Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το PlugNPlayα μπορεί κάποιος να το επενργοποιησει

Εγώ το απενεργοποίησα και θα βάζω ένα ευρώ το δίμηνο χωρίς να ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο αυτόματα

Συνεπώς αν το πάρουν πίσω θα απαιτήσω να μου επιστραφεί το υπόλοιπο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός,

αλλά προς το παρόν, καθώς:
Μπορεί να καταργηθεί στο μέλλον η 1ευρη "κάρτα" , άρα και η δυνατότητα παράτασης 4μήνου πριν την φραγή, εφόσον την εφαρμόσει σύμφωνα με την ανακοίνωσή της έπρεπε ήδη από 1/7/2022 να είχε εφαρμοστεί. Προφανώς αυτή τη στιγμή (26/3/2023) δεν έχει εφαρμοστεί η φραγή καθώς εγώ προσωπικά έχω να βάλω κάρτα 10Ε, όσο ήταν τότε, από 31/1/2022, και δέχομαι ακόμα εισερχόμενες ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Το πιο πιθανόν , όπως και η 8ευρη, η 1ευρη "κάρτα" να είναι προεκλογικό "χαρτί" διαπλεκόμενων με Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης και "πέτσινα κανάλια" αναπαραγωγής των ιδίων και πάλι στη χώρα μας όποια "Τέμπη" και να συμβαίνουν, καθώς απομειώνουν στο συγκεκριμένο τομέα (της "καρτοκινητής των νέων") το οικονομικό πρόβλημα. Και αποσύρεται ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΝΕΚΛΕΓΟΥΝ "ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ".

Τότε (πχ 2024, αφού λήξει η προεκλογική "παρωδία αναπαραγωγής ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ") :

Τί θα κάνεις; Ποιό υπόλοιπο θα πάρεις πίσω σε τραπεζικό λογαριασμό , που αυτή τη στιγμή έχεις ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ;

Τότε (πχ 2024) η ΜΟΝΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ θα είναι η φορητότητα μεταξύ "ομοίων εταιρίων" σε οικονομική πολιτική χρέωσης.

Επιπλέον:
Με την ΑΠΟΔΟΧΗ (% μας) των PlugNPlayα τακτικών , υποσκάπτουμε το "μέλλον" των παιδιών μας που "θα βρουν έτοιμες" από μας (πχ το 2030) αυτές τις πρακτικές, ΜΗ ΔΥΝΑΜΕΝΑ ΝΑ "ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ" κάτι άλλο (πχ "Βάζω χρήματα, όποτε θέλω πχ μετά από 1 μήνα , ενεργοποιώ πακέτο , ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ζητώ πίσω στον Τραπεζικό λογαριασμό"): ΔΕ θα καταλαβαίνουν τότε (πχ 2030) τι τους λες (για πρακτικές καρτοκινητής το 2023).

 

Υ.Γ.: Το "αφήνω νήμα στο καλάμι να πάει πίσω το ψάρι και μετά το ξανατραβώ, όσπου..." το ξέρεις; Το ποιά είναι το δόλωμα και το θύμα είναι γνωστά ποιά είναι έτσι;

Λες οι (κάθε) εταιρίες να μην έχουν τον τρόπο τους;

Κι "εμείς να τσιμπάμε"; Υποσκάπτωντας τα ίδια τα παιδιά μας;

Και όποιος δε τα πιστεύει τα παραπάνω, ας κάνει Quote σε αυτά μετά από 7 χρόνια.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύεις ρε Pppe :)

Περισυν (2022) πήρα τα λεφτά μου από κινητό που είχα από το 1997 είχε μαζέψει ένα αρκετά; σεβαστό ποσό

Έτσι θα τα πάρω και όταν μου κόψουν το 1 ευρώ το 2030 :)

Λοιπόν το ΦΕΚ

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ TΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ
Τεύχος Β’ 4262/06.12.2017


Προσέξτε μια σημαντική παράμετρο
σελ. 56200

"εφόσον τα τροποποιούμενα τιμολόγια τίθενται σε ισχύ
σε λιγότερο από τρεις μήνες από την ημερομηνία ενημέρωσης
του χρήστη σχετικά με την τροποποίηση."

