Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν και δεν μου έχει συμβεί μέχρι στιγμής, και ευτυχώς, στους 3 αριθμούς που χρησιμοποιούμε στην οικογένεια μου, αυτή, αποτελεί την πιο αρνητική ενέργεια της εταιρίας, που άκουσα, ως χρήστης της από εποχής b free 1998, χωρίς να κάνω πότε φορητότητα. Χωρίς να ισοπεδώνουμε όλη την πορεία της εταιρίας όλα αυτά τα χρόνια, το να μπει "χέρι", στο χρηματικό υπόλοιπο διαθεσίμου χρόνου ομιλίας, για οποιοδήποτε λόγο, χωρίς την εντολή - έγκριση του χρήστη - πελάτη, η ενέργεια αυτή, αποτελεί καθαρή κλεψιά και παραβίαση της νομιμότητας. Ελπίζω η συγκεκριμένη "προσφορά" να σταματήσει το συντομότερο δυνατόν.
Link to comment
Share on other sites

αν κανεις ανανεωση ισως, εγω κανω ανανεωση καθε 6μηνο σ αυτο το νουμερο . και επιπλεον ασ με ρωταγε η wind να επιλεξω εγω αν θελω οχι να παρει τα χρηματα μονη της !!!

 

Μα αυτος είναι ο στοχος της προσφορας, να δελεασει-εξαναγκασει, ολους αυτους που κανουν ανανεωση κάθε 6μηνο και γενικοτερα οσοι δεν κανουν συχνα ανανεωσεις , να μπουν στο τριπακι ότι , αφου εχουν αυτή την προσφορα αν δεν θελουν να τη χασουν θα πρεπει κάθε μηνα να κανουν ανανεωση 10 ευρω.

Δεν νομιζω ότι είναι τυχαιο ότι η προσφορα διαρκει 6 μηνες. Οση δηλαδή και η περιοδος που με το περας αυτης χανεις το υπολοιπο του λογαριασμου σου. Κατι που παλι είναι παρανομο κατ εμε, γιατι αυτος είναι και ο λογος που καποιος περνει καρτα , για να διαχειρίζεται όπως θελει αυτος τα χρηματα και τις μοναδες του. και με αυτό το σκεπτικο δημιουργηθηκε και διαφημιστικε αρχικα η καρτα. Αλλιως ολοι θα ειχαν κανει συμβολαιο.

Κατι που επισης θα επρεπε να είχαμε καταγγείλει μαζικα στους αρμοδιους φορεις, αλλα ολοι το καναμε γαργαρα, όπως κανουμε συνηθως με τα περισσοτερα.

Και για να ξαναγυρίσω στην παραπανω προσφορα, η Wind, που σαν εταιρια κοιταξε να την εκμεταλευτει στο επακρο και να εχει τα μεγιστα κερδη από αυτή, (στο χωριο μου το λεμε "και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο")εφτασε στο σημειο να βαλει χερι στα χρηματα των πελατων της, παρανομα και καταχρηστικα, σαν νταβατζης στο πορτοφολι των πολιτων-πελατων της. Αυτό κανονικα απαιτει ομαδικες μηνήσεις προς την εταιρια και απαιτηση αποζημιώσεων.

Ειμαι σιγουρος ότι την επιστροφη των χρηματων που πηρε παρανομα από τους λογαριασμούς των πελατων της, εκανε μονο σε αυτους , που αντέδρασαν-παραπονεθηκαν και αιτηθηκαν επιστροφη του ποσου, και όχι σε ολους οσοι τους επιβληθηκε αυτή η προσφορα.

Και για να πετυχει τον αρχικο στοχο, που ηταν ο "εξαναγκασμος" του πελατη, να κανει ανανεωση κάθε μηνα και όχι κάθε 3,5ή 6, επεστρεψε το ποσο που αφαιρεσαι παρανομα, αλλα αφησε την προσφορα για να τσιμπησουν οσοι τσιμπησουν.

Link to comment
Share on other sites

παίδες η κλεψια γίνεται μόνο σε αυτούς που έχουν το μπόνους των 300 λεπτών με 10 ευρώ ανανέωση.....

 

αυτό τουλάχιστον δείχνει μια έρευνα που έκανα....

 

αυτοί που δεν θα έχουν το μπόνους δεν έχουν να φοβούνται ακομα... όμως όλοι καλού κακού να τσεκαρουν το υπόλοιπο τους σε μικρά χρονικά διαστήματα....

