Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρα ευννοεί αυτούς που το χρησιμοποιούν περισσότερο παρά λιγότερο. Νομίζω πάντως ότι δεν είναι και λίγοι αυτοί, οπότε ΟΚ...
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το "νταβατζιλίκι" δεν αρέσει σε κανέναν. Τελικά όμως αν το σκεφτείς κερδίζεις από αυτή την -έστω με το έτσι θέλω προσφορά.Το καλό είναι ότι από τι διαβάζω, όσοι δεν την θέλουν κατάφεραν να την απενεργοποιήσουν και να πάρουν πίσω τα χρήματα τους.

Αύριο κλείνω μια εβδομάδα χωρίς απάντηση στη φόρμα παραπόνων που έκανα μέσα από τη σελίδα της εταιρίας,αυτή στην οποία απαντούν σε 2 έως 5 μέρες το αργότερο ότι και να γίνει (έτσι λένε). Χωρίς να μου έχουν επιστρέψει το κλεμμένο πόσο

Link to comment
Share on other sites

Με 24 ώρες καθυστέρηση (πάλι) ενημερώθηκα για το παρακάτω:

 

To F2G Lucky Day αυτής της εβδομάδας σού δίνει το πακέτο Talk 600, με το οποίο έχεις 600’ προς WIND & Q, στην προνομιακή τιμή των 4€.

 

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές που θα ενεργοποιήσουν το πακέτο Talk 600 (600’ προς WIND/Q) από 26/1(16:00) έως 2/2 (10:00) σε οποιοδήποτε κατάστημα WIND/Public ή online μέσω του f2g.gr & myf2g Application.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κλείνω μια εβδομάδα χωρίς απάντηση στη φόρμα παραπόνων που έκανα μέσα από τη σελίδα της εταιρίας,αυτή στην οποία απαντούν σε 2 έως 5 μέρες το αργότερο ότι και να γίνει (έτσι λένε). Χωρίς να μου έχουν επιστρέψει το κλεμμένο πόσο

στο facebook μηνυμα προσωπικο στο windf2g για αμεση επιστρροφη των χρηματων συνηθως μετα απο 24 ωρες απ αυτη την ενεργεια τα επιστρεφουν !!

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Η τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών.Σημερα ήμουν στη wind και απευθυνόμενοι οι υπάλληλοι στον πελάτη που είχε παρόμοιο πρόβλημα του είπαν να πάρει στην εξυπηρέτηση και σε 24 ώρες θα επιστρέψει το ποσό ..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι η βιασύνη το θέμα. Δηλαδή πρέπει να έρθω μπινελίκια στο Facebook ή να τους πληρώσω κι από πάνω καλώντας τους με χρέωση σου μου για τα λεφτά που μου άρπαξαν ?ας αλλάξουν επιτέλους την υπόσχεση ότι απαντούν εντός 2 ημερών γιατί είναι η δεύτερη φορά που τους γράφω για σοβαρό θέμα χρέωσης μέρα σε 2 μηνες κι ας σοβαρευτουν γενικότερα...
Link to comment
Share on other sites

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 100΄προς ολους και 200mb για 15 μερες. Ηρθε σε κανεναν αλλον?
Link to comment
Share on other sites

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 100΄προς ολους και 200mb για 15 μερες. Ηρθε σε κανεναν αλλον?

 

Σε μένα όχι, αλλά μια χαρά σε βρίσκω;)

Link to comment
Share on other sites

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 100΄προς ολους και 200mb για 15 μερες. Ηρθε σε κανεναν αλλον?

 

Συνήθως αυτές οι προσφορές είναι "ατομικές"

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα όχι, αλλά μια χαρά σε βρίσκω;)

 

Ειχα το φοιτητικο και ειχα μεσα αλλα 150mb και με χρεωσε 1ε για το daily interner ενω ειχα ακομα mb τους εκραξα στο φεις και τελικα μετα απο 2 μερες εληξε το πακετο και δεν εβαλα χρημα μεσα και δεν ενεργοποιησα πακετο για αντιδραση.τελικα μου πιστωσανε το 1ε και σημερα ηρθε αυτο τ μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 100΄προς ολους και 200mb για 15 μερες. Ηρθε σε κανεναν αλλον?

