Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με αυτά που μου είπαν στο 1260 και με αυτά που έγραφαν οι ίδιοι στις διαφημίσεις τους, η προσφορά των 1,5 GB πρέπει να ισχύει σε όλα τα νούμερα που την ενεργοποίησαν μέχρι και τις 23 Μαρτίου.

 

Οτιδήποτε διαφορετικό θα πρέπει να κυνηγηθεί από εμάς με τη δέουσα ένταση (= go ahead Wind, make my day :mad: )

Link to comment
Share on other sites

αυτό πιστεύω κι εγώ.

την πλειοψηφία την απασχολεί (και πρέπει να την απασχολεί) οι φθηνές χρεώσεις προς όλα τα δίκτυα.

στην εποχή μας που όλοι έχουν adsl τόσο πολύ σας καίει το internet στο κινητό;

λίγη υπομονή να πάτε σπίτι να δείτε το facebook δεν έχετε;

κατά τη γνώμη μου αυτοί που γκρινιάζουν είναι κάτι τσαμπατζήδες που είχαν σκοπό να μην πληρώσουν μια και να έχουν σύνδεση στο λαπτοπ.

μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

 

και επίσης καλό είναι να μη βγάζουμε συμπεράσματα με βάση αυτό που βλέπουμε εδώ μέσα.

το ότι γκρινιάζουν 50-100 άτομα εδώ μέσα δεν αντιπροσωπεύει το σύνολο των συνδρομητών

 

Δηλαδη η wind τροποποιησε την προσφορα για 50-100 ατομα μονο?

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειναι ευκολα αντιληπτο, τα νουμερα που αναφερονται παραπανω ουδεμια σχεση εχουν με την πραγματικοτητα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτά που μου είπαν στο 1260 και με αυτά που έγραφαν οι ίδιοι στις διαφημίσεις τους, η προσφορά των 1,5 GB πρέπει να ισχύει σε όλα τα νούμερα που την ενεργοποίησαν μέχρι και τις 23 Μαρτίου.

 

Οτιδήποτε διαφορετικό θα πρέπει να κυνηγηθεί από εμάς με τη δέουσα ένταση (= go ahead Wind, make my day :mad: )

 

Έλεος... Γι' αυτό πήγε η κάρτα μου στα -33 λεπτά... :down:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα να κανω φορητοτητα σε Q και ενεργοποιηση μιας ιντερνατιοναλ

(πλακα πλακα πολυ καλες χρεωσεις!!) ο υπαληλλος (πολυ καλος, εκανα και την τελλας εκει) μου ειπε παρε μια καρτοκινιτη τζαμπα να ειμαστε σιγουροι οτι γινεται η προσφορα!! Ετσι ενεργοποιησα και την καρτοκινιτη και την ιντερνασιοναλ ;-) Βεβαια παιρνω το 1269 και μου λεει το συστημα ειναι προσωρινα μη διαθεσιμο!!

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να κανω φορητοτητα σε Q και ενεργοποιηση μιας ιντερνατιοναλ

(πλακα πλακα πολυ καλες χρεωσεις!!) ο υπαληλλος (πολυ καλος, εκανα και την τελλας εκει) μου ειπε παρε μια καρτοκινιτη τζαμπα να ειμαστε σιγουροι οτι γινεται η προσφορα!! Ετσι ενεργοποιησα και την καρτοκινιτη και την ιντερνασιοναλ ;-) Βεβαια παιρνω το 1269 και μου λεει το συστημα ειναι προσωρινα μη διαθεσιμο!!

 

πρεπει να κανεις μια κληση και να χρεωθεις γιαυτο στο λεει

 

μηπως ξερει κανεις μεχρι τι ωρα μπορω να παω για ταυτοποιηση και αν τα καταστηματα της wind ειναι ανοιχτα το μεσημερι?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανεις μια κληση και να χρεωθεις γιαυτο στο λεει

 

μηπως ξερει κανεις μεχρι τι ωρα μπορω να παω για ταυτοποιηση και αν τα καταστηματα της wind ειναι ανοιχτα το μεσημερι?