καθότι με την Wind όλα είναι πιθανά.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω πως ο διπλασιασμός της προσφοράς αυτής δηλαδή της Wind έχει αρκετά οφέλη, αν σκεφτεί κανείς πως κερδίζεις τα εξής :

300’ προς όλους ΔΩΡΟ, 1000 ΜΒ ΔΩΡΟ, 10€ BONUS για χρόνο ομιλίας και κατανάλωση και 10€ στο λογαριασμό του τα οποία μπορούν να αγοραστούν πακέτα από τον 2o μέχρι τον 6o μήνα.

Νομίζω ότι είναι η ανταγωνιστικότερη προσφορά της αγοράς

ck
Link to comment
Share on other sites

παίδες η κλεψια γίνεται μόνο σε αυτούς που έχουν το μπόνους των 300 λεπτών με 10 ευρώ ανανέωση.....

 

αυτό τουλάχιστον δείχνει μια έρευνα που έκανα....

 

αυτοί που δεν θα έχουν το μπόνους δεν έχουν να φοβούνται ακομα... όμως όλοι καλού κακού να τσεκαρουν το υπόλοιπο τους σε μικρά χρονικά διαστήματα....

καθότι με την Wind όλα είναι πιθανά.....

 

σε έναν αριθμό που έχω κι εγώ το μπόνους των 300 δεν έβαλαν χέρι! δεν τους συνέφερε φαίνεται! έχει 4€ μέσα!!! :cool:

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

σε έναν αριθμό που έχω κι εγώ το μπόνους των 300 δεν έβαλαν χέρι! δεν τους συνέφερε φαίνεται! έχει 4€ μέσα!!! :cool:

 

Εμένα με ενημέρωσαν από το κατάστημα και δέχτηκα και έτσι προχώρησα γιατί η πρόσφορα είναι πάρα πολύ καλή ειδικά από τον δεύτερο μήνα όπου μπορείς με το ένα δεκάρικο να αγοράσεις πακέτα κλπ!. Πάντως όλη στην παρέα έχουμε F2G και σε κανέναν δεν ενεργοποίησαν αυθαίρετα το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν συμμετέχω κι εγώ ως παθών κι θέλω να καταθέσω τα στατιστικά μου σχετικά με την αφαίρεση χρηματικού υπολοίπου από Wind

 

1) Σε κανένα από τα νούμερά μου που αφαιρέθηκαν τα χρήματα,δεν το είχα ζητήσει

2) Έγινε αφαίρεση ποσού ακόμη κι από ένα Mo Mad που έχω

3) Έλεγξα έναν - έναν όλους μου του αριθμούς .... σε αυτούς που είχαν υπόλοιπο πάνω από 30 ευρώ έγινε αφαίρεση ποσού , ενώ στα νούμερα με κάτω από 30 ευρώ δεν έγινε απολύτως τίποτα!!!

4) Οι αριθμοί (και αυτοί απ'όπου αφαιρέθηκαν τα χρήματα και αυτοί που δεν τους αφαιρέθηκαν) έχουν ενεργοποιημένοι την προσφορά των 300 λεπτών με ανανέωση από 10 ευρώ και πάνω

 

Γράφω χωρίς να προβαίνω σε χαρακτηρισμούς... απλά ο καθένας κάλλιστα θα μπορούσε να είναι στη θέση μου (και όλων των υπολοίπων) και να του αφαιρούνται χρήματα τα οποία έχει δώσει και που ξοδεύονται με έναν τρόπο αντίθετο ως προς το πώς θέλει εκείνος...

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την έννοια του Marketing της εν λόγω εταιρείας... με ξεπερνάει..

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

το ότι σε κάποιους μπορεί να συμφέρει η 'προσφορά' δεν σημαίνει ότι συμφέρει σε όλους....

σε αυτούς που έχουν υπόλοιπα αρκετών ευρώ σίγουρα δεν συμφέρει να ταιζουν άλλο την Wind....

ακόμα και αν δεκαπλασιαζει την κάρτα....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να τσεκαρουμε μετα την επιστροφη των χρημάτων αν ειμαστε ακομα στο προγραμμα των 300 λεπτων , μηπως απενεργοποιωντας τη "προσφορα" μας εκλεισαν και τη παλια που ειχαμε !!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα και πολλά από τα συμφραζόμενα και το προηγούμενα μηνύματα. Θέλω σήμερα-αύριο να βάλω 10€ να πάρω το free2all, δηλαδή 300 λεπτά προς όλους χωρίς αφαίρεση υπόλοιπου (το έχω από τότε που ξεκίνησε).

