Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, king2009 said:

Προχθές έβαλα κάρτα σε ένα κινητό 12 ευρώ και έδωσε δώρο 400 λεπτά προς όλους 400mb και 40sms τελείως δωρεάν.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παράξενο. Αυτές είναι οι παροχές του πακέτου Small του νέου F2G που κοστίζει €7,25.

Μια χαρά μου ακούγεται για δώρο ανανέωσης!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,έχω έναν αριθμό που μου έχει δώσει το public, και σε κάθε αγορά που κάνω από το public μου δίνει την αγόρα σε χρηματικό υπόλοιπο για ένα μήνα.

Εάν το μετατρέψω σε νέο free 2 go θα παίρνω την προσφορά από τα public? το έχει κάνει κάποιος?

ευχαριστώ.  

υγ Στο νέο f2g η ανανέωση για 2 μήνες είναι με 1 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DEERHUNTER said:

Καλησπέρα σας ,έχω έναν αριθμό που μου έχει δώσει το public, και σε κάθε αγορά που κάνω από το public μου δίνει την αγόρα σε χρηματικό υπόλοιπο για ένα μήνα.

Εάν το μετατρέψω σε νέο free 2 go θα παίρνω την προσφορά από τα public? το έχει κάνει κάποιος?

ευχαριστώ.  

υγ Στο νέο f2g η ανανέωση για 2 μήνες είναι με 1 ευρώ?

Δεν βρηκα πως κανεις ανανεωση με 1 ευρώ απο την εφαρμογή,ισχυει για 2 μηνες?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

5€ απεριόριστα δεδομένα και 1000 λεπτά προς όλους με χρεώσει ανά δευτερόλεπτο.

Πολύ τίμιο πακέτο. 

IMG_20230719_175745.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, lefkaditis said:

Δεν βρηκα πως κανεις ανανεωση με 1 ευρώ απο την εφαρμογή,ισχυει για 2 μηνες?

Πας ανανέωση υπολοίπου. Πατάς τον πράσινο διακόπτη και το βλέπεις. Εάν δεν το βλέπεις σημαίνει ότι δεν είσαι στο νέο f2g. Ανανεώνει για 2 μήνες κανονικά. 

 

9 minutes ago, damianos said:

5€ απεριόριστα δεδομένα και 1000 λεπτά προς όλους με χρεώσει ανά δευτερόλεπτο.

Πολύ τίμιο πακέτο. 

IMG_20230719_175745.jpg

Ατομική προσφορά. 

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΛABATE 1000 ΔΩPEAN ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE TO KAPTOKINHTO ΣAΣ ME YΠHPEΣIEΣ ΣYMBOΛAIOY NOVA. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY MΠEITE ΣTO FREE2GO APP.

Μετά από 10 χρόνια αναστήθηκε η υπηρεσία buy more. Επιτέλους λίγο οικονομία....

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΛABATE 1000 ΔΩPEAN ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE TO KAPTOKINHTO ΣAΣ ME YΠHPEΣIEΣ ΣYMBOΛAIOY NOVA. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY MΠEITE ΣTO FREE2GO APP.
Μετά από 10 χρόνια αναστήθηκε η υπηρεσία buy more. Επιτέλους λίγο οικονομία....
Πώς τα κατάφερες τελικά;;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HEO said:

Πώς τα κατάφερες τελικά;;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Πολύ απλά. Μεταβίβαση στο ίδιο όνομα το σταθερό με το κινητό....

Δεν ήθελε κόπο... Τρόπο ήθελε 😉

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει το σταθερό να έχει ανανεωθεί πρόσφατα και το κινητό να είναι στο νέο FREE2GO για να δέσει στην συνδυαστική 

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό τώρα που με πήραν τηλέφωνο τους είπα δώστε μου απεριόριστα με δέκα ευρώ να στρώσουν 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, CoyoteD said:

Για αυτό τώρα που με πήραν τηλέφωνο τους είπα δώστε μου απεριόριστα με δέκα ευρώ να στρώσουν 

Δε νοιώθουν αυτοί, να πουλήσουν ακριβά πακέτα θέλουν στους καρτοκινητούς.

Εμένα με πήραν τις προάλλες και ενώ τους εξήγησα ότι τη βγάζω με το πακέτο των €8 το μήνα (νέο F2G), προσπαθούσαν να μου πουλήσουν μετατροπή σε συμβόλαιο με €20+ , με παροχές που τους εξήγhσα (πολλές φορές) ότι δεν χρειάζομαι.

Φτάσαμε μέχρι και triple play (έχω double play στη Nova, αλλά στο όνομα της συζύγου και εκεί είχαν θέμα), και διασκέδαζα την κουβέντα μας αλλά είδαν ότι δεν βγάζουν άκρη και το κλείσαμε εκεί.

Με €10-12/μήνα και απεριόριστα όλα θα το σκεφτόμουν σοβαρά.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CoyoteD said:

Για αυτό τώρα που με πήραν τηλέφωνο τους είπα δώστε μου απεριόριστα με δέκα ευρώ να στρώσουν 

Θα στειλουν το αιτημα σου στον CEO να φτιαξει ειδικο πακετο για σενα!!! Οχι "καλοκαιρινο"!!! Παντος καιρου και "για παντα" (οπως η παλια διαφημιση τους!!!).

Απλοι εργαζομενοι 3 και 60 , υποεκπαιδευμενοι ο,τι ηξεραν πριν τους προσλαβουν part time ξερουν και τωρα (που τα μαθαινουν!!) ειναι.

Αλλα: Και τι μπορεις να κανεις εαν επιμεινουν να μην στο δινουν?

Που θα βρεις φθηνοτερα; Χαχα.

Καλα ξεμπλεξηματα με τον λαγο της καρτοκινητης στη χωρα μας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Επιτέλους άλλαξε ο τίτλος για εμάς τους ιδεοψυχαναγκαστικους...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, damianos said:

Επιτέλους άλλαξε ο τίτλος για εμάς τους ιδεοψυχαναγκαστικους...

Έπρεπε 😄

Link to comment
Share on other sites

Με πήρα τηλ και με έδωσαν προσφορά δύο καρτοκινητό με 10 ευρώ το καθένα κάθε μήνα 500 λεπτά προς όλους και 25 gb και sms(δεν θυμάμαι). Και με είπε θα είναι για δύο χρόνια αυτό αρκεί να βάζω κάθε μήνα κάρτα 10 ευρώ και θα κρατάει τα 9 ευρώ για το πακέτο αυτό. Νέους αριθμούς μόνο.

Edited by panbet
Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι προσφορές! 👍

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, damianos said:

Από Q card σε F2G μόνο από κατάστημα??? 

 

Είναι δωρεάν????

Ναι και στα 2. Λογικά θα σου ζητήσουν να κάνεις μία ανανέωση. 

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες κάνει???

Το έχει πραγματοποιήσει κάποιος πρόσφατα????

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε λίγα λεπτά γίνεται. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από τη στιγμή που από κιου πρεπει να γίνει διαδικασία φορητότητας, θα έπρεπε στο σάιτ του φ2γ στο σημείο φορητότητα να έχει επιλογη και "από Q " και όχι μόνο από βονταφον και κοσμοτε. 

Εάν η Q είναι της nova θα έπρεπε να γίνεται αλλαγή προγραμματος με μια κλήση (οπως κάνει η βονταφον) ή ένα σμσ (οπως κάνει η κοσμοτε). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...