Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε μήνυμα στο κινητό: Να στείλω 32 στο 12410 έως 4/12 και μου δίνει 2 ώρες τον μήνα, ανά μήνα, για έξι μήνες. Λέτε να υπάρχει καμιά χρέωση;
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν είναι. Και για να μην κανει τον κοπο να ρωτησει καποιος για χιλιοστή φορά,είναι για όσους έλαβαν το μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα στο κινητό: Να στείλω 32 στο 12410 έως 4/12 και μου δίνει 2 ώρες τον μήνα, ανά μήνα, για έξι μήνες. Λέτε να υπάρχει καμιά χρέωση;

 

Τι προσφοράρα είναι αυτη πάλι, εγώ έχω την φοιτιτική προσφορά και δεν έχω λάβει κάτι τέτοιο, είμαι καλυμμένος βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Τι προσφοράρα είναι αυτη πάλι, εγώ έχω την φοιτιτική προσφορά και δεν έχω λάβει κάτι τέτοιο, είμαι καλυμμένος βέβαια

 

'Εχω καλύτερο.. :P 1000 λεπτά προς wind/q, κάθε μήνα, για 6 μήνες δώρο. 'Εχω και το "φοιτητικό".

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι αυτές ηκαι άλλες προσφορές πάνε σε νούμερα που δεν βάζουν συχνά κάρτα..

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι αυτές ηκαι άλλες προσφορές πάνε σε νούμερα που δεν βάζουν συχνά κάρτα..

 

Μήνα παρά μήνα ή κάθε μήνα βάζω κάρτα...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το εχει αναφερει και αλλος στο θέμα με τις κρυφές προσφορές. Σε καμία περίπτωση δεν συμφέρει περισσότερο σε σχέση με το αντίστοιχο που δίνει 2 γίγα κάθε μήνα για τρεις μήνες με 3 ευρώ (23 στο 12410).

 

Αυτο ισχυει για ολους? Ειναι κατι που τρεχει τωρα η ειναι παλιο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σέ φίλο έδωσαν στα public στο ταμείο σαν δώρο f2g.

Η ερώτηση μου είναι η εξής.

Είναι κάποιο προνομιακό πακέτο;

Και αν όχι συμφέρει να τη κρατήσει σαν 2η κάρτα κυρίως για mobile internet (γύρω στα 2.5gb ξοδεύει το μήνα) αλλά και για χρόνο ομιλίας προς όλους(4 ώρες πχ);

Ευχαριστώ.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

εχει καποια προνομια,οπως οτι το ποσο της αγορας επιστρεφεται στο υπολοιπο του f2g για 1 μηνα και πιθανοτατα να παρει και καποιες εξτρα προσφορες μεσω sms. Το αν συμφερει να την χρησιμοποιησει για ομιλια / mb εξαρταται απο το ποσα θελει να δινει επισης το μηνα,και τους προορισμους στους οποιους θελει να μιλαει. Ριξε μια ματια στα μονιμα πακετα στο f2g.gr για να δεις. Τις αναγκες σε ιντερνετ,καποιες προσφορες που κατα καιρους ερχονται μπορουν να τις καλυψουν.
Link to comment
Share on other sites

Στις 13/10 έκανα αίτηση για να γίνει από συμβόλαιο free2go.μου είπαν η αλλαγή θα γίνει στις 13/11. Δεν έγινε μετά μου είπαν από την wind θα γίνει στις 18/11 και τέλος στις 25/11. Αλλά ακόμα λειτουργεί το συμβόλαιο.τι γίνεται ξέρει κανείς; Έμπλεξα;

 

Περίπου στην ίδια περίπτωση πέφτω, σε μένα η "παράταση" έφτασε 30/11 σύμφωνα με ενημέρωση από κατάστημα. Λέει ότι συνήθως τέλος μήνα κάνουν τις αποσυνδέσεις. Υποτίθεται στο διάστημα αυτό χρησιμοποιείς το συνηθισμένο πακέτο συμβολαίου δωρεάν (εφόσον δηλαδή δεν ξεφύγεις από τα πάγια όρια). Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Θα διαπιστώσεις τεράστια οικονομία και πολύ περισσότερες παροχές!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και στη γυναίκα μου η Wind έκανε καψόνια μέχρι να γίνει η αλλαγή από συμβόλαιο σε καρτοκινητό. Θυμάμαι η τελευταία δικαιολογία ήταν οτι η υπάλληλος εκανε λαθος στην αιτηση και εβαλε αριθμο αφμ σε αριθμο ταυτότητας, οτι να'ναι ψέματα. Εννοείται οτι και να μας πληρώνουν δε ξαναγυρναει καποιος σε συμβόλαιο στη wind, μετα απο τοσο ασχημη συμπεριφορά.
Link to comment
Share on other sites