καθόλη τη διάρκεια λειτουργίας των καταστημάτων μπορείς να κάνεις ταυτοποίηση, απλά τώρα λόγω Μ. Εβδομάδας δεν ξέρω πώς ακριβώς έχει διαμορφωθεί το εορταστικό ωράριο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καποιος να μου απαντησει αν υπαρχει η εννοια της αρνητικης χρεωσης, ή απλα καποιος μπορει να μηδενισει την καρτα του και να μην μπορει επειτα να κανει τιποτε αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καποιος να μου απαντησει αν υπαρχει η εννοια της αρνητικης χρεωσης, ή απλα καποιος μπορει να μηδενισει την καρτα του και να μην μπορει επειτα να κανει τιποτε αλλο?

 

Η αρνητική χρέωση είναι σφάλμα του συστήματος της wind. Παίρνεις ενα τηλέφωνο και σου μηδενίζουν το υπόλοιπο.

 

Πήρα πάλι σήμερα στο 1260 και μου είπαν ότι όσοι ενεργοποίησαν πριν τις 24 (δηλαδή και 23/3) έχουν κανονικά 1.5 GB.

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανεις μια κληση και να χρεωθεις γιαυτο στο λεει

 

thanks

 

Τελικα οντως το γουιντ ιντερνασιοναλ δεν μπορει να γινει f2g και δεν παιρνει την προσφορα... Στην Καρτοκινιτη εγινε. Παντως και οι δυο σιμ ειναι ενεργες μονο για ενα μηνα μεχρι 30/4 μου λεει...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Η αρνητική χρέωση είναι σφάλμα του συστήματος της wind. Παίρνεις ενα τηλέφωνο και σου μηδενίζουν το υπόλοιπο.

 

Πήρα πάλι σήμερα στο 1260 και μου είπαν ότι όσοι ενεργοποίησαν πριν τις 24 (δηλαδή και 23/3) έχουν κανονικά 1.5 GB.

 

Παιδια τελος οσον αφορα την απορια για το αν θα εχουμε 3 γιγα η 100 μβ ιντερνετ μου ειπε σημερα ενας υπαλληλος στο 1260 οτι στα στοιχεια στο καθε νουμερο βλεπουνε μονο ποτε ενεργοποιηθηκε η προσφορα.Δεν βλεπουνε ποσο ογκο ιντερνετ εχει το καθε νουμερο ουτε ποσα λεπτα ομιλιας και μηνυματων εχει το καθε νουμερο.Αρα αυτο που μας λενε καποιοι υπαλληλοι οτι τα γιγα τα εχουμε για ενεργοποιησεις μεχρι και τις 22 και αλλοι υπαλληλοι οτι τα γιγα τα εχουμε για ενεργοποιησεις μεχρι και τις 23 του μηνα σημαινει απλα οτι οι υπαλληλοι δεν ξερουν τι τους γινεται.Παντως εχουν επισημη ενημερωση οτι τα νουμερα τα οποια εχουν ενεργοποιηθει στις 23 του μηνα εχουν 100 μβ ιντερνετ.6 φορες που εχω καλεσει στο 1260 και τους εχω πει για τα 3 μου νουμερα με ενεργοποιημενη την προσφορα στις 23 του μηνα μου ειπαν για 100 μβ ιντερνετ.Χθες το βραδυ που καλεσα παλι στο 1260 και ρωτησα για τα 3 νουμερα μου ειπαν οτι εχω τα γιγα.Ειπα χθες το βραδυ οτι εχω καλεσει και αλλες φορες και μου ειπαν για τα 3 νουμερα 100 μβ και ο υπαλληλος μου ειπε ξανακαλεσε αυριο που θα ξερουν καλυτερα.Καλεσα σημερα το απογευμα και μου ειπαν αυτα που σας αναφερω στην αρχη του μηνυματος.ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕ Η ΓΟΥΙΝΤ.

Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα για μερικούς, το μήνυμά μου παραπάνω το διαβάσατε; Τέλος πάντων, φίλε ΜΡΟΜΡ, έχεις δίκιο, απλά δώστους μερικές μέρες να τα τακτοποιήσουν.
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το mini opera στο κινητο σου για browser διοτι ειναι πιο γρηγορο και σου μικραινει την σελιδα που μπαινεις κατα περιπου 100% ετσι μου εχουνε πει δηλαδη . η διευθυνση που θα μπεις να το κατεβασεις απο το κινητο σου ειναι το m.opera.com. χρειαζεσαι wind internet για να μπορεις να συνδεθεις με την συγκεκριμενη εφαρμογη . ξανα καλεσε το 1245 μηπως δεν εχει παρει την εγραφη σου στην προσφορα. που δεν το πιστευω παντως παρε το 1260 για να διορθωθει.

