Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

38 minutes ago, damianos said:

Σε ένα κατάστημα με την ταυτότητα σού, λες το σταθερό, λες το κινητό πού ανήκει στο ΊΔΙΟ αφμ και πρίν βγεις από το κατάστημα θα σου έχουν έρθει αυτόματα 1000 λεπτά ομιλίας προς ΌΛΟΥΣ για ΠΆΝΤΑ.

σε ευχαριστω φιλε

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kostascbr said:

σε ευχαριστω φιλε

 

ΜΗΝ ξεχνάς σε κάθε ανανέωση του σταθερού να λες ότι θέλεις να συνεχίσουν να μπαίνουν τα 1000 λεπτά σε περίπτωση αλλαγής προγράμματος...

ΚΑΦΑΟ-ΟΤΕ-τι-είναι-τι-σημαίνει-005.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω φορητοτητα από q σε f2go....πως είναι καλύτερα λέτε; να πάω σε κατάστημα ή να το κάνω online...(σκέφτομαι ότι αν το κάνω online μηπως πάρω καλύτερη προσφορά με bonus)...το ποσό που θα βάλω αρχικά μπορεί να είναι και 8 ευρώ; Επισης έχω και σταθερό στην nova...η όλη διαδικασία ποσό καιρό μπορεί να πάρει; 

Edited by paolostar
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, paolostar said:

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω φορητοτητα από q σε f2go....πως είναι καλύτερα λέτε; να πάω σε κατάστημα ή να το κάνω online...(σκέφτομαι ότι αν το κάνω online μηπως πάρω καλύτερη προσφορά με bonus)...το ποσό που θα βάλω αρχικά μπορεί να είναι και 8 ευρώ; Επισης έχω και σταθερό στην nova...η όλη διαδικασία ποσό καιρό μπορεί να πάρει; 

Μόνο σε κατάστημα γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VIPdriver said:

Μόνο σε κατάστημα γίνεται. 

Από εδώ δεν γινεται: https://www.f2g.gr/gr/f2g/f2g-sim-paraggelia/ κρατώντας τον αριθμό που εχεις;

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, paolostar said:

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω φορητοτητα από q σε f2go....πως είναι καλύτερα λέτε; να πάω σε κατάστημα ή να το κάνω online...(σκέφτομαι ότι αν το κάνω online μηπως πάρω καλύτερη προσφορά με bonus)...το ποσό που θα βάλω αρχικά μπορεί να είναι και 8 ευρώ; Επισης έχω και σταθερό στην nova...η όλη διαδικασία ποσό καιρό μπορεί να πάρει; 

Σε συμφέρει καλύτερα στην Q γιατί έχει 8ευρη ανανέωση ονλαιν και μπορείς να πάρεις και τα 1000' μπόνους, αφού έχεις σταθερό νόβα. Στο F2G μόνο το πακέτο που δίνει απεριόριστα με 0,90€ για 2 μέρες αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dimitroula10 said:

Σε συμφέρει καλύτερα στην Q γιατί έχει 8ευρη ανανέωση ονλαιν 

8ευρη ανανέωση μόνο όταν έχει ενεργό καουντάουν. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

8ευρη ανανέωση μόνο όταν έχει ενεργό καουντάουν. 

Κάθε εβδομάδα έχει αρκετές ημέρες κσουντνταουν. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Αν λοιπόν ο φίλος έχει και τα 1000' δώρο είναι ότι καλύτερο για οικονομική λύση, εκτός αν θέλει πολλά δεδομένα, οπότε το μικρό πακέτο είναι το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, dimitroula10 said:

Κάθε εβδομάδα έχει αρκετές ημέρες κσουντνταουν. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Αν λοιπόν ο φίλος έχει και τα 1000' δώρο είναι ότι καλύτερο για οικονομική λύση, εκτός αν θέλει πολλά δεδομένα, οπότε το μικρό πακέτο είναι το καλύτερο.

Γιατί τα 1000 λεπτά του buy more δεν θα τα έχω και στο f2go?

Επίσης σου f2go τα 8 ευρώ ανανεωση δεν θα τα έχω αν πάω στο κατάστημα;

56 minutes ago, dimitroula10 said:

Κάθε εβδομάδα έχει αρκετές ημέρες κσουντνταουν. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Αν λοιπόν ο φίλος έχει και τα 1000' δώρο είναι ότι καλύτερο για οικονομική λύση, εκτός αν θέλει πολλά δεδομένα, οπότε το μικρό πακέτο είναι το καλύτερο.

 Θέλω να φύγω γιατί η q έχει αυτή τη γελοιότητα με τα 15ημερα πακέτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείται νεα συνδεση μετα την αλλαγη. Χάνεις υπόλοιπο, αλλάζεις σιμ. Πρέπει να δηλωσεις πάλι το σταθερό για τα 1000'. Η 8ευρη υπάρχει προς το παρόν, μόνο από κατάστημα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, kmpatra said:

Θεωρείται νεα συνδεση μετα την αλλαγη. Χάνεις υπόλοιπο, αλλάζεις σιμ. Πρέπει να δηλωσεις πάλι το σταθερό για τα 1000'. Η 8ευρη υπάρχει προς το παρόν, μόνο από κατάστημα.

