Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έβαλες σε κατάστημα Wind σου τρώει και άλλα 30 λεπτά για να σου δώσει ένα bonus.
Link to comment
Share on other sites

1.έχει τελειώσει καιρό τώρα για νέους συνδρομητές

2.δεν γίνεται αυτό που λες...Για αυτό και πήρε το 1GB σύνολο

 

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Είμαι 99% σίγουρος ότι το απενεργοποιησα ο ίδιος (μέσω τσατ) όταν έγινε πριν μήνες η πρώτη αυθαίρετη χρέωση από την εταιρεία. Αλλά μπορεί να έχεις δίκιο, απλά να διέγραψαν την τότε χρέωση κι όχι την προσφορά. Αργότερα θα τσεκάρω την εφαρμογή της.

 

Ξέρει κανείς αν κάπου γράφει αν είναι free2surf/free2talk ένας αριθμός;

 

Καλημέρα.

 

Sent from somewhere out there

Link to comment
Share on other sites

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει την από 23 Ιανουαρίου 2017, τροποποίηση αύξηση των χρεώσεων κλήσεων προς όλους τους Εθνικούς προορισμούς από 0,00983€/ δευτερόλεπτο σε 0,01083€/ δευτερόλεπτο, για τους συνδρομητές καρτοκινητής Q. Εξαιρούνται οι κλήσεις προς όλους τους μη γεωγραφικούς προορισμούς. Η ελάχιστη διάρκεια κλήσης παραμένει το ένα δευτερόλεπτο.

 

Επιπλέον, από 23-1-2017 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στa εμπορικά και παλαιότερα μη εμπορικά προγράμματα χρήσης (Μο ΜAD & ΑΒ), από 0,00983€/δευτερόλεπτο σε 0,01083€/δευτερόλεπτο. Ακόμα, από 23-1-2017, αύξηση στη χρέωση κλήσεων προς εθνικούς προορισμούς από 0,01013€/δευτερόλεπτο σε 0,01083€/δευτερόλεπτο υφίστανται και τα παλαιότερα μη εμπορικά προγράμματα F2G Disco2in1& F2G High καθώς και οι συνδρομητές WIND CARD to All. Από 23 Ιανουαρίου 2017, για τους συνδρομητές καρτοκινητής Q καταργούνται τα πακέτα που προσφέρουν 60’ προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα με κόστος 3,02€, 80 SMS προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα με κόστος 3,02€, 350ΜΒ με κόστος 3,02€. Όσοι συνδρομητές Q έχουν ήδη ενεργοποιήσει μια από τις συγκεκριμένες επιλογές, μπορούν να χρησιμοποιήσουν τον προπληρωμένο χρόνο ομιλίας μέχρι την εξάντληση του ή μέχρι την ημερομηνία λήξης του πακέτου που έχουν ενεργοποιήσει.

 

Σε όλες τις παραπάνω τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ. Αναλυτικός τιμοκατάλογος προγραμμάτων και υπηρεσιών στο http://www.wind.gr

 

Οι συνδρομητές των αντίστοιχων προγραμμάτων που αναφέρονται ανωτέρω και επηρεάζονται, έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως, εντός ενός μηνός από την κοινοποίηση της παρούσας ανακοίνωσης, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στη σύμβαση και την κείμενη νομοθεσία.

 

H WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή/ και τερματισμού ή ανάκλησης όλων των παραπάνω εμπορικά διαθέσιμων πακέτων/προσφορών ή/και της μετατροπής των σχετικών όρων ή/και τροποποίησης των ανωτέρω προσφορών, ακολουθώντας την προσήκουσα διαδικασία ενημέρωσης των συνδρομητών, όπως εκάστοτε ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND http://www.wind.gr ή την εξυπηρέτηση πελατών WIND/ καρτοκινητή Q, καλώντας 1260 (0,24€/ κλήση)

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=448

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 99% σίγουρος ότι το απενεργοποιησα ο ίδιος (μέσω τσατ) όταν έγινε πριν μήνες η πρώτη αυθαίρετη χρέωση από την εταιρεία. Αλλά μπορεί να έχεις δίκιο, απλά να διέγραψαν την τότε χρέωση κι όχι την προσφορά. Αργότερα θα τσεκάρω την εφαρμογή της.

