Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας.

Έχω ερώτηση. Μεταφορά από συμβόλαιο wind σε f2g μου ζητάνε τέλη μεταφοράς 30€.

Διάβασα όμως στο σάιτ του ΕΕΤΤ ότι δεν ισχύει αυτό. Έχετε γνώμη ή σας έχει τύχει;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω GΒ από προσφορά (5GB με 5€ για 30 μέρες) που λήγουν 31/08. Δεν λέει όμως ώρα. Τι θα ισχύει; Η ώρα που τα ενεργοποίησα πριν 30 μέρες ή θα λήγουν στις 23.59 εκείνης της μέρας;
Link to comment
Share on other sites

Στις 23.59

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

300Λ ΔΩPO ΠPOΣ OΛOYΣ ME KAΘE ANANEΩΣH AΠO 12€ (2 ANANEΩΣEIΣ ANA MHNA). ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι ενα ακομη καλο της WIND ... στην cosmote τα πακετα ληγουν την ωρα ενεργοποιησης αντι για το τελος της μερας... . Να λεμε και τα καλα... Edited by Vasileios
Racism
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μας δουλεύει η Wind τα έχουν παίξει εντελώς.... Το log n win είναι στην εφαρμογή κλειστό και στην σελίδα ανοιχτό

 

 

Επίσης στην σελίδα δεν έχει πουθενά την online ανανέωση ενώ στην εφαρμογή υπάρχει

 

 

Τα έπαιξαν εντελώς.... db3a77f0e6e108e79d0ca74706f05154.jpg4e1df1a42fe640edb4ed4e61073beab6.jpga2c8adc694864abd0aebbfa144fe10cb.jpg

83c20a4f17a3ff75fb0728d8449a6492.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

300Λ ΔΩPO ΠPOΣ OΛOYΣ ME KAΘE ANANEΩΣH AΠO 12€ (2 ANANEΩΣEIΣ ANA MHNA). ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de
Αυτό το μήνυμα, σου ήρθε χωρίς να είσαι εγγεγραμμένος στη γνωστή προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω free2surf και οχι free2talk, Αλλά Αφενως έχω φοιτητικό ενεργοποιημένο και αφ'ετέρου ΔΕΝ λέει πόση διάρκεια έχουν τα 300 λεπτά, ένα μήνα? 15 μέρες?
Link to comment
Share on other sites

Α οκ. Η κλασική προσφορά είναι δηλαδή. 30 μέρες είναι η διάρκεια και φυσικά κάθε 4μηνο τραβάει και 10 ευρώ από την πρώτη ανανέωση του μήνα για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έχει free2surf όμως, τι γίνεται;

Θα έχει και τα δύο;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έχει free2surf όμως, τι γίνεται;

 

Θα έχει και τα δύο;

Όχι. Έχω free 2 surf και είχα λάβει αυτό το μήνυμα πριν ένα μήνα αλλά όταν έβαλα κάρτα δεν μου έδωσε 300 λεπτά.
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά έχουμε την επιλογή, οσοι έχουμε τη συγκεκριμένη υπηρεσία. Και σε μένα έρχονται αυτά τα μηνύματα ενώ το έχω γυρισμένο σε free2surf. Αν βάλω free2talk θα μου δίνει τα 300 αντί τα 500mb

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλιά. Που να θυμάσαι τι σε χρεώνουν και τι δε σε χρεώνουν.

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ WIND & Q

09/08/2019

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει για τους συνδρομητές F2G, την έως 31 Δεκεμβρίου 2019 επέκταση του bonus 2GB με διάρκεια 7 ημέρες και κατανάλωση ανά 1 KΒ, κατά την πρώτη νέα είσοδο στην πλήρως αναβαθμισμένη myF2G εφαρμογή και εφόσον έχει προηγηθεί μία ανανέωση τις τελευταίες 60 ημέρες.