Αν βάλω αυτά τα 10€ θα γίνει "conflict" με άλλη προσφορά και θα χάσω χρήματα ή το bonus;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή της WIND, σαν προσφορά είναι πολύ καλή ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά και δεν θέλουν να πάνε σε πάγιο. Όμως ο τρόπος με τον οποίο η Wind εφαρμόζει αυτή την προσφορά είναι παράνομος. Σε μένα και στης γυναίκας μου, μέχρι τώρα δεν έχουν κάνει κάποιου τέτοιου είδους κίνηση. Έχω την εντύπωση ότι, σε όσους παίρνει με αυτό τον τρόπο τα χρήματα η Wind, ενεργοποιώντας την προσφορά, είναι όσοι έχουν βέβαια την προσφορά των 300 λεπτών, αλλά δεν χρησιμοποιούν συχνά, σε καθημερινή βάση τα νούμερα αυτά και βάζουν χρήματα απλώς για να συντηρούν τη σύνδεση του f2g. Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά απ'ότι έχω διαβάσει μέχρι τώρα, όσοι την έχουν "πατησει", είναι σε νούμερα που δεν τα χρησιμοποιούν συχνά.
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή της WIND, σαν προσφορά είναι πολύ καλή ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά και δεν θέλουν να πάνε σε πάγιο. Όμως ο τρόπος με τον οποίο η Wind εφαρμόζει αυτή την προσφορά είναι παράνομος. Σε μένα και στης γυναίκας μου, μέχρι τώρα δεν έχουν κάνει κάποιου τέτοιου είδους κίνηση. Έχω την εντύπωση ότι, σε όσους παίρνει με αυτό τον τρόπο τα χρήματα η Wind, ενεργοποιώντας την προσφορά, είναι όσοι έχουν βέβαια την προσφορά των 300 λεπτών, αλλά δεν χρησιμοποιούν συχνά, σε καθημερινή βάση τα νούμερα αυτά και βάζουν χρήματα απλώς για να συντηρούν τη σύνδεση του f2g. Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά απ'ότι έχω διαβάσει μέχρι τώρα, όσοι την έχουν "πατησει", είναι σε νούμερα που δεν τα χρησιμοποιούν συχνά.

 

σε μενα τουλαχιστον ετσι ακριβως.. ειχα 70 ευρω μεσα , ειναι στη προσφορα 300 λεπτων και εκανα ανανεωση καθε 6 μηνο για να μηχασω χρηματα και νουμερο.

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τους έστειλα email στο cc wind,μπήκα τώρα και είδα οτι τα χρήματα μου τα έβαλαν,όπως επίσης και διατήρησαν τα 17,86€ της ''προσφοράς''

Σημερα τσεκαρα το υπολοιπο σε εναν νουμερο και εχουν αφαιρεσει 8 ευρω απο μεσα .

Εχω το προγραμμα 300 λεπτα δωρεαν με ανανεωση 10 ευρω .

Πως γινεται να τα παρω πισω ?

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

αν κανεις ανανεωση ισως, εγω κανω ανανεωση καθε 6μηνο σ αυτο το νουμερο . και επιπλεον ασ με ρωταγε η wind να επιλεξω εγω αν θελω οχι να παρει τα χρηματα μονη της !!!

Εμένα με ρώτησαν, τι να πω...

Τεσπά για αυτούς που ανανεώνουν κάθε μήνα συμφέρει (φαντάζομαι ότι είναι πολλοί, γιατί έτσι βγαίνει πολυ οικονομικό το κινητό με τα 300' και τα 1000 mb δώρο)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ρώτησαν, τι να πω...

Τεσπά για αυτούς που ανανεώνουν κάθε μήνα συμφέρει (φαντάζομαι ότι είναι πολλοί, γιατί έτσι βγαίνει πολυ οικονομικό το κινητό με τα 300' και τα 1000 mb δώρο)

 

Ο στοχος της Wind με αυτή την προσφορα, απ ότι εχω καταλαβει ηταν ενας. Αυτοι που ειχαν χρηματα στο λογαριασμο τους αλλα δεν εκαναν συχνες ανανεωσεις.

Σε μενα ας πουμε που δεν ειχα χρηματα μεσα αλλα δεν κανω συχνα ανανεωσεις, ουτε μου επεβαλαν την προσφορα(μιας και δεν υπηρχαν χρηματα να παρουν) αλλα ουτε και με ενημερωσαν για την υπαρξη της. Παρ ότι δεχομαι καθημερινα μηνυματα για άλλες προσφορες, για αυτή δεν εστειλαν τιποτα, ενώ χθες μου εστειλαν ένα για 700 λεπτα ή κατι τετοιο , τα σβηνω χωρις να τα πολυκοιταξω.