Πάντα στην wind βιάζονται οπότε το χρονικό διάστημα ενημέρωσης είναι μικρό και λίγοτερο από τρεις μηνες0edcd63d415aebf9d33056ee66f30bd1.jpg


Α και κάτι άλλο, το νούμερο δεν χάνεται

Όταν πάρετε τα λεφτά σας πίσω το κάνετε φορητότητα σε άλλο δίκτυο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το 1Ε δε θα κρατήσει ούτε έτος. "Προεκλογικό".

Τα ξαναλέμε.

Ούτε το ψάρι καταλαβαίνει "τι" κάνει ο ψάρας, όσπου να βρεθεί στο καφάσι.

Link to comment
Share on other sites

Το 1Ε δε θα κρατήσει ούτε έτος. "Προεκλογικό".
Τα ξαναλέμε.
Ούτε το ψάρι καταλαβαίνει "τι" κάνει ο ψάρας, όσπου να βρεθεί στο καφάσι.
οκ :)

Εγώ πάντως έχω υπομονή


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 23/3/2023 at 11:08 ΜΜ, ParafronGR said:

Φαίνεται πως με το νέο όνομα δεν έμειναν μόνο τα κακά της WIND, αλλά έγιναν χειρότεροι.

Είχα γράψει τις προάλλες ότι έκανα φορητότητα έναν εύκολο αριθμό στο F2G για να τον διατηρώ με την ανανέωση του 1€.

Πρώτο φάουλ: Απ'όταν ξεκίνησε το νέο F2G, στη σελίδα τους γράφει ότι παίρνεις κάρτα αξίας 8€ και ότι πρέπει να πληρώσεις 8€. Στη δική μου περίπτωση, η μάνα μου πλήρωσε 12€και μέσα είχε σφραγισμένη κάρτα περιπτέρου αξίας 12€ (όποιος ενδιαφέρεται dm, να του την δώσω 10€). 

Δεύτερο φάουλ: Έβαλα τα στοιχεία της μάνας μου (στης οποίας είναι ο αριθμός που μετέφερα) και λίγο αφ'ότου έλαβε τη SIM, την πήραν τηλ από τη NOVA για επιβεβαίωση των στοιχείων. Μαντέψτε τί έγινε λίγα λεπτά μετά. Στον αριθμό της που είχα δηλώσει ώς τηλέφωνο επικοινωνίας για να την καλέσουν από την κούριερ αλλά και από τη NOVA σε περίπτωση που χρειαστεί κάτι, ήρθε μήνυμα "ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ! Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΠΡΟΣ ΕΓΚΡΙΣΗ".

Με λίγα λόγια, της έκαναν ταυτοποίηση για τον δικό μου αριθμό και αυθαίρετα προχώρησαν σε αίτηση φορητότητας του δικού της αριθμόυ. Μου έστειλε όλα τα τηλέφωνα που την κάλεσαν και όλα τα screenshot και προχώρησα σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ. 

Ούτε για 1€ δεν αξίζει πια αυτή η εταιρεία

Οι άνθρωποι είναι για ΓΕΛΙΑ. 

Όπως έγραψα και στο πιο πάνω μήνυμα προχθές, έκανα φορητότητα έναν αριθμό ο οποίος ήταν στα στοιχεία της μάνας μου και για να γίνουν όλα σωστά, έβαλα σαν τηλέφωνο επικοινωνίας το δικό της και έβαλα τη διεύθυνση του πατρικού μου μήπως ζητήσουν ταυτότητα κτλ.

Μου έστειλε την Παρασκευή το πρωί με ΕΛΤΑ την καρτούλα SIM μαζί με την κάρτα ανανέωσης, και περιμενα να ενεργοποιηθώ. Παίρνω τηλ την VODAFONE να ρωτήσω το πότε και μου λένε "δεν υπάρχει αίτημα φορητότητας για τον συγκεκριμένο αριθμό". Αρχίζω να ρωτάω πώς γίνεται αφού έχω λάβει την κάρτα της άλλης εταιρείας κτλ και λίγα λεπτά αργότερα πήρα την απάντηση από την μάνα μου - είχε μείνει χωρίς κινητό ! Άνοιξα την κάρτα SIM που μου έστειλε και τί να δω? Της είχαν μεταφέρει τον αριθμό της (!!!), τον αριθμό επικοινωνίας δηλαδή, αντί για τον αριθμό μου τον οποίο είχα ζητήσει.