 

Ευχαριστώ...

Έκανα μία ανανέωση 5 ευρώ, μου έφαγε το 1,50 με το που πήρε την ανανέωση (τέλος υπέρ δημοσίου, μου είπαν), συνδέθηκα μετά από βγάλσιμο και εισαγωγή της μπαταρίας (πριν δεν συνδεόταν), και μετά από κανα-δυό λεπτά, μου ξανάφαγε 0,60!!! Πάντως, συνδέεται...

Το μινι οπερα το είχα από πριν, γιατί έμπαινα με wi-fi με το SE W715. Αυτό που με παραξενεύει είναι ότι συνδέομαι μόνο με μία συσκευή (SE W715) και όχι με το Κ800, παρόλο που οι ρυθμίσεις είναι ίδιες.

:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

edit Κατέβασα το Opera Mini και το eBuddy για τους προφανείς λόγους και δεν μου πείραξε τίποτα από το υπόλοιπο!

Έκανα τις εγκαταστάσεις των εφαρμογών σε Nokia 6300 και σέρφαρα καλώντας τακτικά το 1269 για έλεγχο υπολοίπου:p :lol:

Ο μετρητής δεδομένων του κινητού, μ' αυτά και μ' εκείνα, έδειξε κάτι λιγότερο από 1MB.

 

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να σιγουρέψουμε με κάποιον τρόπο άμα είμαι στα 3GB ή στα 100MB λόγω του ότι το ενεργοποίησα 23/03 απόγευμα.

Αν και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι είμαι με τα 3GB αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...:rolleyes:

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσω το ebuddy από το κινητό, θα αφεραιθούν όλα από τα 3GB;

Η εφαρμογή ebuddy δεν έχει μέγεθος μεγαλύτερο από μερικά ΚΒ (ή έστω κάποια ΜΒ), οπότε ο όγκος ίντερνετ που θα καταναλωθεί είναι ελάχιστος.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή ebuddy δεν έχει μέγεθος μεγαλύτερο από μερικά ΚΒ (ή έστω κάποια ΜΒ), οπότε ο όγκος ίντερνετ που θα καταναλωθεί είναι ελάχιστος.

273KB ο Opera Mini και 243KB το eBuddy;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ? Μπορείς να εγγραφείς για την νέα προσφορά στο 1245 και να έχεις συγχρόνως το 1' λεπτο/λεπτό προς 2 αριθμούς WIND ? Αν όχι, πως μπορώ να διαγραφώ από την νέα προσφορά ώστε να έχω το €0,01/1' ?
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προσπάθησα να καλέσω δύο φόρες το 1260. Μόλις πάτησα το 8 για να συνδεθώ με εκπρόσωπο, άκουσα ένα μήνυμα πως δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν την κλήση μου, και η κλήση τερματίστηκε εκεί από την wind. Και τις δύο φορές χρεώθηκα 0,12€, χωρίς καν να μου δοθεί η ευκαιρία να κάνω τη δουλειά μου.

 

Αυτή είναι η λύση για μη αναμονή στη γραμμή?

 

Μπράβο wind, ακόμα μια μέρα που με διώχνεις όλο και πιο μακριά...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προσπάθησα να καλέσω δύο φόρες το 1260. Μόλις πάτησα το 8 για να συνδεθώ με εκπρόσωπο, άκουσα ένα μήνυμα πως δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν την κλήση μου, και η κλήση τερματίστηκε εκεί από την wind. Και τις δύο φορές χρεώθηκα 0,12€, χωρίς καν να μου δοθεί η ευκαιρία να κάνω τη δουλειά μου.

 

Αυτή είναι η λύση για μη αναμονή στη γραμμή?

 

Μπράβο wind, ακόμα μια μέρα που με διώχνεις όλο και πιο μακριά...

