Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενεργοποίησα την προσφορά με τα 20Gb, αλλά αντί για 20480Mb μου έδωσε 20084 !

ΟΧΙ, πως έχει καμία σημασία.

Τώρα που το παρατηρώ, το ίδιο και σε μένα.

Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

τι να εξηγήσεις...

απλά δεν υπάρχουν οι άνθρωποι υλοποίησαν την ρουτίνα των 2 γιγα και βάλανε ένα μηδενικό ακόμη

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό ισχύει. Τα 2 γιγα είναι 2048 mb

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να κάνω αίτηση διακοπής αλλά και για να μου επιστραφούν τα χρήματα λόγω αλλαγής τιμολογιακής πολιτικής σε καρτοκινητό γιατί δεν με συμφέρει να το συντηρώ και έκαναν το Κινέζο. Μου είπαν ότι δεν ισχύει στα καρτοκινητά. Ο αριθμός είναι Q και δεν θέλω να τον ταΐζω κάθε λίγο και λιγάκι αφού δεν με εξυπηρετεί πλέον.

Πήγα στο κατάστημα λεωφόρου XXXXXX γιατί το κατάστημα XXXXXXX έχει βάλει λουκέτο χωρίς να γράφει κάτι απέξω. Μάλιστα τους είπα να επικοινωνήσουν με τα κεντρικά και μου είπαν. Πάρε εσύ από το δικό σου τηλέφωνο.

Δεν ισχύει κύριε αυτό που λες.

Εντάξει να πάρω του λέω αλλά δεν πρόκειται να απαντήσουν και στις 3μμ κλείνετε. Πήγα γύρω στις 1μμ.

Μάλιστα στα καρτοκινητά μου είπαν δεν υπάρχει καμία συμφωνία, Του λέω είναι όλα χύμα. Ναι κάπως έτσι μου λέει.

 

Mε πείραξε περισσότερο η αγένεια και η μη διάθεση εξυπηρέτησης, Τώρα αφού πήρα τα στοιχεία τους τους έστειλα e-mail στο συγκεκριμένο κατάστημα με το αίτημα και θα συνεχίσω από Δευτέρα την διαδικασία.

Εδώ η ανακοίνωση της Wind για το τι λένε οι ίδιοι αλλά κάνουν την κορόιδα.

Το βάζω και στο νήμα του Q για ενημέρωση

Έσβησα τα καταστήματα γιατί παλιότερα για άλλο θέμα με απειλούσαν με μηνύσεις για δυσφήμηση και τέτοια.

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να κάνω αίτηση διακοπής αλλά και για να μου επιστραφούν τα χρήματα λόγω αλλαγής τιμολογιακής πολιτικής σε καρτοκινητό γιατί δεν με συμφέρει να το συντηρώ και έκαναν το Κινέζο. Μου είπαν ότι δεν ισχύει στα καρτοκινητά. Ο αριθμός είναι Q και δεν θέλω να τον ταΐζω κάθε λίγο και λιγάκι αφού δεν με εξυπηρετεί πλέον.

Πήγα στο κατάστημα λεωφόρου XXXXXX γιατί το κατάστημα XXXXXXX έχει βάλει λουκέτο χωρίς να γράφει κάτι απέξω. Μάλιστα τους είπα να επικοινωνήσουν με τα κεντρικά και μου είπαν. Πάρε εσύ από το δικό σου τηλέφωνο.

Δεν ισχύει κύριε αυτό που λες.

Εντάξει να πάρω του λέω αλλά δεν πρόκειται να απαντήσουν και στις 3μμ κλείνετε. Πήγα γύρω στις 1μμ.

Μάλιστα στα καρτοκινητά μου είπαν δεν υπάρχει καμία συμφωνία, Του λέω είναι όλα χύμα. Ναι κάπως έτσι μου λέει.

 

Mε πείραξε περισσότερο η αγένεια και η μη διάθεση εξυπηρέτησης, Τώρα αφού πήρα τα στοιχεία τους τους έστειλα e-mail στο συγκεκριμένο κατάστημα με το αίτημα και θα συνεχίσω από Δευτέρα την διαδικασία.

Εδώ η ανακοίνωση της Wind για το τι λένε οι ίδιοι αλλά κάνουν την κορόιδα.

Το βάζω και στο νήμα του Q για ενημέρωση

Έσβησα τα καταστήματα γιατί παλιότερα για άλλο θέμα με απειλούσαν με μηνύσεις για δυσφήμηση και τέτοια.

 

 

απο οτι διαβασα, θελει αιτημα προς την εταιρεια για την διαδικασια, δεν εχει ευθυνη σε αυτο το καταστημα, αν και μπορει να σου δωσει εντυπο υποβολης του αιτηματος η μπορεις να το κανεις μεσω φορμας επικοινωνιας μεσα απο το επισημο site

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση λέει για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στα καταστήματα κτλ.

Αυτοί έκαναν τους Κινέζους και ότι αυτά που ισχυρίζομαι είναι παραμύθια της χαλυμάς.

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση λέει για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στα καταστήματα κτλ.

Αυτοί έκαναν τους Κινέζους και ότι αυτά που ισχυρίζομαι είναι παραμύθια της χαλυμάς.

 

πιο πιθανο πιστευω οτι δεν θα ειχαν ενημερωσει τα καταστηματα για τη διαδικασια παρα το οτι απεφυγαν να σε εξυπηρετησουν.