Στο κατάστημα σου κάνουν ανανέωση υπολοίπου με 8 ευρώ, αλλά αυτό δεν σου δίνει δυνατότητα αγοράς πακέτου. 

Για αγορά πακέτου π.χ. Combo small, χρειάζεται οπωσδήποτε 13 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, green dragon said:

Στο κατάστημα σου κάνουν ανανέωση υπολοίπου με 8 ευρώ, αλλά αυτό δεν σου δίνει δυνατότητα αγοράς πακέτου. 

Για αγορά πακέτου π.χ. Combo small, χρειάζεται οπωσδήποτε 13 ευρώ. 

Μόνο για συντήρηση είναι η 8 εύρη πλέον 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, green dragon said:

Στο κατάστημα σου κάνουν ανανέωση υπολοίπου με 8 ευρώ, αλλά αυτό δεν σου δίνει δυνατότητα αγοράς πακέτου. 

Για αγορά πακέτου π.χ. Combo small, χρειάζεται οπωσδήποτε 13 ευρώ. 

Εμένα με ενδιαφέρει το πακετο 4,5 ευρώ που δίνει 3 γιγα για 30 ήμερες καθώς τα 1000 λεπτά από το buy more με υπερκαλυπτουν....αυτό το πακέτο λοιπόν δεν θα μπορώ να το παιρνω;

Edited by paolostar
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Επειδη την έκανα την ερωτηση και δίπλα αλλά δεν πήρα απάντηση....

Ξέρει κανείς αν τα πακέτα εξωτερικού στην εφαρμογή της q δίνουν και παράταση του υπολοίπου χρημάτων;

Ενδιαφέρομαι για το ALBANIAN AND BALKAN  που έχει διάρκεια 28 ημέρες με 5,30 ευρω

Edited by paolostar
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, paolostar said:

Καλησπέρα σε όλους.Επειδη την έκανα την ερωτηση και δίπλα αλλά δεν πήρα απάντηση....

Ξέρει κανείς αν τα πακέτα εξωτερικού στην εφαρμογή της q δίνουν και παράταση του υπολοίπου χρημάτων;

Ενδιαφέρομαι για το ALBANIAN AND BALKAN  που έχει διάρκεια 28 ημέρες με 5,30 ευρω

Νομίζω ότι όλα τα αγορασμενα πακέτα δίνουν παράταση μέχρι την λήξη του πακέτου. Αν τα χρήματα λήγουν μετά την λήξη του πακέτου δεν υπάρχει καμμία παράταση. Αυτό ίσχυε απ' ότι γνωρίζω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

AΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 15 ΩPEΣ, 36 ΛEΠTA KAI 33 ΔEYTEPOΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, ΠOY ΛHΓOYN 31/03/2024 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH. 

Πώς βλέπω το υπόλοιπο MB για ευρωπαϊκή ένωση από το πακέτο των 1000 λεπτών με τα 6 ευρώ??? Και πόσα δίνει φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, damianos said:

AΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 15 ΩPEΣ, 36 ΛEΠTA KAI 33 ΔEYTEPOΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, ΠOY ΛHΓOYN 31/03/2024 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH. 

Πώς βλέπω το υπόλοιπο MB για ευρωπαϊκή ένωση από το πακέτο των 1000 λεπτών με τα 6 ευρώ??? Και πόσα δίνει φυσικά...

ΔΕΝ δίνει τίποτα για το εξωτερικό τά 1000 λεπτά και απεριόριστα δεδομένα με τα 6€

IMG-286d171eca6c09ae5e08da1502bb69aa-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ το F2G για την χρέωση 2€ για ημερήσιο ίντερνετ μόλις έληξε το μηνιαίο πακετο ενώ ήμουν σε Wi-Fi όλη την ώρα... 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Ευχαριστώ το F2G για την χρέωση 2€ για ημερήσιο ίντερνετ μόλις έληξε το μηνιαίο πακετο ενώ ήμουν σε Wi-Fi όλη την ώρα... 

Πάρε τους τηλέφωνο και βάλε τις φωνές στις περισσότερες περιπτώσεις επιστρέφουν τα χρήματα (δήθεν) σε ένδειξη καλής θελησης. Χωρίς όμως να δεχτούν ότι σε χρέωσαν άδικα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Just now, mips said:

Πάρε τους τηλέφωνο και βάλε τις φωνές στις περισσότερες περιπτώσεις επιστρέφουν τα χρήματα (δήθεν) σε ένδειξη καλής θελησης. Χωρίς όμως να δεχτούν ότι σε χρέωσαν άδικα.

Μίλησα μαζί τους και πλαγίως μου είπαν ότι εάν δεν έχω αγορασμενο πακετο ίντερνετ, θα χρεώνομαι 2 ευρώ καθημερινά. Μεγάλο κοκομπλόκο η φάση. Το συρτάρι ανοίγει και η σιμ μπαίνει μέσα... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...