 

Επιπλέον για όλους τους συνδρομητές F2G συνεχίζεται μέχρι 31 Δεκεμβρίου 2019 η προσφορά Log & Win που αποδίδει δωρεάν 150ΜΒ ή 20 λεπτά προς όλα τα δίκτυα ή 60 λεπτά προς WIND/Q ή 20 SMS προς όλους ή 60 SMS προς WIND/Q, με διάρκεια 7 ημέρες. Η προσφορά ενεργοποιείται αποκλειστικά μέσα από το myF2G app ή το myF2G.gr και είναι διαθέσιμη μία φορά ανά 7 ημέρες και εφόσον έχει πραγματοποιηθεί τουλάχιστον μία (1) ανανέωση οποιασδήποτε αξίας τις τελευταίες 30 ημέρες.

 

Επιπρόσθετα, επεκτείνεται μέχρι 31 Οκτωβρίου 2019 το bonus που αποδίδεται για online ανανεώσεις μέσα από το myF2G app και f2g.gr με πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή PayPal στους F2G συνδρομητές:

 

Ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας

 

(συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και τέλος καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%)

 

Bonus

 

10€ - 11€

 

500 MB για 15 ημέρες

 

12€ - 14€

 

600 ΜΒ για 15 ημέρες

 

15€ - 19€

 

900 ΜΒ για 15 ημέρες

 

20€ +

 

1.5 GB για 15 ημέρες

 

Επιπλέον παρατείνεται για τους συνδρομητές Q το bonus κατά το πρώτο login στην myQ εφαρμογή που προσφέρει δωρεάν 2GΒ με διάρκεια 7 ημέρες και κατανάλωση ανά KB, έως 31 Δεκεμβρίου 2019, καθώς και το δωρεάν bonus 1GB και 1000’ προς Q, που προσφέρεται κατά την 1η ανανέωση του μήνα από 10€ και άνω μέσα από το myQ.gr /myQ app με πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή PayPal έως 31 Δεκεμβρίου 2019.

 

Παρατείνεται μέχρι 30 Σεπτεμβρίου 2019 το bonus ανανέωσης για υφιστάμενους και νέους συνδρομητές καρτοκινητής Q, στην πρώτη ανανέωση χρόνου ομιλίας κάθε μήνα με 12€ στα περίπτερα και μίνι μάρκετ που προσφέρει 1000’ προς Q με κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο και 600ΜΒ.

 

Επίσης ανακοινώνεται ότι από 30 Σεπτεμβρίου 2019, τερματίζεται η εμπορική διάθεση για νέες ενεργοποιήσεις των πακέτων F2G Data #1, Talk to All & SMS, Talk to All & Data, Blender αξίας 8,5€ καθώς επίσης και των πακέτων αξίας 8,57€: 600’ + 600 SMS προς WIND/Q & 300 ΜΒ και 600’ + 600 SMS προς WIND/Q & 150’ προς σταθερά

 

Από 31 Οκτωβρίου 2019 μεταβάλλεται η διάρκεια ισχύος των πακέτων καρτοκινητής χρεώσιμων ή μη με διάρκεια 30 ημέρες σε 4 εβδομάδες για όλους τους συνδρομητές F2G και Q. Εξαιρούνται το σχήμα Free2Talk για το F2G και τα πακέτα ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ, ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ AUTO για την Q.

 

Από 1 Ιανουαρίου 2020 το bonus ανανέωσης της Q που αποδίδει 1000’ προς Q με διάρκεια 30 ημέρες στην πρώτη ανανέωση του μήνα από 10€ κ άνω, ενισχύεται και αποδίδει 1500’ προς Q με κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο και διάρκεια 4 εβδομάδες. Επιπλέον, από 1 Ιανουαρίου 2020 εφαρμόζεται εξαμηνιαίο τέλος ανανέωσης της προσφοράς αξίας 1,75€ και θα εφαρμόζεται κατά την πρώτη ανανέωση του εξαμήνου (Ιανουάριος – Ιούνιος και Ιούλιος – Δεκέμβριος).

