Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλα σε ένα φίλο χρήμα προχτές και αναρωτιέμαι αν θα βάλω ποτέ και εγώ.

Που βρισκόμαστε με τα 300 προς ολους με ανανέωση?

Τι ζητάει και κάθε ποτε?

Εξίσωση έχει γίνει.

 

Που να βάλεις κάρτα αυτούς. Μια το 25ημερο μια τα χρήματα για τα 300.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καιρό να ανανεώσεις σε αυτό το νούμερο ή το χρησιμοποιείς κανονικά;

 

Ειναι το βασικο μου νουμερο ,δεν εχω αλλο, και εδω και πολλα χρονια καθε μηνα του βαζω 10ρικο, δεν εχει περασει μηνας που να μην βαλω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Η ερώτηση του τίτλου. Δεν το φορτίζω ποτέ, είναι μόνο για εισερχόμενες (προώθηση σταθερού από τη δουλειά).

Παίζει να μου το κόψουν όπως έγραψαν σε sms;

Link to comment
Share on other sites

13 μήνες μετά την τελευταία ανανέωση θα στο κόψουν.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν πήρε παράταση η προσφορά για online ενεργοποίηση πακέτου που δίνει 20gb και 1000' προς όλους? Στην αρχή έλεγε μέχρι 11/5 αλλά στην εφαρμογή εμφανίζεται ακόμα και στη σελίδα του f2g και δε λέει πουθενά μέχρι πότε ισχυει
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

Πάντως δεν έχω ανανεώσει ποτέ

Αυτό είναι το πλεονέκτημα της γουίντ κιου.

Ότι δέχεσαι εισερχόμενες και ΣΜΣ για έναν χρόνο με μηδενικό υπόλοιπο.

Πολλοί έχουν κινητά στα παιδιά τους χωρίς να πληρώνουν τίποτα για να τα καλούν όταν χρειάζεται.

Πολύ σημαντικό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Πάντως δεν έχω ανανεώσει ποτέ

Αν εννοείς ότι είναι καινούργιο νούμερο και δεν του έχεις κάνει ποτέ ανανέωση τότε ναι παίζει να συμβεί αυτό που σου γράφουν στο sms.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν πήρε παράταση η προσφορά για online ενεργοποίηση πακέτου που δίνει 20gb και 1000' προς όλους? Στην αρχή έλεγε μέχρι 11/5 αλλά στην εφαρμογή εμφανίζεται ακόμα και στη σελίδα του f2g και δε λέει πουθενά μέχρι πότε ισχυει
Το ίδιο ερώτημα έχω και εγώ

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ερώτημα έχω και εγώ

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην q είναι μέχρι 18/5 από ότι βλέπω οπότε κάτι τέτοιο θα γίνετε με wind πρέπει να πήρε παράταση γιατί τώρα βλέπω ότι ήταν μέχρι 11/5

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μέσα από το site είδα την παρακάτω προσφορά σε ένα F2G κινητό που έχουμε :wacko:

3Rj93hM.jpg

 

παιζει και 10 gb με 10 ευρω νεα ατομικη προσφορα στο κινητο του θειου μου ! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά στα πακέτα που δίνει 20gb και 1000 λεπτά προς όλους μέχρι πότε είναι; Λογικά μέχρι και 18/5 23:59; Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθαν τα παρακάτω .. Θα της τιμήσω.....

 

f2c696df6614cf8b11341ae4fe93c459.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκαναν δώρο 2 gb για 7 ημέρες και μου έβαλαν και 0,01 για να μπορώ να τα χρησιμοποιήσω γιατί το έχω σαν δεύτερο νούμερο και δεν κάνω συχνά ανανέωση. Πολλά δωράκια τώρα τελευταία....
Link to comment
Share on other sites

Πολλά δώρα πολλές ατομικές προσφορές πολλά τα κάνουν φοιτητικά....

 

Δεν λέω άσχημα δεν είναι όλα αυτά....

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έδωσαν 2 gb για 7 μέρες και μου έβαλαν 0,01 για να μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω γιατί το έχω σαν δεύτερο νούμερο και δεν κάνω συχνά ανανέωση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολλά δώρα πολλές ατομικές προσφορές πολλά τα κάνουν φοιτητικά....

 

Δεν λέω άσχημα δεν είναι όλα αυτά....

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Τόσα λεφτά μας παίρνουν όλα τα χρόνια, πρέπει λόγω της οικονομικής κατάστασης να μας βοηθούν λίγο και αυτοί, όσο μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό...

 

μετά τις τελευταίες αυξήσεις βλέπουν τα έσοδα τους να μειώνονται οπότε οι προσφορές για να βάλουν το κόσμο στην πρίζα είναι μονόδρομος

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό...

 

μετά τις τελευταίες αυξήσεις βλέπουν τα έσοδα τους να μειώνονται οπότε οι προσφορές για να βάλουν το κόσμο στην πρίζα είναι μονόδρομος

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Το wind ηταν το βασικό μου νούμερο αλλά η άλλη εταιρεία που είχα δεύτερο νούμερο μου είχε κάνει μια προσφορά (200 λεπτά προς όλα τα δίκτυα και 600 προς το ίδιο δίκτυο με 4€) και αποφάσισα να το κάνω βασικό. Την προσφορά την έχω εδώ και πέντε χρόνια περίπου και τα λεπτά με βολεύουν μια χαρά, μένουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Αν συνδέσουμε την κάρτα σε modem που ζητά username, password, apn και αριθμό κλήσης βάζουμε τα

web,web,gint.b-online.gr και *99# ?

 

Στα simpefi και στα business αλλάζει κάτι?

Πχ το user/pass η το apn?

Link to comment
Share on other sites

Τα 20 gb /1000 λεπτα ακομα και σημερα φαινεται να δουλευουν
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.Πηγα να ανανεωσω το καρτοκινητο μου f2g σε καταστημα wind..στην αρχή η υπάλληλος μου είπε οτι κοστιζει 12 ευρω..μετα 15.και οτι θα μου τραβουσε ολη την ανανεωση για τα 300 λεπτα προς ολους...ευτυχως μου εκοψε και δεν το εκανα..τελικα ανανεωσα με 10 ευρω online.ξερει κανεις τι παιζει? ..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...