Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή όμως είναι προσφορά, ενώ το άλλο πακέτο.

Έχει διαφορά και είναι προς τη σωστή κατεύθυνση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ.... Πριν λίγο μου ήρθε προσφορά με 10€ 15gb για 60 ημέρες..

 

Αυτή όμως είναι προσφορά, ενώ το άλλο πακέτο.

Έχει διαφορά και είναι προς τη σωστή κατεύθυνση.

 

Είναι προς την σωστή κατεύθυνση αλλά είναι και λίγο βλάκες. Αντί να με υποχρεώνει να βάζω τα 30gb με 25 ευρώ (με ισχύ 90 ημερών) τον μήνα στο simple fi on the go με κάρτα μπορούσε να το έχει πακέτο στο f2g και θα ήταν πολύ ποιο δελεαστικό.

 

Τέλος πάντων μέχρι να γίνουν τα συμβόλαια ποιο ανθρώπινα έχουμε δρόμο αλλά το πάνε όλες οι εταιρίες με ταχύτητα χελώνας για να κερδίσουν όσο περισσότερο μπορούν.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παλιό είναι το Data 3. Έχει σίγουρα 6μηνο που υπαρχει.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλιό είναι το Data 3. Έχει σίγουρα 6μηνο που υπαρχει.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

 

στα 6.5gb δεν ήταν όμως ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, ήταν με 6,5 γιγα και πλέον δίνει 10.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι προς την σωστή κατεύθυνση αλλά είναι και λίγο βλάκες. Αντί να με υποχρεώνει να βάζω τα 30gb με 25 ευρώ (με ισχύ 90 ημερών) τον μήνα στο simple fi on the go με κάρτα μπορούσε να το έχει πακέτο στο f2g και θα ήταν πολύ ποιο δελεαστικό.

 

Τέλος πάντων μέχρι να γίνουν τα συμβόλαια ποιο ανθρώπινα έχουμε δρόμο αλλά το πάνε όλες οι εταιρίες με ταχύτητα χελώνας για να κερδίσουν όσο περισσότερο μπορούν.

Πάντως δεν έχεις άδικο ότι εάν έδιναν στην καρτοκινητή τους τα 30gb με 25€ θα ξεσκίζαν αλλά τι να πεις. Καλά που η cosmote έβγαλε το δικό της πακέτο καρτοκινητού internet και έστω το κάνανε και αυτοί στο δικό τους.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν και γίνονται άνθρωποι σιγά σιγά αλλά θέλει ακόμα προσπάθεια αν ήταν 8.5€ τα 10GB θα ήταν λουκούμι.

 

Είναι νεο πακέτο του F2G. Για να δούμε πως θα κινηθεί ο ανταγωνισμός.2ca0c506f13d2a17f0dc8b9b93e23489.jpg

 

Αντίστοιχο της Φρογκ είναι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

294f015cbfab65b8492a0822cf68b4e0.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Είναι μόνιμο πακέτο ή για μια μόνο εβδομάδα??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όποιος την θέλει και δεν του ήρθε να δοκιμάσει... Εάν τα δίνει

 

 

Το 1343 είναι νέο φρούτο

 

Μέχρι τώρα ξέραμε το 12410 και το 12000 για προσφορές d44b8b1c8f7063177fdfc4369f44e1c0.jpg

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ειναι το new talk and data με 2 γιγα αντι για 750 mb.

Νομιζω εχει αναφερθεί παλιότερα το 1343,πρεπει να ενεργοποιουνται απο εκει με μηνυμα τα πακετα του 1269.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Θέλω να ενεργοποιήσω το πακέτο 10 gb με 17,50€. Δεδομένου ότι το υπόλοιπο μου είναι 0,13€, εάν κάνω ανανέωση 20 ευρώ,θα επαρκεί το υπόλοιπο μου για να ενεργοποιήσω το πακέτο αυτό ; Ευχαριστώ.
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Θέλω να ενεργοποιήσω το πακέτο 10 gb με 17,50€. Δεδομένου ότι το υπόλοιπο μου είναι 0,13€, εάν κάνω ανανέωση 20 ευρώ,θα επαρκεί το υπόλοιπο μου για να ενεργοποιήσω το πακέτο αυτό ; Ευχαριστώ.

Φτάνουν τα 20 € και θα περισσεψουν 18 λεπτά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να πάνω ανανέωση σε f2g 10 ευρώ με American Express card αλλά μέσα από την εφαρμογή δεν υπάρχει για την συγκεκριμένη κάρτα, μπαίνω μέσα από browser και βλέπω υπάρχει επιλογή , βάζω τα στοιχεία πατάω ανανέωση και μου βγάζει ότι δεν δέχετε κάρτα που δεν έχει εκδοθεί από ελληνική τράπεζα (ενώ τη έχω βγάλει στην alpha bank) . Αλλά τελικά μου έρχετε μύνημα ότι χρεώθηκα 1€ από την alpha bank για Google service. Τι γίνετε ξέρει κανείς ; Που να πάρω τηλέφωνο να τους Χ... ;

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγινε ομως η ανανέωση? Αν δεν ειναι θεμα της τραπεζας μπορείς να πάρεις δωρεαν για παραπονο στο 8005001380.
Link to comment
Share on other sites

Εγινε ομως η ανανέωση? Αν δεν ειναι θεμα της τραπεζας μπορείς να πάρεις δωρεαν για παραπονο στο 8005001380.
Πήρα για παράπονο , περίμενα μισή ώρα ακριβώς στην αναμονή (απαράδεκτο) , μου είπαν ότι δεν είναι θέμα της wind αλλά της Τράπεζας. Αφού δεν περνάει η συγκεκριμένη κάρτα γιατί την έχετε σαν επιλογή ( μουγκα) η κοπελιά . Η ανανέωση δεν έγινε, και μου είπαν λογικά θα πιστωθεί το ένα ευρώ από την τράπεζα γιατί είναι δικό της θέμα.

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by stefanidis
Link to comment
Share on other sites

Πήρα για παράπονο , περίμενα μισή ώρα ακριβώς στην αναμονή (απαράδεκτο) , μου είπαν ότι δεν είναι θέμα της wind αλλά της Τράπεζας. Αφού δεν περνάει η συγκεκριμένη κάρτα γιατί την έχετε σαν επιλογή ( μουγκα) η κοπελιά . Η ανανέωση δεν έγινε, και μου είπαν λογικά θα πιστωθεί το ένα ευρώ από την τράπεζα γιατί είναι δικό της θέμα.

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eγώ κάνω ανανέωση με ΑΜΕΧ μέσω paypal .

Απλά το αναφέρω

Link to comment
Share on other sites

Eγώ κάνω ανανέωση με ΑΜΕΧ μέσω paypal .

Απλά το αναφέρω

Ναι το ξέρω έτσι το κάνω και εγώ, αλλά πήγα να το κάνω στην γυναίκα κατευθείαν με την κάρτα και δεν γίνετε

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...