Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτηση : για δήλωση προσωπικών στοιχείων (επώνυμο καρτοκινητό) στα καταστήματα wind, εκτος απο ταυτότητα χρειάζεται και κάτι άλλο;;; (πχ αποδεικτικό ΑΦΜ)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Οταν πατε στο καταστημα να κανετε ανανεωση, αναλογα με την καταναλωση που κανετε στο καρτοκινητο, μολις ο πωλητης βαλει τον αριθμο σας στο συστημα βγαινει μηνυμα στην οθονη "Προτεινετε το xxxx συμβολαιο", και ακολουθει συχνα το σχετικο ψηστηρι απο τον πωλητη ;) αναλογα την ορεξη και τη δουλεια που εχει βεβαια...

Δεν βγαινει κανενα τετοιο μυνημα στις οθονες φιλε.

Link to comment
Share on other sites

sorry που επανερχομαι στα προηγουμενα... σε δηλωση επωνυμου καρτοκινητου στη wind, για το ΑΦΜ χρειαζεται και καποιο σχετικο αποδεικτικο / φωτοτυπια;;; ξερει κανεις;;

 

Όχι,πρέπει απλώς να ξέρεις το ΑΦΜ.Δεν χρειάζεται κάποιο αποδεικτικό.:)

 

ερωτηση : για δήλωση προσωπικών στοιχείων (επώνυμο καρτοκινητό) στα καταστήματα wind, εκτος απο ταυτότητα χρειάζεται και κάτι άλλο;;; (πχ αποδεικτικό ΑΦΜ)

 

Καλά, η ερώτησή σου δεν απαντήθηκε στην προηγούμενη ακριβώς σελίδα? Τι παραπάνω χρειάζεσαι? :confused:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλά, η ερώτησή σου δεν απαντήθηκε στην προηγούμενη ακριβώς σελίδα? Τι παραπάνω χρειάζεσαι? :confused:

 

σε λαθος δικτυο έκανα το post!!! sorry:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και καλό μήνα

 

έχω f2g νούμερο

υπάρχει κανένα πακέτο που συμφέρει για κλήσεις προς συνδέσεις WIND;

ή αν όχι για όλα τα νούμερα που έχουν σύνδεση WIND, έστω για έναν συγκεκριμένο αριθμό

Link to comment
Share on other sites

Πηρε παραταση μεχρι 31/6 η προσφορα 50+50

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langid=1&pageid=1666

 

 

@johntas

 

1) Καλεσε το 1342 και αλλαξε πακετο σε f2g2 αντιστοιχο του frog.

2) Οπως μπορεις να δεις και εδω http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023 χρειαζεται να καλεσεις το 1265 και να ενεργοποιησεις το πακετο non stop 600.

Link to comment
Share on other sites

@johntas

 

1) Καλεσε το 1342 και αλλαξε πακετο σε f2g2 αντιστοιχο του frog.

2) Οπως μπορεις να δεις και εδω http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023 χρειαζεται να καλεσεις το 1265 και να ενεργοποιησεις το πακετο non stop 600.

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση όμως αυτά τα 600 δεν είναι μόνο προς

F2G; είναι και για σύνδεση wind;

Link to comment
Share on other sites

Ναι προς οποιοδηποτε wind, δες εδω http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1604&langID=1 το αναφερει:

 

 

* 600 δωρεάν λεπτά ομιλίας και

* 600 δωρεάν SMS

* Προς ΈΝΑΝ αριθμό WIND (καρτοκινητό ή συμβόλαιο)

* Με κόστος ενεργοποίησης μόνο 5€/30 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

η ηλεκτρονικη ανανεωση μπορει να μην λειτουργει πλεον, τουλαχιστον ομωσ το 50+50 πηρε παραταση για ενα μηνα. κατι ειναι κ αυτο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά 0,10 ευρώ προς όλους πήρε παράταση ή έληξε σήμερα μαζί με το Frog;:confused:

Kανονικά έληξε τώρα άτυπα συνεχίζεται και σήμερα μιας και πριν λίγο έκανα μια κληση 5λεπτη περίπου και μου έκοψε κοντά στα 50 λεπτά. Τώρα η το σύστημα απλά δεν έχει περάσει την αλλαγή ως συνήθως ή συνεχίζεται σκόπιμα... θα δείξει σε 1-2 μερες

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Kανονικά έληξε τώρα άτυπα συνεχίζεται και σήμερα μιας και πριν λίγο έκανα μια κληση 5λεπτη περίπου και μου έκοψε κοντά στα 50 λεπτά. Τώρα η το σύστημα απλά δεν έχει περάσει την αλλαγή ως συνήθως ή συνεχίζεται σκόπιμα... θα δείξει σε 1-2 μερες

 

θελει ιδιαιτερη προσοχη παντωσ μιασ κ η εταιρια μπορει να πραξει οπωσ θελει αφου δεν εχει ξεκαθαρισει το θεμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανένας τις παλιές χρεώσεις του F2G2, σε περίπτωση που σταματήσουν να ισχύουν τα €0,10/λεπτό?
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανένας τις παλιές χρεώσεις του F2G2, σε περίπτωση που σταματήσουν να ισχύουν τα €0,10/λεπτό?