Και στη γυναίκα μου η Wind έκανε καψόνια μέχρι να γίνει η αλλαγή από συμβόλαιο σε καρτοκινητό. Θυμάμαι η τελευταία δικαιολογία ήταν οτι η υπάλληλος εκανε λαθος στην αιτηση και εβαλε αριθμο αφμ σε αριθμο ταυτότητας, οτι να'ναι ψέματα. Εννοείται οτι και να μας πληρώνουν δε ξαναγυρναει καποιος σε συμβόλαιο στη wind, μετα απο τοσο ασχημη συμπεριφορά.

 

Βλέπω ότι γενικά η Wind προσλαμβάνει "ευγενικά" άτομα στην εξυπηρέτηση πελατών της....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει με την απορία ποιος και πότε θα μου απαιτήσει τα 30€ "τέλη αποσύνδεσης" (από συμβόλαιο σε καρτοκινητό της ίδιας εταιρείας) που δεν ξεχνούσαν να μου θυμίζουν σε κάθε τηλεφωνική επικοινωνία-προσφορά τους δύο μήνες που κράτησε η διαδικασία.

 

Πάντως οι προσφορές ήταν τουλάχιστον τίμιες κοστολογικά, αλλά η 24μηνη δέσμευση κοστίζει επίσης. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει με την απορία ποιος και πότε θα μου απαιτήσει τα 30€ "τέλη αποσύνδεσης" (από συμβόλαιο σε καρτοκινητό της ίδιας εταιρείας) που δεν ξεχνούσαν να μου θυμίζουν σε κάθε τηλεφωνική επικοινωνία-προσφορά τους δύο μήνες που κράτησε η διαδικασία.

 

Πάντως οι προσφορές ήταν τουλάχιστον τίμιες κοστολογικά, αλλά η 24μηνη δέσμευση κοστίζει επίσης. :rolleyes:

Κανείς δεν θα τα ζητήσει, θα τα δεις στον εκκαθαριστικό λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά άκουσα ότι έχει καταργηθεί η ανανέωση των 6 ευρω στο καταστημα αληθεύει?Και είναι πλέον 10 ευρώ?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Θυμαται κανεις ΠΟΥ στελνουμε sms για να μαθουμε τι νουμερο εχει η καρτα απο το δωρο που δινει η wind μαζι με το σταθερο για 1gb καθε μηνα ??Θελω να το βαλω ενα ταλαρο μεσω πιστωτικης και δεν θυμαμαι

Edit:Το βρηκα

Send By Opto

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Θυμαται κανεις ΠΟΥ στελνουμε sms για να μαθουμε τι νουμερο εχει η καρτα απο το δωρο που δινει η wind μαζι με το σταθερο για 1gb καθε μηνα ??Θελω να το βαλω ενα ταλαρο μεσω πιστωτικης και δεν θυμαμαι

Edit:Το βρηκα

Send By Opto

 

Δεν μας γράφεις και τον τρόπο να υπάρχει για μελλοντική χρήση;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θυμαται κανεις ΠΟΥ στελνουμε sms για να μαθουμε τι νουμερο εχει η καρτα απο το δωρο που δινει η wind μαζι με το σταθερο για 1gb καθε μηνα ??Θελω να το βαλω ενα ταλαρο μεσω πιστωτικης και δεν θυμαμαι

Edit:Το βρηκα

Send By Opto

Δεν μας γράφεις και τον τρόπο να υπάρχει για μελλοντική χρήση;:rolleyes:
στείλε την λέξη....

 

ΑΡΙΘΜΌΣ στο 1280

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

μετα το 3μηνο εκτος απο τον μηδενισμο μπαινει και φραγη εισερχομενων κλησεων ή ακομα δεν εχει εφαρμοστει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο 3μηνο ειναι μονο ο μηδενισμος, στο 4μηνο μπαινει η φραγη και μεχρι στιγμης δεν εχει αναφερθει εφαρμογη της στην wind.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...