Σε μένα ήρθε αυτό:

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 300΄προς ολους και 1Gb για 15 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ήρθε αυτό:

Μονο για σενα με ανανεωση 10ε δωρο 300΄προς ολους και 1Gb για 15 μερες.

 

Σε μενα ήρθε το παραπάνω 3 φορες ανά 5 λεπτά. Δεν έχουν τον θεο τους.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική προσφορά και σε μένα: 300' και 20 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα για 30 μέρες με €3.

δεν είναι πολύ προσωπική διότι ήρθε και σε μένα.... :D

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το bonus ανανεωσης με 10ε και ανω δωρο 1g το κερδιζω αμα γινη η ανανεωση και μεσω paypal η πρεπεει να παω σε καταστημα; απο το κααταστημα τι επιπλεον κερδιζω
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι πολύ προσωπική διότι ήρθε και σε μένα.... :D

 

Φτου! "Ειδική προσφορά μόνο για σένα" έλεγε. Κι εγώ που νόμιζα οτι είχαμε αποκλειστική σχέση :lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος (όχι block από το κινητο, μιας και δεν εχει) να σταματήσω να λαμβανω αυτά τα διαφημιστικα sms της wind; Εχει κανει καποιος στο παρελθον αιτημα και αν ναι, ικανοποιηθηκε; Τα εκοψαν;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος (όχι block από το κινητο, μιας και δεν εχει) να σταματήσω να λαμβανω αυτά τα διαφημιστικα sms της wind; Εχει κανει καποιος στο παρελθον αιτημα και αν ναι, ικανοποιηθηκε; Τα εκοψαν;

Τόσα πολλά έρχονται; Στο δικό μου ήρθαν μόνο δύο όλο τον Ιανουάριο. Το ένα μάλιστα ήταν μία εβδομάδα και είχε μόνο 100' με €3. Το αγνόησα και ήρθαν τα 300' (τα οποία και τσίμπησα) :lol:

 

Εκτός αν βλέπουν τη χρήση που κάνεις και αναλογικά στέλνουν περισσότερα διαφημιστικά. Στο νούμερο που ήρθε η προσφορά, είχα 10 μήνες να βάλω λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Τόσα πολλά έρχονται; Στο δικό μου ήρθαν μόνο δύο όλο τον Ιανουάριο. Το ένα μάλιστα ήταν μία εβδομάδα και είχε μόνο 100' με €3. Το αγνόησα και ήρθαν τα 300' (τα οποία και τσίμπησα) :lol:

 

Εκτός αν βλέπουν τη χρήση που κάνεις και αναλογικά στέλνουν περισσότερα διαφημιστικά. Στο νούμερο που ήρθε η προσφορά, είχα 10 μήνες να βάλω λεφτά.

 

Αν δεν κανεις συχνα ανανεωσεις σε τσακιζουν στα μηνύματα.

Εμενα μου έρχεται σχεδόν σταθερα ένα την ημερα και καποιες φορες και 2 την ιδια μερα.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το Καρτοκινητό σου WIND Καρτοσύνδεση

 

WIND Καρτοσύνδεση Plus

1000’ Δωρεάν λεπτά προς WIND/Q

600’ Δωρεάν λεπτά προς όλους

100 Δωρεάν SMS προς όλους

2GB* Δωρεάν MB Mobile Internet

€3 Επιπλέον για όλα τα είδη χρήσης

Μηνιαίο Πάγιο €19,90

 

* Η προσφορά για επιπλέον 1GB ισχύει για όλη τη διάρκεια του συμβολαίου αλλά μόνο για αιτήσεις έως 15/02/15

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...