Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

λες αυτό να είναι η αρχή του τέλους;;

Δεν νομίζω. Σε όλα τα έχω κανονικά μέχρι τις 14 Μαίου. Αυτό είναι, όντως, λίγο περίεργο. Θα δείξει.

Μάλλον δοκιμές κάνουν, κάτι σαν έρευνα αγοράς. Ψάχνουν target groups υποψιάζομαι. Δύσκολοι καιροί για όλους και έρχονται δυσκολότεροι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alexis said:

έκανα ανανέωση 13 ευρώ και μου έδωσε gold tap n get it (3,5gb) μπου δίνει στα 15 ευρω ανανεωση

Είχες χρήματα μέσα και με τη νέα ανανέωση των 13€ το τελικό υπόλοιπο σου ήταν πάνω από 15€;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, snapp said:

Είχες χρήματα μέσα και με τη νέα ανανέωση των 13€ το τελικό υπόλοιπο σου ήταν πάνω από 15€;

ναι είχα 5 και κάτι ευρώ υπόλοιπο πριν την ανανέωση. λες γι αυτό να το θεώρησε σαν ανανέωση 15 ευρώ;

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, alexis said:

ναι είχα 5 και κάτι ευρώ υπόλοιπο πριν την ανανέωση. λες γι αυτό να το θεώρησε σαν ανανέωση 15 ευρώ;

Το έπαθα και εγώ πριν λίγες ημέρες. Έκανα ανανέωση σε 3 κινητά με 13€ και στα δύο που το υπόλοιπο έγινε πάνω από 15€ καθώς είχαν λίγα χρήματα μέσα πήρα το gold tap and get it! Οπότε το σύστημα βλέπει τι ποσό έμεινε μετά την ανανέωση και δίνει το αντίστοιχο tap and get it. Αυτό πιστεύω έχει γίνει. 

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παντως, για πρωτη φορα τοσο συντομα, τα νεα δωρακια ληγουν μεθαυριο Τριτη.

Λετε να παρει παραταση η δυνατοτητα ενεργοποιησης τους, η θα παιξει κατι αλλο απο την Τεταρτη;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alteisei said:

Παντως, για πρωτη φορα τοσο συντομα, τα νεα δωρακια ληγουν μεθαυριο Τριτη.

Λετε να παρει παραταση η δυνατοτητα ενεργοποιησης τους, η θα παιξει κατι αλλο απο την Τεταρτη;

Σε ποια δωρακια αναφέρεσαι;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Σε ποια δωρακια αναφέρεσαι;

Μάλλον εννοεί τα δωράκια σπου εμφανίζονται στο apk.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alteisei said:

Παντως, για πρωτη φορα τοσο συντομα, τα νεα δωρακια ληγουν μεθαυριο Τριτη.

Λετε να παρει παραταση η δυνατοτητα ενεργοποιησης τους, η θα παιξει κατι αλλο απο την Τεταρτη;

Δεν υπάρχει λογική εξήγηση πέρα από κινήσεις πανικού να μαζέψουν λεφτά στο άρπα κόλλα.

Δυστυχώς αυτά γίνονται στην χώρα του 95%.😀

Link to comment
Share on other sites

Εαν λετε το κουτάκι πανω δεξια του app, αυτο που εχει σε εμενα τωρα ληγει σε 1 μηνα (οπως παντα). Δεν θα το παρω ομως, αφου ειναι πανακριβο.

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, snapp said:

Το έπαθα και εγώ πριν λίγες ημέρες. Έκανα ανανέωση σε 3 κινητά με 13€ και στα δύο που το υπόλοιπο έγινε πάνω από 15€ καθώς είχαν λίγα χρήματα μέσα πήρα το gold tap and get it! Οπότε το σύστημα βλέπει τι ποσό έμεινε μετά την ανανέωση και δίνει το αντίστοιχο tap and get it. Αυτό πιστεύω έχει γίνει. 

σε μενα με μηδενικο υπολοιπο εβαλα 13€ κ μου εδωσε το gold. σε ενα αλλο που ειχε ηδη μεσα παλι gold

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εαν λετε το κουτάκι πανω δεξια του app, αυτο που εχει σε εμενα τωρα ληγει σε 1 μηνα (οπως παντα). Δεν θα το παρω ομως, αφου ειναι πανακριβο.