Λοιπόν, πριν λίγο σέρφαρα κανονικά στο internet μέσω του 6300 μου μέχρι που θέλησα να κατεβάσω την εφαρμογή του facebook για το 6300.

 

Την κατέβασα, λοιπόν, την έκανα εγκατάσταση αλλά όταν πάω να συνδεθώ, δεν με συνδέει και με προτρέπει να συνδεθώ από υπολογιστή, το γιατί δεν το ξέρω.

 

Πήρα από περιέργεια να δω αν πειράχτηκε το υπόλοιπό μου και είδα ότι μειώθηκε κατά 1€.

 

Παίρνω τηλ στο 1260 δύο φορές και η γραμμή έπεσε αφότου άκουσα τις μισές ηχογραφημένες οδηγίες.

 

Στην τρίτη κλήση έπιασα γραμμή, βγήκε η κοπέλα της ανέφερα το πρόβλημα με το υπόλοιπο και το παρέπεμψε στο τεχνικό τμήμα και μου είπε ότι θα λάβω μήνυμα που θα μου το επιβεβαιώνει ότι πιστώθηκε το χαμένο 1€.

 

Της ανέφερα επίσης ότι έκανα 2 κλήσεις προς την εξυπηρέτηση κι ότι πήγαν χαμένες(έπεσε η γραμμή 2 φορές) με αποτέλεσμα να χάσω 0,24€ και με ρώτησε αν θα ήθελα να πιστωθούν κι αυτά στο λογαριασμό μου και φυσικά απάντησα καταφατικά μιας και έχω F2G2 και κάθε cent είναι πολύτιμο:p ;)

 

Πρόλαβε επίσης η δεσποινίς να με συμβουλεύσει να μην μπω στο internet μέχρι να λάβω το μήνυμα που σας προ-ανέφερα.

 

Επίσης, την ρώτησα για την προσφορά ότι την ενεργοποίησα 23/03 και μου είπε ότι αφού την ενεργοποίησα στις 23/03, έχω κανονικά τα 3GB μέχρι τέλος Απριλίου και από Μάιο και μετά 1,5GB.

 

Κλείνοντας, μπορώ να πω ότι ναι μεν έφαγα την ξενέρα για το υπόλοιπο αλλά μπορώ να επίσης να πω ότι η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και περιμένω το μήνυμα. Απλά καταντάει κουραστικό να σερφάρεις έχοντας το μυαλό σου στο υπόλοιπο κι αν θα πειραχτεί. Ελπίζω να αποκαταστήσουν αυτά τα bugs για ησυχάσουμε κι εμείς!:rolleyes:

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πριν λίγο σέρφαρα κανονικά στο internet μέσω του 6300 μου μέχρι που θέλησα να κατεβάσω την εφαρμογή του facebook για το 6300.

 

Την κατέβασα, λοιπόν, την έκανα εγκατάσταση αλλά όταν πάω να συνδεθώ, δεν με συνδέει και με προτρέπει να συνδεθώ από υπολογιστή, το γιατί δεν το ξέρω.

 

Πήρα από περιέργεια να δω αν πειράχτηκε το υπόλοιπό μου και είδα ότι μειώθηκε κατά 1€.

 

Παίρνω τηλ στο 1260 δύο φορές και η γραμμή έπεσε αφότου άκουσα τις μισές ηχογραφημένες οδηγίες.

 

Στην τρίτη κλήση έπιασα γραμμή, βγήκε η κοπέλα της ανέφερα το πρόβλημα με το υπόλοιπο και το παρέπεμψε στο τεχνικό τμήμα και μου είπε ότι θα λάβω μήνυμα που θα μου το επιβεβαιώνει ότι πιστώθηκε το χαμένο 1€.

 

Της ανέφερα επίσης ότι έκανα 2 κλήσεις προς την εξυπηρέτηση κι ότι πήγαν χαμένες(έπεσε η γραμμή 2 φορές) με αποτέλεσμα να χάσω 0,24€ και με ρώτησε αν θα ήθελα να πιστωθούν κι αυτά στο λογαριασμό μου και φυσικά απάντησα καταφατικά μιας και έχω F2G2 και κάθε cent είναι πολύτιμο:p ;)

 

Πρόλαβε επίσης η δεσποινίς να με συμβουλεύσει να μην μπω στο internet μέχρι να λάβω το μήνυμα που σας προ-ανέφερα.