 

Ξέρει κανείς αν κάπου γράφει αν είναι free2surf/free2talk ένας αριθμός;

 

Καλημέρα.

 

Sent from somewhere out there

Ναι κάτω κάτω στην εφαρμογή ανάλογα ποιο bonus έχεις εγώ έχω το bonus με τα 300προς όλους με ανανέωση 10euro

 

http://i66.tinypic.com/24eta8g.jpg

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Cosmote και Vodafone έχουν προσφορές με δωρεάν 1500 λεπτά προς όλους και πακέτα MB για το διάστημα 25-31/12. Με τη Wind δεν παίζει τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

Cosmote και Vodafone έχουν προσφορές με δωρεάν 1500 λεπτά προς όλους και πακέτα MB για το διάστημα 25-31/12. Με τη Wind δεν παίζει τίποτα;

 

Όπως κάθε χρονιά,

στη μπλε πρέπει να δώσ€ις κάτι-τις για να πάρεις κάτι.

 

Ποτέ (σχεδόν) δεν έδωσε κάτι αξιόλογο τσάμπα σε γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάθε χρονιά,

στη μπλε πρέπει να δώσ€ις κάτι-τις για να πάρεις κάτι.

 

Ποτέ (σχεδόν) δεν έδωσε κάτι αξιόλογο τσάμπα σε γιορτές.

Μια φορά έδωσε 1500 προς ολους +1500MB και μάλιστα ήταν η πρώτη που τα έδωσε

 

Ήταν εκείνο τον Ιούλιο στην αρχή τον capital control κατά τα άλλα τσιγκουνιά αντε και 1GB με κάτι κουμπιά που είχε πέσει η σελιδα μετά από κάποιες ώρες και όποιος πρόλαβε το κύριο είδε τοτε

 

 

Μιας όμως και λέμε για της άλλες που το δίνουν τώρα εάν δεν έχεις κάνει ανανέωση μέσα στο 11το μήνα δεν παίρνεις τίποτα

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μιας όμως και λέμε για της άλλες που το δίνουν τώρα εάν δεν έχεις κάνει ανανέωση μέσα στο 11το μήνα δεν παίρνεις τίποτα

Τίποτα δεν είναι "δωρεάν".;)

Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΟ: Δυστυχώς, οι εποχές που η WIND μοίραζε άφθονα δώρα, πέρασαν ανεπιστρεπτί... Έχει γίνει η χειρότερη πλέον. :(

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/doro-1gb/

 

Η ενεργοποίηση πρέπει να γίνει μετά τα μεσάνυχτα της Παρασκευής προς Σάββατο, το λέει και στο σύνδεσμο.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης? ειναι θεμα παροχου ή ρυθμισεων συσκευης; και για να μη σας πρηζω εδω...μπορει καποιος απο καταστημα wind να με βοηθησει;ευχαριστω

 

Πόσο ποιο σαφής να γίνω ;

Για να ενεργοποιηθεί το imessage θα φύγει ένα μήνυμα προς την Αγγλία. Το κόστος του μηνύματος είναι ανάλογα με το πρόγραμμα σου.

Η αποστολή μηνύματος δεν είναι θέμα παρόχου αλλά θέμα της υπηρεσίας imessage.

Βοήθεια από WIND μπορείς να βρείς στα καταστήματα WIND και στο 1260

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελάθουμε, τα 10 GB με 15€ δεν είναι και κακό δώρο. Ναι μεν είναι ακριβό για τους περισσότερους και ίσως και αχρείαστα, αλλά για μένα είναι καλύτερη προσφορά από τα 5 της Cosmote που ενεργοποιούνται μόνο μια φορά .