Δεν λήγει στις 15/5? Πως γίνεται αυτό? Ίσως να άλλαξαν την ημερομηνία μόνο του 6ευρου. Αν είναι δυνατόν.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν λήγει στις 15/5? Πως γίνεται αυτό? Ίσως να άλλαξαν την ημερομηνία μόνο του 6ευρου. Αν είναι δυνατόν.

Σε 3 f2go που υπάρχουν στην οικογένεια στο ένα έχει η προσφορά των 6 ευρώ. Αυτό ληγει 14/5. Τα άλλα δύο με άλλο δωράκι λήγουν 6/5.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VIPdriver said:

6ου μήπως εννοείτε;

Λάθος δικό μου . Η 6 εύρη λήγει 14/5. Οι άλλες δύο όπως σωστά παρατήρησες 6/6.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mips said:

Λάθος δικό μου . Η 6 εύρη λήγει 14/5. Οι άλλες δύο όπως σωστά παρατήρησες 6/6.

Οπότε μάλλον θα πάνε 6/6 οι 6ευρες αν σκέφτομαι σωστά. Αλλιώς την βάψαμε.😀

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παω ένα νούμερο στη nova σε καρτοκινητό. Η χρήση θα είναι εισερχόμενα sms, ίσως και εισερχόμενες κλήσεις, και για καμιά καλή προσφορά αν μου στείλουν. Να πάω f2g ή q; Ποια από τις δύο κάνει καλύτερες προσφορές και κρατάει παραπάνω χωρίς ανανέωση; 

Έχω διαβάσει πως η φραγή μπαίνει στον 1 χρόνο. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dasnowy said:

Έχω διαβάσει πως η φραγή μπαίνει στον 1 χρόνο. 

ειχα για πολλα χρονια νουμερο f2g οπου εκανα ανενεωση μια φορα τον χρονο και ερχονταν και προσφορες (κανονικα ειχα εισερχομενες και μηνυματα)

χωρις να εχω αμεση εμπειρεια με q πιστευω οτι ισχυει και εκει

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα SIM σε Q telecom και περιμένω την ενεργοποίηση για να τσεκαρω το 5G...

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, HEO said:

ειχα για πολλα χρονια νουμερο f2g οπου εκανα ανενεωση μια φορα τον χρονο και ερχονταν και προσφορες (κανονικα ειχα εισερχομενες και μηνυματα)

χωρις να εχω αμεση εμπειρεια με q πιστευω οτι ισχυει και εκει

Είναι ίδιες οι προσφορές σε q και f2g; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, damianos said:

Άλλαξα SIM σε Q telecom και περιμένω την ενεργοποίηση για να τσεκαρω το 5G...

Εγώ από q(4g) πήγα σε f2go(5g υποτιθεται).....το speedtest που κάνω βγάζει τα ίδια ακριβώς(χάλια) που έβγαζε και με την q....

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pablo1 said:

Εγώ από q(4g) πήγα σε f2go(5g υποτιθεται).....το speedtest που κάνω βγάζει τα ίδια ακριβώς(χάλια) που έβγαζε και με την q....

Εννοείς ότι το 5g βγάζει τα ίδια που έβγαζε το 4g ε; 

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pablo1 said:

Εγώ από q(4g) πήγα σε f2go(5g υποτιθεται).....το speedtest που κάνω βγάζει τα ίδια ακριβώς(χάλια) που έβγαζε και με την q....

Δεν ήταν ανάγκη να μετακινηθείς. Μόνο να τους έλεγες για μια δωρεάν αντικατάσταση,καθώς σε προέτρεψε η εξυπηρέτηση πελατών και θα ήσουν οκ και στο ίδιο πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, aektzhs 1 said:

Δεν ήταν ανάγκη να μετακινηθείς. Μόνο να τους έλεγες για μια δωρεάν αντικατάσταση,καθώς σε προέτρεψε η εξυπηρέτηση πελατών και θα ήσουν οκ και στο ίδιο πρόγραμμα

Όχι ήθελα να φύγω δεν το έκανα για το 5g

32 minutes ago, Teiresias_ said:

Εννοείς ότι το 5g βγάζει τα ίδια που έβγαζε το 4g ε; 

Ναι....μουφα είναι όλα σε αυτή τη nova

1 minute ago, pablo1 said:

Όχι ήθελα να φύγω δεν το έκανα για το 5g

Ναι....μουφα είναι όλα σε αυτή τη nova

Σε πολύ λίγες περιοχές της Αθήνας έχω δει πανω από 100mbps που είναι το κατώτατο αν θέλουμε να μιλαμε για 5g

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...