Έχω κρατήσει το screenshot από τη φόρμα φορητότητας που είχα αναγράψει το δικό μου νούμερο αντί για το δικό της κι έστειλα καταγγελία στην ΕΕΤΤ μιας και το νόυμερο της μάνας μου ήταν συμβόλαιο & τώρα η COSMOTE θα της ζητήσει 150€+ για λύση συμβολαιου. 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ParafronGR said:

Οι άνθρωποι είναι για ΓΕΛΙΑ. 

Όπως έγραψα και στο πιο πάνω μήνυμα προχθές, έκανα φορητότητα έναν αριθμό ο οποίος ήταν στα στοιχεία της μάνας μου και για να γίνουν όλα σωστά, έβαλα σαν τηλέφωνο επικοινωνίας το δικό της και έβαλα τη διεύθυνση του πατρικού μου μήπως ζητήσουν ταυτότητα κτλ.

Μου έστειλε την Παρασκευή το πρωί με ΕΛΤΑ την καρτούλα SIM μαζί με την κάρτα ανανέωσης, και περιμενα να ενεργοποιηθώ. Παίρνω τηλ την VODAFONE να ρωτήσω το πότε και μου λένε "δεν υπάρχει αίτημα φορητότητας για τον συγκεκριμένο αριθμό". Αρχίζω να ρωτάω πώς γίνεται αφού έχω λάβει την κάρτα της άλλης εταιρείας κτλ και λίγα λεπτά αργότερα πήρα την απάντηση από την μάνα μου - είχε μείνει χωρίς κινητό ! Άνοιξα την κάρτα SIM που μου έστειλε και τί να δω? Της είχαν μεταφέρει τον αριθμό της (!!!), τον αριθμό επικοινωνίας δηλαδή, αντί για τον αριθμό μου τον οποίο είχα ζητήσει.

Έχω κρατήσει το screenshot από τη φόρμα φορητότητας που είχα αναγράψει το δικό μου νούμερο αντί για το δικό της κι έστειλα καταγγελία στην ΕΕΤΤ μιας και το νόυμερο της μάνας μου ήταν συμβόλαιο & τώρα η COSMOTE θα της ζητήσει 150€+ για λύση συμβολαιου. 

Εάν στο screenshot της φόρμας φορητότητας που έχεις, ο αριθμός επικοινωνίας είναι το συμβόλαιο της και ο αριθμός που ήθελες να κάνεις φορητότητα ειναι ο ευκολος αριθμός που ήθελες να κάνεις φορητότητα, τότε θα λυθεί το μπέρδεμα. 

Τα στοιχεία και των 2 αριθμών είναι ίδια (όνομα, διεύθυνση) ;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Mobileras said:

Εάν στο screenshot της φόρμας φορητότητας που έχεις, ο αριθμός επικοινωνίας είναι το συμβόλαιο της και ο αριθμός που ήθελες να κάνεις φορητότητα ειναι ο ευκολος αριθμός που ήθελες να κάνεις φορητότητα, τότε θα λυθεί το μπέρδεμα. 

Τα στοιχεία και των 2 αριθμών είναι ίδια (όνομα, διεύθυνση) ;

Το screenshot το έχω, το θέμα είναι ότι τώρα δεν γίνεται τιποτα γιατί το συμβολαιο ειχε ανανεωθεί στην COSMOTE τα περασμένα Χριστούγεννα, ήταν στον 3ο μήνα ΚΑΙ με επιδότηση συσκευής και δεν νομίζω ότι η COSMOTE θα συγκινηθεί για το λάθος της NOVA. 

Και οι δύο αριθμοί είναι στο όνομα/ΑΦΜ/ταυτότητα της μάνας μου

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Στη "ζωή" μας ΠΡΕΠΕΙ να προσέχουμε σε ποιά "τρένα" μπαίνουμε.

