο ενα καταστημα wind για να εισαι μεσα. αυτο πιστευω οτι σου εχει γινει. δν νομιζω οτι ειναι κατι αλλο . ελπιζω να σε βοηθησα... επισης μην ξεχασεις να ενεργοποιησεις το 1245. με μια κληση στο 1245 για να ενεργοποιησεις την προσφορα του 2010 εαν δεν το εχεις κανει ηδη. καλο πασχα σου ευχομαι και καλη ανασταση να εχεις!! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Βασικά δεν έχει ακυρωθεί ακόμα, καθώς συνδέεται κανονικά στο δίκτυο. Απλά όταν πήγαινα να κάνω κλήση μου έλεγε πως έχει λήξει. Τελικά ταυτοποίησα μια άλλη και έβαλα την προσφορά για το 2010. Η ελάχιστη ανανέωση που μπορώ να της κάνω είναι 5 ευρώ? Ή από κατάστημα wind μπορώ να βάλω και μόνο ένα ευρώ που αναφέρθηκε? Απλά να μην πάει χαμένη..

Ευχαριστώ και πάλι και καλή Ανάσταση να έχετε!

Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα βάζεις όσα θέλεις και 1€, αλλά αν έχεις τώρα 0€ θα σε συμβούλευα να βάλεις 2€, καθώς με το νεο ΦΠΑ 21% και ΦΟΡΟ Κινητής 12% το καθαρό ποσό ειναι λιγότερο.

Αν πάς να ενεργοποιήσεις κάποια προσφορά θα βρεθείς να σου λέει έχει λιγότερο από 0,7 (ή 0,07 οπότε δεν εχεις θέμα) και δεν θα μπορείς να ενεργοποιήσεις (πχ το 1245)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω κάτι κάρτες f2g που είχαν λήξει αλλά τις πήγα σε ένα κατάστημα wind τις ταυτοποίησα και δουλεύουν κανονικότατα.

 

ναι...το επιβαιωνω και εγω

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Βασικά δεν έχει ακυρωθεί ακόμα, καθώς συνδέεται κανονικά στο δίκτυο. Απλά όταν πήγαινα να κάνω κλήση μου έλεγε πως έχει λήξει.

 

δοκιμασε μια κληση σε ενα νουμερο που δεν χρεωνεται...π.χ. 11555 (=ιντερσαλονικα) και θα ενεργοποιηθει...αλλοιως οτι γραφει ο barca πιο πανω...

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έβαλα σήμερα να δοκιμάσω αυτό με την Ιντερσαλόνικα, και είδα πως ενεργοποιήθηκε και μπήκε και 1 ευρώ χρόνος ομιλίας, ενώ πριν μου έλεγε μηδέν. :worry: Μάλλον απλά ήθελε κάποιο χρόνο μετά την ταυτοποίηση προκειμένου να ενεργοποιηθεί ξανά. Όπως και να χει, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, κι ευχαριστώ τη Wind για το πακετάκι που έβγαλε :happy::p

Καλη Ανάσταση σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας επειδή με ρώτησαν η προσφορά με τις εισερχόμενες κλήσεις στο free2go που σου δίνουν μέχρι και 20 λεπτά θυμάμαι ότι εξαιρούνταν τα προπληρωμένα πακέτα non stop. Ισχύει το ίδιο και από τα συμβόλαια; Εξαιρούνται και τα λεπτά που σε καλούν από τα 1500 λεπτά των συμβολαίων γιατί πλέον γράφει στο σαιτ ότι εξαιρούνται τα προπληρωμένα πακέτα ομιλίας δε διευκρινίζει κάτι άλλο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας επειδή με ρώτησαν η προσφορά με τις εισερχόμενες κλήσεις στο free2go που σου δίνουν μέχρι και 20 λεπτά θυμάμαι ότι εξαιρούνταν τα προπληρωμένα πακέτα non stop. Ισχύει το ίδιο και από τα συμβόλαια; Εξαιρούνται και τα λεπτά που σε καλούν από τα 1500 λεπτά των συμβολαίων γιατί πλέον γράφει στο σαιτ ότι εξαιρούνται τα προπληρωμένα πακέτα ομιλίας δε διευκρινίζει κάτι άλλο

 

καλησπερα και χρονια πολλα !! εξαιρουνται μονο τα κινητα wind free to go που σε καλουν και εχουνε ενεργοποιησει καποιο πακετο νον στοπ καθως και ατομα που σε καλουνε και εχουνε ενεργοποιησει τα δωρεαν λεπτα απο 1245. ενω οσοι αλλοι σε καλουνε συνυπολογιζεται η διαρκεια τις εισερχομενης κλησησ σου στο μπονους προς ολα τα δικτυα . ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ εαν σε εχουνε καλεσει απο wind free to go το οποιο δεν εχει ενεργοποιησει καποιο πακετο νον στοπ και του 1245 δηλαδη σε καλει και χρεωνεται κανονικα απο το υπολοιπο του υπολογιζεται και αυτος ο συνδρομητης στο μπονους. το μεγιστο μπονους που μπορεισ να παρεις τον μηνα ειναι 20 λεπτα τον μηνα και μπορεις να τα καταναλωσεις μεσα σε 1 μηνα. για περισσοτερες πληροφορεις μπες εδω http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1855.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στη Wind για τη δυνατότητα να είμαι στο δίκτυο από το ποταπό χωριό μου και να απολαμβάνω ΔΩΡΕΑΝ 3G net μέσω F2G μετά το "γνωστό" φαγοπότι της ημέρας...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δούμε πόσα MBytes μας απομένουν από την υπηρεσία που ενεργοποιήσαμε μέσω του 1245;
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δούμε πόσα MBytes μας απομένουν από την υπηρεσία που ενεργοποιήσαμε μέσω του 1245;

 

oχι δεν υπαρχει μεχρι προτεινος

 

Ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στη Wind για τη δυνατότητα να είμαι στο δίκτυο από το ποταπό χωριό μου και να απολαμβάνω ΔΩΡΕΑΝ 3G net μέσω F2G μετά το "γνωστό" φαγοπότι της ημέρας...

 

εγω που μπηκα με τα 3g ιντερνετ και μου ξανα πηγε μειον δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται αυτο αφου ο ογκος ειναι μεγαλος. και τωρα περιμενω να μου τα πιστωσουνε. ελεος!! . πολυ καλη υπηρεσια αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι παει μειον αφου υπαρχει υπολοιπο απο τον δωρεαν ογκο αυτο ρωτησα στο 1260 και μου ειπανε οτι υπαρχει ογκος αλλα δεν μπορουνε να μου πουνε ποσα ακριβως μβ ή gb INTERNET ΕΧΩ.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που τα logs του κινητού μου μετράνε τον όγκο οπότε τελικά ξέρω περίπου πόσο έχω καταναλώσει. σε 20 μέρες, 100ΜBytes με emails και λίγο browsing, μπορώ να είμαι άνετος πιστεύω (μέχρι να ξαναέχω αρνητικό υπόλοιπο :P)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...