Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έσκασε και εμένα.. Ξέρουμε αν ισχύουν στι εξωτερικό;

 

Η προσφορά παίζει τουλάχιστον από το καλοκαίρι (είναι ειδική προσφορά βέβαια, δεν ισχύει για όλους).

Δεν νομίζω να ισχύουν στο εξωτερικό, αλλά πάνω δεξιά που έχει σύνδεσμο "όροι", μπορεί να το ξεκαθαρίζει.

Link to comment
Share on other sites

«WIND επίσημη διπλή προσφορά για το 693....... Αυτόματη συμμετοχή σε όλες τις κληρώσεις & 100ΜΒ κάθε εβδομάδα! 52.000€ μετρητά συνολικά σε περιμένουν! Στείλε ΟΚ στο 54333 για να μπεις δωρεάν στην κλήρωση αυτής της Κυριακής με 100 συμμετοχές & μπορείς να είσαι ανάμεσα στους νικητές! Στείλε ΟΚ στο 54333 & πάρε επίσης δωρεάν 100Μ Β για 7 μέρες Από τη Δευτέρα:0,62Ε/Εβδομάδα & 100ΜΒ για σένα. Υπηρεσία με συνδρομή-WINDANDWIN.GR!»

 

Μου ήρθε σήμερα το μήνυμα αυτό από 19550. Στην τελευταία παράγραφο, αν κατάλαβα καλά, εννοεί πως αν προχωρήσω θα με χρεώνει κάθε εβδομάδα 0,62 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα διαγράφω αμέσως τέτοια μηνύματα. Αν εσύ ενδιαφέρεσαι, έχει αναλυτικές πληροφορίες στη σελίδα που αναφέρεται και στο SMS: WINDANDWIN.GR
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα διαγράφω αμέσως τέτοια μηνύματα. Αν εσύ ενδιαφέρεσαι, έχει αναλυτικές πληροφορίες στη σελίδα που αναφέρεται και στο SMS: WINDANDWIN.GR

 

Όχι βέβαια και εγώ τα διαγράψω, απλώς το συγκεκριμένο μήνυμα μου φάνηκε κάπως υπερβολικό. Αλήθεια ήρθε και σε κάποιον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται κατα καιρους,τωρα αυτο εχει νεους ορους και δωρα, ετρεχε και παλι απο το καλοκαίρι...στις συχνες ερωτησεις εχει τον τρόπο διαγραφής για να μην έρχονται καθόλου τα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

«WIND επίσημη διπλή προσφορά για το 693....... Αυτόματη συμμετοχή σε όλες τις κληρώσεις & 100ΜΒ κάθε εβδομάδα! 52.000€ μετρητά συνολικά σε περιμένουν! Στείλε ΟΚ στο 54333 για να μπεις δωρεάν στην κλήρωση αυτής της Κυριακής με 100 συμμετοχές & μπορείς να είσαι ανάμεσα στους νικητές! Στείλε ΟΚ στο 54333 & πάρε επίσης δωρεάν 100Μ Β για 7 μέρες Από τη Δευτέρα:0,62Ε/Εβδομάδα & 100ΜΒ για σένα. Υπηρεσία με συνδρομή-WINDANDWIN.GR!»

 

Μου ήρθε σήμερα το μήνυμα αυτό από 19550. Στην τελευταία παράγραφο, αν κατάλαβα καλά, εννοεί πως αν προχωρήσω θα με χρεώνει κάθε εβδομάδα 0,62 ευρώ;

 

Σωστά κατάλαβες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα μια νέα νέα κάρτα sim , μικρη, λόγω αλλαγής κινητου. Δυστυχώς πολλές επαφές έμειναν στην παλιά κάρτα. Αυτές μπορούν να ανακτηθούν ;
Link to comment
Share on other sites

Την πατάνε γιατί δεν βλέπουν καλά και εστιάζουν τα μάτια τους δωρεάν
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα μια νέα νέα κάρτα sim , μικρη, λόγω αλλαγής κινητου. Δυστυχώς πολλές επαφές έμειναν στην παλιά κάρτα. Αυτές μπορούν να ανακτηθούν ;

 

μπορείς να βάλεις την παλιά κάρτα στην παλιά συσκευή και να μεταφέρεις τις επαφές της κάρτας στο τηλέφωνο. Το ότι απενεργοποιήθηκε ο αριθμός της κάρτας δεν σημαίνει ότι δεν έχεις πρόσβαση στις επαφές που είχε μέσα

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα αυτή η προσφορά

 

Παίζει αρκετά τους τελευταίους μήνες (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7665781#post7665781)

 

Μου αρέσει που το δωράκι στο f2g είναι κόκκινο και στην Q μωβ... Αν και δεν νομίζω ότι λειτουργεί πάντα σωστά, πλάκα έχει.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις την παλιά κάρτα στην παλιά συσκευή και να μεταφέρεις τις επαφές της κάρτας στο τηλέφωνο. Το ότι απενεργοποιήθηκε ο αριθμός της κάρτας δεν σημαίνει ότι δεν έχεις πρόσβαση στις επαφές που είχε μέσα

 

Φίλε μου με εσωσες.εγώ κάνω συγχρονισμό με Gmail αλλά κάποιες επαφές είχαν αποθηκευθεί στην sim. Έυτυχως πού δεν την πέταξα . Νόμιζα ότι η κάρτα είναι αχρηστη. Μια μπύρα στη Ρόδο από εμένα

Link to comment
Share on other sites

Wind

 

Σε αυξήσεις προχωρά αντιστοίχως και η Wind. Αναλυτικότερα, όπως διευκρινίζεται σε ανακοίνωση της εταιρείας από την 1 Οκτωβρίου 2018, για τους F2G συνδρομητές, αυξάνεται μεν κατά 100ΜΒ (διάρκειας 30 ημερών) η ενσωματωμένη χρήση του πακέτου που προσφέρει 300’ προς όλους και 200’ προς WIND/Q αριθμούς – η οποία πλέον ενεργοποιείται αποκλειστικά και μόνο μέσα από το myF2G application - αλλά αυξάνεται και η χρέωσή του από 6€ σε 7€. Ωστόσο οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει το παραπάνω πακέτο έως και 30 Σεπτεμβρίου 2018, θα συνεχίζουν να το χρησιμοποιούν με τις υφιστάμενες παροχές έως την λήξη του ή την εξάντληση των παροχών του.

 

Επιπλέον από 1 Οκτωβρίου 2018 και για νέες ενεργοποιήσεις, μεταβάλλεται για όλους τους F2G συνδρομητές η χρέωση των MORE & TURBO πακέτων από 2,5€ σε 3€, ενώ αμετάβλητα παραμένουν όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά των πακέτων.

 

Για τους συνδρομητές F2G καρτοκινητής που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική προσφορά, από 1 Νοεμβρίου 2018 αυξάνεται η χρέωση ενεργοποίησης του πακέτου από 8,57€ σε 10€ ενώ αμετάβλητα παραμένουν όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά

Link to comment
Share on other sites

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση,θελω να μεταφερω λεφτα απο ενα καρτοκινητο wind σε αλλο,γινεται και πως;!

Πλέον δεν γίνεται αυτό, εδώ και κάποια χρόνια.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν και γίνονται άνθρωποι σιγά σιγά αλλά θέλει ακόμα προσπάθεια αν ήταν 8.5€ τα 10GB θα ήταν λουκούμι.

 

Είναι νεο πακέτο του F2G. Για να δούμε πως θα κινηθεί ο ανταγωνισμός.2ca0c506f13d2a17f0dc8b9b93e23489.jpg

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...