Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μονο απο καταστημα με wind με το χαρατσι , μην ξεχασεις να πεις πιο απ τα δυο 120λεπτα θες!

 

Τι εννοεις πιο απο τα 2 120λεπτα?τωρα 120 παιρνει το καρτοκινητο της γυναικας επειση εχει και το σταθερο στο ονομα της!

οντως τωρα μεσω χρεωστικης/paypal παπαλα?η μεσω χρεωστικης γινεται ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που πατάω ανανέωση μέσω PayPal τη δέχεται αρχικά κανονικά.. Στην ολοκλήρωση θα μου πει πως δε γίνεται?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που πατάω ανανέωση μέσω PayPal τη δέχεται αρχικά κανονικά.. Στην ολοκλήρωση θα μου πει πως δε γίνεται?

 

Γιατι δεν δοκιμαζεις να μας ενημερωσεις κιολας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις πιο απο τα 2 120λεπτα?τωρα 120 παιρνει το καρτοκινητο της γυναικας επειση εχει και το σταθερο στο ονομα της!

οντως τωρα μεσω χρεωστικης/paypal παπαλα?η μεσω χρεωστικης γινεται ακομα?

 

Το 30λεπτο "χαρατσι" το ξέρεις, το τι σου προσφέρει το 30λεπτο "χαράτσι" δεν το ξέρεις;

Αν όχι, δεν πειράζει, πάρε απο περίπτερο...συμφέρει καλύτερα! :D

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις πιο απο τα 2 120λεπτα?

http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=372

120 Ή για Wind ή για σταθερά

Link to comment
Share on other sites

Δεν ολοκληρωνεται η συναλλαγη. Στο λογαριασμο paypal καταγραφεται σαν denied..

 

όπως γραφει εδώ http://www.pcsteps.gr/71864-%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CF%81%CE%AC%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%B5%CF%82-atm-e-banking/ Οι αγορές στο Internet μπορούν να γίνουν με πιστωτική ή χρεωστική κάρτα μόνο για ηλεκτρονικά καταστήματα που διατηρούν λογαριασμό σε Ελληνική τράπεζα.

 

Δεν θα μπορούν να γίνουν αγορές για προϊόντα ή υπηρεσίες από το εξωτερικό και το pay pall είναι υπηρεσια του εξωτερικου για αυτό δεν πραγματοποιείται η συνναλαγη. Αναγκαστηκα θα χρειαστεί να πληκτρολογήσεις τον αριθμο της καρτας σου.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μεσω χρεωστικης ελληνικης τραπεζας δεν μπορουμε να κανουμε ανανεωση τωρα?

 

Λογικά μπορούμε, απο την σελίδα του F2G. Δε το δοκίμασα πάντως, έτυχε να κάνω ανανέωση πριν γίνει αυτό το μπάχαλο.

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε λίγο το δεν είχε χρησιμοποιηθεί

Εννοω οτι δεν ειχα τραβηξει χρηματα για καποιον αλλον λογο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

μεσω χρεωστικης ελληνικης τραπεζας δεν μπορουμε να κανουμε ανανεωση τωρα?

 

βαση του ΦΕΚ A 65/2015 που εχει βγει για την τραπεζικη αργια εως τις 6/7 γραφει το εξης στο πρωτο αριθμο φυλλου 65

<< β) συναλλαγές άνευ περιορισμών, πέραν αυτών που

ίσχυαν πριν την έκδοση της παρούσας με πιστωτικές και

χρεωστικές κάρτες για πληρωμές στο εσωτερικό της

χώρας, δηλαδή για πληρωμές σε πίστωση λογαριασμού

που τηρείται στην Ελλάδα. >>

σας επισυναπτω και το ΦΕΚ να το δειτε και εσεις , αρα πραγματοποιούνται κανονικα οι αγορες με καρτα ελληνικη εντος Ελλαδας.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

βαση του ΦΕΚ A 65/2015 που εχει βγει για την τραπεζικη αργια εως τις 6/7 γραφει το εξης στο πρωτο αριθμο φυλλου 65

>

σας επισυναπτω και το ΦΕΚ να το δειτε και εσεις , αρα πραγματοποιούνται κανονικα οι αγορες με καρτα ελληνικη εντος Ελλαδας.

 

Ακριβως,εμενα η μητερα μου που ανανεωνει με πιστωτικη ανανεωσε κανονικα και στελνει στο 12012 τη λεξη Bonus και παιρνει καθε μηνα το 1GB κανονικα.Για paypal δεν γνωριζω αλλα σταματησαν και οι πωλησεις pin της Paysafe Card που την χρησιμοποιουσε πολυς κοσμος για ηλ.παιχνιδια.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

τα δωρεαν λεπτα περιλαμβανουν και βιντεοκλησεις?

π.χ τα log n win, magic numbers και τα 1500' που εδωσε τωρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιώ το 4G στο κινητο γιατι ήμουν σε περιοχή κάλυψης αλλα δεν μπήκε, φυσικα το κινητο το υποστηρίζει αλλα δεν εχω κάνει αλλη ενέργεια...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αλλά σε περιοχή κάλυψης που είχε 4g δεν το έβγαζε παρά μόνο H+ οπότε να ρωτήσω στο κατάστημα μήπως χρειάζεται ενεργοποίηση στο προφίλ μου?
Link to comment
Share on other sites

Χτες ανανέωσα σε 2 f2g από 5€ με χρήση paypal δεμένο με ελληνική πιστωτική κάρτα χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Ποιας τραπεζας πιστωτική κάρτα χρησιμοποιήθηκε στο Paypal? Σιγουρα δεν είχες balance στο paypal?

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και εγώ αλλά σε ένα cu που έχω πριν λίγο χωρίς κανένα θέμα. Ή αξία της ανανέωσης Ήταν 10 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και εγώ αλλά σε ένα cu που έχω πριν λίγο χωρίς κανένα θέμα. Ή αξία της ανανέωσης Ήταν 10 ευρώ.

 

Μπορείς να μας πεις ποιας τράπεζας ηταν η κάρτα που χρησιμοποιηθηκε στο Paypal?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις ποιας τράπεζας ηταν η κάρτα που χρησιμοποιηθηκε στο Paypal?

World MasterCard της Eurobank.

Link to comment
Share on other sites

Με paypal ούτε εγώ δε μπόρεσα με Prepaid Visa Πειραιώς (πρώην Κύπρου, ι-cardonline).

Μπόρεσα με χρήση της κάρτας απευθείας στο site του f2g, αλλά επιτρέπει μέχρι δύο ανανεώσεις το διήμερο (νομίζω).

Εγώ ήθελα να ανανεώσω σε 5 νούμερα και αναγκαστικά πήγα σε κατάστημα για τα άλλα τρία.

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...