 

Ανακοινώνεται, επίσης, ότι από 1 Νοεμβρίου 2019, τροποποιείται το μη εμπορικά διαθέσιμο σχήμα Free2Talk με τέλος επέκτασης προσφοράς αξίας 10€ και bonus 500MB που εφαρμόζεται αυτόματα στην 1η ανανέωση ανά ημερολογιακό τετράμηνο. Πιο συγκεκριμένα:

 

το τέλος επέκτασης της προσφοράς αξίας 10€ με bonus 500MB καταργείται από την ως άνω ημερομηνία

από την ως άνω ημερομηνία, το σχήμα ενισχύεται και οι συνδρομητές θα λαμβάνουν αυτόματα 300 λεπτά και 30 SMS προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες. Επιπροσθέτως θα λαμβάνουν bonus 3000 λεπτά και 3000 SMS προς WIND/Q και 300 MB με διάρκεια 30 ημέρες μέχρι 31 Ιανουαρίου 2020. Οι παροχές θα ενεργοποιούνται αυτόματα στην 1η ανανέωση από 12€ κι άνω ανά ημερολογιακό μήνα με χρέωση ενεργοποίησης 10,40€ από το υπόλοιπο του συνδρομητή, εφόσον αυτό επαρκεί. Αν το υπόλοιπο του συνδρομητή δεν επαρκεί, η ενεργοποίηση θα πραγματοποιείται στην επόμενη ανανέωση.

Ανακοινώνεται επίσης ότι από 30 Σεπτεμβρίου 2019, για τους συνδρομητές F2G που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική προσφορά, η χρέωση του πακέτου που αποδίδει 1500 λεπτά προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα και 1,5 GB και επιπλέον bonus 500MB για 25 ημέρες, μεταβάλλεται από 10€ σε 10,40€.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για ανανέωση φοιτητικού δε φτάνει η 12άρα κάρτα όταν θα πάει 10,40€?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

άρα το 25ημερο γίνεται 4 εβδομάδες; αυτό καλό δεν είναι;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ καταλαβαίνω ότι τα πακέτα των 30 ημερών γίνονται 4 εβδομάδες. Οι 25 ημέρες σε ανάλογα πακέτα μένουν (για πόσο;) ανεπηρέαστα.

Link to comment
Share on other sites

Η 12άρα κάρτα δίνει 10,41 περισσεύει και το 0,01 για να παίζει το internet......
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει απλά το ξεφτίλισαν εντελώς πλέον. Με το ζόρι μας καταργούν απο το free2surf και ουσιαστικά με κάθε 12αρα κάρτα θα πληρώνουμε κάθε μήνα την άλλοτε δωρεάν προσφορά... Μπράβο wind :lol::mad: Για να μην πούμε για τα 28ημερα πακέτα.. συν την κατάργηση των πακέτων με 8.5€.. ξεφτίλα απλά..

άρα το 25ημερο γίνεται 4 εβδομάδες; αυτό καλό δεν είναι;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά θα ήταν... αλλά ... καταργεί τα πακέτα των 8.5€ και αυτά που θα μείνουν με 10€ θα έχουν διάρκεια 28 ημέρες. Οπότε για να βγει ο μήνας θα θες 2 κάρτες πλέον..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλιά. Που να θυμάσαι τι σε χρεώνουν και τι δε σε χρεώνουν.

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ WIND & Q

09/08/2019

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει .....

 

Έχει "κουραστεί" το μυαλό μου με τις τόσες αλλαγές! Δε θέλω κάθε μήνα να "λύνω" γρίφο για το τι πρέπει να κάνω με το F2G μου...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα πακέτα που καταργούνται, λογικά θα βγουν νέα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω ότι θα βγουν αλλά να δούμε και τις τιμές τους... Μας πάνε με το ζόρι στα 12+€/μηνα
Link to comment
Share on other sites

Καταργούν τα 8.5 ευρώ για νέες ενεργοποιήσεις... Δηλαδή σε όσους τα έχουμε ενεργοποιήσει θα μπορούμε να τα συνεχίσουμε; καθώς έχουμε ρολλ οβερ?
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε αν θα βγει νέο blender, καθώς βόλευε σε αρκετούς.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...