τεσπα, ενημερωσε για το τι εκανες τελικα με το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει εδώ και καιρό αυτό. Έκαναν ότι δεν γνώριζαν. Να δούμε αν απαντήσουν και στο email που τους έστειλα (κατάστημα).
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει εδώ και καιρό αυτό. Έκαναν ότι δεν γνώριζαν. Να δούμε αν απαντήσουν και στο email που τους έστειλα (κατάστημα).

 

γιατι? το καταστημα θα σου επιστρεψει τα χρηματα?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μια υπόθεση και μόνο μπορώ να κάνω.. Επειδή γράφει αυτό "Εάν ο συνδρομητής των υπηρεσιών καρτοκινητής τηλεφωνίας αντιταχθεί στην τροποποίηση τιμολογίων σύμφωνα με τα ανωτέρω, δύναται να υποβάλει σχετικό αίτημα προς την Εταιρεία προκειμένου να του επιστραφεί εντός τριάντα (30) ημερών το εναπομείναν στην κάρτα χρηματικό υπόλοιπο, εφόσον οι αλλαγές τίθενται σε ισχύ σε λιγότερο από τρεις μήνες από την ημερομηνία ενημέρωσης του χρήστη σχετικά με την τροποποίηση."

 

.. οτι αν υπάρχουν πολλοι που το σκέφτονται για τετοια διαδικασια να καθυστερουν σκοπιμως την αλλαγή πακέτων πλέον (αφου κανονικά απο 1/1/20 επρεπε να εχουν αλλαξει αλλα δεν εχουν αλλαξει ακομη) και ετσι να γινουν ανεπισημα μετα το περας του 3μηνου δηλαδη να εφαρμοστουν στις 24/2/2020 και ετσι η εταιρεια θα εχει ενημερωσει πρακτικα ενα τριμηνο πριν την εφαρμογή τους και αποζημίωση γιοκ.. Σκεφτομαι λαθος? Μπορει..

Link to comment
Share on other sites

Κάθε δικαίωμα καταγγελίας εξαρτάται από τις ημερομηνίες που αναφέρονται στην ανακοίνωση δεν μπορούν να επικαλεστούν αυτό που λες
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ετσι οκ και μακαρι οι καταναλωτες που θεωρουν οτι δεν μπορουν να σηκωσουν τις νεες αλλαγες και κανουν καταγγελια να παρουν χωρις ταλαιπωρια το υπολοιπο τους πισω
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε την ημερομηνία της ανακοίνωσης. Την ανακοίνωση την αγνόησαν. Δεν ήθελαν ούτε να την διαβάσουν.

Το κατάστημα δεν θα μου επιστρέψει τα χρήματα αλλά εκεί θα κάνω την αίτηση. Θα δοκιμάσω βέβαια να στείλω το αίτημα μέσω mail.

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα από περιέργεια να δω και ενώ μου είχαν στείλει μήνυμα ότι κάποιοι πόντοι θα λήξουν τέλος Γενάρη και άκουσα τα ηχογραφημένα.

Αν θυμάμαι καλά μου είπε ότι έχω 300 πόντους και αν θέλω να κάνω εξαργύρωση.Την έκανα και μετά είδα ότι μου έβαλαν 8 ευρώ!! στο υπόλοιπό μου???Πως έγινε αυτό??

Μη ξεχνάτε να εξαργυρώνετε τους πόντους win club.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κ εκεί που ήμουν έτοιμος να ξεκινήσω το εμπάργκο τέλος του μήνα να σου τα 8 ευρώ από το win club. Τώρα; Τι με συμφέρει να κάνω; Έχω 8.38 μέσα που λήγουν 29-1. Να βάλω τέλος του μήνα 10 ευρώ κ να περάσω δύο μήνες με 2 Χ 8.5 ευρώ πακέτα; Ή να βάλω 12- έχω την προσφορά με τα 300- κ το δεύτερο μήνα να πάρω πακέτο?Επίσης.. Αν μου στείλουν μέχρι τότε sms για προσφορά πακέτο το παίρνω ή θα λήξουν όλα στις 29-1? 29-11 ήταν η τελευταία ανανέωση. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Πίκρα!Δεν τη γλυτώνω άλλη μία ανανέωση λοιπόν!

Δέκα ευρώ και για δύο μήνες από 8.5 έτσι?Αυτό συμφέρει καλύτερα.?

Θα λήξουν ολα 29/1.
Link to comment
Share on other sites

Πίκρα!Δεν τη γλυτώνω άλλη μία ανανέωση λοιπόν!

Δέκα ευρώ και για δύο μήνες από 8.5 έτσι?Αυτό συμφέρει καλύτερα.?

 

Καλύτερα συμφέρει 6€ και να τη βγάλεις με καουντ νταουν, αλλά πρέπει να τα παρακολουθείς για να πετύχεις αυτό που θα σε βολέψει.

Αν δεν θέλεις να ασχοληθείς τότε κάντο όπως είπες, δε χάθηκε ο κόσμος για 4€.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

f2g εχει ο ανθρωπος,δεν υπαρχει countdown ούτε 6ευρη. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

f2g εχει ο ανθρωπος,δεν υπαρχει countdown ούτε 6ευρη.

Όντως, σορυ λάθος μου.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό που έχουμε δε μπορεί να στείλει κενό μήνυμα, πώς αλλιώς μπορούμε να ελέγξουμε τους πόντους στο win club;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...