 

Εχω την αισθηση ότι και σε αυτους που ανανεωνουν κάθε μηνα, δεν τους εστειλαν την προσφορα. Εκτος ισως από καποιους που ετυχε να την μαθουν σε καποιο μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Ο στοχος της Wind με αυτή την προσφορα, απ ότι εχω καταλαβει ηταν ενας. Αυτοι που ειχαν χρηματα στο λογαριασμο τους αλλα δεν εκαναν συχνες ανανεωσεις.

Σε μενα ας πουμε που δεν ειχα χρηματα μεσα αλλα δεν κανω συχνα ανανεωσεις, ουτε μου επεβαλαν την προσφορα(μιας και δεν υπηρχαν χρηματα να παρουν) αλλα ουτε και με ενημερωσαν για την υπαρξη της. Παρ ότι δεχομαι καθημερινα μηνυματα για άλλες προσφορες, για αυτή δεν εστειλαν τιποτα, ενώ χθες μου εστειλαν ένα για 700 λεπτα ή κατι τετοιο , τα σβηνω χωρις να τα πολυκοιταξω.

 

Εχω την αισθηση ότι και σε αυτους που ανανεωνουν κάθε μηνα, δεν τους εστειλαν την προσφορα. Εκτος ισως από καποιους που ετυχε να την μαθουν σε καποιο μαγαζι.

Είμαι από αυτούς που ανανεώνουν...

Νομίζω γενικότερα ότι θέλαν να δελεασουν αυτούς που δεν ανανεώνουν συχνά, με έξτρα παροχές στην 10ευρη ανανεωση-300' και 1000 mb και λεφτά στην κάρτα

Link to comment
Share on other sites

αυτοί που ναι μεν έχουν το μπόνους των 300 λεπτών αλλά δεν είχαν υπόλοιπο να τους τραβήξουν δεν σημαίνει ότι δεν τους ενεργοποιησαν την 'προσφορά'....

με λίγα λόγια τους περιμένει έκπληξη όταν βάλουν 10 ευρώ...

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή της WIND, σαν προσφορά είναι πολύ καλή ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά και δεν θέλουν να πάνε σε πάγιο. Όμως ο τρόπος με τον οποίο η Wind εφαρμόζει αυτή την προσφορά είναι παράνομος. Σε μένα και στης γυναίκας μου, μέχρι τώρα δεν έχουν κάνει κάποιου τέτοιου είδους κίνηση. Έχω την εντύπωση ότι, σε όσους παίρνει με αυτό τον τρόπο τα χρήματα η Wind, ενεργοποιώντας την προσφορά, είναι όσοι έχουν βέβαια την προσφορά των 300 λεπτών, αλλά δεν χρησιμοποιούν συχνά, σε καθημερινή βάση τα νούμερα αυτά και βάζουν χρήματα απλώς για να συντηρούν τη σύνδεση του f2g. Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά απ'ότι έχω διαβάσει μέχρι τώρα, όσοι την έχουν "πατησει", είναι σε νούμερα που δεν τα χρησιμοποιούν συχνά.

 

Καλή η προσφορά??? Φίλε είναι μία απίστευτη κοροϊδία πέρα της παρανομίας που κάνει η wind. Ας πάρουμε τα πράγματα με νούμερα.

 

Ας υποθέσουμε ότι κάνεις ανανέωση 10 ευρώ κάθε μήνα για 6 μήνες που είναι η "προσφορά" τότε έχεις 893 ευρώ μπόνους κάθε μήνα και 8,93 διαθέσιμα για αγορά πακέτων κάθε μήνα εκτός από τον πρώτο μήνα που τα 8,93 είναι και αυτά μπόνους. Με βάση την χρέωση τα 8,93 ευρώ αντιστοιχούν σε 20 λεπτά χρόνου ομιλίας άρα στους 6 μήνες έχεις από μπόνους 140 λεπτά χρόνου ομιλίας με χρέωση ανά λεπτό.

