Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τους έστειλα το παρακάτω έτσι για να φύγει από μέσα μου. Όχι ότι θα ιδρώσει το αυτί τους. Απλά για το ****το.

"Άλλη μια ανακοίνωση για το f2g. Δυστυχώς πάλι αυξήσεις. Δυστυχώς πάλι

αλλαγές- καταργήσεις πακέτων. Δυστυχώς πάλι μείωση χρονικής περιόδου πακέτων. Δυστυχώς σπαζοκεφαλιά για εμάς οι υπηρεσίες των προγραμμάτων. Δυστυχώς σπαζοκεφαλιά οι χρεώσεις. Μας έχετε κουράσει."

Link to comment
Share on other sites

Πού ακριβώς είναι το λινκ για τη συγκεκριμένη ανακοίνωση;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πού ακριβώς είναι το λινκ για τη συγκεκριμένη ανακοίνωση;
http://www.wind.gr/gr/wind...1526313977813/
Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα δεν βρέθηκε γράφει...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα δεν βρέθηκε γράφει...
Μου το χάλασε το tapatalk, δοκίμασε πάλι :)

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526313977813/

Link to comment
Share on other sites

Μου το χάλασε το tapatalk, δοκίμασε πάλι :)

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526313977813/

Οκ τώρα, ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εψαχνα στο site στις ανακοινώσεις και δεν έβρισκα τη συγκεκριμένη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά, στο Εταιρία > Ανακοινώσεις από το μενού αριστερά. ( https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/ )
Link to comment
Share on other sites

Οκ τώρα, ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εψαχνα στο site στις ανακοινώσεις και δεν έβρισκα τη συγκεκριμένη.

Εδώ είχα ψάξει κι εγώ, αλλά η πρώτη ανακοίνωση έχει ημερομηνία 17/06...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το απ'ευθείας λινκ δουλεύει ακομα,δεν βγαίνει όμως στις ανακοινώσεις...ίσως παίξει ρεκτιφιέ (προς το καλύτερο ελπίζω).

Το free2surf δεν το εχουν πειράξει...κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είχα ψάξει κι εγώ, αλλά η πρώτη ανακοίνωση έχει ημερομηνία 17/06...
Στο θέμα της Q λένε ότι κατέβηκε η ανακοίνωση από την σελίδα με τις ανακοινώσεις, όντως. Ας ελπίσουμε ότι θα αλλάξουν κάτι, αν και δεν το βλέπω.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να γίνουν αλλαγές προς το καλύτερο, μακάρι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το απ'ευθείας λινκ δουλεύει ακομα,δεν βγαίνει όμως στις ανακοινώσεις...ίσως παίξει ρεκτιφιέ (προς το καλύτερο ελπίζω).

Το free2surf δεν το εχουν πειράξει...κάνω λάθος?

Αν κατάλαβα καλά σύμφωνα με την ανακοίνωση απο 1/11 καταργείται. Μας πηγαίνουν αναγκαστικά σε ένα κοινό πακέτο με το free2talk που θα δίνει και τα λεπτά ομιλίας και 300mb με χρέωση 10.40€ ανα μήνα

 

Η ανακοίνωση οντως κατέβηκε και μακάρι να είναι θετικό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

το απ'ευθείας λινκ δουλεύει ακομα,δεν βγαίνει όμως στις ανακοινώσεις...ίσως παίξει ρεκτιφιέ (προς το καλύτερο ελπίζω).

Το free2surf δεν το εχουν πειράξει...κάνω λάθος?

 

Μόλις μπήκα στις ανακοινώσεις και υπάρχει η ανακοίνωση απαράλλαχτη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις μπήκα και δεν υπάρχει η ανακοίνωση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα υπάρχει πάλι.. :lol: Αντε να ψάξουμε τώρα να δούμε τι προσθαφαίρεσαν... γρίφος η wind :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Εάν ο συνδρομητής των υπηρεσιών καρτοκινητής τηλεφωνίας αντιταχθεί στην τροποποίηση τιμολογίων σύμφωνα με τα ανωτέρω, δύναται να υποβάλει σχετικό αίτημα προς την Εταιρεία προκειμένου να του επιστραφεί το εναπομείναν στην κάρτα χρηματικό υπόλοιπο, εφόσον οι αλλαγές τίθενται σε ισχύ σε λιγότερο από τρεις μήνες από την ημερομηνία ενημέρωσης του χρήστη σχετικά με την τροποποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ντροπή αυτό που γίνεται ρε παιδιά.

Δεν είναι για τα χρήματα τόσο όσο για τον τρόπο που αυτή η εταιρεία τα τελευταία χρόνια πλασάρει τέτοιες αυξήσεις. Είναι ξεκάθαρο μιας άθλιας ελληνικής νοοτροπίας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην wind για ακόμα μια φορά δείχνει το δρόμο και στους άλλους. Για αυτό τους έχω κάτι αφιερωμένο

 

 

Τελευταία βολεύομαι με αυτήν την προσφορά μήνες τώρα

 

 

Αν για κάποιο λόγο την κόψουν τότε δεν μου μένει παρά μόνο μια λύση

 

Check out "International Calls"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nettiaCheck

 

 

 

Σίγουρα θα έχω την ανάγκη για δεδομένα αλλά εγώ το χατήρι δεν τους το κάνω να τρώνε μέρες από τα πακέτα ομιλία και άλλα πολλά με την μ@@@@@ εγκεφάλου που τους δέρνει

 

9cb8074a77b8cf5153ebb12b50346026.jpg

 

 

Έχω αλλάξει τα 300 σε free2surf το πολύ πολύ να το κόψω εντελώς έχω το φοιτητικό που έχω να το βάλω 15 μήνες

Αντε ρε (sic).. με τις τροποποιήσεις

 

 

Μου έγινε η telestet εταιρεία και μας έχει αλλάξει τα φώτα στην τροποποίηση ότι καλό είχε κάποτε τα έχει πάρει πίσω και έχει πολύ επιθετική πολιτική....