Ακόμα και σε ποιά "ταβέρνα" μπακαλιαρίζουμε.

Αγνοείστε τα παραπάνω ΕΑΝ είναι ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΑ.

Τα παθήματα ΔΕ θα γίνουν ποτέ μαθήματα για σας (το >90% του ελληνικού πληθυσμού, το υπολογίζω).

Η ίδια η ΜΟΙΡΑ θα σας "δείξει" το δρόμο (ανάλογα το "τρένο", την "ταβέρνα" κλπ).

 

Υ.Γ.: Υπονοώντας ποιά θα "σας πάει τρένο" ΚΑΙ θα "σας γλεντήσει".

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pppe said:

Στη "ζωή" μας ΠΡΕΠΕΙ να προσέχουμε σε ποιά "τρένα" μπαίνουμε

Λίγο άστοχο παράδειγμα για κάποιους που ενδεχομένως έχουμε χάσει άτομα σε αυτά τα "τρένα" 😉

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ParafronGR said:

Το screenshot το έχω, το θέμα είναι ότι τώρα δεν γίνεται τιποτα γιατί το συμβολαιο ειχε ανανεωθεί στην COSMOTE τα περασμένα Χριστούγεννα, ήταν στον 3ο μήνα ΚΑΙ με επιδότηση συσκευής και δεν νομίζω ότι η COSMOTE θα συγκινηθεί για το λάθος της NOVA. 

Και οι δύο αριθμοί είναι στο όνομα/ΑΦΜ/ταυτότητα της μάνας μου

Από τη στιγμή που έχεις αποδείξεις για το ποιός έκανε λάθος, θα το κοινοποιήσεις σε όλους όσους εμπλέκονται και ο φταίχτης δεν θα έχει επιλογή ν αποφύγει την ευθύνη. Πρώτα ξεκίνα με διάθεση εξωδικαστικού χαρακτήρα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, ParafronGR said:

Οι άνθρωποι είναι για ΓΕΛΙΑ. 

Όπως έγραψα και στο πιο πάνω μήνυμα προχθές, έκανα φορητότητα έναν αριθμό ο οποίος ήταν στα στοιχεία της μάνας μου και για να γίνουν όλα σωστά, έβαλα σαν τηλέφωνο επικοινωνίας το δικό της και έβαλα τη διεύθυνση του πατρικού μου μήπως ζητήσουν ταυτότητα κτλ.

Μου έστειλε την Παρασκευή το πρωί με ΕΛΤΑ την καρτούλα SIM μαζί με την κάρτα ανανέωσης, και περιμενα να ενεργοποιηθώ. Παίρνω τηλ την VODAFONE να ρωτήσω το πότε και μου λένε "δεν υπάρχει αίτημα φορητότητας για τον συγκεκριμένο αριθμό". Αρχίζω να ρωτάω πώς γίνεται αφού έχω λάβει την κάρτα της άλλης εταιρείας κτλ και λίγα λεπτά αργότερα πήρα την απάντηση από την μάνα μου - είχε μείνει χωρίς κινητό ! Άνοιξα την κάρτα SIM που μου έστειλε και τί να δω? Της είχαν μεταφέρει τον αριθμό της (!!!), τον αριθμό επικοινωνίας δηλαδή, αντί για τον αριθμό μου τον οποίο είχα ζητήσει.

Έχω κρατήσει το screenshot από τη φόρμα φορητότητας που είχα αναγράψει το δικό μου νούμερο αντί για το δικό της κι έστειλα καταγγελία στην ΕΕΤΤ μιας και το νόυμερο της μάνας μου ήταν συμβόλαιο & τώρα η COSMOTE θα της ζητήσει 150€+ για λύση συμβολαιου. 

Τραγικοί… καταρχάς παίρνεις τον παροχο που είναι τώρα και ζητάς να μην προχωρήσει την φορητότητα. Δεύτερον τους αλλάζεις τα φώτα στη Nova. Μην τους χαρίσεις τίποτα. 