 

Εάν πάλι δεν είχες την προσφορά τότε αυτό που αλλάζει είναι ότι τον πρώτο μήνα θα μπορούσες να αγοράσεις πακέτα άρα να αγοράσεις 200 λεπτά προς όλους + 100 λεπτά και 100 sms προς wind και άλλα 200 προς όλους + 100 λεπτά και 100 sms προς wind με 2 αγορές των more πακέτων με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά. Κοστίζει βέβαια 9 ευρώ αυτό και όχι 8,93 :lol:

 

Έτσι επιλέγοντας την "προσφορά" πήρες 140 λεπτά με ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό ενώ εάν δεν την επέλεγες θα είχες 400 λεπτά προς όλους, 200 λεπτά προς wind και 200 sms προς wind με 3λεπτη ελάχιστη χρέωση. Εάν λοιπόν όλες σου οι κλήσεις είναι μέχρι 1 λεπτό και δεν έχεις καμία κλήση προς wind και δεν στέλνεις κανένα sms προς wind (και φυσικά είσαι χαζός που είσαι στο f2g και όχι στην q) τότε κέρδισες 7 ολόκληρες κλήσεις μέχρι 1 λεπτό (140 αντί για 133) στους 6 μήνες με την προσφορά. Εάν όχι όχι απλά δεν κέρδισες κάτι αλλά έχασες αρκετά μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Τετοιο φαουλ πρωτη φορα...

Ειχε κοψει πακετα και προγραμματα απροειδοποιητα, και αλλα τετοια, αλλα τετοιο πραγμα τοσα χρονια στην καρτοκινητη της Wind δεν το ειχα ξαναδει. Κλονιζει την εμπιστοσυνη του πελατη. Τεραστιο φαουλ... :!:

Link to comment
Share on other sites

Συνέβη και σε μένα. Πήρα τηλέφωνο αμέσως όταν έλαβα το μήνυμα (Δευτέρα ή Τρίτη) και τα χρήματα μου επιστράφηκαν την Πέμπτη ή την Παρασκευή.

Σήμερα διαβάζοντας το θέμα λέω "δεν μπαίνω και στα νούμερα των δικών μου να δω μήπως έγινε και σε αυτά κάτι ανάλογο?".

Και φυσικά, ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ (7 τον αριθμό) είχε γίνει το ίδιο πράγμα.

Αμέσως ξανά τηλέφωνο και έκανα αίτηση να επιστραφούν, αλλά το γράφω για να δείξω το ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ στην περίπτωση μας.

8/8 μαζί με το δικό μου. Περίπου 72 ευρώ μόνο από την οικογενειά μου.... ΤΡΑΓΙΚΟ...!

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

είχαν το μπόνους των 300 λεπτών;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

σε μενα τουλαχιστον ετσι ακριβως.. ειχα 70 ευρω μεσα , ειναι στη προσφορα 300 λεπτων και εκανα ανανεωση καθε 6 μηνο για να μηχασω χρηματα και νουμερο.

 

Παιδιά πάντως εγώ ενημερώθηκα κανονικά και η αλήθεια είναι ότι προσωπικά θεωρώ εξαιρετική την προσφορά. 300 λεπτά προς όλους, 1GB δώρο, 10 ευρώ bonus και επιπλέον 10 ευρώ που μπορώ να τα κάνω ότι θέλω κάθε μήνα -έστω και από τον δεύτερο- δεν παίζει σε κανένα άλλο δίκτυο αυτή τη στιγμή.

 

Πάντα πίστευα ότι η F2G είναι η καλύτερη καρτοκινητή, αλλά η Wind δεν ξεχνάει να μου το επιβεβαιώνει ανά τακτά χρονικά διαστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό με τα 300 λεπτά ήρθε μήνυμα από τη wind που ανέφερε συγκεκριμένα κατάστημα εντός της πόλης στα οποία μπορώ να πάω για να αποκτήσω πολλά λεπτά προς όλους κι ένα κινητό της επιλογής μου. Κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου είναι; και πως ξέρουν που μένω για να μου υποδείξουν και καταστήματα;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό με τα 300 λεπτά ήρθε μήνυμα από τη wind που ανέφερε συγκεκριμένα κατάστημα εντός της πόλης στα οποία μπορώ να πάω για να αποκτήσω πολλά λεπτά προς όλους κι ένα κινητό της επιλογής μου. Κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου είναι; και πως ξέρουν που μένω για να μου υποδείξουν και καταστήματα;

 

Μπορεί και ναι μπορεί και κάποια προσφορά του F2G, ίσως βλέπουν που μένεις από τα στοιχεία που έχεις δηλώσει ή αν κάνεις ανανεώσεις από το ποιο κατάστημα κάνεις συχνότερα.

 

Πάντως και η προσφορά του F2G Celebration day που σου δίνει όλα τα κανονικά πακέτα και σου διπλασιάζει το 10ευρω είναι πολύ καλή φάση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...