 

 

Όξω ρε...

 

Τα λέει Ένας συνδρομητής που έχει τον αριθμό σε εσάς 14 χρόνια...

Edited by Vasileios
Καλοπείστικε ελαφρώς.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την επιστροφή των χρημάτων υσχυει ?

 

Ειναι ευκολη διαδικασια ? Μπας και παρουμε τα μπογαλακια μας και παμε αλλου ....

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ξανά έχουμε αλλαγές στο F2G...

Έχει γίνει σε κανέναν καμία προσφορά για καρτοσύνδεση τώρα τελευταία?

Επίσης έχει γίνει ποτέ σε κανέναν καμία προσφορά για το W Web?

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κρατάω εγώ κυρίως είναι η πλήρης κατάργηση των προνομίων του free2talk που μας έδινε 300 λεπτά κάθε μήνα με χρέωση 30 ευρώ το χρόνο. Η συνέχιση της χρήσης του χρεώνεται πλέον 10,40 ευρώ / μήνα, πιθανότατα δε συμφέρει κανέναν να τη χρησιμοποιεί καθώς μπορεί να βρει συνδυαστικά πακέτα (που περιλαμβάνουν και data) τα οποία συνολικά να είναι φτηνότερα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κρατάω εγώ κυρίως είναι η πλήρης κατάργηση των προνομίων του free2talk που μας έδινε 300 λεπτά κάθε μήνα με χρέωση 30 ευρώ το χρόνο. Η συνέχιση της χρήσης του χρεώνεται πλέον 10,40 ευρώ / μήνα, πιθανότατα δε συμφέρει κανέναν να τη χρησιμοποιεί καθώς μπορεί να βρει συνδυαστικά πακέτα (που περιλαμβάνουν και data) τα οποία συνολικά να είναι φτηνότερα.

 

Δε νομίζω ότι η χρέωση θα είναι ανά μήνα, αλλά ανά τετράμηνο. Όπως ήταν δηλαδή... Απλώς μας αναγκάζει στο να πληρώνουμε το 10,40€ ανά τετράμηνο, ενώ μέχρι πρόσφατα μπορούσες να έχεις τα προνόμια του Free2Surf χωρίς να πληρώνεις τα 30€ το χρόνο!

 

"...Ανακοινώνεται, επίσης, ότι από 1 Νοεμβρίου 2019, τροποποιείται το μη εμπορικά διαθέσιμο σχήμα Free2Talk με τέλος επέκτασης προσφοράς αξίας 10€ και bonus 500MB που εφαρμόζεται αυτόματα στην 1η ανανέωση ανά ημερολογιακό τετράμηνο. Πιο συγκεκριμένα:

 

το τέλος επέκτασης της προσφοράς αξίας 10€ με bonus 500MB καταργείται από την ως άνω ημερομηνία

 

από την ως άνω ημερομηνία, το σχήμα ενισχύεται και οι συνδρομητές θα λαμβάνουν αυτόματα 300 λεπτά και 30 SMS προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες. Επιπροσθέτως θα λαμβάνουν bonus 3000 λεπτά και 3000 SMS προς WIND/Q και 300 MB με διάρκεια 30 ημέρες μέχρι 31 Ιανουαρίου 2020. Οι παροχές θα ενεργοποιούνται αυτόματα στην 1η ανανέωση από 12€ κι άνω ανά ημερολογιακό μήνα με χρέωση ενεργοποίησης 10,40€ από το υπόλοιπο του συνδρομητή, εφόσον αυτό επαρκεί. Αν το υπόλοιπο του συνδρομητή δεν επαρκεί, η ενεργοποίηση θα πραγματοποιείται στην επόμενη ανανέωση...."

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταλαβαίνω ότι θα χρεώνεται 10,40 ευρώ ανά ενεργοποίηση, πρακτικά δηλαδή ανά μήνα. Λέει καταργείται η χρέωση ανά τετράμηνο. Μετά λέει το κόστος ενεργοποιησης είναι 10,40 ευρώ. Προφανώς τη φορά, αν ήταν ανά 4μηνο, 6μηνο ή οτιδήποτε άλλο θα το έλεγε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους τηλεφώνησα χθες το απόγευμα και ζήτησα να με βγάλουν εντελώς από αυτό το μπόνους είτε το free2talk, είτε το free2surf. Η υπάλληλος απάντησε ότι δεν ξέρει πώς γίνεται αυτό να εξαιρεθεί δηλαδή εντελώς κάποιος από αυτά τα μπόνους μιας και στην εφαρμογή δεν υπάρχει τρόπος κατάργησης και των δύο. Και ότι θα το μεταφέρει σε κάποιον άλλο υπάλληλο στο τεχνικό τμήμα και σε 5 λεπτά με παίρνουν τηλέφωνο για να με ενημερώσουν πως γίνεται αυτό.. έως και τώρα τηλέφωνο δεν υπήρξε..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...