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα να αναφέρεται κάπου, πιθανότατα μου ξέφυγε, αλλά με αποστολή 1 στο 1209 δίνει δώρο 1GB για όλο το ΣΚ

 

Έβαλα το λινκ πιο πάνω. Απ' ό,τι φαίνεται, κανείς δεν το πάτησε. :( :p

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα , σας εχω ερωτηση για οποιν ξερει....το νουμερο μου είναι wind card πήγα να μπω στο f2g στο ιντερνετ και μου ειπε ότι πρεπει να μεταφερθω στο f2g αλλα μετα δεν εχει απιστροφη...οκ λογικο, εχω λοιπον ερωτήσεις:

1.ποιες είναι οι χρεωσεις που εχω τωρα; που μπορω να μαθω σε κατάστημα ή και ονλινε ή μεσω τηλεφωνου-σμσ?

2.αν παω στο φ2γ πρεπει κάθε φόρα να βαζω καρτα και πρόγραμμα; μεχρι τωρα μονο χρηματα εβαζα χωρις πρόγραμμα..

3.χρεωσεις φ2γ?

μαλλον πρεπει να σας ζαλισα ε?....ΧΡΟΝΙΑ πολλα!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα , σας εχω ερωτηση για οποιν ξερει....το νουμερο μου είναι wind card πήγα να μπω στο f2g στο ιντερνετ και μου ειπε ότι πρεπει να μεταφερθω στο f2g αλλα μετα δεν εχει απιστροφη...οκ λογικο, εχω λοιπον ερωτήσεις:

1.ποιες είναι οι χρεωσεις που εχω τωρα; που μπορω να μαθω σε κατάστημα ή και ονλινε ή μεσω τηλεφωνου-σμσ?

2.αν παω στο φ2γ πρεπει κάθε φόρα να βαζω καρτα και πρόγραμμα; μεχρι τωρα μονο χρηματα εβαζα χωρις πρόγραμμα..

3.χρεωσεις φ2γ?

μαλλον πρεπει να σας ζαλισα ε?....ΧΡΟΝΙΑ πολλα!

Καρτα και προγραμμα πρεπει να βαζεις.Με 10€ online ανανεωση

εχεις με 6€ 300' προς ολους και 200' σε Wind/Q με το Supertalk απο το myf2g app.2,50 πακετο more 100' και 100MB.Καθε εβδομαδα 150MB Log n win απο το myf2g(600MB συνολο για ολο το μηνα)+500MB bonus ανανεωσης.1GB και λιγο παραπανω(1.200MB για την ακριβεια),400' προς ολους,200 προς Wind/Q+60' και sms σε Wind/Q απο το πακετο more ως online bonus.Επισης με 30 λεπτα απο το υπολοιπο αμα κανεις ανανεωση σε καταστημα Wind παιρνεις και 120' προς Wind/Q ή 120' για σταθερα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καρτα και προγραμμα πρεπει να βαζεις.Με 10€ online ανανεωση

εχεις με 6€ 300' προς ολους και 200' σε Wind/Q με το Supertalk απο το myf2g app.2,50 πακετο more 100' και 100MB.Καθε εβδομαδα 150MB Log n win απο το myf2g(600 συνολο για ολ+500MB bonus ανανεωσης.

δηλαδή φιλε μου πρεπει κάθε μηνα να βαζω χρηματα και μαλιστα 10 ε? τωρα βαζω καρτα κάθε 3 μηνες και τελος...για πες?

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή φιλε μου πρεπει κάθε μηνα να βαζω χρηματα και μαλιστα 10 ε? τωρα βαζω καρτα κάθε 3 μηνες και τελος...για πες?

Αμα θες καθε 3μηνο δες Q με χρεωση ανα δευτερολεπτο.Για μενα αξιζει 10€ το μηνα να βαζεις και να εχεις και αρκετο ιντερνετ(1GB με 3G ανετα τελειωνει σε ενα μηνα,χωρις να μπαινεις στο Youtube.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή φιλε μου πρεπει κάθε μηνα να βαζω χρηματα και μαλιστα 10 ε? τωρα βαζω καρτα κάθε 3 μηνες και τελος...για πες?

Όχι βέβαια κάθε τρίμηνο 5 € πρέπει να βάζεις για τους γνωστούς λόγους

 

LG V10

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια κάθε τρίμηνο 5 € πρέπει να βάζεις για τους γνωστούς λόγους

 

LG V10

Αμα ειναι να παει F2G και να μη βαζει πακετα δεν αξιζει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...