 

Επίσης, την ρώτησα για την προσφορά ότι την ενεργοποίησα 23/03 και μου είπε ότι αφού την ενεργοποίησα στις 23/03, έχω κανονικά τα 3GB μέχρι τέλος Απριλίου και από Μάιο και μετά 1,5GB.

 

Κλείνοντας, μπορώ να πω ότι ναι μεν έφαγα την ξενέρα για το υπόλοιπο αλλά μπορώ να επίσης να πω ότι η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και περιμένω το μήνυμα. Απλά καταντάει κουραστικό να σερφάρεις έχοντας το μυαλό σου στο υπόλοιπο κι αν θα πειραχτεί. Ελπίζω να αποκαταστήσουν αυτά τα bugs για ησυχάσουμε κι εμείς!:rolleyes:

 

Αληθεια θα εχεις 3gb?Και γιατι εμενα μου λενε οτι θα εχω 100 μβ σε 3 νουμερα που ενεργοποιησα στις 23 του μηνα?Καλα οτι να ναι στην γουιντ.Μακαρι παντως να ισχυουν τα 3 γιγα και οχι 100 μβ.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Για αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων η wind είναι υποχρεωμένη από το νόμο να παρέχει δωρεάν αριθμό τηλεφωνικής υποστήριξης. Εδώ και πολύ καιρό είναι η μόνη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας που δεν εκπληρώνει την υποχρέωση αυτή.

 

Για το λόγο αυτό έπρεπε να σου πιστώσουν και τα 12 λεπτά της τελευταίας κλήσης σου, (αρα 3χ12=36), αφού πρόκειται για σφάλμα της εταιρείας και όχι δικό σου.

 

Την αργία της 25ης Μαρτίου πολλοί άνθρωποι έμειναν χωρίς τηλέφωνο από παρόμοιο σφάλμα της wind και δεν μπόρεσαν να επικοινωνήσουν με την τεχνική υποστήριξη γιατί το σύστημα τους είχε αφαιρέσει όλο το υπόλοιπο, ή ακόμα τους είχε φορτώσει με αρνητικό υπόλοιπο.

 

Θα συμμορφωθεί και πότε η wind με τις νόμιμες υποχρεώσεις της;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων η wind είναι υποχρεωμένη από το νόμο να παρέχει δωρεάν αριθμό τηλεφωνικής υποστήριξης. Εδώ και πολύ καιρό είναι η μόνη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας που δεν εκπληρώνει την υποχρέωση αυτή.

 

Για το λόγο αυτό έπρεπε να σου πιστώσουν και τα 12 λεπτά της τελευταίας κλήσης σου, (αρα 3χ12=36), αφού πρόκειται για σφάλμα της εταιρείας και όχι δικό σου.

 

 

Νομιζω οτι υπαρχει το 1231

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω η WIND να είναι η μόνη εταιρεία που χρεώνει την εξυπηρέτηση 0,12€... Είναι και η Cosmote χωρίς να είμαι τελείως σίγουρος και για τη Vodafone αν την έχει δωρέαν.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω η WIND να είναι η μόνη εταιρεία που χρεώνει την εξυπηρέτηση 0,12€... Είναι και η Cosmote χωρίς να είμαι τελείως σίγουρος και για τη Vodafone αν την έχει δωρέαν.

 

Ολες χρεωνουν για κλησεις προς την εξυπηρετηση τους.Η κοσμοτε στο 1313 0,12 λεπτα ανα κληση, η vodafone στο 13830 με 0,12 λεπτα ανα κληση και η γουιντ στο 1260 με 0,12 λεπτα ανα κληση.Για τηλεφωνικη υποστηριξη ιντερνετ οπως ειπαν πανω τα παιδια το 1231.Η κληση προς το 1231 ειναι δωρεαν.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Για τηλεφωνικη υποστηριξη ιντερνετ οπως ειπαν πανω τα παιδια το 1231.Η κληση προς το 1231 ειναι δωρεαν.

 

Δηλαδή, τι ακριβώς κάνει το 1231 και ποια η διαφορά του από το 1260 ???

 

Επίλυση προβλημάτων ίντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...