Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, το δώρο των 2GB ισχύει και με ανανέωση μέσω PayPal ή μόνο από καταστήματα;

 

 

 

Και μεςω PayPal και πιστωτικής. Τα πήρα εγω προχθές ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να μη μπορώ να κάνω ανανέωση με χρεωστική εθνικής από την εφαρμογή....η απάντηση που πήρα ήταν ότι η γραμμή μου είναι οκ με μήνυμα... Α ρε wind...άλλα αντί άλλων...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο αλλο καταστημα και δεν ειχα παρει απο αυτους το νουμερο
Πήγα στο δεύτερο κατάστημα πάλι τίποτα, για να μου το δώσουν την βεβαίωση πρέπει να μπω σε καρτοπρογραμμα 3 μήνες με 19 € το μήνα. Ότι νανε.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο δεύτερο κατάστημα πάλι τίποτα, για να μου το δώσουν την βεβαίωση πρέπει να μπω σε καρτοπρογραμμα 3 μήνες με 19 € το μήνα. Ότι νανε.

Αν τους πεις ότι το πήρες από αυτούς το νούμερο πριν χρόνια; Θα ψάξουν όλους τους καταλόγους για να σε βρουν; Εγώ πάντως μπήκα στο κατάστημα Στα Πετράλωνα ζήτησα την βεβαίωση και χωρίς δεύτερη λέξη μου την έδωσαν ευγενικά και άμεσα.

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν τους πεις ότι το πήρες από αυτούς το νούμερο πριν χρόνια; Θα ψάξουν όλους τους καταλόγους για να σε βρουν; Εγώ πάντως μπήκα στο κατάστημα Στα Πετράλωνα ζήτησα την βεβαίωση και χωρίς δεύτερη λέξη μου την έδωσαν ευγενικά και άμεσα.

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τους είπα ότι πήρα από αυτούς, είδε στον υπολογιστή και μου είπε δεν είναι από εδώ. Δεν ξέρω τι παίζει. Μήπως ξέρεις το mail τους για να τους στείλω mail και να ζητήσω από κεντρικό να μου το στείλουν. Edited by bynoname
Link to comment
Share on other sites

Στη φόρμα επικοινωνίας που εχουν στο site να στείλεις. Και να πεις οτι το κατάστημα αρνείται να σου δωσει την βεβαίωση ταυτοποίησης την οποία υποχρεούται από τον νόμο να την δώσει. Πρώτη φορά ακούω να ζητάνε να κάνεις συμβόλαιο για να σου δωσουν το ιδιο χαρτί το οποίο δικαιούσαι να πάρεις οταν ταυτοποιείς καρτοκινητό. Το πιο πιθανό ειναι να μη σου την στειλουν με e-mail αλλά μπορεί να βάλουν χέρι στο κατάστημα. Θα έλεγα να δοκιμάσεις και σε άλλο κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Στη φόρμα επικοινωνίας που εχουν στο site να στείλεις. Και να πεις οτι το κατάστημα αρνείται να σου δωσει την βεβαίωση ταυτοποίησης την οποία υποχρεούται από τον νόμο να την δώσει. Πρώτη φορά ακούω να ζητάνε να κάνεις συμβόλαιο για να σου δωσουν το ιδιο χαρτί το οποίο δικαιούσαι να πάρεις οταν ταυτοποιείς καρτοκινητό. Το πιο πιθανό ειναι να μη σου την στειλουν με e-mail αλλά μπορεί να βάλουν χέρι στο κατάστημα. Θα έλεγα να δοκιμάσεις και σε άλλο κατάστημα.
Τους έστειλα φόρμα επικοινωνίας, 2 κατάστηματα πήγα τα ίδια, μάλλον θα πάω να δοκιμάσω σε άλλο πόλη. Edited by bynoname
Link to comment
Share on other sites

Τζαμπα σε τρεχουν ρε φιλε εγω το πηρα αμεσως στην θεσ/νικη οταν το χρειαστηκα για μια τραπεζα χωρις να με ρωτησουν τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Τζαμπα σε τρεχουν ρε φιλε εγω το πηρα αμεσως στην θεσ/νικη οταν το χρειαστηκα για μια τραπεζα χωρις να με ρωτησουν τιποτα.
Τζάμπα τρέξιμο. Και δικαιολογία είναι πρέπει να μπεις καρτοπρογραμμα 3 μήνες 19 € το μήνα κ μετά μπορείς να ακυρώσεις μόνο έτσι μπορούν να δώσουν. Ότι νανε δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που αποκλείετε είναι να το μετέτρεψε σε φοιτητικό με τον ίδιο αριθμό. Η WIND δεν κάνει τέτοιες χάρες...

Mια χαρα το κανα φοιτητικό μέσω του site. Και κρατώντας και τον ίδιο λογαριασμό στο myf2g που ναι η απόδειξη πως όντως το νούμερο είν εκείνο. Το περίεργο είν πώς το νούμερο ξεγράφτηκε μόνο του απ το win club αλλά τέλος πάντων..

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό στο κάνανε ή το καινούργιο αυτο το f2g crew?

