Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Μagic Numbers

2. Log & Win

3. Βonus σχεδόν σε κάθε online ανανέωση

4. Πακέτο με 300' προς όλους + 200' προς Wind/Q με 6 ευρώ

5. Win Club

6. Turbo πακέτα που με 2,5 ευρώ αγοράζεις καλές παροχές (πχ. 200' προς όλους)

7. Combo value πακέτο

8. Bonus λεπτά ομιλίας με ανανέωση σε κατάστημα (με 0,30 ευρώ κόστος)

........

Η πιο συμφέρουσα καρτοκινητή και με μεγάααααααλη διαφορά κατ' εμέ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για πακέτα ομιλίας και sms θα συμφωνήσω ειδικά για εμάς τους παλιούς συνδρομητές που εχουμε και την προσφορά με τα 300' προς όλους αν και πλέον με νταβατζιλίκι θα μας παίρνουν επιπλέον τα 12€.Ομως εγώ μίλησα καθαρά και μόνο στο κομμάτι του ιντερνετ.Εκει για όλους εμάς που είμαστε Βόρεια Ελλάδα η wind πάσχει ετσι και αλλιώς συν του ότι δεν έχει ανάλογο πακέτο σαν αυτό που έγραψα (για όποιον ξαναλέω θέλει περισσότερο ιντερνετ και βολεύεται πχ με τα 60 τoυ βάτραχου ανα 1" και +60 ανά 2η εβδομάδα-βέβαια αυτό μπορεί να αλλάξει κάποια στιγμή) και όχι μόνο αυτό αλλά για έναν που έβαζε πχ σαν εμένα 10€ κάρτα δίνουν και τα μισά mb (500 αντι 1gb) απο πριν δώρο χωρίς περαιτέρω αύξηση της ποιότητας της υπηρεσίας,τουλάχιστον για την περιοχή μου
Link to comment
Share on other sites

1. Μagic Numbers

2. Log & Win

3. Βonus σχεδόν σε κάθε online ανανέωση

4. Πακέτο με 300' προς όλους + 200' προς Wind/Q με 6 ευρώ

5. Win Club

6. Turbo πακέτα που με 2,5 ευρώ αγοράζεις καλές παροχές (πχ. 200' προς όλους)

7. Combo value πακέτο

8. Bonus λεπτά ομιλίας με ανανέωση σε κατάστημα (με 0,30 ευρώ κόστος)

........

Η πιο συμφέρουσα καρτοκινητή και με μεγάααααααλη διαφορά κατ' εμέ.

Δεν μας πειθεις, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας πειθεις, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν φίλε μου, γράφω την άποψή μου ως ικανοποιημένος συνδρομητής.

Τώρα από πορτοκαλιές, λεμονιές και άλλα εσπεριδοειδή δεν γνωρίζω, διότι δεν είμαι αγρότης.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν φίλε μου, γράφω την άποψή μου ως ικανοποιημένος συνδρομητής.

Τώρα από πορτοκαλιές, λεμονιές και άλλα εσπεριδοειδή δεν γνωρίζω, διότι δεν είμαι αγρότης.

 

Τα αρνητικά (και "οικονομικώς") τα γνωρίζεις;

Ή δεν θες να τα πεις;

Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και τα γνωρίζω και δε μ' αρέσουν.

Επειδή όμως είχα παλαιότερα συμβόλαιο, μπορώ να κάνω τη σύγκριση.

Πέντε άτομα, όλη η οικογένεια χρησιμοποιούμε F2G και τις ανανεώσεις τις κάνω εγώ, οπότε φίλε μου έχω πλήρη εικόνα.

Και επειδή βλέπω τι πληρώνουν φίλοι και φίλες σε άλλες πορτοκαλιές, συμπεραίνω ότι αυτήν τη στιγμή, έστω και με τις όποιες αυξήσεις έχει κάνει, είναι η πιο συμφέρουσα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα αρνητικά (και "οικονομικώς") τα γνωρίζεις;

Ή δεν θες να τα πεις;

Γιατί;

 

Όλες έχουν αρνητικά και θετικά. Άπλα η wind έχει τα περισσότερα θετικά και σε συνδυασμό με την αναβάθμιση δικτύου που πραγματοποιεί για μένα είναι μονόδρομος. Ο καθένας επιλέγει σύμφωνα με τις ανάγκες του αν και δεν νομίζω σε άλλη πορτοκαλιά με 11€ να βγάζεις 2 μήνες όπως εγώ στο f2g!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Όλες έχουν αρνητικά και θετικά. Άπλα η wind έχει τα περισσότερα θετικά και σε συνδυασμό με την αναβάθμιση δικτύου που πραγματοποιεί για μένα είναι μονόδρομος. Ο καθένας επιλέγει σύμφωνα με τις ανάγκες του αν και δεν νομίζω σε άλλη πορτοκαλιά με 11€ να βγάζεις 2 μήνες όπως εγώ στο f2g!

 

Ακριβώς.

Και θα δούμε...τι θα επιλέξουν μακροπρόθεσμα οι #περισσότεροι#: Δεκτόν.:)

Link to comment
Share on other sites

Όλες έχουν αρνητικά και θετικά. Άπλα η wind έχει τα περισσότερα θετικά και σε συνδυασμό με την αναβάθμιση δικτύου που πραγματοποιεί για μένα είναι μονόδρομος. Ο καθένας επιλέγει σύμφωνα με τις ανάγκες του αν και δεν νομίζω σε άλλη πορτοκαλιά με 11€ να βγάζεις 2 μήνες όπως εγώ στο f2g!