 

εδω μπορεισ να δεισ τισ χρεωσεισ http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θελει ιδιαιτερη προσοχη παντωσ μιασ κ η εταιρια μπορει να πραξει οπωσ θελει αφου δεν εχει ξεκαθαρισει το θεμα

εντάξει τι να ακριβώς να προσέξει κανείς; ξέρεις ότι η κανονική χρέωση πρέπει να ειναι 0,21€ αν σου κόβει λιγότερα εσύ είσαι κερδισμένος να χάσεις δε πρόκειται και να επανέλθει στα κανονικά η χρέωση. Εγώ υπολόγιζα να μου φάει 1€ περίπου στο 5λεπτο και μου κοψε 0,5€ οπότε μια χαρά για όσο γινεται

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εντάξει τι να ακριβώς να προσέξει κανείς; ξέρεις ότι η κανονική χρέωση πρέπει να ειναι 0,21€ αν σου κόβει λιγότερα εσύ είσαι κερδισμένος να χάσεις δε πρόκειται και να επανέλθει στα κανονικά η χρέωση. Εγώ υπολόγιζα να μου φάει 1€ περίπου στο 5λεπτο και μου κοψε 0,5€ οπότε μια χαρά για όσο γινεται

 

γιατί να την σταματήσει αφού η προσφορά συνεχίζεται και για την φρογκ.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Είδα νωρίτερα διαφήμιση φρογκ που έλεγε ότι η προσφορά με το 0,10 συνεχίζεται ως 30/06/09.

Υποθέτω λοιπόν ότι και το φ2γ2 θα κρατήσει αυτήν την τιμή επίσης ως το τέλος Ιουνίου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν αριθμό carrefour και θέλω να τον κάνω φορητότητα σε f2g.

1. Μόλις ολοκληρωθεί η φορητότητα θα έχω διπλασιασμό στην πρώτη ανανέωση και μέχρι ποιο ποσό;

2. Μετά μπορώ να μεταφέρω άμεσα με το wind sharing χρήματα από αυτό το f2g σε άλλο f2g;

Link to comment
Share on other sites

δεν προσφέρετε διπλασιασμός, σε φορητότητα. Μόνο από συμβόλαιο σε Καρτοκινητό , και σε κάρτες Upgrade
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; :(

Καλά, τότε θα πάρω ένα καινούργιο f2g.

Σε αυτό ισχύει ο διπλασιασμός, ελπίζω...

 

Α! Ξέχασα, τι είναι το upgrade;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; :(

Καλά, τότε θα πάρω ένα καινούργιο f2g.

Σε αυτό ισχύει ο διπλασιασμός, ελπίζω...

 

Α! Ξέχασα, τι είναι το upgrade;

αφού ένα post πιο πάνω σου απαντάνε ότι δε προσφέρεται διπλασιασμός μόνο σε μετατροπή από συμβόλαιο wind σε κάρτα και upgrade καρτες ειναι αυτές που κάνουν δώρο σε αναβαθμίσεις συμβολαίων. Οπότε είτε μεταφέρεις το carrefour νούμερο σου είτε πάρεις καινούργιο το ίδιο θα ναι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

σορρυ..ειχε απαντηθει το θεμα...

 

να σβυστει το ποστ αυτο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάντως μετά και το σημερινό τεστ

ότι στο f2g 2 συνεχίζεται η χρέωση 0.10 το λεπτό προς όλους.

 

Αν τη βγάλουμε όλο το καλοκαιράκι έτσι θα είμαστε άρχοντες.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάντως μετά και το σημερινό τεστ

ότι στο f2g 2 συνεχίζεται η χρέωση 0.10 το λεπτό προς όλους.

 

Αν τη βγάλουμε όλο το καλοκαιράκι έτσι θα είμαστε άρχοντες.:)

 

για ολο το καλοκαιρακι δεν νομιζω αλλα σιγουρα οσο συνεχιζει την προσφορα η frog

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ ένα WIND F2G τα τελευταία χρόνια και εδώ και λίγες μέρες αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Συγκεκριμένα, έχει σταματήσει να μου έρχεται sms με τις κλήσεις που χάνω όταν έχω κλειστό το κινητό. :confused:

Έχετε καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ!

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...