Φοιτητικό, πριν 3 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/upiresies/sim-kartes-upiresies/

εχω την εντυπωση οτι οι υπηρεσιες αυτες ηταν διαθεσιμες μονο για επιχειρησεις,τωρα τα βλέπω και στο μενου για ιδιωτες.Λέτε να αλλαξε κατι και να τα δινουν σε ολους πλεον?

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/upiresies/sim-kartes-upiresies/

εχω την εντυπωση οτι οι υπηρεσιες αυτες ηταν διαθεσιμες μονο για επιχειρησεις,τωρα τα βλέπω και στο μενου για ιδιωτες.Λέτε να αλλαξε κατι και να τα δινουν σε ολους πλεον?

 

Με το πάγιο που βλέπω, για την twin sim, μάλλον σε πελάτες συμβολαίου αναφέρεται. Νομίζω πάντα ίσχυε η διπλή κάρτα στα συμβόλαια. :worry:

 

Για ιδιώτες πάντα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι για καρτοκινητα η twin sim το ζηταω εδω και χρονια για καρτοκινητα και η wind το βιολι της

 

Η αλλες δυο το δινουν κανονικα σε καρτοκινητό. δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβανε και δεν την δινουν

 

 

Και φυσικα χωρις παγιο ... αν το δωσουν ποτε!!!

 

Εχω σε ενα Frog

Twin sim και δεν μπορω να εχω στο βσσικο F2G

 

ρε που καταντησαμε :p

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο δώρο για το πάσχα δεν έδωσαν τελικά ε? Δεν μιλάω με ανανέωση

 

Δώρο-δώρο (πραγματικό) δεν έχει δώσει ποτέ η Wind στην καρτοκινητή, εκτός από πέρσι στο δημοψήφισμα 5/7/2015.

 

Κάνει κάτι "δώρα", όπως και το φετινό (αντί για 1GB να δίνει 2GB με κάρτα >10€).

Πρέπει να δώσεις πραγματικά € εκείνη τη στιγμή που το δίνει με κάποιο τρόπο για όποιο δώρο της Wind σε κάθε "δώρο" της.

 

Δεν έχει τα δώρα των άλλων 2: Αρκεί κάρτα πριν 2 ή 3 μήνες και να μπορείς να το πάρεις.

Ποτέ δεν έχει δώσει τέτοιο δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Δώρο-δώρο (πραγματικό) δεν έχει δώσει ποτέ η Wind στην καρτοκινητή, εκτός από πέρσι στο δημοψήφισμα 5/7/2015.

 

Κάνει κάτι "δώρα", όπως και το φετινό (αντί για 1GB να δίνει 2GB με κάρτα >10€).

Πρέπει να δώσεις πραγματικά € εκείνη τη στιγμή που το δίνει με κάποιο τρόπο για όποιο δώρο της Wind σε κάθε "δώρο" της.

 

Δεν έχει τα δώρα των άλλων 2: Αρκεί κάρτα πριν 2 ή 3 μήνες και να μπορείς να το πάρεις.

Ποτέ δεν έχει δώσει τέτοιο δώρο.

 

Μα είχε δώσει καθαρά Δευτέρα το τριήμερο 1gb γι αυτό ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

Μα είχε δώσει καθαρά Δευτέρα το τριήμερο 1gb γι αυτό ρωτάω

 

Ααα, εντάξει , για 3 μέρες: ΟΚ.

 

Για Πασχαλινά, Χριστουγεννιάτικα και καλοκαιρινά δώρα αναφερόμουν.

Link to comment
Share on other sites

Ααα, εντάξει , για 3 μέρες: ΟΚ.

 

Για Πασχαλινά, Χριστουγεννιάτικα και καλοκαιρινά δώρα αναφερόμουν.

 

Γενικά έχει καλύτερες προσφορές από τις άλλες που όπως διαβάζω τις περιοριζουν σιγά σιγά, αλλά εγώ την έκανα τη φορητοτητα μου όπως και να χει

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι για καρτοκινητα η twin sim το ζηταω εδω και χρονια για καρτοκινητα και η wind το βιολι της

 

Η αλλες δυο το δινουν κανονικα σε καρτοκινητό. δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβανε και δεν την δινουν

 

 

Και φυσικα χωρις παγιο ... αν το δωσουν ποτε!!!

 

Εχω σε ενα Frog

Twin sim και δεν μπορω να εχω στο βσσικο F2G

 

ρε που καταντησαμε :p

 

Πες τα!!!!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εταιρεία είναι ότι νανε τους έχω στείλει mail εδώ και δύο μέρες, ακόμα περιμένω απάντηση.

 

Επειδή είναι εταιρία αυτές τις μέρες ειναι αργία για αυτούς οπότε θα πάρεις απάντησης από Τετάρτη και μετά. Χαλαρώστε λίγο μερικοί. Αυτές τις μέρες ΟΛΟΙ οι πάροχοι λειτουργούν με προσωπικό ασφαλείας.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι εταιρία αυτές τις μέρες ειναι αργία για αυτούς οπότε θα πάρεις απάντησης από Τετάρτη και μετά. Χαλαρώστε λίγο μερικοί. Αυτές τις μέρες ΟΛΟΙ οι πάροχοι λειτουργούν με προσωπικό ασφαλείας.

 

 

 

Σωστος,ετσι ειναι

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...