Έτσι είναι φίλε μου. Παρόλα τα στραβά της, με wind γλυτώνεις λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι φίλε μου. Παρόλα τα στραβά της, με wind γλυτώνεις λεφτά.

 

Και εγω τα εβαλα κατω και υπολογισα ποσα δινω στο φοιτητικο F2G και ποσα θα εδινα στο whats up.Εννοειται οτι το φοιτητικο συμφερει,απλα το θεμα μου ειναι οτι ακομα εχει θεματα εκτος θεσσαλονικης.Τωρα αρχισε να διορθωνει,ελπιζω μεχρι το καλοκαιριν να φτιαξει την Πιερια και την Ημαθια,οπου το δικτυο εχει μεγαλα θεματα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα εβαλα κατω και υπολογισα ποσα δινω στο φοιτητικο F2G και ποσα θα εδινα στο whats up.Εννοειται οτι το φοιτητικο συμφερει,απλα το θεμα μου ειναι οτι ακομα εχει θεματα εκτος θεσσαλονικης.Τωρα αρχισε να διορθωνει,ελπιζω μεχρι το καλοκαιριν να φτιαξει την Πιερια και την Ημαθια,οπου το δικτυο εχει μεγαλα θεματα.

 

Αυτό είναι το μεγάλο ζητούμενο με wind, η αναβάθμιση του δικτύου. Αθήνα είμαι όποτε είναι σχετικά κομπλέ, αλλά και εκτός που βγήκα σε διάφορα μέρη της Ελλάδας τους τελευταίους μήνες είδα βελτίωση. Κάποιες φορές έως και εντυπωσιάστηκα, πχ σε ορεινή αρκαδία

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα στο ιντερνετ μέσω f2g χωρίς να έχω πακέτο δεδομένων,σέρφαρα για κανένα 15λεπτο και δε μου πήρε ούτε €!! Δε θα έπρεπε κανονικά να με χρεώσει 1€ ή έστω να μειωθεί το υπόλοιπο χρημάτων?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα στο ιντερνετ μέσω f2g χωρίς να έχω πακέτο δεδομένων,σέρφαρα για κανένα 15λεπτο και δε μου πήρε ούτε €!! Δε θα έπρεπε κανονικά να με χρεώσει 1€ ή έστω να μειωθεί το υπόλοιπο χρημάτων?

Θα σου έρθει αύριο ειδοποίηση ότι "χτες χρεωθηκατε 1€ κτλ...".

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα έκανα ανανέωση 10€ μέσο εφαρμογής και πλήρωσα με κάρτα αλλά στον λογαριασμό της τράπεζας βλέπω χρέωση 10 και 1€ τι γίνεται? Γιατί με χρέωσε και 1 ευρώ?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά και γω πριν μια εβδομάδα με κάρτα της Εθνικής με χρέωσε 1 ευρω. Καινούριο είναι τούτο?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα 1 Φεβρουαρίου με χρεωστική Πειραιώς από την εφαρμογή και δεν μου πήρε έξτρα τίποτα. 10 έβαλα και 10 μπήκαν.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά και γω πριν μια εβδομάδα με κάρτα της Εθνικής με χρέωσε 1 ευρω. Καινούριο είναι τούτο?

Περιεργο ακουγεται,τι καρτα εχεις στην εθνικη; Με GO παντως καμια χρεωση περιεργη δεν εκανε.Μονο το ποσο της ανανεωσης εδω και 2 χρονια που κανουμε με τον πατερα μου ανανεωσεις στο νουμερο του και τα δικα μου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο ακουγεται,τι καρτα εχεις στην εθνικη; Με GO παντως καμια χρεωση περιεργη δεν εκανε.Μονο το ποσο της ανανεωσης εδω και 2 χρονια που κανουμε με τον πατερα μου ανανεωσεις στο νουμερο του και τα δικα μου.

MasterCard debit Εθνικής είναι η χρεωστική.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

MasterCard debit Εθνικής είναι η χρεωστική.

Ισως επειδη ειναι χρεωστικη και εχει προμηθεια; Πολυ πιθανο να παιζει κατι τετοιο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Mε χρεωστικη πειραιως που ειναι συνδεδεμενη μεσω paypal δεν με χρεωσε κατι εξτρα . Μολις εκανα ανανεωση χρονου.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν κρατούσε προμήθεια τόσες φορές έχω κάνει στο παρελθόν.
Link to comment
Share on other sites

Και όμως f0bdac72f7fc3a298c4e39071cae3be0.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει το live chat ακόμη η τώρα μόνο μέσω τηλεφώνου που σε χρεώνουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Mε χρεωστικη πειραιως που ειναι συνδεδεμενη μεσω paypal δεν με χρεωσε κατι εξτρα . Μολις εκανα ανανεωση χρονου.

Μια από τα ίδια εδώ και χρόνια που κάνω έτσι ανανεωση μέσω PayPal με prepaid της Πειραιώς... Καμία χρέωση...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και όμως f0bdac72f7fc3a298c4e39071cae3be0.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει το live chat ακόμη η τώρα μόνο μέσω τηλεφώνου που σε χρεώνουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου

Υπάρχει κάτω κάτω στην σελιδα του f2g εάν έχεις ad Block κάνε το ανενεργό και μπες αλλιώς εάν το έχεις το ad Block ενεργό δεν θα μπορείς να δεις το chat

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...