Με την συγχώνευση έγινε η εξυπηρέτηση ακόμα χειρότερη. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nikolas14 said:

Τραγικοί… καταρχάς παίρνεις τον παροχο που είναι τώρα και ζητάς να μην προχωρήσει την φορητότητα. Δεύτερον τους αλλάζεις τα φώτα στη Nova. Μην τους χαρίσεις τίποτα. 

Με την συγχώνευση έγινε η εξυπηρέτηση ακόμα χειρότερη. 

Ποια εξυπηρέτηση ρε παιδιά. Οι άνθρωποι είναι τελείως άσχετοι με το αντικείμενο. Πιστεύω ότι πολλά παιδιά από εδώ μέσα αν δούλευαν στην nova θα έκαναν πολύ καλύτερη δουλειά γιατι απλα εχουν περισσοτερες γνωσεις.Πάντα κατά την ταπεινή μου αποψη.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mips said:

Ποια εξυπηρέτηση ρε παιδιά. Οι άνθρωποι είναι τελείως άσχετοι με το αντικείμενο. Πιστεύω ότι πολλά παιδιά από εδώ μέσα αν δούλευαν στην nova θα έκαναν πολύ καλύτερη δουλειά γιατι απλα εχουν περισσοτερες γνωσεις.Πάντα κατά την ταπεινή μου αποψη.

Το μόνο σίγουρο. Εγώ προσωπικά προτιμώ την εξυπηρέτηση σε κάποιο κατάστημα. Τηλεφωνικά μόνο για προσφορές εχω μιλήσει. Από κατάστημα είναι πιο άμεση και γρήγορη η εξυπηρέτηση. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί, πέιτε μου:

Αξίζει να πάω στο νέο F2G και να απενεργοποιήσω τα αυτόματα πακέτα, ή να μείνω ως είμαι στο παλιό?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε στο παλιό, δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των προγραμμάτων.

Είναι κλάσεις ανώτερο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, okourkoulos said:

Επειδή έχω μπερδευτεί, πέιτε μου:

Αξίζει να πάω στο νέο F2G και να απενεργοποιήσω τα αυτόματα πακέτα, ή να μείνω ως είμαι στο παλιό?

Να μείνεις στο παλιό, μέχρι να καταργηθεί τελειως. Εγώ είμαι στο καινούργιο και κατέληξα να συντηρώ τον αριθμό μου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, panos.kar said:

Το μόνο σίγουρο. Εγώ προσωπικά προτιμώ την εξυπηρέτηση σε κάποιο κατάστημα. Τηλεφωνικά μόνο για προσφορές εχω μιλήσει. Από κατάστημα είναι πιο άμεση και γρήγορη η εξυπηρέτηση. 

Συμφωνώ απόλυτα εκεί είναι καλύτερα πράγματα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mips said:

Ποια εξυπηρέτηση ρε παιδιά. Οι άνθρωποι είναι τελείως άσχετοι με το αντικείμενο. Πιστεύω ότι πολλά παιδιά από εδώ μέσα αν δούλευαν στην nova θα έκαναν πολύ καλύτερη δουλειά γιατι απλα εχουν περισσοτερες γνωσεις.Πάντα κατά την ταπεινή μου αποψη.

Εμενα μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει ούτε ενας στο φορουμ να δουλεύει σε εταιρια κινητής, να μας κάνει μεταγραφή αεροδρομίου σε καμία εταιρία. Θα εχει προαγωγή εγγυημένη...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν καθώς φαίνεται οι διορθώσεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ποιος δεν χρειάζεται σήμερα ίντερνετ;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, p_k said:

Ναι αλλά ποιος δεν χρειάζεται σήμερα ίντερνετ;

Ακριβώς συμφωνώ μαζί σου και επαυξάνω. Πλέον έστω και για ένα χαρτί από το gov χρειάζεται, για ένα ραντεβού σε νοσοκομείο, για να πληρώσεις ους λογαριασμούς κλπ

16 minutes ago, hercoulis said:

Γίνεται δουλίτσα (+1Gb)

 

E55FEC18-919F-4596-9067-540EB26FA0EC.jpeg

Αυτό που το είδατε ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...